• Чорне і червоне

    Скрипка не зазвучить сама по собі, а без точного налаштування її звук ранитиме слух. Так само і з нашим станом. Коли ми розбиті або втомлені, важко помітити красу навколо. Налаштуйте свої думки на вдячність, серце — на любов, і ваша життєва мелодія зміниться сама собою.
    Чорне і червоне Скрипка не зазвучить сама по собі, а без точного налаштування її звук ранитиме слух. Так само і з нашим станом. Коли ми розбиті або втомлені, важко помітити красу навколо. Налаштуйте свої думки на вдячність, серце — на любов, і ваша життєва мелодія зміниться сама собою.
    30views
  • 🤬Ще одна міжнародна федерація дозволила російським та білоруським спортсменам виступати на міжнародних змаганнях зі своїми прапорами та гімнами.

    Рішення ухвалила Міжнародна федерація важкої атлетики.

    ⚡Раніше обмеження зняли з важкоатлетів юнацької та юніорської вікових груп. Нині — зі спортсменів усіх вікових категорій.

    «IWF і надалі залишається відданою справі сприяння чесній конкуренції і забезпеченню того, щоб спортсмени мали можливість виступати в умовах, що відповідають принципам нейтральності, інклюзивності та досконалості», — йдеться у повідомленні.
    🤬Ще одна міжнародна федерація дозволила російським та білоруським спортсменам виступати на міжнародних змаганнях зі своїми прапорами та гімнами.Рішення ухвалила Міжнародна федерація важкої атлетики.⚡Раніше обмеження зняли з важкоатлетів юнацької та юніорської вікових груп. Нині — зі спортсменів усіх вікових категорій. «IWF і надалі залишається відданою справі сприяння чесній конкуренції і забезпеченню того, щоб спортсмени мали можливість виступати в умовах, що відповідають принципам нейтральності, інклюзивності та досконалості», — йдеться у повідомленні.
    75views
  • 🤬Ще одна міжнародна федерація дозволила російським та білоруським спортсменам виступати на міжнародних змаганнях зі своїми прапорами та гімнами.

    Рішення ухвалила Міжнародна федерація важкої атлетики.

    ⚡Раніше обмеження зняли з важкоатлетів юнацької та юніорської вікових груп. Нині — зі спортсменів усіх вікових категорій.

    «IWF і надалі залишається відданою справі сприяння чесній конкуренції і забезпеченню того, щоб спортсмени мали можливість виступати в умовах, що відповідають принципам нейтральності, інклюзивності та досконалості», — йдеться у повідомленні.
    🤬Ще одна міжнародна федерація дозволила російським та білоруським спортсменам виступати на міжнародних змаганнях зі своїми прапорами та гімнами.Рішення ухвалила Міжнародна федерація важкої атлетики.⚡Раніше обмеження зняли з важкоатлетів юнацької та юніорської вікових груп. Нині — зі спортсменів усіх вікових категорій. «IWF і надалі залишається відданою справі сприяння чесній конкуренції і забезпеченню того, щоб спортсмени мали можливість виступати в умовах, що відповідають принципам нейтральності, інклюзивності та досконалості», — йдеться у повідомленні.
    1
    75views
  • #🇺🇦 Маленький збір — велика підтримка для наших хлопців 🇺🇦

    Куп’янський напрямок.

    Воїни 9 окремої бригади СБС щодня працюють у важких умовах, ремонтують БПЛА та тримають наше небо.

    Ми відкрили невеликий збір на: ☕ каву

    🍫 солодощі

    ⚡ маленькі речі, які додають сил і тепла нашим військовим

    Іноді навіть чашка гарячої кави після важкої ночі — це вже підтримка, яка дуже відчувається 🙏

    🎯 Тут немає великих сум. Навіть 20–50 грн мають значення.

    💳 Номер банки: 5355 2800 6113 9836

    🔗 Посилання на банку: https://mobile-app.pumb.ua/19hFQ

    Якщо немає можливості задонатити — зробіть репост ❤️

    Разом ми можемо більше.

