Щиро вітаємо, Вас, з днем народження! Нехай щастя супроводжує на кожному кроці, здоров'я оберігає за будь-яких обставин, удача та везіння стануть вашими надійними супутниками у житті. Бажаємо натхнення у всьому, позитивного настрою та виконання всіх планів
Пошук
Знаходьте цікавих людей, створюйте нові зв’язки та залучайте нових друзів
-
Сьогодні, 27 червня, свій день народження святкує тренер відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки БМР Усатюк Ірина Олександрівна!!!
Щиро вітаємо, Вас, з днем народження! Нехай щастя супроводжує на кожному кроці, здоров'я оберігає за будь-яких обставин, удача та везіння стануть вашими надійними супутниками у житті. Бажаємо натхнення у всьому, позитивного настрою та виконання всіх планівСьогодні, 27 червня, свій день народження святкує тренер відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки БМР Усатюк Ірина Олександрівна!!!Щиро вітаємо, Вас, з днем народження! Нехай щастя супроводжує на кожному кроці, здоров'я оберігає за будь-яких обставин, удача та везіння стануть вашими надійними супутниками у житті. Бажаємо натхнення у всьому, позитивного настрою та виконання всіх планів61переглядів -
🔥 Чому FanKolo для мене зараз №1
Хочу щиро похвалити розробників соцмережі FanKolo! Вони зробили те, чого немає в жодному масштабному Facebook (Meta) — вмонтували справжнє FM-радіо. Можна вибрати будь-яку країну, але я, звісно, слухаю нашу Україну.
Взагалі, у російському «ВКонтакті» теж є вбудоване радіо, але я його принципово не слухаю. А якщо брати інші платформи, то жодна соціальна мережа не має вбудованого FM-радіо, тож FanKolo тут однозначно виграє, і я принципово обираю саме його! Це мега-душевно та затишно! Великий плюс, який виділяє платформу з-поміж усіх інших.
Мережа подобається все більше й більше. Щиро вірю, що дизайн з часом ставатиме ще кращим, а сама платформа впевнено піде в масштаб! Розробникам — повага та натхнення! 👏🇺🇦❤️
🔥 Чому FanKolo для мене зараз №1Хочу щиро похвалити розробників соцмережі FanKolo! Вони зробили те, чого немає в жодному масштабному Facebook (Meta) — вмонтували справжнє FM-радіо. Можна вибрати будь-яку країну, але я, звісно, слухаю нашу Україну.Взагалі, у російському «ВКонтакті» теж є вбудоване радіо, але я його принципово не слухаю. А якщо брати інші платформи, то жодна соціальна мережа не має вбудованого FM-радіо, тож FanKolo тут однозначно виграє, і я принципово обираю саме його! Це мега-душевно та затишно! Великий плюс, який виділяє платформу з-поміж усіх інших.Мережа подобається все більше й більше. Щиро вірю, що дизайн з часом ставатиме ще кращим, а сама платформа впевнено піде в масштаб! Розробникам — повага та натхнення! 👏🇺🇦❤️
4
204переглядів -
***
Я не знищую коло див світу
і ще зовсім я не убиваю
таємниці, які зустрічаю
на своєму шляху, що у квітах,
у очах, на вустах чи в могилах.
Світло інших придушує чари
непроникливої таємниці,
що прихована в темних кошмарах.
Але я тут, такий світлолиций,
своїм світлом примножую ребус.
І, так само як місяць на греблі
своїм білим промінням мобільним
все не зменшує, а робить більше
таємницю щоденної ночі,
так і я теж збагачую обрій
цим широким тремтінням усього святого.
І все те, що вже є незбагненним для всього,
стане тільки ще більшим моїм незбагненним
перед поглядом моїм на свіже натхнення.
Бо люблю я постійно і так мені милі
і ці квіти, і очі, вуста та могили.
