Fankolo Fankolo Fankolo
Результати пошуку
Переглянути всі результати

    Приєднатися

    Увійти Реєстрація
    Нічний режим
    © 2024-2026 Fankolo
    Про нас • Правила та умови • Політика Конфіденційності • Зв'яжіться з нами • Розробникам • Каталог

    Мова

    Українська English

Блоги

Огляд блогів

Спільноти

Огляд спільнот Вподобані спільноти Мої спільноти

Клуби

Огляд клубів Мої клуби

Події

Огляд подій Мої події

Більше

Популярні Дописи Розробникам

Каталог

Знаходьте цікавих людей, створюйте нові зв’язки та залучайте нових друзів

  • Користувачі
  • Дописи
  • Спільноти
  • Клуби
  • Події
  • Тетяна Савіна додає відео Їжа та Рецепти
    2025-10-27 14:35:09 ·
    Американське печево

    Інгредієнти:
    120 гр. цукру
    100 гр. вершкового масла
    дрібка солі
    1 яйце
    2 ч.л. Розпушувача
    200 гр. борошна
    80 гр. Чорного шоколаду
    Випікати при 180' - 20 хвилин
    Американське печево Інгредієнти: 120 гр. цукру 100 гр. вершкового масла дрібка солі 1 яйце 2 ч.л. Розпушувача 200 гр. борошна 80 гр. Чорного шоколаду Випікати при 180' - 20 хвилин
    302переглядів 6Відтворень
    Будь ласка, увійдіть, щоб поставити лайк, поділитися чи прокоментувати!
  • Юлія Баєва додає 4 фото
    2025-10-27 14:30:56 ·
    Раптова, рвучка, суперечлива?
    Це ж все про мене!:)

    Схотілося мені оладків.
    Якихось там…
    З кандібобером.

    Згадую, що в мене в холодильнику ще лежить добрячий такий кавалок капусти?:)
    О!
    Саме те!
    Зараз я ту капусточку накришу?
    Пережамкаю ручечками?
    Натіліпаю з нею тіста?
    Та й чудових оладків насмажу?:)

    Сунуся в напрямку кухні!:)
    Та будь-яка справа з чого починається?:)
    З перекуру!:)

    Поки йшла до тамбуру по цигарку, натрапила очами на миску яблук…
    Думка біжить собі далі!:)
    - Може ж яблучних оладок натіліпати?:)

    Повертаюся з перекуру, Ірина Олександрова цікавиться, що я збираюся робити?:)
    Чує про оладки!:)
    Замріяно видихує:
    - З цибулею?:)))

    В котрий раз всі попередні плани були хуткенько скасовані!:)

    Й сьогодні в нашому меню оладки цибуляні!:)

    Ви там що та як?
    Раптова, рвучка, суперечлива? Це ж все про мене!:) Схотілося мені оладків. Якихось там… З кандібобером. Згадую, що в мене в холодильнику ще лежить добрячий такий кавалок капусти?:) О! Саме те! Зараз я ту капусточку накришу? Пережамкаю ручечками? Натіліпаю з нею тіста? Та й чудових оладків насмажу?:) Сунуся в напрямку кухні!:) Та будь-яка справа з чого починається?:) З перекуру!:) Поки йшла до тамбуру по цигарку, натрапила очами на миску яблук… Думка біжить собі далі!:) - Може ж яблучних оладок натіліпати?:) Повертаюся з перекуру, Ірина Олександрова цікавиться, що я збираюся робити?:) Чує про оладки!:) Замріяно видихує: - З цибулею?:))) В котрий раз всі попередні плани були хуткенько скасовані!:) Й сьогодні в нашому меню оладки цибуляні!:) Ви там що та як?
    643переглядів
    Будь ласка, увійдіть, щоб поставити лайк, поділитися чи прокоментувати!
  • Channel Tech публікує посилання
    2025-10-27 14:28:44 ·
    Огляд «Воно: Ласкаво просимо до Деррі»: чи зміг приквел до «Воно» повторити магію Стівена Кінга https://channeltech.space/reviews/it-welcome-to-derry-review/
    Огляд «Воно: Ласкаво просимо до Деррі»: чи зміг приквел до «Воно» повторити магію Стівена Кінга https://channeltech.space/reviews/it-welcome-to-derry-review/
    CHANNELTECH.SPACE
    Огляд «Воно: Ласкаво просимо до Деррі»: чи зміг приквел до «Воно» повторити магію Стівена Кінга - Channel Tech
    Серіал «It: Welcome to Derry» не виправдав очікувань, повторюючи оригінальний сюжет з меншим бюджетом. Дізнайтеся, чому критики вважають приквел слабким.
    158переглядів
    Будь ласка, увійдіть, щоб поставити лайк, поділитися чи прокоментувати!
  • Тетяна Савіна додає 7 Фото до альбому КРАСА_КВІТІВ
    2025-10-27 14:27:22 ·
    Подарована троянда від душі на перший або на третій день знайомства, не має значення. Головне щоб вона була від душі і з любов’ю.
    Подарована троянда від душі на перший або на третій день знайомства, не має значення. Головне щоб вона була від душі і з любов’ю.
    +3
    295переглядів
    Будь ласка, увійдіть, щоб поставити лайк, поділитися чи прокоментувати!
  • Святослав Коваль
    2025-10-27 15:20:00 ·
    https://youtu.be/2Bo3hKjwMmY?si=7teClLHxVo6k6D2m
    https://youtu.be/2Bo3hKjwMmY?si=7teClLHxVo6k6D2m
    131переглядів
    Будь ласка, увійдіть, щоб поставити лайк, поділитися чи прокоментувати!
  • Тетяна Савіна додає 1 Фото до альбому ҐЛАМУР
    2025-10-27 14:17:29 ·
    144переглядів
    Будь ласка, увійдіть, щоб поставити лайк, поділитися чи прокоментувати!
  • Голос Нації додає відео Загальне
    2025-10-27 14:17:15 ·
    # https://ivanchuk.info/link?referrer_id=68639ff75084c91558047dc5&utm_s...
    # https://ivanchuk.info/link?referrer_id=68639ff75084c91558047dc5&utm_source=tiktok
    1
    560переглядів 8Відтворень
    Будь ласка, увійдіть, щоб поставити лайк, поділитися чи прокоментувати!
  • Peremoga Pаtria
    2025-10-27 14:15:24 ·
    ... Якщо ти справді любиш Україну...
    І щиро про її добробут дбаєш...
    ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... Щоб не мать руїну...
    На своїй рідній говорити маєш.

