• Урок малювання в школі. Вчителька намалювала яблуко на дошці та й питає:
    - Оленка, що на дошці намальовано?
    Оленка встає каже:
    - Срака
    Вчителька:
    - Та як ти таке можеш казати??? Вийди з класу!!!
    Оленка вийшла.
    - Петрик шо намальовано на дошці???
    - Та срака.
    Вигнала і його. Перепитала весь клас, залишилась одна Марічка.
    - Марічко, та ти ж розумна дівчинка, скажи що на дошці намальовано???
    Марічка дивиться, та срака що казати? Тут заходить директор:
    - О, ви чого тут сидите??? Весь клас надворі футбол грає, а ви тут сраку на дошці малюєте...🤣🤣🤣
    Урок малювання в школі. Вчителька намалювала яблуко на дошці та й питає: - Оленка, що на дошці намальовано? Оленка встає каже: - Срака Вчителька: - Та як ти таке можеш казати??? Вийди з класу!!! Оленка вийшла. - Петрик шо намальовано на дошці??? - Та срака. Вигнала і його. Перепитала весь клас, залишилась одна Марічка. - Марічко, та ти ж розумна дівчинка, скажи що на дошці намальовано??? Марічка дивиться, та срака що казати? Тут заходить директор: - О, ви чого тут сидите??? Весь клас надворі футбол грає, а ви тут сраку на дошці малюєте...🤣🤣🤣
    3
    404переглядів
  • 2
    307переглядів
  • Бережіться шахраїв!
    Перед святами замовив дружині духи від Шанельі золоті сережки, а прислали 2 спінінга і стільчик для риболовлі.🤣
    Бережіться шахраїв! Перед святами замовив дружині духи від Шанельі золоті сережки, а прислали 2 спінінга і стільчик для риболовлі.🤣
    307переглядів
  • Квітень.
    У Києві позбуватись ялинок не поспішають 🎄
    Квітень. У Києві позбуватись ялинок не поспішають 🎄
    323переглядів 17Відтворень
  • СИЛА В НАС

    Не можна знати скільки у нас сил
    Допоки не зустрінемо свій шлях.
    Відчуємо тоді всю користь крил,
    Коли ця буде сила у думках.

    Не видно нам в житті який-то час,
    Що сила спить всередині у нас.
    Ще буде шлях, де ми не молоді,
    Ця сила нам потрібна і тоді.

    Коли йдемо, то можемо знести,
    Ніхто не скаже: "Стань, та відпочинь".
    Складні ці миті кличуть вдалечінь.
    Ми знайдемо відвагу все пройти.

    І тільки разом мають йти путі -
    Потужна сила буде на меті.
    Вона в нас є, але малий запас,
    Можемо все лиш тільки через раз.

    Життя дорога - це складний наш шлях,
    Здолати можна навіть і без крил.
    Коли зростає сила у думках,
    То досить також і на долю сил.

    Мирослав Манюк
    05.04.2025
    СИЛА В НАС Не можна знати скільки у нас сил Допоки не зустрінемо свій шлях. Відчуємо тоді всю користь крил, Коли ця буде сила у думках. Не видно нам в житті який-то час, Що сила спить всередині у нас. Ще буде шлях, де ми не молоді, Ця сила нам потрібна і тоді. Коли йдемо, то можемо знести, Ніхто не скаже: "Стань, та відпочинь". Складні ці миті кличуть вдалечінь. Ми знайдемо відвагу все пройти. І тільки разом мають йти путі - Потужна сила буде на меті. Вона в нас є, але малий запас, Можемо все лиш тільки через раз. Життя дорога - це складний наш шлях, Здолати можна навіть і без крил. Коли зростає сила у думках, То досить також і на долю сил. Мирослав Манюк 05.04.2025
    3
    583переглядів 1 Поширень
  • Половина мене іще квітне,
    Половину війна уже вбила.
    Коли гинуть невинні діти,
    Я, як янгол, складаю крила.

    В половини ще є надія,
    Що за смерті буде розплата.
    Що таки розпадеться @@сія
    І за смерті скарають ката.

    Половина мене чекає,
    Інша всохла: не бачить, не чує.
    Коли діти летять до раю -
    Я не знаю, чи він вже існує...

    Автор :© Nezlamna Vi
    Половина мене іще квітне, Половину війна уже вбила. Коли гинуть невинні діти, Я, як янгол, складаю крила. В половини ще є надія, Що за смерті буде розплата. Що таки розпадеться @@сія І за смерті скарають ката. Половина мене чекає, Інша всохла: не бачить, не чує. Коли діти летять до раю - Я не знаю, чи він вже існує... Автор :© Nezlamna Vi
    2
    305переглядів
  • Половина мене іще квітне,
    Половину війна уже вбила.
    Коли гинуть невинні діти,
    Я, як янгол, складаю крила.

