• https://www.youtube.com/live/POqDNkxbhBk?si=f3zjdormBxn77ZLA
    https://www.youtube.com/live/POqDNkxbhBk?si=f3zjdormBxn77ZLA
    131переглядів
  • Прочитала книгу Юрія Рокецького "Всьо чотко" про Сергія Кузьмінського і "Гадів". Автор проробив неймовірну роботу, дослідивши купу джерел і спілкуючись з очевидцями тих подій. В книзі є спогади, фото й QR коди з посиланнями на виступи й згадувані пісні. Читаючи, мені було, навіть не стіки цікаво життя самого Кузі (хоча воно дійсно захопливе) скільки загальний дух і оточення описаних часів, що відбувалось, як змінювалась країна, як жила молодь. Цікаво було прослухати згадувані гурти, що стояли у джерел української не естрадної музики.
    Прочитала книгу Юрія Рокецького "Всьо чотко" про Сергія Кузьмінського і "Гадів". Автор проробив неймовірну роботу, дослідивши купу джерел і спілкуючись з очевидцями тих подій. В книзі є спогади, фото й QR коди з посиланнями на виступи й згадувані пісні. Читаючи, мені було, навіть не стіки цікаво життя самого Кузі (хоча воно дійсно захопливе) скільки загальний дух і оточення описаних часів, що відбувалось, як змінювалась країна, як жила молодь. Цікаво було прослухати згадувані гурти, що стояли у джерел української не естрадної музики.
    Love
    1
    197переглядів
  • 29переглядів
  • https://youtu.be/XT1T0QAyIXE?si=JvRs6AXnrsxe0sS3
    https://youtu.be/XT1T0QAyIXE?si=JvRs6AXnrsxe0sS3
    42переглядів
  • ПОЗИТИВНІ ПЕРЕКОНАННЯ.
    Продовження посту про розбір переконань (початок дивіться за тегом #переконання або у попередньому пості).
    У першій частині ми розібрали, що таке переконання, звідки вони беруться і як працювати з негативними переконаннями.

    Але у нас є і позитивні переконання, і це чудово! Ми намагаємося перетворювати негативні переконання на позитивні, що є важливим етапом у зміні мислення. Проте є один нюанс, про який мало хто говорить: проблема може бути в тому, що ми не завжди щиро віримо у ці позитивні переконання. А те, у що ми не віримо, не працює. Це можуть бути нав'язані установки, у які ми намагаємося повірити, бо хтось сказав, що це «правильно». Але всередині ми відчуваємо, що ці переконання не є нашими, і не довіряємо їм. У такому випадку позитивне переконання стає маскою, що прикриває приховане негативне переконання або нерозв'язане переживання.

    Це як заклеїти брудну рану пластирем і думати, що якщо ми її не бачимо, значить все гаразд. Але для того, щоб рана загоїлася, потрібно спочатку зняти пластир, промити її, обробити, а вже потім заклеїти. Тільки тоді можна бути впевненим, що вона загоїться правильно. Отже, як ми можемо зробити це з нашими позитивними переконаннями?

    1. Запишіть свої позитивні переконання.
    2. Перевірте їх — наскільки вони щирі?

    Наприклад, фраза: «Люди в основному добрі й готові допомагати». Прочитайте її кілька разів. Які образи виникають у вашій голові, коли ви це читаєте? Які думки одразу з'являються? Якщо у вас виникають спогади про ситуації, коли вам не допомагали, або думка: «Треба думати добре про людей», це може бути сигналом, що ви не до кінця вірите в це переконання.

    Запитайте себе: що стоїть за цим? Чому ви намагаєтеся переконати себе у цьому? Чому це переконання не працює для вас? І найголовніше — що вам потрібно, щоб дійсно повірити в нього?

    Розібратися зі своїми позитивними переконаннями так само важливо, як і з негативними. Це дає можливість побудувати справжню віру у позитив, яка дійсно підтримує вас у житті.

    #всенсі #усвідомленість #призначення #світловтобі #яє #переконання
    ПОЗИТИВНІ ПЕРЕКОНАННЯ. Продовження посту про розбір переконань (початок дивіться за тегом #переконання або у попередньому пості). У першій частині ми розібрали, що таке переконання, звідки вони беруться і як працювати з негативними переконаннями. Але у нас є і позитивні переконання, і це чудово! Ми намагаємося перетворювати негативні переконання на позитивні, що є важливим етапом у зміні мислення. Проте є один нюанс, про який мало хто говорить: проблема може бути в тому, що ми не завжди щиро віримо у ці позитивні переконання. А те, у що ми не віримо, не працює. Це можуть бути нав'язані установки, у які ми намагаємося повірити, бо хтось сказав, що це «правильно». Але всередині ми відчуваємо, що ці переконання не є нашими, і не довіряємо їм. У такому випадку позитивне переконання стає маскою, що прикриває приховане негативне переконання або нерозв'язане переживання. Це як заклеїти брудну рану пластирем і думати, що якщо ми її не бачимо, значить все гаразд. Але для того, щоб рана загоїлася, потрібно спочатку зняти пластир, промити її, обробити, а вже потім заклеїти. Тільки тоді можна бути впевненим, що вона загоїться правильно. Отже, як ми можемо зробити це з нашими позитивними переконаннями? 1. Запишіть свої позитивні переконання. 2. Перевірте їх — наскільки вони щирі? Наприклад, фраза: «Люди в основному добрі й готові допомагати». Прочитайте її кілька разів. Які образи виникають у вашій голові, коли ви це читаєте? Які думки одразу з'являються? Якщо у вас виникають спогади про ситуації, коли вам не допомагали, або думка: «Треба думати добре про людей», це може бути сигналом, що ви не до кінця вірите в це переконання. Запитайте себе: що стоїть за цим? Чому ви намагаєтеся переконати себе у цьому? Чому це переконання не працює для вас? І найголовніше — що вам потрібно, щоб дійсно повірити в нього? Розібратися зі своїми позитивними переконаннями так само важливо, як і з негативними. Це дає можливість побудувати справжню віру у позитив, яка дійсно підтримує вас у житті. #всенсі #усвідомленість #призначення #світловтобі #яє #переконання
    Love
    Like
    6
    3Kпереглядів
  • Парламент Греції