    #Слава #Україні 🇺🇦

    #🇺🇦 Маленький збір — велика підтримка для наших хлопців 🇺🇦Куп’янський напрямок.Воїни 9 окремої бригади СБС щодня працюють у важких умовах, ремонтують БПЛА та тримають наше небо.Ми відкрили невеликий збір на: ☕ каву🍫 солодощі⚡ маленькі речі, які додають сил і тепла нашим військовимІноді навіть чашка гарячої кави після важкої ночі — це вже підтримка, яка дуже відчувається 🙏🎯 Тут немає великих сум. Навіть 20–50 грн мають значення.💳 Номер банки: 5355 2800 6113 9836🔗 Посилання на банку: https://mobile-app.pumb.ua/19hFQЯкщо немає можливості задонатити — зробіть репост ❤️Разом ми можемо більше.#Слава #Україні 🇺🇦
    MOBILE-APP.PUMB.UA
    Payhub
    Платіжна система для здійснення онлайн-платежів та переказів
    321views
  • КНИГА "НАС ВИРВАЛИ З КОРІННЯМ"

    Читаю вже 130 сторінку книги "Нас вирвали з корінням" Світлани Талан. Так, війна - це страшна річ. Вона все навколо руйнує і знищує. Чи є розуміння того, через що і навіщо сусідній державі потрібно було нападати і вдиратися в Україну? Чи були якісь масштабні заклики і акції щодо того, що українці з східних регіонів України дійсно хотіли приєднатися до росії? Чи було так, що вони не зручно почувалися, живучи в Україні? Більшість скажуть і навіть жителі Криму, що ні, такого ніколи не було. Отже, нападати і забирати собі територію України збройним способом причин не було. Насправді, причина була в тому, що комусь дуже захотілося відродити російську імперію. Але вони дуже сильно помилилися, бо те що можна було зробити в 13-16 столітті, в 21 столітті зробити не вдасться. І РПЦ теж дуже помиляється. Не існує таке поняття, як брати-слов'яни, які повинні об'єднатися і стати єдиним великим народом, під назвою "Руський мір". Це просто міф, хвора фантазія фанатиків, які виросли на історіях "Руськой велічії" і фантазії "Наша вєра єдінственная правільнная". Ось чому рф напала на Україну.

    Коли я читаю, що пережили жителі Сєвєродонецька, я розумію тільки одне, за постереження місцевого вчителя, саме молоді люди взагалі не хотіли приєднуватися до росії, а от хто жив за радянських часів, то тих, хто не хотів повертатися туди, було дуже мало. Я читаю і ніби на власні очі бачу відчуваю, що їм довелося пережити. Не дай Боже, щоби щось подібне було в Києві, Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівці і так далі і тому подібне. Бо тоді усім доведеться втікати світ за очі. Неможливо було читати без сліз, як все це відбулося, як шукали укриття, як допомагали один одному, як важко було наважуватися покинути рідну домівку, могили батьків, розуміючи, що мабуть ніколи туди не повернуться. Особливо боляче було читати, як гинули діти, яким б жити і жити. Що пережили батьки і що вони відчували, то це звісно, відомо лише одному Богові. І тут як цілком згодна, чи потрібно все це розповідати? Для історії, так, щоби знали і розуміли, через що все це сталося, чому і хто в цьому винен. А чи зроблять висновки з цих подій, щоби наступному поколінню не довелося пережити все це, то як показує час, війна ніколи не зникне, бо все це знову повторюється через те, що комусь хочеться бути господом богом.

