Andrea Bocelli, David Guetta, Ejae - Anthem 'DNA' (cut version, 2026)
Directory
Discover new people, create new connections and make new friends
-
⚽ #new_music #що_послухати #для_настрою⚽ #new_music #що_послухати #для_настроюAndrea Bocelli, David Guetta, Ejae - Anthem 'DNA' (cut version, 2026)Andrea Bocelli, David Guetta, Ejae - Anthem 'DNA' (cut version, 2026)129views
-
https://www.youtube.com/live/ip23MqF-SH4?si=EiWbhOFV4aED6I4W66views
-
Не довго мучилася старенька у високовольтних дротах…
Чогось згадалися оті гидотні віршики з дитинства…
Не довго мучилася старенька у високовольтних дротах…Чогось згадалися оті гидотні віршики з дитинства…49views -
КНИГА "НАС ВИРВАЛИ З КОРІННЯМ"
Читаю вже 130 сторінку книги "Нас вирвали з корінням" Світлани Талан. Так, війна - це страшна річ. Вона все навколо руйнує і знищує. Чи є розуміння того, через що і навіщо сусідній державі потрібно було нападати і вдиратися в Україну? Чи були якісь масштабні заклики і акції щодо того, що українці з східних регіонів України дійсно хотіли приєднатися до росії? Чи було так, що вони не зручно почувалися, живучи в Україні? Більшість скажуть і навіть жителі Криму, що ні, такого ніколи не було. Отже, нападати і забирати собі територію України збройним способом причин не було. Насправді, причина була в тому, що комусь дуже захотілося відродити російську імперію. Але вони дуже сильно помилилися, бо те що можна було зробити в 13-16 столітті, в 21 столітті зробити не вдасться. І РПЦ теж дуже помиляється. Не існує таке поняття, як брати-слов'яни, які повинні об'єднатися і стати єдиним великим народом, під назвою "Руський мір". Це просто міф, хвора фантазія фанатиків, які виросли на історіях "Руськой велічії" і фантазії "Наша вєра єдінственная правільнная". Ось чому рф напала на Україну.
Коли я читаю, що пережили жителі Сєвєродонецька, я розумію тільки одне, за постереження місцевого вчителя, саме молоді люди взагалі не хотіли приєднуватися до росії, а от хто жив за радянських часів, то тих, хто не хотів повертатися туди, було дуже мало. Я читаю і ніби на власні очі бачу відчуваю, що їм довелося пережити. Не дай Боже, щоби щось подібне було в Києві, Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівці і так далі і тому подібне. Бо тоді усім доведеться втікати світ за очі. Неможливо було читати без сліз, як все це відбулося, як шукали укриття, як допомагали один одному, як важко було наважуватися покинути рідну домівку, могили батьків, розуміючи, що мабуть ніколи туди не повернуться. Особливо боляче було читати, як гинули діти, яким б жити і жити. Що пережили батьки і що вони відчували, то це звісно, відомо лише одному Богові. І тут як цілком згодна, чи потрібно все це розповідати? Для історії, так, щоби знали і розуміли, через що все це сталося, чому і хто в цьому винен. А чи зроблять висновки з цих подій, щоби наступному поколінню не довелося пережити все це, то як показує час, війна ніколи не зникне, бо все це знову повторюється через те, що комусь хочеться бути господом богом.
Світла пам'ять усім загиблим...🙏🕯
Все буде Україна!💙💛
Ми Переможемо!🇺🇦
З нами Бог і правда на нашому боці!☦️51views -
КНИГА "НАС ВИРВАЛИ З КОРІННЯМ"
Читаю вже 130 сторінку книги "Нас вирвали з корінням" Світлани Талан. Так, війна - це страшна річ. Вона все навколо руйнує і знищує. Чи є розуміння того, через що і навіщо сусідній державі потрібно було нападати і вдиратися в Україну? Чи були якісь масштабні заклики і акції щодо того, що українці з східних регіонів України дійсно хотіли приєднатися до росії? Чи було так, що вони не зручно почувалися, живучи в Україні? Більшість скажуть і навіть жителі Криму, що ні, такого ніколи не було. Отже, нападати і забирати собі територію України збройним способом причин не було. Насправді, причина була в тому, що комусь дуже захотілося відродити російську імперію. Але вони дуже сильно помилилися, бо те що можна було зробити в 13-16 столітті, в 21 столітті зробити не вдасться. І РПЦ теж дуже помиляється. Не існує таке поняття, як брати-слов'яни, які повинні об'єднатися і стати єдиним великим народом, під назвою "Руський мір". Це просто міф, хвора фантазія фанатиків, які виросли на історіях "Руськой велічії" і фантазії "Наша вєра єдінственная правільнная". Ось чому рф напала на Україну.