Лучіан Блаґа
Переклад: Мирослав Манюк
20.06.2026
***Я не знищую коло див світуі ще зовсім я не убиваютаємниці, які зустрічаюна своєму шляху, що у квітах, у очах, на вустах чи в могилах.Світло інших придушує чари непроникливої таємниці,що прихована в темних кошмарах.Але я тут, такий світлолиций,своїм світлом примножую ребус.І, так само як місяць на греблісвоїм білим промінням мобільнимвсе не зменшує, а робить більшетаємницю щоденної ночі,так і я теж збагачую обрійцим широким тремтінням усього святого.І все те, що вже є незбагненним для всього,стане тільки ще більшим моїм незбагненнимперед поглядом моїм на свіже натхнення.Бо люблю я постійно і так мені миліі ці квіти, і очі, вуста та могили.Лучіан БлаґаПереклад: Мирослав Манюк20.06.2026#переклад2
177переглядів -
ТРИЛОГІЯ - "ЛЮДИНА З НІЗВІДКИ"
--------
ПЕРША КНИГА - "АНІКА"
Читаю вже першу книгу "Аніка" з трилогії "Людина з нізвідки". Напевно, кожна людина хотіла б опинитися в минулому чи в майбутньому столітті, або навіть тисячоліття, і саме про це йдеться в цій книзі. Про що йдеться, зараз поясню. В якомусь недалекому майбутньому нашого тисячоліття техніка настільки придвинута, що не потрібно керувати странпортом, усе робить замість людині штучний інтелект. А ще є інші цікаві технології. Складно описати, що я маю на увазі, але цікаво читати таку фантастику, хоча мені і не звично таку книгу читати, але мені дуже подобається!👍 І там на такій техніки не їздять, а літають і така техніка називається льотка, це ніби капсула, в якій сідає людина, наказує ШІ куди летіти, або навіть спускатися, що називається кротовиною, я її уявляю як ямою з трубопроводами у вигляді американських гірок. Через цю кротовину за допомогою льотка людина і потрапляє до минулого, або майбутнього часу. І за цей час треба встигнути повернутися назад, бо кротовина закривається і герої не можу потрапити до свого століття. До речі, про плутанину з часом. Це нагадало мені оці григоріанські, юліанські і новоюліанські календарі, через що немає згоди в церковном світі. Як відомо, через деякий час, якщо за нашим новоюліанським стилем 25 грудня Різдво Христове ще буде визначатися, то за старим юліанським календарем Різдво Христове вже не 7, а 8 січня буде визначатися. Щось подібне відбувається й в цій фантастичній книзі коли герої потрапляють в різний час в минулому чи в майбутньому столітті, чи тисячолітті, там теж час не так йде, навіть години, хвилини, секунди, пори року, місяці і так далі. І одне невірне рішення, дія, чи крок може все змінити у часі. Головне що там немає інопланетян, а якщо і буде, то сподіваюся їх буде мало. Мені дуже сподобався оцей момент, коли Анхалія з майбутнього у часі зустрілася з своєю прабабусею, і через те що вона розговорилася з нею, у часі, роках і століття все заплуталося і тепер героям доведеться все розплутати і повернути все на своєму місці. А ще, я не буду вдаватися в подробицях, мені дуже сподобалася історія з маленьким динозавриком, хто читав цю книгу зрозуміє, про що йдеться.😉 Дякую Вам, пане Романе за такі цікаві історії. Міцного здоров'я, творчого натхнення та хай Вас береже Бог!💙💛🙏
04.06.2025 року.
