• 200переглядів
  • Половина Кривого Рогу взимку залишилася без опалення через крадіжку латунних трубок із водонагрівачів для продажу на брухт.

    Збитки оцінюють в майже 30 млн грн. Підозрюють десять осіб, серед них — колишні керівники теплоенергетичного підприємства.
    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    #кримінал #корупція
    Половина Кривого Рогу взимку залишилася без опалення через крадіжку латунних трубок із водонагрівачів для продажу на брухт. Збитки оцінюють в майже 30 млн грн. Підозрюють десять осіб, серед них — колишні керівники теплоенергетичного підприємства. #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини #кримінал #корупція
    102переглядів
  • У 2025 році видавництво КСД видало книгу "Священник" американської письменниці Сьєрри Сімоне, яка викликала великий інтерес в українських соцмережах.
    Книга розповідає про священника Тайлера Белла, який порушує обітницю целібату через стосунки з Поппі Денфорд, що викликало шквал критики і звісно, книга має багато сцен 🔞

    Про що вона та чому така популярна – розповідає 24 Канал.
    https://24tv.ua/trends24/svyashhennik-syerri-simone-chomu-tsya-kniga-...

    У 2025 році видавництво КСД видало книгу "Священник" американської письменниці Сьєрри Сімоне, яка викликала великий інтерес в українських соцмережах. Книга розповідає про священника Тайлера Белла, який порушує обітницю целібату через стосунки з Поппі Денфорд, що викликало шквал критики і звісно, книга має багато сцен 🔞 Про що вона та чому така популярна – розповідає 24 Канал. https://24tv.ua/trends24/svyashhennik-syerri-simone-chomu-tsya-kniga-rozrivaye-ukrayinski_n2750811
    24TV.UA
    "Священник" розриває українські соцмережі: що відомо про пікантну книгу Сьєрри Сімоне
    У 2025 році видавництво КСД видало книгу американської письменниці Сьєрри Сімоне. Мова йде про "Священника" – книгу, яка неабияк розбурхала мережу.
    Love
    Like
    3
    309переглядів
  • Продам. Ручна робота, чеський бісер.
    Заміри і ціни на фото.
    Всі кошти на ЗСУ.

    Продам. Ручна робота, чеський бісер. Заміри і ціни на фото. Всі кошти на ЗСУ.
    332переглядів
  • https://youtu.be/LoImsRud2ww?si=_HUgDI_SX4qL_x0w
    https://youtu.be/LoImsRud2ww?si=_HUgDI_SX4qL_x0w
    30переглядів
  • Як зробити лежанку для домашнього улюбленця зі старої ковдри...
    Як зробити лежанку для домашнього улюбленця зі старої ковдри...
    Love
    3
    331переглядів 16Відтворень
  • Одинадцять років тому стався перший бій за донецький аеропорт.

    У ніч проти 26 травня 2014-го угруповання проросійських бойовиків здійснило спробу захопити летовище, авіасполучення на якому припинено ще 6 травня. З другої спроби бойовики зайняли частину приміщень будівлі. Вони в ультимативній формі вимагали від українських силовиків, які перебували у старому терміналі, скласти зброю і здатися.

    Український уряд, зі свого боку, теж висунув бойовикам ультиматум про звільнення захоплених будівель. Жодна зі сторін не хотіла йти на поступки — розпочався бій.

    У медіацентрі РНБОУ тоді заявили, що підрозділи армійського спецназу за підтримки бойової авіації завдали удару по терористах, які намагалися взяти під контроль міжнародний аеропорт Донецька. Було залучено штурмову і армійську авіацію, проведено висадку десанту.

    Сили АТО в результаті ефективної спецоперації знищили третину сепаратистського батальйону «Восток». У лавах бойовиків почалася паніка, натомість українські військові підрозділи надійно закріпилися в районі аеропорту.

    У різний час в аеропорту і прилеглих Пісках воювали бійці 95-ї та 79-ї десантних бригад, воїни 3-го кіровоградського полку спецпризначення та батальйону «Дніпро-1», артилеристи й танкісти 93-ї бригади, добровольці з ДУК «Правого сектору» та батальйону «ОУН», військові з інших частин.

    20 січня 2015 року проросійські бойовики, не припиняючи штурмів, підірвали новий термінал Донецького аеропорту, остаточно перетворивши колись один з найбільших аеропортів країни на руїни. Після того військовим керівництвом було прийнято рішення відвести українських бійців, і 21-22 січня останні (як тоді гадалося) вцілілі захисники залишили зруйнований термінал.

    23 січня 2015 року, вже після руйнування нового терміналу, вийшла остання група з території Донецького аеропорту з позиції «Пожарка», що була між новим терміналом та диспетчерською вежею. Але тоді мало хто знав, що група «Адама» тримала оборону в пожежній частині ще 2 дні.

    Донецький аеропорт став своєрідним символом нескореності. Україна дізналася про людей, що міцніші за бетон. Про «кіборгів», які захищали летовище неймовірних 244 доби. Вічна слава героям!
    Одинадцять років тому стався перший бій за донецький аеропорт. У ніч проти 26 травня 2014-го угруповання проросійських бойовиків здійснило спробу захопити летовище, авіасполучення на якому припинено ще 6 травня. З другої спроби бойовики зайняли частину приміщень будівлі. Вони в ультимативній формі вимагали від українських силовиків, які перебували у старому терміналі, скласти зброю і здатися. Український уряд, зі свого боку, теж висунув бойовикам ультиматум про звільнення захоплених будівель. Жодна зі сторін не хотіла йти на поступки — розпочався бій. У медіацентрі РНБОУ тоді заявили, що підрозділи армійського спецназу за підтримки бойової авіації завдали удару по терористах, які намагалися взяти під контроль міжнародний аеропорт Донецька. Було залучено штурмову і армійську авіацію, проведено висадку десанту. Сили АТО в результаті ефективної спецоперації знищили третину сепаратистського батальйону «Восток». У лавах бойовиків почалася паніка, натомість українські військові підрозділи надійно закріпилися в районі аеропорту. У різний час в аеропорту і прилеглих Пісках воювали бійці 95-ї та 79-ї десантних бригад, воїни 3-го кіровоградського полку спецпризначення та батальйону «Дніпро-1», артилеристи й танкісти 93-ї бригади, добровольці з ДУК «Правого сектору» та батальйону «ОУН», військові з інших частин. 20 січня 2015 року проросійські бойовики, не припиняючи штурмів, підірвали новий термінал Донецького аеропорту, остаточно перетворивши колись один з найбільших аеропортів країни на руїни. Після того військовим керівництвом було прийнято рішення відвести українських бійців, і 21-22 січня останні (як тоді гадалося) вцілілі захисники залишили зруйнований термінал. 23 січня 2015 року, вже після руйнування нового терміналу, вийшла остання група з території Донецького аеропорту з позиції «Пожарка», що була між новим терміналом та диспетчерською вежею. Але тоді мало хто знав, що група «Адама» тримала оборону в пожежній частині ще 2 дні. Донецький аеропорт став своєрідним символом нескореності. Україна дізналася про людей, що міцніші за бетон. Про «кіборгів», які захищали летовище неймовірних 244 доби. Вічна слава героям!
    Like
    Love
    3
    389переглядів
  • Сонечко - навпаки.🐞
    Сонечко - навпаки.🐞
    Love
    1
    101переглядів
  • #музика

    Слухаємо українське 💙💛
    #музика Слухаємо українське 💙💛
    unknown artist - 1730399351_g22f2121c132212221c
    Like
    1
    1коментарів 419переглядів