    ... Якщо ти справді любиш Україну...
    І зичиш їй щасливу світлу долю...
    ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... В цю важку годину...
    Своє зерно йди засівай по полю.

    ... Якщо ти справді любиш Україну...
    То не чекай коли ущухне злива...
    ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... ВимітАй хатину...
    Звільняй її, й себе від негатива.

    ... Якщо ти справді любиш Україну...
    Не вимовляй ворожого вже слОва...
    ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... Вчи себе й дитину...
    Бо наша мова рідна, калинОва.

    ... Якщо ти справді любиш Україну...
    Від "чтокання" чужого відцурайся...
    ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... Нашу, солов'їну...
    В її слова немов у спів вслухайся.

    ... Якщо ти справді любиш Україну...
    Чужим "глаголом" ти любов ту душиш...
    ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... Щоб не мать провину...
    Ти свою рідну знати просто МУСИШ.

    ... Вчи українську !!!
    Галина Момот.
    ... Якщо ти справді любиш Україну... І щиро про її добробут дбаєш... ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... Щоб не мать руїну... На своїй рідній говорити маєш. ... Якщо ти справді любиш Україну... І зичиш їй щасливу світлу долю... ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... В цю важку годину... Своє зерно йди засівай по полю. ... Якщо ти справді любиш Україну... То не чекай коли ущухне злива... ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... ВимітАй хатину... Звільняй її, й себе від негатива. ... Якщо ти справді любиш Україну... Не вимовляй ворожого вже слОва... ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... Вчи себе й дитину... Бо наша мова рідна, калинОва. ... Якщо ти справді любиш Україну... Від "чтокання" чужого відцурайся... ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... Нашу, солов'їну... В її слова немов у спів вслухайся. ... Якщо ти справді любиш Україну... Чужим "глаголом" ти любов ту душиш... ВЧИ УКРАЇНСЬКУ... Щоб не мать провину... Ти свою рідну знати просто МУСИШ. ... Вчи українську !!! Галина Момот.
    2
    351переглядів
    Будь ласка, увійдіть, щоб поставити лайк, поділитися чи прокоментувати!
  • Святослав Коваль
    2025-10-27 15:14:00 ·
    ССО знищили склад палива та нафтобазу РФ на Луганщині.

    Зазначається, що ураження було завдано в той момент, коли цистерни були повні, завдяки чому ефект від удару став потужнішим.

    👀Еспресо
    ССО знищили склад палива та нафтобазу РФ на Луганщині. Зазначається, що ураження було завдано в той момент, коли цистерни були повні, завдяки чому ефект від удару став потужнішим. 👀Еспресо
    231переглядів
    Будь ласка, увійдіть, щоб поставити лайк, поділитися чи прокоментувати!
  • Відображення (5702 з 13335)
  • «
  • Поп.
  • 5700
  • 5701
  • 5702
  • 5703
  • 5704
  • Наст.
  • »