• 🤯 🇪🇸 Мадрид по-королівськи зустрів автобус із футболістами «Реала» перед матчем-відповіддю - десятки тисяч фанатів вишикувалися дорогою на стадіон, щоб підтримати команду
    🤯 🇪🇸 Мадрид по-королівськи зустрів автобус із футболістами «Реала» перед матчем-відповіддю - десятки тисяч фанатів вишикувалися дорогою на стадіон, щоб підтримати команду
    112переглядів 4Відтворень

  • #продуктивність #антивигорання

    Мультизадачність вже давно визнана кілером продуктивності. І хоча в ці неймовірно спекотні дні є відчуття того, що все навкруги уповільнилось, ми все одно маємо тенденцію планувати більше, ніж можемо реалізувати та потім від цього стресувати.
    Пропонуємо вам сьогодні ще одну вправу, яка займе хвилин 5, а запамʼятається на декілька років так точно.

    Крок 1: Пропишіть куди ви витрачаєте час протягом тижня, по категоріях. Обовʼязково включіть:
    -сон
    -приготування та прийом їжі
    -гігієна та догляд за собою
    -побутові справи
    -дорога, поїздки
    -час із сімʼєю, коханою людиною, друзями

    І далі випишіть те, що є для вас релевантним, наприклад:
    -робота
    -навчання
    -хобі
    -ведення блогу

    Крок 2: Тепер інтуїтивно проставте кількість годин на тиждень на кожну категорію. Не рахуйте одразу, просто прикиньте:

    -сон = 8*7 = 56 годин
    -робота = 8*5 = 40 годин
    -навчання - 4 години
    -приготування та прийом їжі = 3*7 = 21 година
    І так далі по кожній категорії.

    Крок 3: Порахуйте скільки годин у вас вийшло в сумі. А тепер згадайте що у тижні всього 24*7 = 168 годин 🤪
    Якщо у вас вийшло 205 або хоча б 184, як у нас колись - то це саме той знак, щоб зупинитись, видихнути, відпочити та переглянути свої пріоритети.

    Психотерапевти зазначають, що людина може ефективно фокусуватись на двох великих сферах на день. Наприклад, робота та спілкування з родиною. Або навчання та хобі, тощо. І в своїх планах треба не забувати про обовʼязкові пункти, на які теж йде чимало часу, такі як сон чи догляд за собою.
    Якщо ж постійно вмовляти себе, що сьогодні вийде приділити якісний час і роботи, і навчанню, і близьким, а ще й встигнути збігати на тренування, а після цього погуляти в парку з собакою, то варіанти два: або ви надлюдина, або ви вигорите.

    Ми не пропонуємо планувати свій час погодинно й постійно жити за графіком (окрім графіку вимкнення світла, хех), залиште місце спонтанності, але дозвольте собі НЕ робити, та робити те, що сьогодні насправді для вас є важливим.

    #продуктивність #антивигорання Мультизадачність вже давно визнана кілером продуктивності. І хоча в ці неймовірно спекотні дні є відчуття того, що все навкруги уповільнилось, ми все одно маємо тенденцію планувати більше, ніж можемо реалізувати та потім від цього стресувати. Пропонуємо вам сьогодні ще одну вправу, яка займе хвилин 5, а запамʼятається на декілька років так точно. Крок 1: Пропишіть куди ви витрачаєте час протягом тижня, по категоріях. Обовʼязково включіть: -сон -приготування та прийом їжі -гігієна та догляд за собою -побутові справи -дорога, поїздки -час із сімʼєю, коханою людиною, друзями І далі випишіть те, що є для вас релевантним, наприклад: -робота -навчання -хобі -ведення блогу Крок 2: Тепер інтуїтивно проставте кількість годин на тиждень на кожну категорію. Не рахуйте одразу, просто прикиньте: -сон = 8*7 = 56 годин -робота = 8*5 = 40 годин -навчання - 4 години -приготування та прийом їжі = 3*7 = 21 година І так далі по кожній категорії. Крок 3: Порахуйте скільки годин у вас вийшло в сумі. А тепер згадайте що у тижні всього 24*7 = 168 годин 🤪 Якщо у вас вийшло 205 або хоча б 184, як у нас колись - то це саме той знак, щоб зупинитись, видихнути, відпочити та переглянути свої пріоритети. Психотерапевти зазначають, що людина може ефективно фокусуватись на двох великих сферах на день. Наприклад, робота та спілкування з родиною. Або навчання та хобі, тощо. І в своїх планах треба не забувати про обовʼязкові пункти, на які теж йде чимало часу, такі як сон чи догляд за собою. Якщо ж постійно вмовляти себе, що сьогодні вийде приділити якісний час і роботи, і навчанню, і близьким, а ще й встигнути збігати на тренування, а після цього погуляти в парку з собакою, то варіанти два: або ви надлюдина, або ви вигорите. Ми не пропонуємо планувати свій час погодинно й постійно жити за графіком (окрім графіку вимкнення світла, хех), залиште місце спонтанності, але дозвольте собі НЕ робити, та робити те, що сьогодні насправді для вас є важливим.
    Like
    3
    3коментарів 3Kпереглядів
  • https://youtu.be/82fr2R-9a5c?si=QCtpqcf7fFCQvJOj
    https://youtu.be/82fr2R-9a5c?si=QCtpqcf7fFCQvJOj
    172переглядів 1 Поширень
  • Яким же був 2024-й для української фантастики?