    Світла пам'ять усім загиблим...🙏🕯

    Все буде Україна!💙💛

    Ми Переможемо!🇺🇦

    З нами Бог і правда на нашому боці!☦️
    КНИГА "НАС ВИРВАЛИ З КОРІННЯМ" Читаю вже 130 сторінку книги "Нас вирвали з корінням" Світлани Талан. Так, війна - це страшна річ. Вона все навколо руйнує і знищує. Чи є розуміння того, через що і навіщо сусідній державі потрібно було нападати і вдиратися в Україну? Чи були якісь масштабні заклики і акції щодо того, що українці з східних регіонів України дійсно хотіли приєднатися до росії? Чи було так, що вони не зручно почувалися, живучи в Україні? Більшість скажуть і навіть жителі Криму, що ні, такого ніколи не було. Отже, нападати і забирати собі територію України збройним способом причин не було. Насправді, причина була в тому, що комусь дуже захотілося відродити російську імперію. Але вони дуже сильно помилилися, бо те що можна було зробити в 13-16 столітті, в 21 столітті зробити не вдасться. І РПЦ теж дуже помиляється. Не існує таке поняття, як брати-слов'яни, які повинні об'єднатися і стати єдиним великим народом, під назвою "Руський мір". Це просто міф, хвора фантазія фанатиків, які виросли на історіях "Руськой велічії" і фантазії "Наша вєра єдінственная правільнная". Ось чому рф напала на Україну. Коли я читаю, що пережили жителі Сєвєродонецька, я розумію тільки одне, за постереження місцевого вчителя, саме молоді люди взагалі не хотіли приєднуватися до росії, а от хто жив за радянських часів, то тих, хто не хотів повертатися туди, було дуже мало. Я читаю і ніби на власні очі бачу відчуваю, що їм довелося пережити. Не дай Боже, щоби щось подібне було в Києві, Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівці і так далі і тому подібне. Бо тоді усім доведеться втікати світ за очі. Неможливо було читати без сліз, як все це відбулося, як шукали укриття, як допомагали один одному, як важко було наважуватися покинути рідну домівку, могили батьків, розуміючи, що мабуть ніколи туди не повернуться. Особливо боляче було читати, як гинули діти, яким б жити і жити. Що пережили батьки і що вони відчували, то це звісно, відомо лише одному Богові. І тут як цілком згодна, чи потрібно все це розповідати? Для історії, так, щоби знали і розуміли, через що все це сталося, чому і хто в цьому винен. А чи зроблять висновки з цих подій, щоби наступному поколінню не довелося пережити все це, то як показує час, війна ніколи не зникне, бо все це знову повторюється через те, що комусь хочеться бути господом богом. Світла пам'ять усім загиблим...🙏🕯 Все буде Україна!💙💛 Ми Переможемо!🇺🇦 З нами Бог і правда на нашому боці!☦️
    555views 1 Shares
  • Уряд Британії застеріг Джойса від бою в москві

    Історія, яка виходить далеко за межі спорту. Уряд Великої Британії застеріг важковаговика Джо Джойса від поїздки до росії після того, як той погодився провести бій проти Артема Сусленкова 11 липня в москві.

    Факти такі: 40-річний британець, колишній претендент на світовий титул, дав згоду на поєдинок у російській столиці, і реакція офіційного Лондона не забарилася застереження щодо самої поїздки.

    Що це означає. З 2022 року великий спорт тримає оосію в ізоляції: міжнародні федерації скасували турніри на її території, а топові атлети туди не їздять. Бій боксера рівня Джойса в москві став би одним із найпомітніших проломів у цій ізоляції за весь час повномасштабної війни і саме тому ця історія резонує значно гучніше за спортивну цінність самого поєдинку, яка, відверто кажучи, сумнівна.

    Для самого Джойса це теж багато про що говорить. Колись він бився за найбільші пояси, а тепер, на спаді кар'єри, розглядає варіанти, від яких відмовилася вся боксерська еліта. Гроші на таких вечорах платять великі але ціна для репутації може виявитися значно більшою.

    Чи дослухається Джойс до застереження власного уряду побачимо найближчими тижнями. Прецедент у будь-якому разі тривожний.