--------
ДРУГА КНИГА - "НОВИЙ ПОВОРОТ"
Читаю вже другу книгу Романа Кирнасова "Новий поворот" з трилогії "Людина з нізвідки". В першій книзі Аніка, коли потрапила до іншого тисячоліття потрапила в пастку, з якої не змогла вибратися і загинула, але як я зрозуміла, вона ще з'явиться в іншому часу. Ну це ж фантастика, і як це є в кожній фантастичній книзі дива існують, то ж сподіваюся, що Аніка ще з'явиться в цій чи в наступній книзі. Але це вже буде інша Аніка, просто коли люди змінюють подальше життя інших людей, товсе навколо теж змінюється і в часовому просторі теж так само змінюється, і через людина в іншому часі стає "Людиною з нізвідки". Отже так:
Льотка на ім'я Сардія, була знайдена 12-річним хлопцем, на ім'я Микола. І як усі хлопці у такому віці, йому стало цікаво, що це таке. Він зрозумів, що перед ним незвичний об'єкт, щось з фантастики, про яку він ніколи не знав і не бачив. Він одразу зрозумів, що про це ніхто не повинен знати, особливо, коли він знайшов в середині льотці труп Аніки і коли сама льотка заговорила з ним. Сардія все пояснила Миколи, розповіла, хто вона, звідки прибула і ким була Аніка, і чим вона займалася до своєї смерті. Також показала, як виглядала Аніка і показала її щоденник, який вона вела і в якому вона просила потурбуватися про свою дочку, якщо вона помре, а льотку хтось знайде. Ось стільки, щоби знайти кротовину, щоби потрапити до іншого минулого, де перебуває дочка Аніки на ім'я Сінтія, потрібен час, а хлопцеві потрібно було багато всьому навчитися, щоби управляти літальним апаратом штучного інтелекту, то ж він вирішив до закінчення другої світової війни закопати Сардію, йти на війну, здобувати освіту, а по закінченні війни і навчання, повернутися до Сардії і вже на місці зрозуміти, що робити далі. Минуло десять років війні, він знайшов це місце, де закопав Сардію, і тут вже зрозуміли, що треба буде зробити так, щоби запобігти третьої світової війни, для того треба сучасну зброю, щоби вбити батьків тих людей, через яких через кілька років розпочнеться війна, тобто не дати їм народитися. Микола вирішив продати все своє майно та купити собі круту зброю. Під час продажі майна, чи то купівлі зброї, (я вже не пам'ятаю, бо вже далеко читаю), він розговорився з своїм знайомим. Спочатку він не хотів йому розповідати, але Арсеній наполіг і Микола все йому розповів.
Що було далі, я не буду розповідати, хай це залишиться інтригою для тих, хто читає цю книгу з самого спочатку!🫠😉🙃
25.09.2025 року.
--------
ТРЕТЯ КНИГА - "УЩЕЛИНА ЧАСУ"
Третя книга "Ущелина часу" з трилогії "Людина з нізвідки" виявилася ще більш цікавою, ніж попередні дві книги "Аніка" і "Новий поворот". Цього разу мова йде про Романа, правнука Миколи і Надії з попередньої книги "Новий поворот". Він живе в такій час, коли жінки прагнули мати більш досконалості в своєму тілі, хотіли бути більш гарнішими, постійно робили пластичні операції, весь день тільки і робили, що фарбували губи, щоби постійно бути гарнішими за всіх. Це не сподобалося Романові, то ж коли він познайомився з Юрієм, який практикується на здійснення бажань та мрій, вони вирішили трішечки змінити минуле, щоби жінки не гонялися за тим, хто з них найгарніша, а цінували домашнє вогнище, та цінували те що зараз мають та любили себе такими, якими вони є. А для того щоби все було так, як має бути, то треба повернутися в це століття, з якого розпочався перший в світі фемінізм і боротьба за рівні права жінок та чоловіків. А для цього щоби не допустити народження першого руху фемінізму, потрібно буде не допустити народження першої феміністки. Тож друзям вдалося потрапити до кінця 19 століття і звісно, що завадили зустрічі батькам першої феміністки, тобто вони не зустрілися і ця феміністка не народилася. Але трапилося так, що історія тільки трішечки змінилася, і через це вже інша феміністка з'явилася, більш жорстка, тверда, яка взагалі хотіла мати такі самі права, як в чоловіків і бути на рівні з чоловіками. Через це, коли друзі повернулися до свого століття, в 2057 року, то там жінки вже стали такими нахабними, що керували чоловіками. Взагалом, вже жінки працювали, а чоловіки сиділи вдома і не мали ніяких прав.
