• Донечка стоїть наді мною й суворим голосом командує???

    - Мамо, йди додому!

    Мамо, йди в хату!!!


    А мамо з розлюченністю смикає ті бурʼяни, наче останній раз у житті?

    Сподіваючися, що хуч ще трошки тих бурʼянів до дощу вдасться повидрати?:)


    Тааааа зараз же ж?:)

    Таки дощ мене розігнав?:)

    Традиційно вийшло більше, ніж планувала?:) Але менше, ніж хотіла!:)))


    Було б більше, якби я спочатку не зачепилася за жимолость Капріфоль та за дівочий виноград?:) А з виноградом й за гілля вишень, які в мене за парканом ростуть, й які нащось понавішали своїх гілок мені у квітник!:) Так ще й позаплелися з дівочим виноградом!:)

    Клацала секатором у всі боки!:)


    Засмутилася в якийсь момент дуже…

    Коли зʼясувала, що повиззздох мій улюбленець деревовидний гібіскус…

    На додаток до десяти втрачених цьогоріч троянд…


    Метрів за три вже раділа!

    Бо в хащах бурʼянів знайшла надісланий мені в якості подарунка деревовидний гібіскус від Галина Думанська!!!

    Який там буде колір квітів, поживемо-подивимося, якщо доживемо?

    Але прям зараз він гарнезний такий, міцненький, веселенький, зелененький!!!


    Втекла в хату!:)

    Коли дощ таки лийнув?:)

    Синоптики казали, що вирогідність дощу 10%?

    А лийнуло на всі сто!!!


    Коротенький той дощ був, тре б довший?

    Але завтра точно можна буде продовжувати знищення зайвого в квітниках!


    Тепер з одного боку обійстя сонечко?:)

    З іншого небо голосом моєї донечки каже:

    - Забудь про це думати!:)


    А про що там думати, якщо я вже намилася, переодяглася й наїлася?:)

    Тепер тільки лінитися й вильожуватися!:)


    Ви там як?

    Донечка стоїть наді мною й суворим голосом командує???- Мамо, йди додому!Мамо, йди в хату!!!А мамо з розлюченністю смикає ті бурʼяни, наче останній раз у житті?Сподіваючися, що хуч ще трошки тих бурʼянів до дощу вдасться повидрати?:)Тааааа зараз же ж?:)Таки дощ мене розігнав?:)Традиційно вийшло більше, ніж планувала?:) Але менше, ніж хотіла!:)))Було б більше, якби я спочатку не зачепилася за жимолость Капріфоль та за дівочий виноград?:) А з виноградом й за гілля вишень, які в мене за парканом ростуть, й які нащось понавішали своїх гілок мені у квітник!:) Так ще й позаплелися з дівочим виноградом!:)Клацала секатором у всі боки!:)Засмутилася в якийсь момент дуже…Коли зʼясувала, що повиззздох мій улюбленець деревовидний гібіскус…На додаток до десяти втрачених цьогоріч троянд…Метрів за три вже раділа!Бо в хащах бурʼянів знайшла надісланий мені в якості подарунка деревовидний гібіскус від Галина Думанська!!!Який там буде колір квітів, поживемо-подивимося, якщо доживемо?Але прям зараз він гарнезний такий, міцненький, веселенький, зелененький!!!Втекла в хату!:)Коли дощ таки лийнув?:)Синоптики казали, що вирогідність дощу 10%?А лийнуло на всі сто!!!Коротенький той дощ був, тре б довший?Але завтра точно можна буде продовжувати знищення зайвого в квітниках!Тепер з одного боку обійстя сонечко?:)З іншого небо голосом моєї донечки каже:- Забудь про це думати!:)А про що там думати, якщо я вже намилася, переодяглася й наїлася?:)Тепер тільки лінитися й вильожуватися!:)Ви там як?
    62views
  • Дуже ніжне виконання 💙 Гарне фото 💜 📸 Краса 🥰 Ідеальна музика 🎶 🎵
    Дуже ніжне виконання 💙 Гарне фото 💜 📸 Краса 🥰 Ідеальна музика 🎶 🎵
    246views 9Plays
  • ❤️❤️❤️Вау, гарне розслаблююче відео. 🌷🌷🌷💐💐💐🌺🌺🌺
    ❤️❤️❤️Вау, гарне розслаблююче відео. 🌷🌷🌷💐💐💐🌺🌺🌺
    303views 9Plays
  • Гарне відео з дуже красивими кадрами та чудовою піснею. 😍😍🌹🌷🎶👌🙏
    Гарне відео з дуже красивими кадрами та чудовою піснею. 😍😍🌹🌷🎶👌🙏
    188views 9Plays
  • Гарне привітання у твоє День народження.
    Мої найбільші вітання у твій День народження!
    Гарне привітання у твоє День народження. Мої найбільші вітання у твій День народження!
    276views 10Plays
  • Гарне відео для відпочинку. ♥️❤️🌹🎼🎶🎵
    Вдалого вам дня.🌹🌹🌹🌹🌹
    Гарне відео для відпочинку. ♥️❤️🌹🎼🎶🎵 Вдалого вам дня.🌹🌹🌹🌹🌹
    1
    216views 7Plays
  • ГАРНЕ ПРИЗЕМЛЕННЯ
    ГАРНЕ ПРИЗЕМЛЕННЯ
    141views 4Plays
  • Щось крутилася-крутилася по обійстю та хаті, аж у голові запаморочилося?