    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

    #World_box #Бокс_boxing #boxing #boxers #Український_бокс #Ukrainian_boxing #Броварський_бокс #Brovarysport #Brovary_boxing @Brovarysport @читачі @топові_прихильники

    Уряд Британії застеріг Джойса від бою в москвіІсторія, яка виходить далеко за межі спорту. Уряд Великої Британії застеріг важковаговика Джо Джойса від поїздки до росії після того, як той погодився провести бій проти Артема Сусленкова 11 липня в москві.Факти такі: 40-річний британець, колишній претендент на світовий титул, дав згоду на поєдинок у російській столиці, і реакція офіційного Лондона не забарилася застереження щодо самої поїздки.Що це означає. З 2022 року великий спорт тримає оосію в ізоляції: міжнародні федерації скасували турніри на її території, а топові атлети туди не їздять. Бій боксера рівня Джойса в москві став би одним із найпомітніших проломів у цій ізоляції за весь час повномасштабної війни і саме тому ця історія резонує значно гучніше за спортивну цінність самого поєдинку, яка, відверто кажучи, сумнівна.Для самого Джойса це теж багато про що говорить. Колись він бився за найбільші пояси, а тепер, на спаді кар'єри, розглядає варіанти, від яких відмовилася вся боксерська еліта. Гроші на таких вечорах платять великі але ціна для репутації може виявитися значно більшою.Чи дослухається Джойс до застереження власного уряду побачимо найближчими тижнями. Прецедент у будь-якому разі тривожний.ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport 🇺🇦🇺🇦🇺🇦#World_box #Бокс_boxing #boxing #boxers #Український_бокс #Ukrainian_boxing #Броварський_бокс #Brovarysport #Brovary_boxing @Brovarysport @читачі @топові_прихильники
    765views
  • Саід Ісмагілов

    """"Хасан був справжнім воїном, і справжнім захисником України.

    Це фото літа 2016 року, коли Хасан (у тільняжці) захищав нашу країну у складі 10-ї Гірсько-штурмової бригади, і ми з Путілін Мурад приїхали до нього в Красногорівку Донецької області. Дивні були часи, лінія фронту була вельми умовна, і через позиції наших хлопців ходили по своїх справах місцеві жителі. Посадка, в якій утримував позиції Хасан зі своїм взводом була прямо на околицях міста, і виявилось, що це вже нуль, а через поле, яке вважалось замінованим (але ніхто цього не перевіряв), знаходилась інша посадка, що була вже зайнята російськими окупантами. Виявилось що усю нашу посадку тримають Хасан і ще двоє його побратимів, а інші, помічені нами «тіла», були аватарами, що і на ногах рівно не стояли. Я спитав: - а як же ви втрьох тримаєте цілу ділянку? Він засміявся і відповів, що з того боку такі самі «тіла», а він з побратимами чергують по черзі біля кулемета ДШК, і якщо бачать рух у протилежній стороні, просто насипають туди з кулемета. З тієї сторони робили так само, тому краще було не видавати свою присутність.

    Ми спілкувались, пили з ним чай, читали Коран, та здійснювали намаз (на фото). Він був дуже чемний, ввічливий і легкий у спілкуванні. Пізніше я дізнався його історію. Під час Першої Чеченської, коли Хасану було лише п'ять років, його батьки, бажаючи врятувати сина, відправили його до України разом із сусідкою-українкою. Вони сподівалися невдовзі теж переїхати за ними в Україну, але загинули під час російського бомбардування.

    Українка виростила Хасана як рідного сина, і Україна стала для дитини другою домівкою, яку він щиро любив і пішов захищати ще за часи АТО. Хасан ніколи не питав, чому він має воювати, він чітко знав, хто вбивця його родини, хто поневолювач і першої його батьківщини, і другої його батьківщини. Існують українці різного етнічного походження, і різної релігійної приналежності, яким не потрібно пояснювати, чому треба захищати Україну, вони самі покажуть своїм прикладом, що українець це не за прізвищем, українець - це за серцем. Тому коли знову почуєте, що хтось на мітингах почне кричати про страшних мусульман, згадайте добрим словом Хасана, що все втратив від російських вбивць, а днями і сам загинув від удара ворожого FPV-дрона захищаючи Україну.

