• https://www.youtube.com/live/_CliqkcDZe4?si=kByuqZtjA9aOdOBo
    https://www.youtube.com/live/_CliqkcDZe4?si=kByuqZtjA9aOdOBo
    61переглядів


  • ЧИ? ЧИ? ЧИ?

    Чи при́йде, Боже, вже кінець війні?
    Чи дальше нам щомиті помирати?
    Чи воювати дальше сатані?
    Чи перестане ворог нас вбивати?

    Чи зможеш, Боже, нам допомогти?
    Чи не залишиш нас сами́х з бідою?
    Чи не впаде́м, щоб шлях увесь пройти?
    Чи зможемо покінчить з сатаною?

    Чи вистачить нам сили на усе?
    Чи витримаєм цю страшну наругу?
    Чи покарання ворог понесе́?
    Чи при́йде час, що радість змі́нить ту́гу?

    Чи сонце МИРУ зі́йде ще для нас?
    Чи ми зустрінем, Боже, ПЕРЕМОГУ?
    Чи збережеться наш іконостас?
    Чи змі́нить тиша вибухи й тривогу?

    Чи нас почує світ за парканом?
    Чи дальше будуть тільки співчувати?
    Чи маємо заснути вічним сном?
    Чи світ візьме́ться ворога спиняти?

    Чи будеш з нами, Боже, до кінця?
    Чи будеш нас вести́ завжди́ за руку?
    Чи ми сплете́м звитяжного вінця́?
    Чи витримаєм цю, Всевишній, муку?

    05.03.2026 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026
    ID: 1058515



    ЧИ? ЧИ? ЧИ? Чи при́йде, Боже, вже кінець війні? Чи дальше нам щомиті помирати? Чи воювати дальше сатані? Чи перестане ворог нас вбивати? Чи зможеш, Боже, нам допомогти? Чи не залишиш нас сами́х з бідою? Чи не впаде́м, щоб шлях увесь пройти? Чи зможемо покінчить з сатаною? Чи вистачить нам сили на усе? Чи витримаєм цю страшну наругу? Чи покарання ворог понесе́? Чи при́йде час, що радість змі́нить ту́гу? Чи сонце МИРУ зі́йде ще для нас? Чи ми зустрінем, Боже, ПЕРЕМОГУ? Чи збережеться наш іконостас? Чи змі́нить тиша вибухи й тривогу? Чи нас почує світ за парканом? Чи дальше будуть тільки співчувати? Чи маємо заснути вічним сном? Чи світ візьме́ться ворога спиняти? Чи будеш з нами, Боже, до кінця? Чи будеш нас вести́ завжди́ за руку? Чи ми сплете́м звитяжного вінця́? Чи витримаєм цю, Всевишній, муку? 05.03.2026 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026 ID: 1058515
    157переглядів
  • https://www.youtube.com/live/gVV19v5AMLA?si=daKL2aRtJ_WW28sb
    https://www.youtube.com/live/gVV19v5AMLA?si=daKL2aRtJ_WW28sb
    107переглядів
  • Друзі! Сьогодні презентую вам пілотну серію з нового комедійно-пізнавального шоу "Школа пана Волохана". Його ведучий - інструктор по виживанню, він же острівний барон бігфут пан Волохан.
    Хто такий пан Волохан, спитаєте ви? У кожній серії ви знайдете нові відповіді про його особистість...
    Кажуть, що пан Волохан не ходить по Хортиці - Хортиця підлаштовує стежки під його кроки.
    Волохан не шукає слідів - сліди шукають, де б їм з’явитися, щоб не розчарувати Хортицького імператора.
    Коли Волохан каже “тиша” - вітер переходить на шепіт, а Дніпро робить вигляд, що “взагалі не плескав”.
    Коли він розпалює багаття, вогонь спершу питає: “Можна?”
    А коли він каже “не засмічуй острів” - пакети самі летять в урну, бо їм соромно...

    #Волохан #Хортиця #Запоріжжя #ШколаПанаВолохана #НормЧиСтрьом #Екологія #Заповідник #ДімАктора #АнтонЖадько #Січеград #ТворчаСтудіяСічеград #shorts #панволохан #хортицькийбігфут #запоріжжя #січеград #творчастудіясічеград #антонжадько #париж #хортиця #comedyshortsandnewshorts #comedy #запорізькиййеті #вебсеріал #запоріжжя #українськийсеріал #українськийютуб

    https://www.youtube.com/shorts/SUw7awo0cn4
    Друзі! Сьогодні презентую вам пілотну серію з нового комедійно-пізнавального шоу "Школа пана Волохана". Його ведучий - інструктор по виживанню, він же острівний барон бігфут пан Волохан. Хто такий пан Волохан, спитаєте ви? У кожній серії ви знайдете нові відповіді про його особистість... Кажуть, що пан Волохан не ходить по Хортиці - Хортиця підлаштовує стежки під його кроки. Волохан не шукає слідів - сліди шукають, де б їм з’явитися, щоб не розчарувати Хортицького імператора. Коли Волохан каже “тиша” - вітер переходить на шепіт, а Дніпро робить вигляд, що “взагалі не плескав”. Коли він розпалює багаття, вогонь спершу питає: “Можна?” А коли він каже “не засмічуй острів” - пакети самі летять в урну, бо їм соромно... #Волохан #Хортиця #Запоріжжя #ШколаПанаВолохана #НормЧиСтрьом #Екологія #Заповідник #ДімАктора #АнтонЖадько #Січеград #ТворчаСтудіяСічеград #shorts #панволохан #хортицькийбігфут #запоріжжя #січеград #творчастудіясічеград #антонжадько #париж #хортиця #comedyshortsandnewshorts #comedy #запорізькиййеті #вебсеріал #запоріжжя #українськийсеріал #українськийютуб https://www.youtube.com/shorts/SUw7awo0cn4
    5Kпереглядів
  • JULINOZA "Край Дивних Мрiй"

    @усі
    JULINOZA "Край Дивних Мрiй" @усі
    2
    221переглядів 37Відтворень

  • НЕ СМІЙ ЗАБУТИ

    Не забувай в думках ні на хвилину,
    Що ти живий і вдома ночував,
    А хтось, що йшов у бій за Україну,
    Своє́ життя у тім бою́ віддав.