    Так склалось, що люблю цей мета-жанр вже не один десяток років. Спочатку у 1990-х це було не надто розбірливе читання того, що "під руку потрапить". В 2000-і мій внутрішній читач уже голосував гаманцем. 2010-і мені цікаві як час початку українського фантастичного ренесансу. А у 2020-х, зокрема вже минулого року, я сам стартував як автор.

    До цього крім читацького досвіду займався іноді і написанням журналістських рецензій, читаючи книги, про які писав, що примітно. А ще волонтерив колись в одному видавництві. Тому можна сказати, що бачив багато і на власну точку зору право маю.

    Так от. Минулий рік і в числовому, і в якісному плані виявився вдалим. Шукаючи видавця і занурившись в ситуацію на ринку, я почав рахувати і дивитись, що і як видають наші паблішери. А завдяки "Зоряній фортеці" набраний масив інформації можна було порівняти із 2021-23 роками. Певен, Олег Силин найближчим часом розкаже і покаже все з картинками.

    Для мене ж ситуація наступна (це суб'єктивний погляд). У 2024-му вийшло вперше 123 книги українських фантастів великої форми.

    Це на 10 назв більше 2023-го. Також ще кілька книг перевидаються, змінивши видавництва, іноді мову. При цьому, ростуть і наклади.

    Кількість видавців та ж: 38. Але склад на 10% змінився.

    Дівчат-"одиначок" знову більше 64/52. Є 7 міжавторських видань (одне змішане, 5 жіночих і 1 чоловічий дует).

    Якщо говорити по вікових аудиторіях, то вийшло 13 книг для дітей до 12 років, 12 - для дітей 13-15 років, одразу 35 для 16-25 років, 40 - для осіб до 30-35 років і 23 книги для тих, "кому за 35".

    По жанрах:
    17 просто фентезійних книжок (певнішій класифікації не піддалися),
    7 героїчних фантастик,
    13 про "меч і магію",
    15 ромфантів,
    1 ЛГБТ,
    3 дарк адемії,
    12 міське фентезі,
    7 магічних реалізмів,
    16 жахів,
    5 космічних опер,
    2 НФ,
    4 постапокаліптики,
    1 фантастика ближнього приціла,
    1 стімпанк,
    3 кіберпанка (у т.ч. і мої "Зніми VR-оки"),
    2 подорожі в часі,
    1 потраплянець,
    1 козацьке фентезі,
    2 слов'янські фентезі,
    2 гумористичне фентезі,
    8 альтернативних історій,

