• НІЧ БЕЗЖАЛЬНО НЕ МИНАЄ

    Не набу́лося споко́ю —
    Ворог гаратає,
    Вбивче сміття із болота
    До нас відправляє.

    Стогнуть змучені будинки,
    Скло дзвенить і б'ється.
    Чорний дим та й без зупинки
    Усюди снується.

    Знову вибух душу крає,
    Миттю світло гасне,
    Смерть безжально задуває,
    Свічі передчасно.

    Мати мовчки пригортає
    Донечку маленьку.
    Серце кожен вибух крає,
    Боляче серденьку.

    Чути крики крізь завали,
    Стогін роздається,
    Люди в розпачі благали
    Поки серце б’ється.

    Ніч безжально не минає,
    Страх стискає груди.
    Знов сирена завиває —
    Вибухи усюди.

    Сажа хмарами над містом
    І вогонь палає.
    Біль осів тривожним змістом…
    Болить, не вщухає.

    Не стихає гуркіт клятий,
    Здригаються стіни,
    Ворог взявся гаратати
    Серце України.

    26.06.2026 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026
    ID: 1064737
    НІЧ БЕЗЖАЛЬНО НЕ МИНАЄ Не набу́лося споко́ю — Ворог гаратає, Вбивче сміття із болота До нас відправляє. Стогнуть змучені будинки, Скло дзвенить і б'ється. Чорний дим та й без зупинки Усюди снується. Знову вибух душу крає, Миттю світло гасне, Смерть безжально задуває, Свічі передчасно. Мати мовчки пригортає Донечку маленьку. Серце кожен вибух крає, Боляче серденьку. Чути крики крізь завали, Стогін роздається, Люди в розпачі благали Поки серце б’ється. Ніч безжально не минає, Страх стискає груди. Знов сирена завиває — Вибухи усюди. Сажа хмарами над містом І вогонь палає. Біль осів тривожним змістом… Болить, не вщухає. Не стихає гуркіт клятий, Здригаються стіни, Ворог взявся гаратати Серце України. 26.06.2026 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026 ID: 1064737
    1
    128переглядів
    1. Заголовок: Fankolo: рівність можливостей та стандарти якості рівня топ-платформ​Аналізуючи поточний функціонал Fankolo, стає очевидним: база для крутого продукту є, але щоб конкурувати з Facebook за рівнем дизайну та функціональності, потрібно терміново доопрацювати ключові технічні вузли. Ми не повинні звикати до "сирих" рішень — ми маємо задавати стандарт якості.​Що потребує негайного виправлення та доопрацювання:
    2. ​Технічна стабільність аудіо: Функція аудіозаписів у нас уже є, але вона працює некоректно («фуричить»). Це критичний момент. Якісний обмін голосовими повідомленнями — це стандарт сучасної комунікації, і він має працювати бездоганно, без жодних збоїв.
    3. ​Fankolo Messenger — повноцінна екосистема: Нам потрібен або винесений в окремий застосунок, або максимально прокачаний інтегрований месенджер. Він має бути на рівні з найкращими світовими аналогами — швидким, надійним та зручним.
    4. ​Дизайн як інструмент, а не перешкода: Ми беремо за приклад ергономіку Facebook (бо це зручно), але маємо зробити її кращою. Ніякого візуального шуму, лише чистота інтерфейсу, де кожен елемент працює на користувача.
    5. ​Чіткість статусу: Ми маємо бачити актуальний статус "онлайн" та індикатор готовності до розмови, щоб спілкування було оперативним, як у глобальних лідерів.