Оце мені і сподобалося. Я уявляю, як це було б добре, якби ми мали можливість потрапити в минуле, чи в майбутнє і не дати можливість комусь зустрітися, і завдяки цьому, історія пішла б по іншому. Тому, я рада, що читаю цю книгу, бо це допомагає зрозуміти, що якби ми мали можливість побачити, або мали можливість змінити майбутнє чи минуле, то історія пішла б по-іншому і не було б війні і таке інше. Одним словом, якби хоча би трішечки змінити минуле, то, або путін взагалі не народився, або у нього була б інша професія, і тоді б війні не було б. Або ж, якби сини Володимира Великого і Володимира Мономаха не пересварилися, то зараз це була б інша Україна і я впевнена, рф взагалі не було б на мапи. І там, де зараз знаходиться рф, це були б інші народи з своєю мовою та культурою.
Що там далі було в цій книзі, я не розповідатиму, щоби не спойлерити сюжет книги, тому я тільки одне додам, третя книга крутіша за ці дві попередні книги, там такі пригоди з тими людьми, з минулого та з майбутнього, що мені хочеться читати і читати, щоби дізнатися, чим ж закінчиться вся ця історія.
16.06.2026 року.ТРИЛОГІЯ - "ЛЮДИНА З НІЗВІДКИ" -------- ПЕРША КНИГА - "АНІКА" Читаю вже першу книгу "Аніка" з трилогії "Людина з нізвідки". Напевно, кожна людина хотіла б опинитися в минулому чи в майбутньому столітті, або навіть тисячоліття, і саме про це йдеться в цій книзі. Про що йдеться, зараз поясню. В якомусь недалекому майбутньому нашого тисячоліття техніка настільки придвинута, що не потрібно керувати странпортом, усе робить замість людині штучний інтелект. А ще є інші цікаві технології. Складно описати, що я маю на увазі, але цікаво читати таку фантастику, хоча мені і не звично таку книгу читати, але мені дуже подобається!👍 І там на такій техніки не їздять, а літають і така техніка називається льотка, це ніби капсула, в якій сідає людина, наказує ШІ куди летіти, або навіть спускатися, що називається кротовиною, я її уявляю як ямою з трубопроводами у вигляді американських гірок. Через цю кротовину за допомогою льотка людина і потрапляє до минулого, або майбутнього часу. І за цей час треба встигнути повернутися назад, бо кротовина закривається і герої не можу потрапити до свого століття. До речі, про плутанину з часом. Це нагадало мені оці григоріанські, юліанські і новоюліанські календарі, через що немає згоди в церковном світі. Як відомо, через деякий час, якщо за нашим новоюліанським стилем 25 грудня Різдво Христове ще буде визначатися, то за старим юліанським календарем Різдво Христове вже не 7, а 8 січня буде визначатися. Щось подібне відбувається й в цій фантастичній книзі коли герої потрапляють в різний час в минулому чи в майбутньому столітті, чи тисячолітті, там теж час не так йде, навіть години, хвилини, секунди, пори року, місяці і так далі. І одне невірне рішення, дія, чи крок може все змінити у часі. Головне що там немає інопланетян, а якщо і буде, то сподіваюся їх буде мало. Мені дуже сподобався оцей момент, коли Анхалія з майбутнього у часі зустрілася з своєю прабабусею, і через те що вона розговорилася з нею, у часі, роках і століття все заплуталося і тепер героям доведеться все розплутати і повернути все на своєму місці. А ще, я не буду вдаватися в подробицях, мені дуже сподобалася історія з маленьким динозавриком, хто читав цю книгу зрозуміє, про що йдеться.😉 Дякую Вам, пане Романе за такі цікаві історії. Міцного здоров'я, творчого натхнення та хай Вас береже Бог!