• https://www.youtube.com/live/gVV19v5AMLA?si=daKL2aRtJ_WW28sb
    https://www.youtube.com/live/gVV19v5AMLA?si=daKL2aRtJ_WW28sb
    109views
  • Друзі! Сьогодні презентую вам пілотну серію з нового комедійно-пізнавального шоу "Школа пана Волохана". Його ведучий - інструктор по виживанню, він же острівний барон бігфут пан Волохан.
    Хто такий пан Волохан, спитаєте ви? У кожній серії ви знайдете нові відповіді про його особистість...
    Кажуть, що пан Волохан не ходить по Хортиці - Хортиця підлаштовує стежки під його кроки.
    Волохан не шукає слідів - сліди шукають, де б їм з’явитися, щоб не розчарувати Хортицького імператора.
    Коли Волохан каже “тиша” - вітер переходить на шепіт, а Дніпро робить вигляд, що “взагалі не плескав”.
    Коли він розпалює багаття, вогонь спершу питає: “Можна?”
    А коли він каже “не засмічуй острів” - пакети самі летять в урну, бо їм соромно...

    #Волохан #Хортиця #Запоріжжя #ШколаПанаВолохана #НормЧиСтрьом #Екологія #Заповідник #ДімАктора #АнтонЖадько #Січеград #ТворчаСтудіяСічеград #shorts #панволохан #хортицькийбігфут #запоріжжя #січеград #творчастудіясічеград #антонжадько #париж #хортиця #comedyshortsandnewshorts #comedy #запорізькиййеті #вебсеріал #запоріжжя #українськийсеріал #українськийютуб

    https://www.youtube.com/shorts/SUw7awo0cn4
    Друзі! Сьогодні презентую вам пілотну серію з нового комедійно-пізнавального шоу "Школа пана Волохана". Його ведучий - інструктор по виживанню, він же острівний барон бігфут пан Волохан. Хто такий пан Волохан, спитаєте ви? У кожній серії ви знайдете нові відповіді про його особистість... Кажуть, що пан Волохан не ходить по Хортиці - Хортиця підлаштовує стежки під його кроки. Волохан не шукає слідів - сліди шукають, де б їм з’явитися, щоб не розчарувати Хортицького імператора. Коли Волохан каже “тиша” - вітер переходить на шепіт, а Дніпро робить вигляд, що “взагалі не плескав”. Коли він розпалює багаття, вогонь спершу питає: “Можна?” А коли він каже “не засмічуй острів” - пакети самі летять в урну, бо їм соромно... #Волохан #Хортиця #Запоріжжя #ШколаПанаВолохана #НормЧиСтрьом #Екологія #Заповідник #ДімАктора #АнтонЖадько #Січеград #ТворчаСтудіяСічеград #shorts #панволохан #хортицькийбігфут #запоріжжя #січеград #творчастудіясічеград #антонжадько #париж #хортиця #comedyshortsandnewshorts #comedy #запорізькиййеті #вебсеріал #запоріжжя #українськийсеріал #українськийютуб https://www.youtube.com/shorts/SUw7awo0cn4
    5Kviews
  • JULINOZA "Край Дивних Мрiй"

    @усі
    JULINOZA "Край Дивних Мрiй" @усі
    2
    223views 37Plays

  • НЕ СМІЙ ЗАБУТИ

    Не забувай в думках ні на хвилину,
    Що ти живий і вдома ночував,
    А хтось, що йшов у бій за Україну,
    Своє́ життя у тім бою́ віддав.

    Не забувай в думках ти ані миті,
    Що ти в домівці й можеш бачить сон –
    Тіла́ у інших кулями прошиті
    І тисячі́ потрапили в полон.

    Не забувай в думках ти про героїв,
    Які за нас у землю полягли,
    Не витримавши тих тяжких двобоїв,
    Й ворожі кулі саме їх знайшли.

    Не викидай з думок, прошу́, ніко́ли,
    Що над тобою небо не в вогні,
    Що не окоп у тебе й мінне поле,
    Й не грузнеш до плечей ти у багні.

    Не забувай, що ти в свої́й домівці
    Не чуєш звуки вражиш канонад,
    Купаєшся в водиці, а не в крівці,
    Й тебе не накрива щоразу град.

    Не смій про це ніко́ли забувати
    Й молись за тих, хто МИР нам поверта,
    Бо ворог в них життя може забрати,
    Згадай якого ми несем хреста.

    04.03.2026 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2026
    ID: 1058513
    НЕ СМІЙ ЗАБУТИ Не забувай в думках ні на хвилину, Що ти живий і вдома ночував, А хтось, що йшов у бій за Україну, Своє́ життя у тім бою́ віддав. Не забувай в думках ти ані миті, Що ти в домівці й можеш бачить сон – Тіла́ у інших кулями прошиті І тисячі́ потрапили в полон. Не забувай в думках ти про героїв, Які за нас у землю полягли, Не витримавши тих тяжких двобоїв, Й ворожі кулі саме їх знайшли. Не викидай з думок, прошу́, ніко́ли, Що над тобою небо не в вогні, Що не окоп у тебе й мінне поле, Й не грузнеш до плечей ти у багні. Не забувай, що ти в свої́й домівці Не чуєш звуки вражиш канонад, Купаєшся в водиці, а не в крівці, Й тебе не накрива щоразу град. Не смій про це ніко́ли забувати Й молись за тих, хто МИР нам поверта, Бо ворог в них життя може забрати, Згадай якого ми несем хреста. 04.03.2026 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2026 ID: 1058513
    148views

  • ПОДЯКА ЗА ТИШУ НІЧНУ

    Я дякую, Боже, за ніч, що минула,
    За тишу нічну, що не бу́ло біди́,
    Що вибухів, Боже, вночі я не чула,
    І ворог свої́ не зали́шив сліди.