    ​Висновок:Fankolo має потенціал стати нашим головним цифровим майданчиком. Але щоб це сталося, ми маємо вимагати професійної стабільності. Технічна несправність аудіо — це те, що треба усунути негайно. Давайте робити продукт, який не просто "схожий" на Facebook, а працює якісно і стабільно на рівні глобальних стандартів.​Тільки так ми кинемо реальний виклик платформі Facebook. І тоді багато хто з Фейсбуку перейде в Fankolo, бо ми обираємо якість та людяність.​Сергей Бернальцев. Набутий синдром Саванта ❤️

    Заголовок: Fankolo: рівність можливостей та стандарти якості рівня топ-платформ​Аналізуючи поточний функціонал Fankolo, стає очевидним: база для крутого продукту є, але щоб конкурувати з Facebook за рівнем дизайну та функціональності, потрібно терміново доопрацювати ключові технічні вузли. Ми не повинні звикати до "сирих" рішень — ми маємо задавати стандарт якості.​Що потребує негайного виправлення та доопрацювання:​Технічна стабільність аудіо: Функція аудіозаписів у нас уже є, але вона працює некоректно («фуричить»). Це критичний момент. Якісний обмін голосовими повідомленнями — це стандарт сучасної комунікації, і він має працювати бездоганно, без жодних збоїв.​Fankolo Messenger — повноцінна екосистема: Нам потрібен або винесений в окремий застосунок, або максимально прокачаний інтегрований месенджер. Він має бути на рівні з найкращими світовими аналогами — швидким, надійним та зручним.​Дизайн як інструмент, а не перешкода: Ми беремо за приклад ергономіку Facebook (бо це зручно), але маємо зробити її кращою. Ніякого візуального шуму, лише чистота інтерфейсу, де кожен елемент працює на користувача.​Чіткість статусу: Ми маємо бачити актуальний статус "онлайн" та індикатор готовності до розмови, щоб спілкування було оперативним, як у глобальних лідерів.​Висновок:Fankolo має потенціал стати нашим головним цифровим майданчиком. Але щоб це сталося, ми маємо вимагати професійної стабільності. Технічна несправність аудіо — це те, що треба усунути негайно. Давайте робити продукт, який не просто "схожий" на Facebook, а працює якісно і стабільно на рівні глобальних стандартів.​Тільки так ми кинемо реальний виклик платформі Facebook. І тоді багато хто з Фейсбуку перейде в Fankolo, бо ми обираємо якість та людяність.​Сергей Бернальцев. Набутий синдром Саванта ❤️
    4
    328переглядів
  • 22 червня минає 85 років з дня початку (1941) масових розстрілів у в'язницях Львова в'язнів, причетних до ОУН, санкціоновані прокурором Львівської області Харитоновим. Загальна кількість жертв у Львові за оцінками істориків коливається між 2358 і 2752 душ... Останні дні червня 1941 року називають трагедією на західних теренах України.

    Перші розстріли у тюрмах на західних теренах України, які з вересня 1939 р. перебувала під радянською окупацією, розпочались 23 червня 1941 р., на другий день німецько-радянської війни. На той час політичних в’язнів утримували у 22 тюрмах Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської, тодішньої Дрогобицької областей. А з 24 червня почались масові вбивства по в’язницях.

    Тюрма №1 на вулиці Лонцького у Львові була найбільшим комплексом НКВС (Народний комісаріат внутрішніх справ). Донині у підвалах збереглися камери, в яких, спершу, вбивали по одному, а потім заганяли групами і через вікно дверей кидали гранати. Виводили в’язнів на тюремне подвір’я і автоматною чергою позбавляли їх життя.

    24 червня 1941 р. начальник тюремного управління НКВС у Львівській області Лерман у звіті начальству написав, що з 1355 людей, вибраних до розстрілу, вирок виконано щодо 924, інформував, що арештованих приймають без належного оформлення, за списками, без статті звинувачення. Вже у цей день німецькі літаки бомбардували Львів. Члени ОУН 26 червня напали на львівську в’язницю «Бригідки» та завдяки переполоху змогли врятувати близько 300 засуджених, які були у черзі на розстріл.