Коли я читаю, що пережили жителі Сєвєродонецька, я розумію тільки одне, за постереження місцевого вчителя, саме молоді люди взагалі не хотіли приєднуватися до росії, а от хто жив за радянських часів, то тих, хто не хотів повертатися туди, було дуже мало. Я читаю і ніби на власні очі бачу відчуваю, що їм довелося пережити. Не дай Боже, щоби щось подібне було в Києві, Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівці і так далі і тому подібне. Бо тоді усім доведеться втікати світ за очі. Неможливо було читати без сліз, як все це відбулося, як шукали укриття, як допомагали один одному, як важко було наважуватися покинути рідну домівку, могили батьків, розуміючи, що мабуть ніколи туди не повернуться. Особливо боляче було читати, як гинули діти, яким б жити і жити. Що пережили батьки і що вони відчували, то це звісно, відомо лише одному Богові. І тут як цілком згодна, чи потрібно все це розповідати? Для історії, так, щоби знали і розуміли, через що все це сталося, чому і хто в цьому винен. А чи зроблять висновки з цих подій, щоби наступному поколінню не довелося пережити все це, то як показує час, війна ніколи не зникне, бо все це знову повторюється через те, що комусь хочеться бути господом богом.
Світла пам'ять усім загиблим...🙏🕯
Все буде Україна!💙💛
Ми Переможемо!🇺🇦
З нами Бог і правда на нашому боці!☦️КНИГА "НАС ВИРВАЛИ З КОРІННЯМ" Читаю вже 130 сторінку книги "Нас вирвали з корінням" Світлани Талан. Так, війна - це страшна річ. Вона все навколо руйнує і знищує. Чи є розуміння того, через що і навіщо сусідній державі потрібно було нападати і вдиратися в Україну? Чи були якісь масштабні заклики і акції щодо того, що українці з східних регіонів України дійсно хотіли приєднатися до росії? Чи було так, що вони не зручно почувалися, живучи в Україні? Більшість скажуть і навіть жителі Криму, що ні, такого ніколи не було. Отже, нападати і забирати собі територію України збройним способом причин не було. Насправді, причина була в тому, що комусь дуже захотілося відродити російську імперію. Але вони дуже сильно помилилися, бо те що можна було зробити в 13-16 столітті, в 21 столітті зробити не вдасться. І РПЦ теж дуже помиляється. Не існує таке поняття, як брати-слов'яни, які повинні об'єднатися і стати єдиним великим народом, під назвою "Руський мір". Це просто міф, хвора фантазія фанатиків, які виросли на історіях "Руськой велічії" і фантазії "Наша вєра єдінственная правільнная". Ось чому рф напала на Україну. Коли я читаю, що пережили жителі Сєвєродонецька, я розумію тільки одне, за постереження місцевого вчителя, саме молоді люди взагалі не хотіли приєднуватися до росії, а от хто жив за радянських часів, то тих, хто не хотів повертатися туди, було дуже мало. Я читаю і ніби на власні очі бачу відчуваю, що їм довелося пережити. Не дай Боже, щоби щось подібне було в Києві, Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівці і так далі і тому подібне. Бо тоді усім доведеться втікати світ за очі. Неможливо було читати без сліз, як все це відбулося, як шукали укриття, як допомагали один одному, як важко було наважуватися покинути рідну домівку, могили батьків, розуміючи, що мабуть ніколи туди не повернуться. Особливо боляче було читати, як гинули діти, яким б жити і жити. Що пережили батьки і що вони відчували, то це звісно, відомо лише одному Богові. І тут як цілком згодна, чи потрібно все це розповідати? Для історії, так, щоби знали і розуміли, через що все це сталося, чому і хто в цьому винен. А чи зроблять висновки з цих подій, щоби наступному поколінню не довелося пережити все це, то як показує час, війна ніколи не зникне, бо все це знову повторюється через те, що комусь хочеться бути господом богом. Світла пам'ять усім загиблим...🙏🕯 Все буде Україна!💙💛 Ми Переможемо!🇺🇦 З нами Бог і правда на нашому боці!☦️289views 1 Shares -
https://youtu.be/JaXnDDQiCkE?si=9IyfTzqEkv5tBkqA
22views -
У РИТМІ ТИШІ
Срібний промінь ліг на чисту воду,
День приніс чіткі, дотепні згадки,
В серці зріла із душею згода.