    Десь так...
    Яким же був 2024-й для української фантастики? Так склалось, що люблю цей мета-жанр вже не один десяток років. Спочатку у 1990-х це було не надто розбірливе читання того, що "під руку потрапить". В 2000-і мій внутрішній читач уже голосував гаманцем. 2010-і мені цікаві як час початку українського фантастичного ренесансу. А у 2020-х, зокрема вже минулого року, я сам стартував як автор. До цього крім читацького досвіду займався іноді і написанням журналістських рецензій, читаючи книги, про які писав, що примітно. А ще волонтерив колись в одному видавництві. Тому можна сказати, що бачив багато і на власну точку зору право маю. Так от. Минулий рік і в числовому, і в якісному плані виявився вдалим. Шукаючи видавця і занурившись в ситуацію на ринку, я почав рахувати і дивитись, що і як видають наші паблішери. А завдяки "Зоряній фортеці" набраний масив інформації можна було порівняти із 2021-23 роками. Певен, Олег Силин найближчим часом розкаже і покаже все з картинками. Для мене ж ситуація наступна (це суб'єктивний погляд). У 2024-му вийшло вперше 123 книги українських фантастів великої форми. Це на 10 назв більше 2023-го. Також ще кілька книг перевидаються, змінивши видавництва, іноді мову. При цьому, ростуть і наклади. Кількість видавців та ж: 38. Але склад на 10% змінився. Дівчат-"одиначок" знову більше 64/52. Є 7 міжавторських видань (одне змішане, 5 жіночих і 1 чоловічий дует). Якщо говорити по вікових аудиторіях, то вийшло 13 книг для дітей до 12 років, 12 - для дітей 13-15 років, одразу 35 для 16-25 років, 40 - для осіб до 30-35 років і 23 книги для тих, "кому за 35". По жанрах: 17 просто фентезійних книжок (певнішій класифікації не піддалися), 7 героїчних фантастик, 13 про "меч і магію", 15 ромфантів, 1 ЛГБТ, 3 дарк адемії, 12 міське фентезі, 7 магічних реалізмів, 16 жахів, 5 космічних опер, 2 НФ, 4 постапокаліптики, 1 фантастика ближнього приціла, 1 стімпанк, 3 кіберпанка (у т.ч. і мої "Зніми VR-оки"), 2 подорожі в часі, 1 потраплянець, 1 козацьке фентезі, 2 слов'янські фентезі, 2 гумористичне фентезі, 8 альтернативних історій, Десь так...
    Love
    Like
    6
    825переглядів
  • 🧭 Юні українські орієнтувальники здобули 4 нагороди на Всесвітній
    Гімназіаді

    🥇🥈 На спринтерській дистанції переміг Роман Чудінов. За ним фінішував ще один українець - Єгор Зозуля.

    👏 Подвійний український подіум і у дівчат.

    🥇🥉 Анна Ширикалова стала переможницею змагань. Милослава Трухній здобула бронзову нагороду.
    #world_sport #спорт @sports #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #Brovarysport #Броварський_спорт
    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    🧭 Юні українські орієнтувальники здобули 4 нагороди на Всесвітній Гімназіаді 🥇🥈 На спринтерській дистанції переміг Роман Чудінов. За ним фінішував ще один українець - Єгор Зозуля. 👏 Подвійний український подіум і у дівчат. 🥇🥉 Анна Ширикалова стала переможницею змагань. Милослава Трухній здобула бронзову нагороду. #world_sport #спорт @sports #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #Brovarysport #Броварський_спорт ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    83переглядів
  • Like
    2
    235переглядів
  • #архів
    Плаваючий млин на Дністрі, 1907 рік
    #архів Плаваючий млин на Дністрі, 1907 рік
    Like
    1
    84переглядів
  • Як візуал опенінґу Доктора Стоуна ідеально підходить до Gangnam Style (PSY)

    Відео не моє, взято з цього Instagram допису: https://www.instagram.com/reel/DEyFfOhxXn4/?igsh=em43bDlpMjNncWg5
    Як візуал опенінґу Доктора Стоуна ідеально підходить до Gangnam Style (PSY) Відео не моє, взято з цього Instagram допису: https://www.instagram.com/reel/DEyFfOhxXn4/?igsh=em43bDlpMjNncWg5
    Love
    Like
    6
    504переглядів 64Відтворень
  • Apple хоче додати підтримку Starlink в iPhone

    Корпорація Apple планує додати підтримку мережі супутникового зв'язку Starlink в iPhone і для цієї мети потай співпрацює з SpaceX та оператором T-Mobile US.

    27 січня вийшло оновлення програмного забезпечення iPhone, яке підтримує цю технологію.
    Apple хоче додати підтримку Starlink в iPhone Корпорація Apple планує додати підтримку мережі супутникового зв'язку Starlink в iPhone і для цієї мети потай співпрацює з SpaceX та оператором T-Mobile US. 27 січня вийшло оновлення програмного забезпечення iPhone, яке підтримує цю технологію.
    Love
    1
    339переглядів
  • Love
    1
    433переглядів