    Жахлива цифра - лише у тюрмі на Лонцького радянські каральні органи з 22 до 28 червня вбили 1680 в’язні«Я сидів уже три місяці у тюрмі на Лонцького, у камері нас було 8. Всі українці (селяни, робітники, інтелігенція). 23 червня біля 6-ї по обіді, приказали нам зійти вниз з речами. У партері було 20 в’язнів. Начальник крикнув: «Ложись» і почав стріляти. На мене навалились тіла розстріляних товаришів. Начальник і три енкаведисти перейшли до інших камер стріляти людей. Я не був поранений, обмазав лице кров’ю. Через кілька хвилин енкаведисти повернулись і зробили кілька пострілів по тілах, які були зверху і рухались. Все затихло. Я обережно піднявся. В коридорі і камерах скрізь лежали помасакровані тіла в’язнів, цілі їх стоси. Нікого не було з енкаведистів. Я спробував сховатись на стриху, але було закрито, вибіг на подвір’я тюрми і сховався у кущах. Не міг втекти на вулицю, бо там була охорона. Вночі я бачив, як енкаведисти закопують тіла у викопану при вході яму. Деякі люди давали ознаки життя. Десь зранку охорона пішла з подвір’я. Я скочив на ринву і спустився по ній, пішов до помешкання свого знайомого, який жив неподалік. Так я урятувався чудом», – розповів дослідникам «Меморіалу» голова читальні «Просвіта» на Жовківщині на початку 90-х рр. минулого століття.

    Вбивства чинили поспіхом. До початку німецько-радянської війни радянські органи провели на заході України чотири масові депортації родин «ворогів народу»: у лютому, квітні, червні 1940 р. і в червні 1941 р. За різними даними дослідників, у далекі краї вивезли майже 1 млн. 200 тис. людей, із них 400 тис. українців. Головною метою сталінського режиму було знищити політичну, військову, суспільну еліти, як українців, так і поляків. Тюрми були переповнені політичними в’язнями, яких утримували у жахливих умовах і жорстоко катували. Про це ще сьогодні нагадують тюремні камери.

    У перший тиждень війни чисельність арештованих зросла майже удвічі. У Львові і невеликих містечках українців хапали просто на вулицях і везли в тюрми, щоб «очистити» регіон від «українських націоналістів». Коли 22 червня 1941 р. розпочалася німецько-радянська війна, то відступ червоної армії із заходу України був очевидний і радянські каральні органи вирішили звільнити тюрми від в’язнів.

    23 червня 1941 р. у місцеві відділення НКВС надійшов план евакуації 23236 в’язнів із Галичини та Волині в тюрми росії та Киргизстану. Але наступ німецьких військ спричинив паніку, особливо серед енкаведистів, які почали вбивати в’язнів уже з 22 червня, без вироків і не перевіряючи статтю арешту.

    Начальник тюремного управління НКВС Філіппонов звітував наркому НКВС України Сергієнку, що в перший день нападу німців на срср у тюрмах Львівщини розстріляно 108 людей. Такі ж розстріли почалися в Луцьку, Перемишлі, Добромилі. З москви вже за кілька днів надійшла телеграма з розпорядженням Л.Бєрії, «за списком, затвердженим прокурором, розстріляти всіх осіб, що перебували під слідством, засуджених за контрреволюційні злочини за статтею 170 Кримінального кодексу, та осіб, які здійснили розтрати, а підслідних і засуджених, які не проходять за цими статтями Кримінального кодексу, звільнити». У ніч із 23 на 24 червня, як вказано у звіті тюремного управління НКВС, весь особовий склад тюрми покинув Львів, але через 4 години повернувся і вбивства набули масового характеру.

    У Львові політичних в’язнів розстрілювали на Лонцького, у Замарстинівській тюрмі, «Бригідках» (сьогодні тут розташовується СІЗО), а ще у Золочеві, Дрогобичі, Луцьку, Чорткові, Дубно, Самборі, Рівному, Тернополі та інших містах.

    Сортували людей і розстрілювали порціями. Згідно з документами, людей мали сортувати: з важкими вироками – розстріляти, а щодо кого тривало слідство – планували вивезти. Але забракло вагонів для вивезення у тюрми НКВС срср. Бо військова влада гостро потребувала вагонів і не планувала з НКВС ділитися ними.

