• Вся країна переживала за життя цього 3-річного хлопчика: у момент прильоту Кривим Рогом він з бабусею повертався з дитячого майданчика додому.
    Мама була вдома, після вибуху вона одразу побігла до своїх на вулицю, а там уже було пекло: Тимофія реанімували. 3-річний малюк, на жаль, загинув у них на руках. Йому тепер назавжди 3,9. 😢
    Вся країна переживала за життя цього 3-річного хлопчика: у момент прильоту Кривим Рогом він з бабусею повертався з дитячого майданчика додому. Мама була вдома, після вибуху вона одразу побігла до своїх на вулицю, а там уже було пекло: Тимофія реанімували. 3-річний малюк, на жаль, загинув у них на руках. Йому тепер назавжди 3,9. 😢
    1
    402views 16Plays
  • Вітаю побратимів з днем створення 67 бригади!
    Бажаю їм всім бойового настрою,наснаги,здоров'я й надалі вдало нищити ворога!Нищити безжально й більшими пачками!
    Й головне:нехай всі до єдиного повернуться до своїх домівок живими й неушкодженими!
    Слава Україні! 🇺🇦
    Слава нації! 🇺🇦
    Вітаю побратимів з днем створення 67 бригади! Бажаю їм всім бойового настрою,наснаги,здоров'я й надалі вдало нищити ворога!Нищити безжально й більшими пачками! Й головне:нехай всі до єдиного повернуться до своїх домівок живими й неушкодженими! Слава Україні! 🇺🇦 Слава нації! 🇺🇦
    1
    268views
  • ❗Терміновий пошук донорів крові Кривий Ріг!

    🩸 Необхідні групи: Всі.
    📅 Коли: якнайшвидше

    🙏 Кров рятує життя!
    Якщо можете стати донором – за деталями @Natalya_Vasylivna.

    Памʼятайте, ваша кров — ціна життя.

    Одна Кров - Кривий Ріг

    🫡https://t.me/operativnoZSU/
    408views
  • 5 квітня 1710 р. була прийнята перша Конституція Пилипа Орлика, і тим започаткований процес творення Конституції в Україні.

    Конституція Пилипа Орлика - договір гетьмана Війська Запорозького Пилипа Орлика зі старшиною та козацтвом Війська (від усієї старшини та козацтва конституцію Орлика підписав кошовий отаман Кость Гордієнко), який визначав права і обов'язки усіх членів Війська. Укладений 1710 року на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер і затверджений шведським королем Карлом XII. Написаний латиною і староукраїнською, складається з преамбули та 16 статей. Є пам'яткою української політико-філософської та правової думки. Також, за оцінкою українських істориків є однією з перших європейських конституцій нового часу.

    Законодавча влада надається Генеральній Раді, що виконує роль парламенту, до якої входять генеральні старшини, цивільні полковники від міст, генеральні радники (делегати від полків з людей розважливих і заслужених), полкові старшини, сотники та представники від Запорозької Січі.

    Генеральній Раді належало працювати сесійно, тричі на рік — в січні (на Різдво Христове), квітні (на Великдень) і жовтні (на Покрову). На своїх зборах Генеральна Рада розглядає питання про безпеку держави, спільне благо, інші громадські справи, заслуховує звіти гетьмана, питання про недовіру йому, за поданням гетьмана обирає генеральну старшину.

    Найвищу виконавчу владу мав гетьман, влада якого була довічною. У період між сесійними зборами Генеральної Ради виконував її повноваження. Можливості гетьмана і його владні повноваження було значно обмежені статтями 6, 7 і 8. Відповідно до цих положень гетьман не мав права розпоряджатися державним скарбом та землями, проводити власну кадрову політику, вести самостійну зовнішню політику. Йому також було заборонено створювати якусь власну адміністрацію, він не міг застосовувати покарання до винних. Для задоволення матеріальних потреб гетьманові виділялись певні рангові маєтності з чітко визначеними прибутками, проте лише на час його перебування на посаді.

    Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона у екзилі та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обґрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
    5 квітня 1710 р. була прийнята перша Конституція Пилипа Орлика, і тим започаткований процес творення Конституції в Україні. Конституція Пилипа Орлика - договір гетьмана Війська Запорозького Пилипа Орлика зі старшиною та козацтвом Війська (від усієї старшини та козацтва конституцію Орлика підписав кошовий отаман Кость Гордієнко), який визначав права і обов'язки усіх членів Війська. Укладений 1710 року на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер і затверджений шведським королем Карлом XII. Написаний латиною і староукраїнською, складається з преамбули та 16 статей. Є пам'яткою української політико-філософської та правової думки. Також, за оцінкою українських істориків є однією з перших європейських конституцій нового часу. Законодавча влада надається Генеральній Раді, що виконує роль парламенту, до якої входять генеральні старшини, цивільні полковники від міст, генеральні радники (делегати від полків з людей розважливих і заслужених), полкові старшини, сотники та представники від Запорозької Січі. Генеральній Раді належало працювати сесійно, тричі на рік — в січні (на Різдво Христове), квітні (на Великдень) і жовтні (на Покрову). На своїх зборах Генеральна Рада розглядає питання про безпеку держави, спільне благо, інші громадські справи, заслуховує звіти гетьмана, питання про недовіру йому, за поданням гетьмана обирає генеральну старшину. Найвищу виконавчу владу мав гетьман, влада якого була довічною. У період між сесійними зборами Генеральної Ради виконував її повноваження. Можливості гетьмана і його владні повноваження було значно обмежені статтями 6, 7 і 8. Відповідно до цих положень гетьман не мав права розпоряджатися державним скарбом та землями, проводити власну кадрову політику, вести самостійну зовнішню політику. Йому також було заборонено створювати якусь власну адміністрацію, він не міг застосовувати покарання до винних. Для задоволення матеріальних потреб гетьманові виділялись певні рангові маєтності з чітко визначеними прибутками, проте лише на час його перебування на посаді. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона у екзилі та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обґрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
    2
    610views
  • Волохата шоколадка: Спробуй щось новеньке! 😱

    Лімітований випуск від Gregory mill 😍

    Саме в цій шоколадці неймовірно ніжний молочний шоколад, фісташкове пішманіє, цілі горіхи фісташки та фісташкова паста 🤤

    Купуй 3 шоколадки та отримай -20% ЗНИЖКИ 🤫

    А тепер про приємне: роби замовлення за посиланням https://letyshops.com/ua/winwin?ww=29282593 та отримай кешбек понад 6% на усі замовлення Gregory mill 🎁

    Щоб замовити гранолу переходьте за посиланням https://aff.gregorymill.com.ua/rt7DO5 Не пропустіть неймовірну можливість! Скуштуйте всі наші смаки та знайдіть свої фаворити!

    Український бренд натуральних гранул Gregory Mill запрошує до співпраці! Партнерська програма Gregory Mill https://drop.hillary.ua/?ref=11747 Зацікавило? 👉 РЕЄСТРУЙСЯ та починай заробляти зараз!

