• 252views
  • 267views
  • Ййййййбнсцкблдрсня…
    Ййййййбнсцкблдрсня…
    304views
  • 1
    288views
  • Знайомтесь, це курочка - бентамка на ім'я Макова.💖
    Знайомтесь, це курочка - бентамка на ім'я Макова.💖
    708views 30Plays
  • Нічого незвичайного, просто реклама обухівського туалетного паперу
    277views 32Plays
  • Бажаю здоров'я,друзі!
    Не хотів звертатися,але вимушен!!!Хоч я таки продовжую службу,але після нещодавнього перебування в госпіталях й видалення нирки,вже не вистачає грошей на ліки.Всі виписки можу додати,хто попросить.Мій номер картки: 5168 7456 3304 3226.
    Я закидую сюди список ліків,який мені потрібен.Може хтось зможе допомогти з ними.
    Буду дуже всім вдячний й заздалегідь всім ДЯКУЮ!!!
    СЛАВА УКРАЇНІ!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    1)Етацид спрей: 2 впр./1 р.=2 тижд.
    2)Фармацитрон в стік.: 1 стік/3 р. при недомагані,або підвищеної температурі.
    3)Цикло-3-Форт: 1капс./2р. в день на протязі 2-3 місяці
    4)Долоксен:1т/2р 5 діб (при болях).
    5)Омепразол:1 т/2р -1 місяць.
    6)Віс-нол(120):2т/2р -2 тижні.
    7)Альмагель(20,0):3р/добу -1 місяць;
    8)Дексалгін (при болях):1т/2р -5 діб.
    9)Міорикс(15):1капс/добу -7 діб.
    10)Нейрістон:1капс/добу -1 місяць.
    11)Нейромідин(20):1т/2р -2 тижні.
    12)Серрата(10):1т/2р -2 місяця.
    13)Мовекс комфорт:1т/2р -3 місяця.
    14)Куркумін(665):1капс/добу -3 місяця.
    15)Беродуал-Н(10):2впр/добу -2 місяця.
    16)Амоксацилін(1,0):1т/2р -1 місяць.
    17)Кларитроміцин(0,5):1т/2р -2 тижні.
    18)Антраль(200):1т/3р-1 місяць.
    19)Моваліс(15):1т/1р-10 дн.
    20)Міопридин:1/2т/2р-10 дн.
    21)Медіаторн:1т/2р-1 міс.
    251views
  • "Раніше світом керували розумні. Це було жорстоко.
    Розумні примушували тупих вчитися. Тупим було тяжко.
    Тепер світом керують тупі.
    Це чесно, тому що тупих набагато більше.
    Тепер розумні вчаться говорити так, щоб тупим було зрозуміло.
    Якщо тупий щось не зрозумів, це проблема розумного.
    Раніше страждали тупі.
    Тепер страждають розумні.
    Страждань поменшало, бо розумних все менше і менше
    Світ змінився на краще."

    М. Жванецький
    257views
  • "Раніше світом керували розумні. Це було жорстоко.
    Розумні примушували тупих вчитися. Тупим було тяжко.
    Тепер світом керують тупі.
    Це чесно, тому що тупих набагато більше.
    Тепер розумні вчаться говорити так, щоб тупим було зрозуміло.
    Якщо тупий щось не зрозумів, це проблема розумного.
    Раніше страждали тупі.
    Тепер страждають розумні.
    Страждань поменшало, бо розумних все менше і менше
    Світ змінився на краще."

    М. Жванецький
    "Раніше світом керували розумні. Це було жорстоко. Розумні примушували тупих вчитися. Тупим було тяжко. Тепер світом керують тупі. Це чесно, тому що тупих набагато більше. Тепер розумні вчаться говорити так, щоб тупим було зрозуміло. Якщо тупий щось не зрозумів, це проблема розумного. Раніше страждали тупі. Тепер страждають розумні. Страждань поменшало, бо розумних все менше і менше Світ змінився на краще." М. Жванецький
    5
    665views 1 Shares
  • https://youtu.be/lkDpHip3VGQ?si=dd6qd-PfQ48Lwt6F
    https://youtu.be/lkDpHip3VGQ?si=dd6qd-PfQ48Lwt6F
    261views 1 Shares