💙💛🙏 04.06.2025 року. -------- ДРУГА КНИГА - "НОВИЙ ПОВОРОТ" Читаю вже другу книгу Романа Кирнасова "Новий поворот" з трилогії "Людина з нізвідки". В першій книзі Аніка, коли потрапила до іншого тисячоліття потрапила в пастку, з якої не змогла вибратися і загинула, але як я зрозуміла, вона ще з'явиться в іншому часу. Ну це ж фантастика, і як це є в кожній фантастичній книзі дива існують, то ж сподіваюся, що Аніка ще з'явиться в цій чи в наступній книзі. Але це вже буде інша Аніка, просто коли люди змінюють подальше життя інших людей, товсе навколо теж змінюється і в часовому просторі теж так само змінюється, і через людина в іншому часі стає "Людиною з нізвідки". Отже так: Льотка на ім'я Сардія, була знайдена 12-річним хлопцем, на ім'я Микола. І як усі хлопці у такому віці, йому стало цікаво, що це таке. Він зрозумів, що перед ним незвичний об'єкт, щось з фантастики, про яку він ніколи не знав і не бачив. Він одразу зрозумів, що про це ніхто не повинен знати, особливо, коли він знайшов в середині льотці труп Аніки і коли сама льотка заговорила з ним. Сардія все пояснила Миколи, розповіла, хто вона, звідки прибула і ким була Аніка, і чим вона займалася до своєї смерті. Також показала, як виглядала Аніка і показала її щоденник, який вона вела і в якому вона просила потурбуватися про свою дочку, якщо вона помре, а льотку хтось знайде. Ось стільки, щоби знайти кротовину, щоби потрапити до іншого минулого, де перебуває дочка Аніки на ім'я Сінтія, потрібен час, а хлопцеві потрібно було багато всьому навчитися, щоби управляти літальним апаратом штучного інтелекту, то ж він вирішив до закінчення другої світової війни закопати Сардію, йти на війну, здобувати освіту, а по закінченні війни і навчання, повернутися до Сардії і вже на місці зрозуміти, що робити далі. Минуло десять років війні, він знайшов це місце, де закопав Сардію, і тут вже зрозуміли, що треба буде зробити так, щоби запобігти третьої світової війни, для того треба сучасну зброю, щоби вбити батьків тих людей, через яких через кілька років розпочнеться війна, тобто не дати їм народитися. Микола вирішив продати все своє майно та купити собі круту зброю. Під час продажі майна, чи то купівлі зброї, (я вже не пам'ятаю, бо вже далеко читаю), він розговорився з своїм знайомим. Спочатку він не хотів йому розповідати, але Арсеній наполіг і Микола все йому розповів. Що було далі, я не буду розповідати, хай це залишиться інтригою для тих, хто читає цю книгу з самого спочатку!🫠😉🙃 25.09.2025 року. -------- ТРЕТЯ КНИГА - "УЩЕЛИНА ЧАСУ" Третя книга "Ущелина часу" з трилогії "Людина з нізвідки" виявилася ще більш цікавою, ніж попередні дві книги "Аніка" і "Новий поворот". Цього разу мова йде про Романа, правнука Миколи і Надії з попередньої книги "Новий поворот". Він живе в такій час, коли жінки прагнули мати більш досконалості в своєму тілі, хотіли бути більш гарнішими, постійно робили пластичні операції, весь день тільки і робили, що фарбували губи, щоби постійно бути гарнішими за всіх. Це не сподобалося Романові, то ж коли він познайомився з Юрієм, який практикується на здійснення бажань та мрій, вони вирішили трішечки змінити минуле, щоби жінки не гонялися за тим, хто з них найгарніша, а цінували домашнє вогнище, та цінували те що зараз мають та любили себе такими, якими вони є. А для того щоби все було так, як має бути, то треба повернутися в це століття, з якого розпочався перший в світі фемінізм і боротьба за рівні права жінок та чоловіків. А для цього щоби не допустити народження першого руху фемінізму, потрібно буде не допустити народження першої феміністки. Тож друзям вдалося потрапити до кінця 19 століття і звісно, що завадили зустрічі