Discover new people, create new connections and make new friends
Ййййииииаааа така стара!
Така попередніми городними звершеннями втомлена!:)
В мене болить вввввся бабця цілком!!!:)
Ааааа чи не саботувати мені сьогодні взагалі той город?:)
Вийшла на обійстя!:)
Озирнулася навсібіч?:)
Та ні ж!:)
Не саботувати!!!:)
Скільки там того городу залишилося?:)
Частина огірків?:)
Та помідори з рядочком гарбузів!:)
Й пішла собі!
Тепер пихата така сиджу в тіньові!:)
Я!
Це!
Зробила!!!
Навіть в квітники через ххххащі бурʼянів пролізла, передивитися, що там в мене квітне?:)
В городі насмикала шпінатів, кропів, цибуль!
Зараз наколотаю лавашевої запіханки з зеленню та солоним сиром!
Запхаю її в духовку?
Себе - до душу?
Й вильожуватимуся!!!:)
Старанно та з пристрастю!:)
Складатиму кровожерливі плани на завтра!:)
Якщо город до ладу приведений, я ж з чистим сумлінням вже можу дерти бурʼяни в моїх численних квітниках?:)
Ви там як?