    Він пішов на фронт ще тоді, коли всі хотіли домовитись з путіним, і зазирнути йому в очі. Ну що, зазирнули? Домовились? Що побачили? Трупи на вулицях Бучі побачили? Могильні ями в Ізюмі побачили? Може розбомблений театр у Маріуполі? Що ви там хочете побачити? Як виглядає ваша смерть? Зазирайте далі - вам покажуть. Памʼятайте, що будь-яка домовленість з росіянами не варта навіть того паперу, на якому вона написана.

    Я не вірю ні в які домовленості з росіянами. Ні в які. Тільки знищення Російської Федерації дає нам шанс на майбутнє. По іншому не буде. Питання стало руба: або ми їх, або вони нас.

    Я вважаю Хасана шагідом - воїном, що загинув на Божому шляху. Важко знайти більшу жертовність, бо він втратив все, але бився за всіх нас і загинув.

    Нехай буде милостивим до тебе Всевишній Аллаг, брате! Ти назавжди з нами в строю 🫡⚔️🇺🇦

    Саід Ісмагілов""""Хасан був справжнім воїном, і справжнім захисником України. Це фото літа 2016 року, коли Хасан (у тільняжці) захищав нашу країну у складі 10-ї Гірсько-штурмової бригади, і ми з Путілін Мурад приїхали до нього в Красногорівку Донецької області. Дивні були часи, лінія фронту була вельми умовна, і через позиції наших хлопців ходили по своїх справах місцеві жителі. Посадка, в якій утримував позиції Хасан зі своїм взводом була прямо на околицях міста, і виявилось, що це вже нуль, а через поле, яке вважалось замінованим (але ніхто цього не перевіряв), знаходилась інша посадка, що була вже зайнята російськими окупантами. Виявилось що усю нашу посадку тримають Хасан і ще двоє його побратимів, а інші, помічені нами «тіла», були аватарами, що і на ногах рівно не стояли. Я спитав: - а як же ви втрьох тримаєте цілу ділянку? Він засміявся і відповів, що з того боку такі самі «тіла», а він з побратимами чергують по черзі біля кулемета ДШК, і якщо бачать рух у протилежній стороні, просто насипають туди з кулемета. З тієї сторони робили так само, тому краще було не видавати свою присутність. Ми спілкувались, пили з ним чай, читали Коран, та здійснювали намаз (на фото). Він був дуже чемний, ввічливий і легкий у спілкуванні. Пізніше я дізнався його історію. Під час Першої Чеченської, коли Хасану було лише п'ять років, його батьки, бажаючи врятувати сина, відправили його до України разом із сусідкою-українкою. Вони сподівалися невдовзі теж переїхати за ними в Україну, але загинули під час російського бомбардування. Українка виростила Хасана як рідного сина, і Україна стала для дитини другою домівкою, яку він щиро любив і пішов захищати ще за часи АТО. Хасан ніколи не питав, чому він має воювати, він чітко знав, хто вбивця його родини, хто поневолювач і першої його батьківщини, і другої його батьківщини. Існують українці різного етнічного походження, і різної релігійної приналежності, яким не потрібно пояснювати, чому треба захищати Україну, вони самі покажуть своїм прикладом, що українець це не за прізвищем, українець - це за серцем. Тому коли знову почуєте, що хтось на мітингах почне кричати про страшних мусульман, згадайте добрим словом Хасана, що все втратив від російських вбивць, а днями і сам загинув від удара ворожого FPV-дрона захищаючи Україну. Він пішов на фронт ще тоді, коли всі хотіли домовитись з путіним, і зазирнути йому в очі. Ну що, зазирнули? Домовились? Що побачили? Трупи на вулицях Бучі побачили? Могильні ями в Ізюмі побачили? Може розбомблений театр у Маріуполі? Що ви там хочете побачити? Як виглядає ваша смерть? Зазирайте далі - вам покажуть. Памʼятайте, що будь-яка домовленість з росіянами не варта навіть того паперу, на якому вона написана. Я не вірю ні в які домовленості з росіянами. Ні в які. Тільки знищення Російської Федерації дає нам шанс на майбутнє. По іншому не буде. Питання стало руба: або ми їх, або вони нас.Я вважаю Хасана шагідом - воїном, що загинув на Божому шляху. Важко знайти більшу жертовність, бо він втратив все, але бився за всіх нас і загинув. Нехай буде милостивим до тебе Всевишній Аллаг, брате! Ти назавжди з нами в строю 🫡⚔️🇺🇦
    461views
  • ❗️ Червень і липень можуть визначити дуже багато, — Зеленський про саміти цього літа