батькам першої феміністки, тобто вони не зустрілися і ця феміністка не народилася. Але трапилося так, що історія тільки трішечки змінилася, і через це вже інша феміністка з'явилася, більш жорстка, тверда, яка взагалі хотіла мати такі самі права, як в чоловіків і бути на рівні з чоловіками. Через це, коли друзі повернулися до свого століття, в 2057 року, то там жінки вже стали такими нахабними, що керували чоловіками. Взагалом, вже жінки працювали, а чоловіки сиділи вдома і не мали ніяких прав. Оце мені і сподобалося. Я уявляю, як це було б добре, якби ми мали можливість потрапити в минуле, чи в майбутнє і не дати можливість комусь зустрітися, і завдяки цьому, історія пішла б по іншому. Тому, я рада, що читаю цю книгу, бо це допомагає зрозуміти, що якби ми мали можливість побачити, або мали можливість змінити майбутнє чи минуле, то історія пішла б по-іншому і не було б війні і таке інше. Одним словом, якби хоча би трішечки змінити минуле, то, або путін взагалі не народився, або у нього була б інша професія, і тоді б війні не було б. Або ж, якби сини Володимира Великого і Володимира Мономаха не пересварилися, то зараз це була б інша Україна і я впевнена, рф взагалі не було б на мапи. І там, де зараз знаходиться рф, це були б інші народи з своєю мовою та культурою. Що там далі було в цій книзі, я не розповідатиму, щоби не спойлерити сюжет книги, тому я тільки одне додам, третя книга крутіша за ці дві попередні книги, там такі пригоди з тими людьми, з минулого та з майбутнього, що мені хочеться читати і читати, щоби дізнатися, чим ж закінчиться вся ця історія. 16.06.2026 року.992переглядів 1 Поширень -
🇺🇦🤺🎉 Федерація фехтування України щиро вітає Аллу Миколаївну Миронюк із ювілеєм!
Сьогодні 60‑річчя відзначає Заслужений тренер України, медалістка чемпіонатів світу та Європи Алла Миколаївна Миронюк.
Її спортивні здобутки, тренерська праця та відданість справі стали гордістю українського фехтування та прикладом для багатьох поколінь.
💥 Щиро вітаємо з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, натхнення й радості від кожного дня. Дякуємо за Ваш внесок у розвиток українського фехтування!
✨ Нехай Ваші учні й надалі тішать Вас своїми перемогами, продовжуючи традиції Вашої школи та примножуючи славу українського спорту.
🇺🇦🤺🎉 Федерація фехтування України щиро вітає Аллу Миколаївну Миронюк із ювілеєм!Сьогодні 60‑річчя відзначає Заслужений тренер України, медалістка чемпіонатів світу та Європи Алла Миколаївна Миронюк. Її спортивні здобутки, тренерська праця та відданість справі стали гордістю українського фехтування та прикладом для багатьох поколінь.💥 Щиро вітаємо з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, натхнення й радості від кожного дня. Дякуємо за Ваш внесок у розвиток українського фехтування! ✨ Нехай Ваші учні й надалі тішать Вас своїми перемогами, продовжуючи традиції Вашої школи та примножуючи славу українського спорту.#фехтування #esgrima #escrime #scherma #uafencing458переглядів -
⚡️🇺🇦Олімпійська родина на чолі з президентом Вадимом Гутцайтом вітає з Днем народження Андрія Власкова!
4 червня, свій День народження відзначає президент Федерації плавання України, державний тренер з плавання — Андрій Анатолійович Власков🎉
Національний олімпійський комітет України щиро бажає міцного здоров’я, бадьорості духу та успіхів у щоденній роботі. Нехай Ваші зусилля завжди увінчуються високими результатами наших спортсменів на провідних аренах світу. Натхнення, впевненості у завтрашньому дні, надійних колег поруч та нових яскравих перемог для українського плавання!
#спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильники
ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
⚡️🇺🇦Олімпійська родина на чолі з президентом Вадимом Гутцайтом вітає з Днем народження Андрія Власкова! 4 червня, свій День народження відзначає президент Федерації плавання України, державний тренер з плавання — Андрій Анатолійович Власков🎉Національний олімпійський комітет України щиро бажає міцного здоров’я, бадьорості духу та успіхів у щоденній роботі. Нехай Ваші зусилля завжди увінчуються високими результатами наших спортсменів на провідних аренах світу. Натхнення, впевненості у завтрашньому дні, надійних колег поруч та нових яскравих перемог для українського плавання!#спорт @sports @всіх #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #brovarysport @brovarysport @читачі @топові_прихильникиВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport231переглядів -
Звичайна ніч в Україні…
Йййййбнсцкблдські балалайки.
Пісссюни.
ППО…
Звічайний ранок.
Кава.
Цигарка.
Годування численної придворної зграї.
Прання.
Між цим всім - новини…
Звичайний день сільської старої!:)
Натхнення, калоші, поворозка на чоло, рукавички, пласкоріз!
Все традиційно!:)
Зробила більше, ніж планувала!:) Але менше, ніж хотіла!:)
Сумувала над помідорами, кількість яких завдяки хазяйновитим шшшшпакам в городі значно зменшилася…
Раділа огіркам!
Грядки з якими в сьогоднішній план взагалі не входили?:)
Але також несподівано просапалися!
Все заплановане встигла до дощу!
Огірки ж поза планом йшли?:)
Перша гнати мене з городу прибігла кішка Онука наша Снігуронька!:) Воллллала на мене, щоб я йшла додому!:)
Друга - донечка моя!:) Приїхала з роботи, здогадалася, де я можу подітися, й також намагалася мене нагнати!:)
Третя - кішка Пані Вишня!:)
- Тобі що??? Повилазило??? Дощу не бачиш???:)
Всі змовилися супротив мене!:)
Та я таки мужньо сапала до останнього огірочка!:)
Ви там як?
Цілі?
Звичайна ніч в Україні…Йййййбнсцкблдські балалайки.Пісссюни.ППО…Звічайний ранок.Кава.Цигарка.Годування численної придворної зграї.Прання.Між цим всім - новини…Звичайний день сільської старої!:)Натхнення, калоші, поворозка на чоло, рукавички, пласкоріз!Все традиційно!:)Зробила більше, ніж планувала!:) Але менше, ніж хотіла!:)Сумувала над помідорами, кількість яких завдяки хазяйновитим шшшшпакам в городі значно зменшилася…Раділа огіркам!Грядки з якими в сьогоднішній план взагалі не входили?:)Але також несподівано просапалися!Все заплановане встигла до дощу!Огірки ж поза планом йшли?:)Перша гнати мене з городу прибігла кішка Онука наша Снігуронька!:) Воллллала на мене, щоб я йшла додому!:)Друга - донечка моя!:) Приїхала з роботи, здогадалася, де я можу подітися, й також намагалася мене нагнати!:)Третя - кішка Пані Вишня!:)- Тобі що??? Повилазило??? Дощу не бачиш???:)Всі змовилися супротив мене!:)Та я таки мужньо сапала до останнього огірочка!:)Ви там як?Цілі?282переглядів -
Погода підходяща? Є!
Час? Є!
Бажання? Є!
Хист та натхнення? Є!
Та навіть сили ще є!!!
Здоровʼя нема…
Трохи помахала в городі пласкорізом, цибульку просапала?
Оновила кабачочі?
Та рядків три моркви пройшлася?
Й усе.
Здулася…
Хвіст, ноги, між ногами…
Пишуть рапорт про звільнення за станом здоровʼя?:)
Ще й за дупу мурахи 🐜 погризли!:)
Бо щось я недотумкала зранку запхати штани в шкарпетки?:)
З моркви вже втекла.
Бо дуже вона ще дрібненька?
Не стільки я користі нанесу, скільки шкоди з тим сапанням?
Нажерлася жимолості, аж в горлянці дере!:)
Й як повз неї пройти, коли вона тобі з куща синіє та до себе кличе?:)
Жимолость закусювала кропом, шпінатом, салатом та цибуляним пірʼячком!:)
Тепер душ та ліжечко!