    На заході України перестріляли практично всіх, лише частково у Львові випустили кримінальників. У ніч із 23 до 24 червня 1941 р. на Лонцького і в «Бригідках» сортували людей і розстрілювали порціями. 22-24 червня стріляли по підвалах, карцерах. 24 червня енкаведисти покинули Львів, а коли повернулись, до 27 червня був повальний розстріл у камерах, кидання гранат. Якщо мали час, то дострілювали, все залежало від наступу нацистів», – каже працівниця Центру досліджень визвольного руху, історик Олеся Ісаюк.

    Протягом тижня від початку війни у тюрмах на заході України НКВС вбив близько 24 тис. людей, віком від 15 до 60 років. Є спогади про розстріли жінок і дітей. Убитих в’язнів кидали в ями, вириті нашвидкоруч, на тюремних подвір’ях, у саду, закидали тілами і тюремні підвали, бо на вивезення тіл не вистачало ані часу, ані транспорту. В останні дні перед втечею радянські органи просто залишили тіла в’язнів у камерах. Більшість убитих – українці, близько 10% – євреї, а також були поляки. Документи та архіви в’язниць енкаведисти палили.

    Масові вбивства у тюрмах у перші тижні війни відбувались не лише на заході Україні, але й у Києві, Вінниці, неподалік Харкова, у Криму.

    До сьогодні знаходяться сліди злочинів комуністичного терору.

    У період з 1939 до 1941 року, за різними дослідженнями, у всіх тюрмах Західної України розстріляно близько 60 тис осіб, сюди входять і жертви кінця червня 1941 р. Останки людей знаходили в ямах на тюремних подвір’ях. Не скрізь родичі могли забрати замордованих чоловіків, дітей, батьків.

    30 червня 1941 р. о 4-й годині ранку український батальйон «Нахтігаль» на чолі з командиром Р.Шухевичем першим зайшов у Львів. Серед замордованих у тюрмах людей він знайшов і свого брата. Німці дозволили відчинити в’язниці і люди кинулись шукати своїх дітей, батьків, сестер, братів. Від побаченого були шоковані, про що є чимало спогадів. Німецька окупаційна влада використала факти масових розстрілів в’язнів, злочини комуністичного терору з метою пропаганди, посиливши не лише антибільшовицькі настрої, але й спровокувавши антисемітські. Місця злочинів фотографували, фільмували, списки розстріляних в’язнів публікувала місцева преса.

    Нова німецька влада залучила до робіт у тюрмах єврейських чоловіків, які витягували трупи, виносили їх на подвір’я і складали чи вантажили. Був шалений запах від розкладених тіл. Був спровокований єврейський погром 1 липня 1941 р. Вже тоді було очевидно, що тоталітарний радянський окупаційний терор змінив інший – гітлерівський, принісши горе і сльози...