    Перше — потрібен чіткий рух у дипломатії, щоб росії не здавалось, що війна ще може їй щось принести. Українські позиції на фронті сильні, росія втрачає щомісяця більше ніж 30 000 своїх солдатів вбитими і важко пораненими. Сильний і наш далекобійний вплив на російську логістику, на російську нафтопереробку, на російське військове виробництво. У тимчасово окупованому Криму та у частині регіонів рф вже дефіцит бензину і місцями немає нормального зв'язку. Російський бюджет стагнує. Треба тиснути далі і вивезти росію на дипломатичний трек.

    ❗️ Червень і липень можуть визначити дуже багато, — Зеленський про саміти цього літаПерше — потрібен чіткий рух у дипломатії, щоб росії не здавалось, що війна ще може їй щось принести. Українські позиції на фронті сильні, росія втрачає щомісяця більше ніж 30 000 своїх солдатів вбитими і важко пораненими. Сильний і наш далекобійний вплив на російську логістику, на російську нафтопереробку, на російське військове виробництво. У тимчасово окупованому Криму та у частині регіонів рф вже дефіцит бензину і місцями немає нормального зв'язку. Російський бюджет стагнує. Треба тиснути далі і вивезти росію на дипломатичний трек.
    268views 1Plays
  • Знайомтесь — це Вікторія, захисниця в батальйоні безпілотних систем «Адамаха» 56-ї бригади 🇺🇦


    Свій перший контракт вона підписала ще у 2019 році. Каже, що коли почалась війна — не хотіла бути просто свідком, а хотіла реально допомагати.


    Говорить, що тут буває важко, але кожного дня знає, заради чого прокидається і виконує свою роботу.


    «Заради майбутнього. Заради України» 💙💛

    Знайомтесь — це Вікторія, захисниця в батальйоні безпілотних систем «Адамаха» 56-ї бригади 🇺🇦Свій перший контракт вона підписала ще у 2019 році. Каже, що коли почалась війна — не хотіла бути просто свідком, а хотіла реально допомагати.Говорить, що тут буває важко, але кожного дня знає, заради чого прокидається і виконує свою роботу.«Заради майбутнього. Заради України» 💙💛
    1
    130views
  • 🐈 😍Пілоти мотопіхотного батальйону 118 окремої механізованої бригади провели унікальну рятувальну місію під кодовою назвою «Мяу-Мяу». За допомогою важкого гексакоптера «Вампір», який зазвичай використовують для нічних скидів та знищення ворожої бронетехніки, воїни евакуювали з передової позиції кішку разом із п’ятьма кошенятами.


    Пухнасті «десантники» успішно перемістилися з фронту в безпечніший тил і вже потрапили в об’єктив військових.


    🔥 Ця зворушлива історія стала ще одним доказом того, що навіть у часи найжорстокішої війни українські захисники залишаються людьми та цінують кожне живе створіння.

    🐈 😍Пілоти мотопіхотного батальйону 118 окремої механізованої бригади провели унікальну рятувальну місію під кодовою назвою «Мяу-Мяу». За допомогою важкого гексакоптера «Вампір», який зазвичай використовують для нічних скидів та знищення ворожої бронетехніки, воїни евакуювали з передової позиції кішку разом із п’ятьма кошенятами. Пухнасті «десантники» успішно перемістилися з фронту в безпечніший тил і вже потрапили в об’єктив військових.🔥 Ця зворушлива історія стала ще одним доказом того, що навіть у часи найжорстокішої війни українські захисники залишаються людьми та цінують кожне живе створіння.
    177views
More Results