    #історіягреції #греція #афіни #парламентгреції #щоподивитись #щоподивитисьуафінах
    Парламент Греції #історіягреції #греція #афіни #парламентгреції #щоподивитись #щоподивитисьуафінах
    Love
    1
    1Kпереглядів 21Відтворень
  • #поезія
    от і пройшла половина літа
    це вже позаду
    це вже за нами
    книгу дописано
    справу закрито
    наче усе це було не з нами
    ну бо любов не буває поспішна
    і вимагає глибоких занурень
    часом драстичних
    часом потішних
    часом просвітлених
    часом похмурих
    ну бо любов не буває скора
    як не буває бистрою ніжність
    справжня любов – мов психічно хвора
    хворому треба лежати в ліжку
    ну але що? бӯло як бӯло
    маєм що маєм – літо минає
    літо гвалтовно стає минулим
    бо без любові не вигрібає
    хух! – і нема половини літа!
    наче й життя половина згасла..
    дивна любов..
    геть безпросвітна..
    але від цього не менш прекрасна

    Юр ІЗДРИК
    #поезія от і пройшла половина літа це вже позаду це вже за нами книгу дописано справу закрито наче усе це було не з нами ну бо любов не буває поспішна і вимагає глибоких занурень часом драстичних часом потішних часом просвітлених часом похмурих ну бо любов не буває скора як не буває бистрою ніжність справжня любов – мов психічно хвора хворому треба лежати в ліжку ну але що? бӯло як бӯло маєм що маєм – літо минає літо гвалтовно стає минулим бо без любові не вигрібає хух! – і нема половини літа! наче й життя половина згасла.. дивна любов.. геть безпросвітна.. але від цього не менш прекрасна Юр ІЗДРИК
    Love
    1
    85переглядів
  • Всім привітик)

    У моє портфоліо поповнилось, ось такою силянкою, на замовлення.

    Прийшлось трішки помучитись, але результат того вартий.

    #бісероплетіння #рукоділля
    Всім привітик) У моє портфоліо поповнилось, ось такою силянкою, на замовлення. Прийшлось трішки помучитись, але результат того вартий. #бісероплетіння #рукоділля
    Love
    1
    91переглядів
  • #подорожі
    Блакитні озера

    Блакитні озера Полтавщини — це мальовничі водойми, що утворилися на місці колишніх піщаних кар’єрів поблизу села Собківка, Новосанжарського району. Вони стали популярним місцем для відпочинку завдяки незвичайному блакитному кольору води, який ймовірно зумовлений наявністю покладів голубої глини на дні.

    Одне з озер має довжину близько 1 км і ширину від 100 до 300 метрів. Воно ідеально підходить для купання, з чистим піщаним пляжем і доволі глибокою водою (до 15 метрів). Інше озеро, менше за розміром, не підходить для купання через замуленість, але приваблює рибалок.

    Хоча інфраструктура там не розвинена, велику кількість туристів і туристок приваблює краса озер і соснових лісів навколо. Однак існує проблема зі сміттям, яке залишають люди, що викликає невдоволення місцевих.
    #подорожі Блакитні озера Блакитні озера Полтавщини — це мальовничі водойми, що утворилися на місці колишніх піщаних кар’єрів поблизу села Собківка, Новосанжарського району. Вони стали популярним місцем для відпочинку завдяки незвичайному блакитному кольору води, який ймовірно зумовлений наявністю покладів голубої глини на дні. Одне з озер має довжину близько 1 км і ширину від 100 до 300 метрів. Воно ідеально підходить для купання, з чистим піщаним пляжем і доволі глибокою водою (до 15 метрів). Інше озеро, менше за розміром, не підходить для купання через замуленість, але приваблює рибалок. Хоча інфраструктура там не розвинена, велику кількість туристів і туристок приваблює краса озер і соснових лісів навколо. Однак існує проблема зі сміттям, яке залишають люди, що викликає невдоволення місцевих.
    Love
    1
    355переглядів
  • Привітики, як ваші справи?

    Мені одній здається, що персонажі на цьому арті наче приклеєні до сніжного пейзажу і не вписуються в картину 🤔

    #офійний_арт #Мій_щасливий_шлюб
    Привітики, як ваші справи? Мені одній здається, що персонажі на цьому арті наче приклеєні до сніжного пейзажу і не вписуються в картину 🤔 #офійний_арт #Мій_щасливий_шлюб
    Love
    Haha
    2
    3коментарів 588переглядів