    22 червня минає 85 років з дня початку (1941) масових розстрілів у в'язницях Львова в'язнів, причетних до ОУН, санкціоновані прокурором Львівської області Харитоновим. Загальна кількість жертв у Львові за оцінками істориків коливається між 2358 і 2752 душ... Останні дні червня 1941 року називають трагедією на західних теренах України.Перші розстріли у тюрмах на західних теренах України, які з вересня 1939 р. перебувала під радянською окупацією, розпочались 23 червня 1941 р., на другий день німецько-радянської війни. На той час політичних в’язнів утримували у 22 тюрмах Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської, тодішньої Дрогобицької областей. А з 24 червня почались масові вбивства по в’язницях.Тюрма №1 на вулиці Лонцького у Львові була найбільшим комплексом НКВС (Народний комісаріат внутрішніх справ). Донині у підвалах збереглися камери, в яких, спершу, вбивали по одному, а потім заганяли групами і через вікно дверей кидали гранати. Виводили в’язнів на тюремне подвір’я і автоматною чергою позбавляли їх життя.24 червня 1941 р. начальник тюремного управління НКВС у Львівській області Лерман у звіті начальству написав, що з 1355 людей, вибраних до розстрілу, вирок виконано щодо 924, інформував, що арештованих приймають без належного оформлення, за списками, без статті звинувачення. Вже у цей день німецькі літаки бомбардували Львів. Члени ОУН 26 червня напали на львівську в’язницю «Бригідки» та завдяки переполоху змогли врятувати близько 300 засуджених, які були у черзі на розстріл.Жахлива цифра - лише у тюрмі на Лонцького радянські каральні органи з 22 до 28 червня вбили 1680 в’язні«Я сидів уже три місяці у тюрмі на Лонцького, у камері нас було 8. Всі українці (селяни, робітники, інтелігенція). 23 червня біля 6-ї по обіді, приказали нам зійти вниз з речами. У партері було 20 в’язнів. Начальник крикнув: «Ложись» і почав стріляти. На мене навалились тіла розстріляних товаришів. Начальник і три енкаведисти перейшли до інших камер стріляти людей. Я не був поранений, обмазав лице кров’ю. Через кілька хвилин енкаведисти повернулись і зробили кілька пострілів по тілах, які були зверху і рухались. Все затихло. Я обережно піднявся. В коридорі і камерах скрізь лежали помасакровані тіла в’язнів, цілі їх стоси. Нікого не було з енкаведистів. Я спробував сховатись на стриху, але було закрито, вибіг на подвір’я тюрми і сховався у кущах. Не міг втекти на вулицю, бо там була охорона. Вночі я бачив, як енкаведисти закопують тіла у викопану при вході яму. Деякі люди давали ознаки життя. Десь зранку охорона пішла з подвір’я. Я скочив на ринву і спустився по ній, пішов до помешкання свого знайомого, який жив неподалік. Так я урятувався чудом», – розповів дослідникам «Меморіалу» голова читальні «Просвіта» на Жовківщині на початку 90-х рр. минулого століття.Вбивства чинили поспіхом. До початку німецько-радянської війни радянські органи провели на заході України чотири масові депортації родин «ворогів народу»: у лютому, квітні, червні 1940 р. і в червні 1941 р. За різними даними дослідників, у далекі краї вивезли майже 1 млн. 200 тис. людей, із них 400 тис. українців. Головною метою сталінського режиму було знищити політичну, військову, суспільну еліти, як українців, так і поляків. Тюрми були переповнені політичними в’язнями, яких утримували у жахливих умовах і жорстоко катували. Про це ще сьогодні нагадують тюремні камери.У перший тиждень війни чисельність арештованих зросла майже удвічі. У Львові і невеликих містечках українців хапали просто на вулицях і везли в тюрми, щоб «очистити» регіон від «українських націоналістів». Коли 22 червня 1941 р. розпочалася німецько-радянська війна, то відступ червоної армії із заходу України був очевидний і радянські каральні органи вирішили звільнити тюрми від в’язнів.23 червня 1941 р. у місцеві відділення НКВС надійшов план евакуації 23236 в’язнів із Галичини та Волині в тюрми росії та Киргизстану. Але наступ німецьких військ спричинив паніку, особливо серед енкаведистів, які почали вбивати в’язнів уже з 22 червня, без вироків і не перевіряючи статтю арешту.