    Не забувай в думках ти ані миті,
    Що ти в домівці й можеш бачить сон –
    Тіла́ у інших кулями прошиті
    І тисячі́ потрапили в полон.

    Не забувай в думках ти про героїв,
    Які за нас у землю полягли,
    Не витримавши тих тяжких двобоїв,
    Й ворожі кулі саме їх знайшли.

    Не викидай з думок, прошу́, ніко́ли,
    Що над тобою небо не в вогні,
    Що не окоп у тебе й мінне поле,
    Й не грузнеш до плечей ти у багні.

    Не забувай, що ти в свої́й домівці
    Не чуєш звуки вражиш канонад,
    Купаєшся в водиці, а не в крівці,
    Й тебе не накрива щоразу град.

    Не смій про це ніко́ли забувати
    Й молись за тих, хто МИР нам поверта,
    Бо ворог в них життя може забрати,
    Згадай якого ми несем хреста.

    04.03.2026 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2026
    ID: 1058513
    НЕ СМІЙ ЗАБУТИ Не забувай в думках ні на хвилину, Що ти живий і вдома ночував, А хтось, що йшов у бій за Україну, Своє́ життя у тім бою́ віддав. Не забувай в думках ти ані миті, Що ти в домівці й можеш бачить сон – Тіла́ у інших кулями прошиті І тисячі́ потрапили в полон. Не забувай в думках ти про героїв, Які за нас у землю полягли, Не витримавши тих тяжких двобоїв, Й ворожі кулі саме їх знайшли. Не викидай з думок, прошу́, ніко́ли, Що над тобою небо не в вогні, Що не окоп у тебе й мінне поле, Й не грузнеш до плечей ти у багні. Не забувай, що ти в свої́й домівці Не чуєш звуки вражиш канонад, Купаєшся в водиці, а не в крівці, Й тебе не накрива щоразу град. Не смій про це ніко́ли забувати Й молись за тих, хто МИР нам поверта, Бо ворог в них життя може забрати, Згадай якого ми несем хреста. 04.03.2026 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2026 ID: 1058513
    146переглядів

  • ПОДЯКА ЗА ТИШУ НІЧНУ

    Я дякую, Боже, за ніч, що минула,
    За тишу нічну, що не бу́ло біди́,
    Що вибухів, Боже, вночі я не чула,
    І ворог свої́ не зали́шив сліди.

    Я дякую, Боже, за тихий світанок,
    І сонячний промінь торкнувся мене.
    Зустріла я ще один, Господи, ранок.
    Хай ворог ніко́ли нічи́м не сягне́.

    Я дякую, Боже, за тишу ранкову,
    Незвичну таку, як у мирні часи,
    І маю я змогу піднятися знову
    Й побачить сріблясті краплини роси́.

    Я дякую, Боже, за сонце на небі,
    За те, що я чую пташині пісні́,
    До тебе звернутися можу в потребі,
    І вибухів я не почула вві сні.

    Я дякую, Боже, що я у домівці,
    І я не ховалась в страху́ в укритті,
    Не втратила я ні краплиноньки крівці,
    Бо це так важливо тепер у житті.

    Я дякую, Боже, за тво́ю опіку,
    За те, що, Всевишній, в житті бережеш,
    За всі твої́ ласки, яких є без ліку,
    Й по стежці життя ти за руку ведеш.

    03.04.2024 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024
    ID: 1010236
    ПОДЯКА ЗА ТИШУ НІЧНУ Я дякую, Боже, за ніч, що минула, За тишу нічну, що не бу́ло біди́, Що вибухів, Боже, вночі я не чула, І ворог свої́ не зали́шив сліди. Я дякую, Боже, за тихий світанок, І сонячний промінь торкнувся мене. Зустріла я ще один, Господи, ранок. Хай ворог ніко́ли нічи́м не сягне́. Я дякую, Боже, за тишу ранкову, Незвичну таку, як у мирні часи, І маю я змогу піднятися знову Й побачить сріблясті краплини роси́. Я дякую, Боже, за сонце на небі, За те, що я чую пташині пісні́, До тебе звернутися можу в потребі, І вибухів я не почула вві сні. Я дякую, Боже, що я у домівці, І я не ховалась в страху́ в укритті, Не втратила я ні краплиноньки крівці, Бо це так важливо тепер у житті. Я дякую, Боже, за тво́ю опіку, За те, що, Всевишній, в житті бережеш, За всі твої́ ласки, яких є без ліку, Й по стежці життя ти за руку ведеш. 03.04.2024 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024 ID: 1010236
    566переглядів
  • 72переглядів
  • Вже 23:24,
    важкі повіки і всеодно не лягаю спати. А якщо піду у ліжко
    обов'язково потрібно зайти до
    ТікТоку.
    І так майже завжди.
    Вже 23:24, важкі повіки і всеодно не лягаю спати. А якщо піду у ліжко обов'язково потрібно зайти до ТікТоку. І так майже завжди.
    347переглядів
  • 59переглядів