Грали далі мрії за порядком,
Над землею линув рій мотивів,
Знову мав я рими для нащадків.
Вітер ніс незримий подув хтиво,
Край трави лежали свіжі роси,
Хвилі на воді були активні.
Сонце клало промені на розтин,
Душу грів незгаслий жар наснаги
І вірші складалися дорослі.
Йду вперед, щоб тут зійти на пагорб
І несу у грудях чисті мрії,
Щоби з них зростити новий пагін.
Я шукав дует, а вийшло тріо:
Я, це сонце, та вода ранкова,
Що зустрілися в один період.
Тут відкрив я новий світ шовковий
І, знайшовши спокій в ритмі тиші,
З нею тут веду свої розмови.
Тут складаю свої нові вірші.
Мирослав Манюк
17.06.2026
У РИТМІ ТИШІСрібний промінь ліг на чисту воду,День приніс чіткі, дотепні згадки,В серці зріла із душею згода.Грали далі мрії за порядком,Над землею линув рій мотивів,Знову мав я рими для нащадків.Вітер ніс незримий подув хтиво,Край трави лежали свіжі роси,Хвилі на воді були активні.Сонце клало промені на розтин,Душу грів незгаслий жар наснагиІ вірші складалися дорослі.Йду вперед, щоб тут зійти на пагорбІ несу у грудях чисті мрії,Щоби з них зростити новий пагін.Я шукав дует, а вийшло тріо:Я, це сонце, та вода ранкова,Що зустрілися в один період.Тут відкрив я новий світ шовковийІ, знайшовши спокій в ритмі тиші,З нею тут веду свої розмови.Тут складаю свої нові вірші.Мирослав Манюк17.06.2026159views -
Иран и Россия завершают интеграцию платежных систем «Шетаб» и «Мир»: финансовый коридор в обход Западаמה ישראל צריכה להבין מזה?Иран и Россия делают еще один шаг к созданию собственной финансовой инфраструктуры.Речь идет не просто о банковских картах, терминалах и удобстве расчетов. Москва и Тегеран соединяют иранскую систему «Шетаб» и российскую платежную систему «Мир», чтобы упростить взаимные платежи и укрепить экономические связи в обход западной платежной инфраструктуры.17 июня в Тегеране иранское агентство ИРНА сообщило, что третий этап интеграции должен завершиться в течение ближайших двух месяцев. Формально это подается как часть двустороннего валютно-банковского сотрудничества между Исламской Республикой Иран и Российской Федерацией.Но для Израиля эта новость звучит намного шире.Иран и Россия уже давно сближаются не только политически. Их сотрудничество затрагивает войну, дипломатию, торговлю, технологии, санкционные обходные механизмы и региональную безопасность. Теперь к этой связке добавляется еще и платежная инфраструктура.Для России такая интеграция важна как способ снижать зависимость от западных финансовых каналов после санкций.Для Ирана — как возможность расширять расчеты, торговлю и экономическое взаимодействие с партнером, который сам заинтересован в альтернативных механизмах.Когда две страны под давлением санкций соединяют свои платежные системы, это уже не просто технический банковский процесс. Это строительство отдельного финансового коридора, который может облегчать торговлю, логистику и взаимные расчеты вне привычного западного контроля.Для Израиля главный вопрос не в том, смогут ли российские или иранские граждане удобнее пользоваться картами.Главный вопрос в другом: чем устойчивее становится связка Москва–Тегеран, тем больше возможностей получает Иран — экономических, политических и региональных.А иранская угроза для Израиля — это не только ракеты, дроны и прокси-группировки. Это еще и деньги, банки, торговые каналы, технологии и партнерства, которые дают Тегерану больше пространства для маневра.