Начальник тюремного управління НКВС Філіппонов звітував наркому НКВС України Сергієнку, що в перший день нападу німців на срср у тюрмах Львівщини розстріляно 108 людей. Такі ж розстріли почалися в Луцьку, Перемишлі, Добромилі. З москви вже за кілька днів надійшла телеграма з розпорядженням Л.Бєрії, «за списком, затвердженим прокурором, розстріляти всіх осіб, що перебували під слідством, засуджених за контрреволюційні злочини за статтею 170 Кримінального кодексу, та осіб, які здійснили розтрати, а підслідних і засуджених, які не проходять за цими статтями Кримінального кодексу, звільнити». У ніч із 23 на 24 червня, як вказано у звіті тюремного управління НКВС, весь особовий склад тюрми покинув Львів, але через 4 години повернувся і вбивства набули масового характеру.У Львові політичних в’язнів розстрілювали на Лонцького, у Замарстинівській тюрмі, «Бригідках» (сьогодні тут розташовується СІЗО), а ще у Золочеві, Дрогобичі, Луцьку, Чорткові, Дубно, Самборі, Рівному, Тернополі та інших містах.Сортували людей і розстрілювали порціями. Згідно з документами, людей мали сортувати: з важкими вироками – розстріляти, а щодо кого тривало слідство – планували вивезти. Але забракло вагонів для вивезення у тюрми НКВС срср. Бо військова влада гостро потребувала вагонів і не планувала з НКВС ділитися ними.На заході України перестріляли практично всіх, лише частково у Львові випустили кримінальників. У ніч із 23 до 24 червня 1941 р. на Лонцького і в «Бригідках» сортували людей і розстрілювали порціями. 22-24 червня стріляли по підвалах, карцерах. 24 червня енкаведисти покинули Львів, а коли повернулись, до 27 червня був повальний розстріл у камерах, кидання гранат. Якщо мали час, то дострілювали, все залежало від наступу нацистів», – каже працівниця Центру досліджень визвольного руху, історик Олеся Ісаюк.Протягом тижня від початку війни у тюрмах на заході України НКВС вбив близько 24 тис. людей, віком від 15 до 60 років. Є спогади про розстріли жінок і дітей. Убитих в’язнів кидали в ями, вириті нашвидкоруч, на тюремних подвір’ях, у саду, закидали тілами і тюремні підвали, бо на вивезення тіл не вистачало ані часу, ані транспорту. В останні дні перед втечею радянські органи просто залишили тіла в’язнів у камерах. Більшість убитих – українці, близько 10% – євреї, а також були поляки. Документи та архіви в’язниць енкаведисти палили.Масові вбивства у тюрмах у перші тижні війни відбувались не лише на заході Україні, але й у Києві, Вінниці, неподалік Харкова, у Криму.До сьогодні знаходяться сліди злочинів комуністичного терору.У період з 1939 до 1941 року, за різними дослідженнями, у всіх тюрмах Західної України розстріляно близько 60 тис осіб, сюди входять і жертви кінця червня 1941 р. Останки людей знаходили в ямах на тюремних подвір’ях. Не скрізь родичі могли забрати замордованих чоловіків, дітей, батьків. 30 червня 1941 р. о 4-й годині ранку український батальйон «Нахтігаль» на чолі з командиром Р.Шухевичем першим зайшов у Львів. Серед замордованих у тюрмах людей він знайшов і свого брата. Німці дозволили відчинити в’язниці і люди кинулись шукати своїх дітей, батьків, сестер, братів. Від побаченого були шоковані, про що є чимало спогадів. Німецька окупаційна влада використала факти масових розстрілів в’язнів, злочини комуністичного терору з метою пропаганди, посиливши не лише антибільшовицькі настрої, але й спровокувавши антисемітські. Місця злочинів фотографували, фільмували, списки розстріляних в’язнів публікувала місцева преса.Нова німецька влада залучила до робіт у тюрмах єврейських чоловіків, які витягували трупи, виносили їх на подвір’я і складали чи вантажили. Був шалений запах від розкладених тіл. Був спровокований єврейський погром 1 липня 1941 р. Вже тоді було очевидно, що тоталітарний радянський окупаційний терор змінив інший – гітлерівський, принісши горе і сльози...
    839переглядів
  • 🔎 НАБУ заявило, що під час огляду квартири керівника одного з підрозділів детективів виявили пристрої для прихованого прослуховування та збору інформації. У Бюро повідомили, що вже відкрили кримінальне провадження.


