• https://youtu.be/eTD-s2bXLN0?si=VD09fL9okO85iBpJ
    https://youtu.be/eTD-s2bXLN0?si=VD09fL9okO85iBpJ
    294переглядів 1 Поширень
  • Чорний та білий
    Чорний та білий
    18переглядів
  • Червоне в кадрі 📷
    Червоне в кадрі 📷
    23переглядів
  • #Постаті

    ДЕНАЦІОНАЛІЗОВАНА ЛЮДИНА НЕ МАТИМЕ МІЦНОГО МОРАЛЬНОГО ХРЕБТА

    У доробку Уласа Самчука трилогії «Волинь», «Ост», романи «Марія», «Кулак», «Юність Василя Шеремети», «На білому коні», «Чого не гоїть вогонь», «На твердій землі», «Саботаж УВО», «На краю часу» та інші твори.

    У розпал війни з російським агресором хочеться згадати вельми актуальні думки письменника зі статті 1941 р. «Нарід чи чернь?»

    ✓ «ДЕНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ - це те саме, що коли б хтось порядну, з моральними основами жінку силою зводив до ролі повії. Денаціоналізована людина не може бути сильною, не може мати міцного морального хребта, не може бути повним характером».

    ✓ «... РІДНА МОВА, це... ознака чіткости, якости і свідомости людської одиниці, що є приналежною до даної нації. Всі ж, що такого не розуміють, творять не народ, а чернь, якусь масу, щось невиразне, щось позбавлене справжнього виразу свідомого і зрілого народу».

    ✓ «Величезна частина нашого, особливо міського, населення з національного погляду являє собою не що інше, як юрбу, що не належить ні до якого народу, що не має нічого святого, що не говорить ні однією мовою. Це не є нарід. Це — чернь, це - безлика, без'язика юрба...»

    Читати - не перечитати прозу Уласа Самчука. Пам'ятаймо, що нашу культуру творили такі Майстри, інтелектуали і бережімо свій культурний спадок.

    З відривного календаря "Український народний календар" за 20 лютого.
    -----------
    #Постаті ДЕНАЦІОНАЛІЗОВАНА ЛЮДИНА НЕ МАТИМЕ МІЦНОГО МОРАЛЬНОГО ХРЕБТА У доробку Уласа Самчука трилогії «Волинь», «Ост», романи «Марія», «Кулак», «Юність Василя Шеремети», «На білому коні», «Чого не гоїть вогонь», «На твердій землі», «Саботаж УВО», «На краю часу» та інші твори. У розпал війни з російським агресором хочеться згадати вельми актуальні думки письменника зі статті 1941 р. «Нарід чи чернь?» ✓ «ДЕНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ - це те саме, що коли б хтось порядну, з моральними основами жінку силою зводив до ролі повії. Денаціоналізована людина не може бути сильною, не може мати міцного морального хребта, не може бути повним характером». ✓ «... РІДНА МОВА, це... ознака чіткости, якости і свідомости людської одиниці, що є приналежною до даної нації. Всі ж, що такого не розуміють, творять не народ, а чернь, якусь масу, щось невиразне, щось позбавлене справжнього виразу свідомого і зрілого народу». ✓ «Величезна частина нашого, особливо міського, населення з національного погляду являє собою не що інше, як юрбу, що не належить ні до якого народу, що не має нічого святого, що не говорить ні однією мовою. Це не є нарід. Це — чернь, це - безлика, без'язика юрба...» Читати - не перечитати прозу Уласа Самчука. Пам'ятаймо, що нашу культуру творили такі Майстри, інтелектуали і бережімо свій культурний спадок. З відривного календаря "Український народний календар" за 20 лютого. -----------
    515переглядів 1 Поширень
  • #природа
    Срібне озеро.
    Серед мальовничих ландшафтів Кіровоградщини, поблизу села Протопопівка, сховалося унікальне місце — Срібне озеро. Колишній гранітний кар’єр перетворився на природну купіль з перламутровою, ледь зеленуватою водою. За легендами, ще під час Другої світової війни німці вивозили цілющу воду з озера до Німеччини, а поблизу діяли відновлювальні табори для поранених. Місцеві жителі й сьогодні розповідають про лікувальні властивості цієї води — особливо корисну для шкіри та суглобів.

    Вода тут м’яка, дно — з глини та каменю, а скелі навколо приваблюють шукачів адреналіну. Однак Срібне — не лише про екстрим, а й про тишу, спокій та єднання з природою. І хоча озеро створене людьми, воно давно стало частиною живого ландшафту — загадкового, лікувального й абсолютно особливого.

    #природа Срібне озеро. Серед мальовничих ландшафтів Кіровоградщини, поблизу села Протопопівка, сховалося унікальне місце — Срібне озеро. Колишній гранітний кар’єр перетворився на природну купіль з перламутровою, ледь зеленуватою водою. За легендами, ще під час Другої світової війни німці вивозили цілющу воду з озера до Німеччини, а поблизу діяли відновлювальні табори для поранених. Місцеві жителі й сьогодні розповідають про лікувальні властивості цієї води — особливо корисну для шкіри та суглобів. Вода тут м’яка, дно — з глини та каменю, а скелі навколо приваблюють шукачів адреналіну. Однак Срібне — не лише про екстрим, а й про тишу, спокій та єднання з природою. І хоча озеро створене людьми, воно давно стало частиною живого ландшафту — загадкового, лікувального й абсолютно особливого.
    Love
    1
    83переглядів
  • Ранковий етер від 20.01.2025 р.
    https://youtu.be/T69g8L2SED4
    Ранковий етер від 20.01.2025 р. https://youtu.be/T69g8L2SED4
    310переглядів
  • 143переглядів
  • Розкішний ноулук з лакросу 🥍

    Це Ліам Метьюз з університету Пенсільванії несподівано для всіх кинув з-за спини навіть не повернувши голову в бік воріт - круті хлопці не дивляться на гол
    #спорт @спорт #спорт_sports #спорт_відео #Brovarysport @Brovarysport #Новини_звідусіль #Новини_news #world_news #interesting_news @interesting_news
    Розкішний ноулук з лакросу 🥍 Це Ліам Метьюз з університету Пенсільванії несподівано для всіх кинув з-за спини навіть не повернувши голову в бік воріт - круті хлопці не дивляться на гол #спорт @спорт #спорт_sports #спорт_відео #Brovarysport @Brovarysport #Новини_звідусіль #Новини_news #world_news #interesting_news @interesting_news
    118переглядів 6Відтворень
  • СУПЕРШВИДКІСТЬ СКЕЙТБОРДИСТА
    СУПЕРШВИДКІСТЬ СКЕЙТБОРДИСТА
    Love
    1
    266переглядів 11Відтворень 1 Поширень
  • 112переглядів