Розряджати та заряджати телефон!:)
Час би вже й поснідати?:)
А чи я хочу?:)
Після всього зіжраного у городі, не впевнена!:)
Погода підходяща? Є!Час? Є!Бажання? Є!Хист та натхнення? Є!Та навіть сили ще є!!!Здоровʼя нема…Трохи помахала в городі пласкорізом, цибульку просапала?Оновила кабачочі?Та рядків три моркви пройшлася? Й усе.Здулася…Хвіст, ноги, між ногами…Пишуть рапорт про звільнення за станом здоровʼя?:)Ще й за дупу мурахи 🐜 погризли!:)Бо щось я недотумкала зранку запхати штани в шкарпетки?:)З моркви вже втекла.Бо дуже вона ще дрібненька?Не стільки я користі нанесу, скільки шкоди з тим сапанням?Нажерлася жимолості, аж в горлянці дере!:)Й як повз неї пройти, коли вона тобі з куща синіє та до себе кличе?:)Жимолость закусювала кропом, шпінатом, салатом та цибуляним пірʼячком!:)Тепер душ та ліжечко!Розряджати та заряджати телефон!:)Час би вже й поснідати?:)А чи я хочу?:)Після всього зіжраного у городі, не впевнена!:)234переглядів -
Президент World Boxing Council Маурісіо Сулайман відвідав Фонд Нельсона Мандели, місце, наповнене історією, спадщиною та натхненням. ✨📚
Під час екскурсії офісом Нельсона Мандели можна було побачити кілька історичних предметів боксу, включаючи червоний пояс WBC, книгу Мухаммеда Алі та рукавичку з автографом Лайли Алі.
Крім того, пояс «Короля Нілу», який буде нагороджений в історичному бою між Олександром Усиком та Ріко Верховеном на Пірамідах Гізи, був розміщений на статуї Нельсона Мандели як символ поваги та єдності.
ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
#World_box #Бокс_boxing #boxing #boxers #Український_бокс #Ukrainian_boxing #Броварський_бокс #Brovarysport #Brovary_boxing @Brovarysport @читачі @топові_прихильникиПрезидент World Boxing Council Маурісіо Сулайман відвідав Фонд Нельсона Мандели, місце, наповнене історією, спадщиною та натхненням. ✨📚 Під час екскурсії офісом Нельсона Мандели можна було побачити кілька історичних предметів боксу, включаючи червоний пояс WBC, книгу Мухаммеда Алі та рукавичку з автографом Лайли Алі. Крім того, пояс «Короля Нілу», який буде нагороджений в історичному бою між Олександром Усиком та Ріко Верховеном на Пірамідах Гізи, був розміщений на статуї Нельсона Мандели як символ поваги та єдності. ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #World_box #Бокс_boxing #boxing #boxers #Український_бокс #Ukrainian_boxing #Броварський_бокс #Brovarysport #Brovary_boxing @Brovarysport @читачі @топові_прихильники249переглядів -
🎉🌸 Вітаємо з Днем Народження 🌸🎉
Бажаємо міцного здоров’я, радості, тепла й щасливих моментів щодня!
Нехай у житті буде багато усмішок, любові, добрих людей та здійснених мрій 💐
Хай кожен день приносить натхнення, гармонію та світло, а поруч завжди будуть рідні й дорогі серцю люди 🌷
Зичимо миру, достатку, щастя та довгих років життя!
Нехай доля дарує тільки приємні сюрпризи та яскраві моменти 🌺✨🎉🌸 Вітаємо з Днем Народження 🌸🎉 Бажаємо міцного здоров’я, радості, тепла й щасливих моментів щодня! Нехай у житті буде багато усмішок, любові, добрих людей та здійснених мрій 💐 Хай кожен день приносить натхнення, гармонію та світло, а поруч завжди будуть рідні й дорогі серцю люди 🌷 Зичимо миру, достатку, щастя та довгих років життя! Нехай доля дарує тільки приємні сюрпризи та яскраві моменти 🌺✨448переглядів