    В половини ще є надія,
    Що за смерті буде розплата.
    Що таки розпадеться @@сія
    І за смерті скарають ката.

    Половина мене чекає,
    Інша всохла: не бачить, не чує.
    Коли діти летять до раю -
    Я не знаю, чи він вже існує...

    Автор :© Nezlamna Vi
    Половина мене іще квітне, Половину війна уже вбила. Коли гинуть невинні діти, Я, як янгол, складаю крила. В половини ще є надія, Що за смерті буде розплата. Що таки розпадеться @@сія І за смерті скарають ката. Половина мене чекає, Інша всохла: не бачить, не чує. Коли діти летять до раю - Я не знаю, чи він вже існує... Автор :© Nezlamna Vi
    1
    351переглядів
  • 😄 Дивовижний збіг: в Росії чоловік замовив толстовку "росія", але отримав натяк, чим ця країна є насправді - на товарі був зображений герб росії зі свастикою
    У магазині у всьому звинуватили виробника, а товар зняли з продажу.
    😄 Дивовижний збіг: в Росії чоловік замовив толстовку "росія", але отримав натяк, чим ця країна є насправді - на товарі був зображений герб росії зі свастикою У магазині у всьому звинуватили виробника, а товар зняли з продажу.
    2
    284переглядів
  • 🪖 Ворог атакував на Оріхівському та Гуляйпільському напрямках, бої тривають, - Генштаб
    Вчора ворог один раз атакував позиції українських захисників у районі Новосілки на Гуляйпільському напрямку.
    Водночас завдавав авіаударів по Новополю, Гуляйполю та Новодарівці.
    На Оріхівському напрямку відбулося чотири боєзіткнення. Ворог намагається просунутись поблизу Малих Щербаків та Степового, два бої ще тривають.
    🪖 Ворог атакував на Оріхівському та Гуляйпільському напрямках, бої тривають, - Генштаб Вчора ворог один раз атакував позиції українських захисників у районі Новосілки на Гуляйпільському напрямку. Водночас завдавав авіаударів по Новополю, Гуляйполю та Новодарівці. На Оріхівському напрямку відбулося чотири боєзіткнення. Ворог намагається просунутись поблизу Малих Щербаків та Степового, два бої ще тривають.
    288переглядів
  • Бажаю здоров'я,друзі!
    Не хотів звертатися,але вимушен!!!Хоч я таки продовжую службу,але після нещодавнього перебування в госпіталях й видалення нирки,вже не вистачає грошей на ліки.Всі виписки можу додати,хто попросить.Мій номер картки: 5168 7456 3304 3226.
    Я закидую сюди список ліків,який мені потрібен.Може хтось зможе допомогти з ними.
    Буду дуже всім вдячний й заздалегідь всім ДЯКУЮ!!!
    СЛАВА УКРАЇНІ!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    1)Етацид спрей: 2 впр./1 р.=2 тижд.
    2)Фармацитрон в стік.: 1 стік/3 р. при недомагані,або підвищеної температурі.
    3)Цикло-3-Форт: 1капс./2р. в день на протязі 2-3 місяці
    4)Долоксен:1т/2р 5 діб (при болях).
    5)Омепразол:1 т/2р -1 місяць.
    6)Віс-нол(120):2т/2р -2 тижні.
    7)Альмагель(20,0):3р/добу -1 місяць;
    8)Дексалгін (при болях):1т/2р -5 діб.
    9)Міорикс(15):1капс/добу -7 діб.
    10)Нейрістон:1капс/добу -1 місяць.
    11)Нейромідин(20):1т/2р -2 тижні.
    12)Серрата(10):1т/2р -2 місяця.
    13)Мовекс комфорт:1т/2р -3 місяця.
    14)Куркумін(665):1капс/добу -3 місяця.
    15)Беродуал-Н(10):2впр/добу -2 місяця.
    16)Амоксацилін(1,0):1т/2р -1 місяць.
    17)Кларитроміцин(0,5):1т/2р -2 тижні.
    18)Антраль(200):1т/3р-1 місяць.
    19)Моваліс(15):1т/1р-10 дн.
    20)Міопридин:1/2т/2р-10 дн.
    21)Медіаторн:1т/2р-1 міс.
    282переглядів