    Я дякую, Боже, за тихий світанок,
    І сонячний промінь торкнувся мене.
    Зустріла я ще один, Господи, ранок.
    Хай ворог ніко́ли нічи́м не сягне́.

    Я дякую, Боже, за тишу ранкову,
    Незвичну таку, як у мирні часи,
    І маю я змогу піднятися знову
    Й побачить сріблясті краплини роси́.

    Я дякую, Боже, за сонце на небі,
    За те, що я чую пташині пісні́,
    До тебе звернутися можу в потребі,
    І вибухів я не почула вві сні.

    Я дякую, Боже, що я у домівці,
    І я не ховалась в страху́ в укритті,
    Не втратила я ні краплиноньки крівці,
    Бо це так важливо тепер у житті.

    Я дякую, Боже, за тво́ю опіку,
    За те, що, Всевишній, в житті бережеш,
    За всі твої́ ласки, яких є без ліку,
    Й по стежці життя ти за руку ведеш.

    03.04.2024 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024
    ID: 1010236
    ПОДЯКА ЗА ТИШУ НІЧНУ Я дякую, Боже, за ніч, що минула, За тишу нічну, що не бу́ло біди́, Що вибухів, Боже, вночі я не чула, І ворог свої́ не зали́шив сліди. Я дякую, Боже, за тихий світанок, І сонячний промінь торкнувся мене. Зустріла я ще один, Господи, ранок. Хай ворог ніко́ли нічи́м не сягне́. Я дякую, Боже, за тишу ранкову, Незвичну таку, як у мирні часи, І маю я змогу піднятися знову Й побачить сріблясті краплини роси́. Я дякую, Боже, за сонце на небі, За те, що я чую пташині пісні́, До тебе звернутися можу в потребі, І вибухів я не почула вві сні. Я дякую, Боже, що я у домівці, І я не ховалась в страху́ в укритті, Не втратила я ні краплиноньки крівці, Бо це так важливо тепер у житті. Я дякую, Боже, за тво́ю опіку, За те, що, Всевишній, в житті бережеш, За всі твої́ ласки, яких є без ліку, Й по стежці життя ти за руку ведеш. 03.04.2024 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024 ID: 1010236
    568views
  • 74views
  • Вже 23:24,
    важкі повіки і всеодно не лягаю спати. А якщо піду у ліжко
    обов'язково потрібно зайти до
    ТікТоку.
    І так майже завжди.
    Вже 23:24, важкі повіки і всеодно не лягаю спати. А якщо піду у ліжко обов'язково потрібно зайти до ТікТоку. І так майже завжди.
    349views
  • 61views
  • https://www.youtube.com/live/fX6-71EgVcE?si=X2lVV4-60rutmget
    https://www.youtube.com/live/fX6-71EgVcE?si=X2lVV4-60rutmget
    WWW.YOUTUBE.COM
    Пряма трансляція користувача Туркмен Одесский !
    🔗Збір на потреби ЗСУ:5375-4112-0739-3583 Баланс рахунку: https://send.monobank.ua/jar/5t3d6jbJqdДопомога каналуPayPal: [email protected]://donatello.t...
    88views
  • ВЕСНА Й СУМНІ ПТАШИНІ СПІВИ

    Птахи співають, як в раю́,
    І лине спів той стоголоссям,
    Та йде весна в мої́м краю́,
    Трива війна проклята й досі.

    Той спів пташиний не стиха́,
    У ньому – смуток і тривога,
    Бо в нас годинонька лиха́
    Й не йде до нас ще ПЕРЕМОГА.

    В пташинім співі чуєм гнів,
    Усе у нім передається,
    Нема у ньому тільки слів,
    А нам все болю додається.

    Птахи співають про усе,
    Про те, що нам болить нестерпно.
    То що ж весна нам принесе́?
    Чи те, що є в нас – невичерпно?

    Птахи співають в унісон
    Про всю журбу, і біль, і сльо́зи,
    Трива роки́ тривожний сон,
    І про війни страшнії гро́зи.

    Птахи співають, бо весна,
    Яка могилами рясніє,
    Герой в землі́ замість зерна́,
    Наві́ки кожен з них німіє.

    03.04.2024 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024
    ID: 1010481



    ВЕСНА Й СУМНІ ПТАШИНІ СПІВИ Птахи співають, як в раю́, І лине спів той стоголоссям, Та йде весна в мої́м краю́, Трива війна проклята й досі. Той спів пташиний не стиха́, У ньому – смуток і тривога, Бо в нас годинонька лиха́ Й не йде до нас ще ПЕРЕМОГА. В пташинім співі чуєм гнів, Усе у нім передається, Нема у ньому тільки слів, А нам все болю додається. Птахи співають про усе, Про те, що нам болить нестерпно. То що ж весна нам принесе́? Чи те, що є в нас – невичерпно? Птахи співають в унісон Про всю журбу, і біль, і сльо́зи, Трива роки́ тривожний сон, І про війни страшнії гро́зи. Птахи співають, бо весна, Яка могилами рясніє, Герой в землі́ замість зерна́, Наві́ки кожен з них німіє. 03.04.2024 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024 ID: 1010481
    249views