    #шоколад #шоколадка #люблюшоколад #українськийшоколад #шоколаднийрай #смачнийшоколад
    #зробленовукраїні #українськийбренд #ручнаробота #смакота #гурман #онлайнмагазин #ексклюзив #попробуй #вкусняшка #смачно #доставка #безкоштовнадоставка #подарунок #новинка
    Волохата шоколадка: Спробуй щось новеньке! 😱 Лімітований випуск від Gregory mill 😍 Саме в цій шоколадці неймовірно ніжний молочний шоколад, фісташкове пішманіє, цілі горіхи фісташки та фісташкова паста 🤤 Купуй 3 шоколадки та отримай -20% ЗНИЖКИ 🤫 А тепер про приємне: роби замовлення за посиланням https://letyshops.com/ua/winwin?ww=29282593 та отримай кешбек понад 6% на усі замовлення Gregory mill 🎁 Щоб замовити гранолу переходьте за посиланням https://aff.gregorymill.com.ua/rt7DO5 Не пропустіть неймовірну можливість! Скуштуйте всі наші смаки та знайдіть свої фаворити! Український бренд натуральних гранул Gregory Mill запрошує до співпраці! Партнерська програма Gregory Mill https://drop.hillary.ua/?ref=11747 Зацікавило? 👉 РЕЄСТРУЙСЯ та починай заробляти зараз! #шоколад #шоколадка #люблюшоколад #українськийшоколад #шоколаднийрай #смачнийшоколад #зробленовукраїні #українськийбренд #ручнаробота #смакота #гурман #онлайнмагазин #ексклюзив #попробуй #вкусняшка #смачно #доставка #безкоштовнадоставка #подарунок #новинка
    3Kviews 9Plays
  • 1
    286views
  • Вночі на росії місто Саранськ, що у Республіці Мордовія, атакували наші БПЛА, завдавши удару по території, яка належить акціонерному товариству "Оптіковолоконніе Сістемьі".
    Це російська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичного волокна.
    Вночі на росії місто Саранськ, що у Республіці Мордовія, атакували наші БПЛА, завдавши удару по території, яка належить акціонерному товариству "Оптіковолоконніе Сістемьі". Це російська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичного волокна.
    1
    375views 20Plays
  • ❗Терміновий пошук донорів крові Кривий Ріг!

    🩸 Необхідні групи: Всі.
    📅 Коли: якнайшвидше

    🙏 Кров рятує життя!
    Якщо можете стати донором – за деталями @Natalya_Vasylivna.

    Памʼятайте, ваша кров — ціна життя.

    Одна Кров - Кривий Ріг

    🫡https://t.me/operativnoZSU/
    ❗Терміновий пошук донорів крові Кривий Ріг! 🩸 Необхідні групи: Всі. 📅 Коли: якнайшвидше 🙏 Кров рятує життя! Якщо можете стати донором – за деталями @Natalya_Vasylivna. Памʼятайте, ваша кров — ціна життя. Одна Кров - Кривий Ріг 🫡https://t.me/operativnoZSU/
    831views 1 Shares
  • На росію відправляються 1390 дерусифікованих терориста. 🫡
    На росію відправляються 1390 дерусифікованих терориста. 🫡
    280views
  • Натрапив на відео — батьки радіють першим крокам своїх дітей. Із вчорашнього дня не виходять із голови діти з Кривого Рогу. Їхні батьки так само раділи, коли вони робили свої перші кроки.
    А потім прийшли російські терористи — і відібрали в них життя. Із ними пішло все, що мало бути попереду: дім, дитинство, тиша, спокій, майбутнє. Те, що ще тільки починалося — просто обірвалося.
    Я не уявляю, що зараз переживають їхні батьки. Не знаю, як вони тримаються. Хочу висловити щирі співчуття.
    Єдине, що я точно знаю — ми всі маємо прокинутися і захищати своїх дітей. Без жодного винятку. Бо ніхто цього не зробить — ані Америка, ані Європа, ніхто. Лише ми.
    Натрапив на відео — батьки радіють першим крокам своїх дітей. Із вчорашнього дня не виходять із голови діти з Кривого Рогу. Їхні батьки так само раділи, коли вони робили свої перші кроки. А потім прийшли російські терористи — і відібрали в них життя. Із ними пішло все, що мало бути попереду: дім, дитинство, тиша, спокій, майбутнє. Те, що ще тільки починалося — просто обірвалося. Я не уявляю, що зараз переживають їхні батьки. Не знаю, як вони тримаються. Хочу висловити щирі співчуття. Єдине, що я точно знаю — ми всі маємо прокинутися і захищати своїх дітей. Без жодного винятку. Бо ніхто цього не зробить — ані Америка, ані Європа, ніхто. Лише ми.
    3
    344views