• Що привозять з росії в Україну і навпаки. Дереворити головного художника УПА Ніла Хасевича. 1949 р.
    Що привозять з росії в Україну і навпаки. Дереворити головного художника УПА Ніла Хасевича. 1949 р.
    1
    236views
  • Як на мене, то чудова новина!💙💛
    Як на мене, то чудова новина!💙💛
    2
    311views
  • Читомо запускає освітню програму для молодих журналістів і критиків — Інтенсив із книжкової журналістики і літкритики. Проєкт реалізують за підтримки Британської Ради в Україні та у партнерстві з Litosvita.

    В межах інтенсиву заплановані серії воркшопів із українськими та британськими експертами, а також менторський супровід.

    Упродовж навчання учасники створюватимуть власні матеріали про українську культуру та літературу для вітчизняної та міжнародної авдиторії.

    Інтенсив відбудеться в онлайн-форматі на платформі Litosvita.

    Учасникам програма дасть змогу здобути практичні знання про те, як комунікувати про актуальні літературні та книговидавничі процеси в Україні, особливо для закордонної авдиторії. Вони також ознайомляться зі специфікою культурної журналістики у Великій Британії, її форматами, жанрами та фреймворками, а також дізнаються, як створювати тексти для іноземної аудиторії.

    https://chytomo.com/v-ukraini-startuie-intensyv-iz-knyzhkovoi-zhurnal...
    Читомо запускає освітню програму для молодих журналістів і критиків — Інтенсив із книжкової журналістики і літкритики. Проєкт реалізують за підтримки Британської Ради в Україні та у партнерстві з Litosvita. В межах інтенсиву заплановані серії воркшопів із українськими та британськими експертами, а також менторський супровід. Упродовж навчання учасники створюватимуть власні матеріали про українську культуру та літературу для вітчизняної та міжнародної авдиторії. Інтенсив відбудеться в онлайн-форматі на платформі Litosvita. Учасникам програма дасть змогу здобути практичні знання про те, як комунікувати про актуальні літературні та книговидавничі процеси в Україні, особливо для закордонної авдиторії. Вони також ознайомляться зі специфікою культурної журналістики у Великій Британії, її форматами, жанрами та фреймворками, а також дізнаються, як створювати тексти для іноземної аудиторії. https://chytomo.com/v-ukraini-startuie-intensyv-iz-knyzhkovoi-zhurnalistyky-ta-literaturnoi-krytyky-dlia-pochatkivtsiv/
    CHYTOMO.COM
    В Україні стартує інтенсив із книжкової журналістики та літературної критики для початківців
    Читомо запускає освітню програму для молодих журналістів і критиків — Інтенсив із книжкової журналістики і літкритики.
    2
    561views
  • Як пахне війна?
    Однозначно, по-різному...
    Для когось землею святою і рідною,
    Ще димом і пилом і кров'ю ще брата,
    Хоча і не спільні в них батько і матір...
    Немитим ще тілом і запахом поту,
    І мокрим взуттям і холодним наметом,
    Й гарячим металом , і порохом й лихом,
    І чаєм без цукру, коли всюди тихо,
    І спогадом теплим про рідний свій дім,
    Й загубленим спокоєм й миром у нім...
    Для тих, хто в окопах так пахне війна,
    І надто висока...висока ціна
    Парфумів у мирних домівках й кав'ярнях,
    І сну на м'яких , ще нових простирадлах,
    Тому пам'ятаймо щомиті, щораз,
    Коли є спокуса забути на час,
    Про тих, хто спиняє ворожі заграви,
    Щоб ми прокидались від запаху кави....

    Яка є на смак ця безглузда війна???
    І тут є різниця велика, ясна...
    Для когось солоні це сльози безсилля,
    Коли вже душа попрощалася з тілом,
    Легкою хмаринкою в небо взлетіла,
    Ще смак поцілунку пізнати не сміла.
    Гіркий присмак болю від втрати, від горя,
    З осадком іржавим....за що така доля?
    Пекучий від крові із ран на губах,
    Коли ти самотній, як в небі цей птах,
    Та він є на волі, а ти ще не знаєш,
    Що завтра на тебе в полоні чекає...
    Ця їжа шакалів, нудотний цей смак,
    Й готовий уже для знущання кулак...
    Смак крові, смак сліз і смак болю,
    Смаки ці війни за життя і за волю.

    Oбличчя в війни... щось страшне і жорстоке,
    Дитя це в застиглих обіймах матусі лелеки,
    Згвалтоване тіло, збещещена врода,
    І біль у старечих очах, бо кінець це їх роду ...
    Наруга над дітьми, над світом, над житом,
    Сплюндрована весна, і осінь і літо,
    Загублені юні, невинні життя,
    Скалічена доля пішла в небуття,
    Руїни і холод, і темрява й страх,
    Й молитва щоденна у всіх на вустах.
    Обличчя війни - це обличчя є ката,
    І краще б нікому його не пізнати.
    Тому ми цінуймо тих мужніх героїв,
    Що жах цей від нас закривають собою...