Финансовый мост между Россией и Ираном — еще один элемент этой оси.איראן ורוסיה משלימות את שילוב מערכות התשלום “שתאב” ו“מיר”: מסדרון פיננסי עוקף מערבПоэтому такие темы важно разбирать до конца — и следить за тем, как они развиваются дальше.Подписывайтесь на אלכסנדר לוצנקו | НАновости — Новости Израиля, чтобы не пропускать важные события и новые публикации.Полностью читайте здесь — в статье больше деталей о том, как Россия и Иран строят финансовый коридор в обход Запада:https://nikk.agency/iran-i-rossiya-zavershajut-integraciju/Если это важно — поделитесь.#НАновости #NAnews #Israel #Iran #Russia #Sanctions #IsraelNews
#Израиль #Иран #Россия #санкции #НовостиИзраиля
Иран и Россия завершают интеграцию платежных систем «Шетаб» и «Мир»: финансовый коридор в обход Западаמה ישראל צריכה להבין מזה?Иран и Россия делают еще один шаг к созданию собственной финансовой инфраструктуры.Речь идет не просто о банковских картах, терминалах и удобстве расчетов. Москва и Тегеран соединяют иранскую систему «Шетаб» и российскую платежную систему «Мир», чтобы упростить взаимные платежи и укрепить экономические связи в обход западной платежной инфраструктуры.17 июня в Тегеране иранское агентство ИРНА сообщило, что третий этап интеграции должен завершиться в течение ближайших двух месяцев. Формально это подается как часть двустороннего валютно-банковского сотрудничества между Исламской Республикой Иран и Российской Федерацией.Но для Израиля эта новость звучит намного шире.Иран и Россия уже давно сближаются не только политически. Их сотрудничество затрагивает войну, дипломатию, торговлю, технологии, санкционные обходные механизмы и региональную безопасность. Теперь к этой связке добавляется еще и платежная инфраструктура.Для России такая интеграция важна как способ снижать зависимость от западных финансовых каналов после санкций.Для Ирана — как возможность расширять расчеты, торговлю и экономическое взаимодействие с партнером, который сам заинтересован в альтернативных механизмах.Когда две страны под давлением санкций соединяют свои платежные системы, это уже не просто технический банковский процесс. Это строительство отдельного финансового коридора, который может облегчать торговлю, логистику и взаимные расчеты вне привычного западного контроля.Для Израиля главный вопрос не в том, смогут ли российские или иранские граждане удобнее пользоваться картами.Главный вопрос в другом: чем устойчивее становится связка Москва–Тегеран, тем больше возможностей получает Иран — экономических, политических и региональных.А иранская угроза для Израиля — это не только ракеты, дроны и прокси-группировки. Это еще и деньги, банки, торговые каналы, технологии и партнерства, которые дают Тегерану больше пространства для маневра.Финансовый мост между Россией и Ираном — еще один элемент этой оси.איראן ורוסיה משלימות את שילוב מערכות התשלום “שתאב” ו“מיר”: מסדרון פיננסי עוקף מערבПоэтому такие темы важно разбирать до конца — и следить за тем, как они развиваются дальше.Подписывайтесь на אלכסנדר לוצנקו | НАновости — Новости Израиля, чтобы не пропускать важные события и новые публикации.Полностью читайте здесь — в статье больше деталей о том, как Россия и Иран строят финансовый коридор в обход Запада:https://nikk.agency/iran-i-rossiya-zavershajut-integraciju/Если это важно — поделитесь.#НАновости #NAnews #Israel #Iran #Russia #Sanctions #IsraelNews#Израиль #Иран #Россия #санкции #НовостиИзраиля291views