    За словами власника квартири поверхом вище, до нього приходили чоловіки, які назвалися правоохоронцями та заявили, що під ним нібито живе російський шпигун.


    ⚖️ У НАБУ стверджують, що одного з них впізнали як чинного співробітника СБУ. У відомстві також наголосили, що детектив, у квартирі якого знайшли техніку, працює над кількома резонансними корупційними справами.


    Обставини інциденту зараз з’ясовують слідчі.

    🔎 НАБУ заявило, що під час огляду квартири керівника одного з підрозділів детективів виявили пристрої для прихованого прослуховування та збору інформації. У Бюро повідомили, що вже відкрили кримінальне провадження.За словами власника квартири поверхом вище, до нього приходили чоловіки, які назвалися правоохоронцями та заявили, що під ним нібито живе російський шпигун.⚖️ У НАБУ стверджують, що одного з них впізнали як чинного співробітника СБУ. У відомстві також наголосили, що детектив, у квартирі якого знайшли техніку, працює над кількома резонансними корупційними справами.Обставини інциденту зараз з’ясовують слідчі.
    152переглядів
  • 🔎 НАБУ заявило, що під час огляду квартири керівника одного з підрозділів детективів виявили пристрої для прихованого прослуховування та збору інформації. У Бюро повідомили, що вже відкрили кримінальне провадження.


    За словами власника квартири поверхом вище, до нього приходили чоловіки, які назвалися правоохоронцями та заявили, що під ним нібито живе російський шпигун.


    ⚖️ У НАБУ стверджують, що одного з них впізнали як чинного співробітника СБУ. У відомстві також наголосили, що детектив, у квартирі якого знайшли техніку, працює над кількома резонансними корупційними справами.


    Обставини інциденту зараз з’ясовують слідчі.

    🔎 НАБУ заявило, що під час огляду квартири керівника одного з підрозділів детективів виявили пристрої для прихованого прослуховування та збору інформації. У Бюро повідомили, що вже відкрили кримінальне провадження.За словами власника квартири поверхом вище, до нього приходили чоловіки, які назвалися правоохоронцями та заявили, що під ним нібито живе російський шпигун.⚖️ У НАБУ стверджують, що одного з них впізнали як чинного співробітника СБУ. У відомстві також наголосили, що детектив, у квартирі якого знайшли техніку, працює над кількома резонансними корупційними справами.Обставини інциденту зараз з’ясовують слідчі.
    176переглядів
  • 🇺🇦🇭🇺 Угода між Україною та Угорщиною щодо нацменшини набула чинності, - Мадяр


    "Історична угода між Угорщиною та Україною щодо освітніх, культурних, мовних та політичних прав угорської громади в Закарпатті набула чинності", - заявив угорський прем'єр.


    Хоча повний текст угоди ще не опубліковано, раніше Мадяр заявляв, що Україна зобов'язалася до всебічного врегулювання питань, що стосуються освітніх, мовних, культурних та політичних прав приблизно 100 000 етнічних угорців, які проживають на Закарпатті.

    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини

    🇺🇦🇭🇺 Угода між Україною та Угорщиною щодо нацменшини набула чинності, - Мадяр"Історична угода між Угорщиною та Україною щодо освітніх, культурних, мовних та політичних прав угорської громади в Закарпатті набула чинності", - заявив угорський прем'єр.Хоча повний текст угоди ще не опубліковано, раніше Мадяр заявляв, що Україна зобов'язалася до всебічного врегулювання питань, що стосуються освітніх, мовних, культурних та політичних прав приблизно 100 000 етнічних угорців, які проживають на Закарпатті.#Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    542переглядів
  • 😡Дефіцитні запчастини до бронетехніки списали як «знищені» через авіаудари, а потім повторно продали державним оборонним підприємствам. Таку схему розкрадання військового майна на понад 350 мільйонів гривень викрили НАБУ та САП.


    Про підозру вже повідомили організатору оборудки та колишньому заступнику командира однієї з військових частин Харківської області. Саме на складах цієї частини таємно зберігали дефіцитну продукцію, яку на початку повномасштабного вторгнення просто вивезли, оформивши фіктивні документи про «втрату» від російських обстрілів.


    ‼️Ексзаступник командира за свою допомогу отримав від бізнесмена щонайменше 2,8 мільйона гривень хабаря.

