• #геймінг
    Вітаю всіх з Обливним Понеділком. Відео, з стріму Твіча
    #геймінг Вітаю всіх з Обливним Понеділком. Відео, з стріму Твіча
    201переглядів 9Відтворень
  • https://www.youtube.com/live/FKBd8DOZ6Yo?si=Xb36r_x7iAWY-ZZl
    https://www.youtube.com/live/FKBd8DOZ6Yo?si=Xb36r_x7iAWY-ZZl
    91переглядів 1 Поширень
  • Like
    Love
    2
    332переглядів
  • #мистецтво #особистості
    27 лютого народився український художник Микола Ґе! Доводилося раніше чути про нього?
    Він прославився сміливими експериментами з кольором, світлом і композицією. Спершу Ґе прославився історичними полотнами. Але згодом відмовився від офіційного академізму й занурився у філософські теми, що викликало хвилю критики.

    Особливо гостро реагували на його релігійні картини. «Що є істина?» (1890), де Христос постає не традиційним святим образом, а як виснажений і змучений чоловік перед могутнім Пілатом, викликала шок. Полотно заборонили виставляти, як і «Голгофу» та «Розп’яття». Церква вважала його бачення надто реалістичним і навіть богохульним.

    Останні роки життя він провів у своєму маєтку в селі Іванівському на Чернігівщині, захоплювався ідеями Льва Толстого, жив скромно й багато розмірковував про моральність та мистецтво. Сучасники вважали його диваком, але саме завдяки його сміливості ми сьогодні сприймаємо релігійний живопис глибше, ніж просто канонічні образи.
    #мистецтво #особистості 27 лютого народився український художник Микола Ґе! Доводилося раніше чути про нього? Він прославився сміливими експериментами з кольором, світлом і композицією. Спершу Ґе прославився історичними полотнами. Але згодом відмовився від офіційного академізму й занурився у філософські теми, що викликало хвилю критики. Особливо гостро реагували на його релігійні картини. «Що є істина?» (1890), де Христос постає не традиційним святим образом, а як виснажений і змучений чоловік перед могутнім Пілатом, викликала шок. Полотно заборонили виставляти, як і «Голгофу» та «Розп’яття». Церква вважала його бачення надто реалістичним і навіть богохульним. Останні роки життя він провів у своєму маєтку в селі Іванівському на Чернігівщині, захоплювався ідеями Льва Толстого, жив скромно й багато розмірковував про моральність та мистецтво. Сучасники вважали його диваком, але саме завдяки його сміливості ми сьогодні сприймаємо релігійний живопис глибше, ніж просто канонічні образи.
    Like
    Love
    2
    258переглядів 1 Поширень
  • Саржин яр.
    м. Харків.
    Саржин яр. м. Харків.
    Love
    3
    1коментарів 251переглядів
  • 24переглядів
  • Тема злочинів радянських окупаційних військ у Східній Європі після Другої світової війни є важливою частиною історичних досліджень. радянська армія яка спочатку сприймалася як визволитель, часто здійснювала репресії, масові депортації та насильницькі дії щодо цивільного населення.

    Після 1944 року, коли радянські війська зайняли території Польщі, Угорщини, Чехословаччини, Румунії та інших країн, почалися численні випадки насильства, включаючи масові зґвалтування, розстріли та примусові депортації.
    Особливо відомими стали злочини в Німеччині, де радянські "солдати" вчиняли насильство над місцевим населенням, що призвело до значних демографічних та соціальних наслідків.

    Ці події залишаються предметом історичних досліджень та дискусій, а їх наслідки відчутні й сьогодні. Якщо вам цікаво дізнатися більше, ви можете переглянути [Вікіпедію] а також (повна інформація та посилання на історичні факти та документи) в телеграм_каналі UA
    «УКРАЇНА.ДОРОГАМИ ЧАСУ...»

    👉 https://t.me/RuslanSpeaks
    ✍️17.05.2025
    Тема злочинів радянських окупаційних військ у Східній Європі після Другої світової війни є важливою частиною історичних досліджень. радянська армія яка спочатку сприймалася як визволитель, часто здійснювала репресії, масові депортації та насильницькі дії щодо цивільного населення. Після 1944 року, коли радянські війська зайняли території Польщі, Угорщини, Чехословаччини, Румунії та інших країн, почалися численні випадки насильства, включаючи масові зґвалтування, розстріли та примусові депортації. Особливо відомими стали злочини в Німеччині, де радянські "солдати" вчиняли насильство над місцевим населенням, що призвело до значних демографічних та соціальних наслідків. Ці події залишаються предметом історичних досліджень та дискусій, а їх наслідки відчутні й сьогодні. Якщо вам цікаво дізнатися більше, ви можете переглянути [Вікіпедію] а також (повна інформація та посилання на історичні факти та документи) в телеграм_каналі UA «УКРАЇНА.ДОРОГАМИ ЧАСУ...» 👉 https://t.me/RuslanSpeaks ✍️17.05.2025
    231переглядів 14Відтворень
  • #тести
    15 банальних питань, які можуть зламати ваш мозок!
    Думаєте, що знаєш відповідь на ці запитання? Перевірте.

    https://youtu.be/0AtR97r1OF8
    #тести 15 банальних питань, які можуть зламати ваш мозок! Думаєте, що знаєш відповідь на ці запитання? Перевірте. https://youtu.be/0AtR97r1OF8
    174переглядів
  • Love
    Like
    5
    496переглядів
  • #новини
    Айті, здається, більше не в моді.
    Оновлений графік вакансій на найбільш популярній платформі Indeed показав, що кількість запитів на програмістів досягла рекордного мінімуму і продовжує різко падати.

    Лише за минулий місяць великі компанії скоротили 23 тисячі айтішників. Навіть досвідчені фахівці рівня Senior, з 15 роками стажу, не застраховані від звільнень.

    Експерти вважають, що компанії дедалі частіше будуть замінювати працівників нейромережами, і це тільки початок цієї тенденції.
    #новини Айті, здається, більше не в моді. Оновлений графік вакансій на найбільш популярній платформі Indeed показав, що кількість запитів на програмістів досягла рекордного мінімуму і продовжує різко падати. Лише за минулий місяць великі компанії скоротили 23 тисячі айтішників. Навіть досвідчені фахівці рівня Senior, з 15 роками стажу, не застраховані від звільнень. Експерти вважають, що компанії дедалі частіше будуть замінювати працівників нейромережами, і це тільки початок цієї тенденції.
    Like
    1
    131переглядів