    🖍️Таня Пшенюк
    Як пахне війна? Однозначно, по-різному... Для когось землею святою і рідною, Ще димом і пилом і кров'ю ще брата, Хоча і не спільні в них батько і матір... Немитим ще тілом і запахом поту, І мокрим взуттям і холодним наметом, Й гарячим металом , і порохом й лихом, І чаєм без цукру, коли всюди тихо, І спогадом теплим про рідний свій дім, Й загубленим спокоєм й миром у нім... Для тих, хто в окопах так пахне війна, І надто висока...висока ціна Парфумів у мирних домівках й кав'ярнях, І сну на м'яких , ще нових простирадлах, Тому пам'ятаймо щомиті, щораз, Коли є спокуса забути на час, Про тих, хто спиняє ворожі заграви, Щоб ми прокидались від запаху кави.... Яка є на смак ця безглузда війна??? І тут є різниця велика, ясна... Для когось солоні це сльози безсилля, Коли вже душа попрощалася з тілом, Легкою хмаринкою в небо взлетіла, Ще смак поцілунку пізнати не сміла. Гіркий присмак болю від втрати, від горя, З осадком іржавим....за що така доля? Пекучий від крові із ран на губах, Коли ти самотній, як в небі цей птах, Та він є на волі, а ти ще не знаєш, Що завтра на тебе в полоні чекає... Ця їжа шакалів, нудотний цей смак, Й готовий уже для знущання кулак... Смак крові, смак сліз і смак болю, Смаки ці війни за життя і за волю. Oбличчя в війни... щось страшне і жорстоке, Дитя це в застиглих обіймах матусі лелеки, Згвалтоване тіло, збещещена врода, І біль у старечих очах, бо кінець це їх роду ... Наруга над дітьми, над світом, над житом, Сплюндрована весна, і осінь і літо, Загублені юні, невинні життя, Скалічена доля пішла в небуття, Руїни і холод, і темрява й страх, Й молитва щоденна у всіх на вустах. Обличчя війни - це обличчя є ката, І краще б нікому його не пізнати. Тому ми цінуймо тих мужніх героїв, Що жах цей від нас закривають собою... 🖍️Таня Пшенюк
    1Kviews
  • Всіх співвітчизників вітаю з святом!
    І в першу чергу хочу подякувати тим, хто добре знає не тільки свої права, а і сумлінно та чесно виконує свої обов'язки. Вам, наші славні захисники, - уклін, шана і подяка за кожен день життя.
    Всім добрим людям бажаю щастя і любові на залишок життя.
    А рідній Україні - миру навіки!!!
    Всіх співвітчизників вітаю з святом! І в першу чергу хочу подякувати тим, хто добре знає не тільки свої права, а і сумлінно та чесно виконує свої обов'язки. Вам, наші славні захисники, - уклін, шана і подяка за кожен день життя. Всім добрим людям бажаю щастя і любові на залишок життя. А рідній Україні - миру навіки!!!
    2
    325views
  • 1
    200views
  • ⚡️ ЗНЕШКОДЖЕНО 22 ВОРОЖІ БПЛА
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    У ніч на 28 червня (із 22:00 27 червня) противник атакував 23-ма ударними БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: приморсько-ахтарськ - рф, Чауда - ТОТ Криму.

    ❗️ Основний напрямок удару - Одещина.

    💥 Станом на 09:00 протиповітряною обороною знешкоджено 22 ворожі БПЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на півдні країни. 21 - збито вогневими засобами ураження, 1 - локаційно втрачений/подавлений РЕБ.

    Зафіксовано влучання ударного БПЛА противника у одній локації (м.Одеса), а також падіння збитих - на 8 локаціях.
    #Новини_Україна #Новини_news_війна #Russian_Ukrainian #News_Ukraine #Новини #Новини_news #Ukrainian_news
    ⚡️ ЗНЕШКОДЖЕНО 22 ВОРОЖІ БПЛА ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ У ніч на 28 червня (із 22:00 27 червня) противник атакував 23-ма ударними БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: приморсько-ахтарськ - рф, Чауда - ТОТ Криму. ❗️ Основний напрямок удару - Одещина. 💥 Станом на 09:00 протиповітряною обороною знешкоджено 22 ворожі БПЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на півдні країни. 21 - збито вогневими засобами ураження, 1 - локаційно втрачений/подавлений РЕБ. Зафіксовано влучання ударного БПЛА противника у одній локації (м.Одеса), а також падіння збитих - на 8 локаціях. #Новини_Україна #Новини_news_війна #Russian_Ukrainian #News_Ukraine #Новини #Новини_news #Ukrainian_news
    220views
  • Коли ти розумієш, що гіркий шоколад смачний, а кава смачніша без цукру... Ти виріс. Все. Шляху назад немає.
    Коли ти розумієш, що гіркий шоколад смачний, а кава смачніша без цукру... Ти виріс. Все. Шляху назад немає.
    266views
  • 🇺🇦 Вітаємо з Днем Конституції України — фундаментальним документом, що визначає основи нашої державності!
    Вона була ухвалена 28 червня 1996 року. Над документом працювали цілих шість років — з 1990 по 1996 рік.
    🇺🇦 Вітаємо з Днем Конституції України — фундаментальним документом, що визначає основи нашої державності! Вона була ухвалена 28 червня 1996 року. Над документом працювали цілих шість років — з 1990 по 1996 рік.
    2
    227views
  • 2
    447views 17Plays