    😡Дефіцитні запчастини до бронетехніки списали як «знищені» через авіаудари, а потім повторно продали державним оборонним підприємствам. Таку схему розкрадання військового майна на понад 350 мільйонів гривень викрили НАБУ та САП.Про підозру вже повідомили організатору оборудки та колишньому заступнику командира однієї з військових частин Харківської області. Саме на складах цієї частини таємно зберігали дефіцитну продукцію, яку на початку повномасштабного вторгнення просто вивезли, оформивши фіктивні документи про «втрату» від російських обстрілів.‼️Ексзаступник командира за свою допомогу отримав від бізнесмена щонайменше 2,8 мільйона гривень хабаря.
    164переглядів
  • 😡Дефіцитні запчастини до бронетехніки списали як «знищені» через авіаудари, а потім повторно продали державним оборонним підприємствам. Таку схему розкрадання військового майна на понад 350 мільйонів гривень викрили НАБУ та САП.


    Про підозру вже повідомили організатору оборудки та колишньому заступнику командира однієї з військових частин Харківської області. Саме на складах цієї частини таємно зберігали дефіцитну продукцію, яку на початку повномасштабного вторгнення просто вивезли, оформивши фіктивні документи про «втрату» від російських обстрілів.


    ‼️Ексзаступник командира за свою допомогу отримав від бізнесмена щонайменше 2,8 мільйона гривень хабаря.

    😡Дефіцитні запчастини до бронетехніки списали як «знищені» через авіаудари, а потім повторно продали державним оборонним підприємствам. Таку схему розкрадання військового майна на понад 350 мільйонів гривень викрили НАБУ та САП.Про підозру вже повідомили організатору оборудки та колишньому заступнику командира однієї з військових частин Харківської області. Саме на складах цієї частини таємно зберігали дефіцитну продукцію, яку на початку повномасштабного вторгнення просто вивезли, оформивши фіктивні документи про «втрату» від російських обстрілів.‼️Ексзаступник командира за свою допомогу отримав від бізнесмена щонайменше 2,8 мільйона гривень хабаря.
    172переглядів
  • 🚨 НАБУ і САП розкрили масштабну схему розкрадання запчастин до бронетехніки на 350+ млн грн


    За даними слідства, до злочинної схеми був причетний заступник командира військової частини Харківської області.


    Упродовж 2022–2024 років пов'язані компанії та ФОПи постачали оборонним підприємствам запчастини невідомого походження.


    Частина майна раніше зберігалася у військовій частині та була списана як нібито знищена під час російських обстрілів.


    Посадовець отримав щонайменше 2,8 млн грн неправомірної вигоди.

    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини #кримінал #корупція

    🚨 НАБУ і САП розкрили масштабну схему розкрадання запчастин до бронетехніки на 350+ млн грнЗа даними слідства, до злочинної схеми був причетний заступник командира військової частини Харківської області.Упродовж 2022–2024 років пов'язані компанії та ФОПи постачали оборонним підприємствам запчастини невідомого походження.Частина майна раніше зберігалася у військовій частині та була списана як нібито знищена під час російських обстрілів.Посадовець отримав щонайменше 2,8 млн грн неправомірної вигоди.#Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини #кримінал #корупція
    257переглядів
  • Ексголову Верховного Суду Князєва засудили до 5 років позбавлення волі у справі про хабар у $2,7 млн, — НАБУ і САП


    Також передбачено конфіскацію його майна.


    Крім того, підозри оголошено й іншим суддям — це стало можливим після того, як Князєв погодився співпрацювати зі слідством.


    Також повідомляється, що він має перерахувати понад $1,1 млн на підтримку ЗСУ через фонд «Повернись живим».

    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини #кримінал #корупція

    Ексголову Верховного Суду Князєва засудили до 5 років позбавлення волі у справі про хабар у $2,7 млн, — НАБУ і САПТакож передбачено конфіскацію його майна.Крім того, підозри оголошено й іншим суддям — це стало можливим після того, як Князєв погодився співпрацювати зі слідством.Також повідомляється, що він має перерахувати понад $1,1 млн на підтримку ЗСУ через фонд «Повернись живим».#Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини #кримінал #корупція
    164переглядів
Більше результатів