    Пішла врівноважувати окремо взятий прапорщицький організЬм та всю стару цілком куди?:)
    Правильно, в квітники!!!

    Ааааа там???
    Аааааа там!!!
    А там тюльпан розквітнув!!!
    Малесенький такий!
    Дрібнесенький!
    Копирошний!
    Гарнесенький, даруйте, аж до всссссцику?:)))

    Я в нього телефоном тиркаю, ааааааа телефон хххххоба й вимкнувся!:) Бо геть розрядився!:)

    А я?
    А я не гірша ж за телефон?:)
    Розумію, що й мене зараз вимкне?:) Якщо терміново не заряджусь чимось?:)

    Й побігли ми з телефоном разом!:)
    Хуткенько заряджатися!:)
    Телефон традиційним шляхом.
    Я - шляхом вильожування!:) Дуже ця метода для мене помічна!:)

    Але довго вильожуватися не можна було!:)
    Бо тюльпан же ж так й залишався незазнімкованим?:)
    Сонце зайде й все?:)
    Краса зззззахлопнулася аж до завтра?:)

    То витрухалася зі свого лігва й почалапала до того тюльпану!:)
    Красунчик, авжеж?:)
    Щось крутилася-крутилася по обійстю та хаті, аж у голові запаморочилося? Пішла врівноважувати окремо взятий прапорщицький організЬм та всю стару цілком куди?:) Правильно, в квітники!!! Ааааа там??? Аааааа там!!! А там тюльпан розквітнув!!! Малесенький такий! Дрібнесенький! Копирошний! Гарнесенький, даруйте, аж до всссссцику?:))) Я в нього телефоном тиркаю, ааааааа телефон хххххоба й вимкнувся!:) Бо геть розрядився!:) А я? А я не гірша ж за телефон?:) Розумію, що й мене зараз вимкне?:) Якщо терміново не заряджусь чимось?:) Й побігли ми з телефоном разом!:) Хуткенько заряджатися!:) Телефон традиційним шляхом. Я - шляхом вильожування!:) Дуже ця метода для мене помічна!:) Але довго вильожуватися не можна було!:) Бо тюльпан же ж так й залишався незазнімкованим?:) Сонце зайде й все?:) Краса зззззахлопнулася аж до завтра?:) То витрухалася зі свого лігва й почалапала до того тюльпану!:) Красунчик, авжеж?:)
    254views
  • 🌸 Гарне дерево магнолії квітне зараз в парку Марії Заньковецької біля Палацу Україна в Києві
    Прикро що воно тільки одне.
    #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news
    🌸 Гарне дерево магнолії квітне зараз в парку Марії Заньковецької біля Палацу Україна в Києві Прикро що воно тільки одне. #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news
    398views
  • ГАРНЕ ВХОДЖЕННЯ
    ГАРНЕ ВХОДЖЕННЯ
    1
    300views 41Plays
More Results