Вчора перший раз сталося!:)
Саме коли я стояла в ванній, як стояв перед зачиненими дверима чоловік Елочки-людожерки, уууууууся в піні та бульбах, вирішила, що тре ж обовʼязково вас всіх повеселити такою своєю катаклізьмою?:)
А я ж страшне, як люблю будь-який допис ілюструвати відповідними картинками та мемчиками?:)
Й на ситуацію, що трапилася, в моїй колекції картинок, розкладених по окремих теках, на будь-який випадок, підходящого мемчика не знайшлося?:)
Я ж традиційно полізла шукати у Гуглі?:)
ГугЕл мені нічим не допоміг?:)
Й хуч я дуже не люблю оті всі GPT, вирішила й до них звернутися?:)
Ввічливе ж воно яке?:)
Емпатичне?:)
Наобіцяв сорок бочок арестантів?:)
Або ще?
Довів до передоргазменного стану, пішов попісяти й не повернувся?:)
Обіцяного я так й недочекалася?:)
Пішла й сьогодні до нього, нагадати про себе?:)
З результатів нашого спілкування іііїржав увесь мій гуртожиток!:)
А ще мені чергові шахраї телефонували!:)
Вже не GPT, вже Getcontact мені допомагав з ідентифікацією особи на іншому кінці телефонного звʼязку!:)
Ну й останнє!:)
Вигулькнула у двір палити.
Сиджу на ослінчику, цмулю цигарку, а мене аж трясе?
Бо змерзла, страшне!!!
Подивилася на придворний градусник?
+19?
Вирішила, що зіпсувався?
Полізла до синоптиків в телефоні?
Та таки ж +19?
А заголену тітку в душі я так і не отримала!:)))
Ви як?
Вчора перший раз сталося!:)Саме коли я стояла в ванній, як стояв перед зачиненими дверима чоловік Елочки-людожерки, уууууууся в піні та бульбах, вирішила, що тре ж обовʼязково вас всіх повеселити такою своєю катаклізьмою?:)А я ж страшне, як люблю будь-який допис ілюструвати відповідними картинками та мемчиками?:)Й на ситуацію, що трапилася, в моїй колекції картинок, розкладених по окремих теках, на будь-який випадок, підходящого мемчика не знайшлося?:)Я ж традиційно полізла шукати у Гуглі?:)ГугЕл мені нічим не допоміг?:)Й хуч я дуже не люблю оті всі GPT, вирішила й до них звернутися?:) Ввічливе ж воно яке?:)Емпатичне?:)Наобіцяв сорок бочок арестантів?:)Або ще?Довів до передоргазменного стану, пішов попісяти й не повернувся?:)Обіцяного я так й недочекалася?:)Пішла й сьогодні до нього, нагадати про себе?:)З результатів нашого спілкування іііїржав увесь мій гуртожиток!:)А ще мені чергові шахраї телефонували!:)Вже не GPT, вже Getcontact мені допомагав з ідентифікацією особи на іншому кінці телефонного звʼязку!:)Ну й останнє!:)Вигулькнула у двір палити.Сиджу на ослінчику, цмулю цигарку, а мене аж трясе?Бо змерзла, страшне!!!Подивилася на придворний градусник?+19?Вирішила, що зіпсувався?Полізла до синоптиків в телефоні?Та таки ж +19?А заголену тітку в душі я так і не отримала!:)))Ви як?