• НАРОД МІЦНІЄ В ЛЮТІЙ ДОЛІ

    Потвори знову гаратали,
    Сміттям гатили знов і знов,
    Життя убивці забирали,
    Горіло все, лила́ся кров.

    В руїнах плакали оселі,
    Чорніли згарища й хрести.
    Та крізь журбу й життя важе́лі
    Росли надія і мости.

    В руїнах долі догорали,
    Змовкав останній тихий спів,
    Та люди вперто підіймали
    Надію серед димних нив.

    І ми навколішки не впали,
    Хоч біль стискав усім серця́,
    В думках всі мир ми повертали,
    В думках плели́ звитяг вінця́.

    Бо не скорити силу волі,
    Не вбити віру у серцях.
    Народ міцнів у лютій долі,
    Не згас в очах війни розмах.

    На варті ночі не дрімали
    Сини і до́ньки на війні –
    Вони собою прикривали
    Майбутнє рідної землі́.

    Прийде світанок неодмінно,
    Розвіє попіл чорний час.
    І мир розквітне в нас невпинно,
    Вернувши радість знов до нас.

    Згадають люди кожне слово
    І кожен подвиг, кожен біль.
    Бо воля, вистраждана кров'ю,
    Й на рану сипали нам сіль.

    26.06.2026 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026
    ID: 1064718
    НАРОД МІЦНІЄ В ЛЮТІЙ ДОЛІ Потвори знову гаратали, Сміттям гатили знов і знов, Життя убивці забирали, Горіло все, лила́ся кров. В руїнах плакали оселі, Чорніли згарища й хрести. Та крізь журбу й життя важе́лі Росли надія і мости. В руїнах долі догорали, Змовкав останній тихий спів, Та люди вперто підіймали Надію серед димних нив. І ми навколішки не впали, Хоч біль стискав усім серця́, В думках всі мир ми повертали, В думках плели́ звитяг вінця́. Бо не скорити силу волі, Не вбити віру у серцях. Народ міцнів у лютій долі, Не згас в очах війни розмах. На варті ночі не дрімали Сини і до́ньки на війні – Вони собою прикривали Майбутнє рідної землі́. Прийде світанок неодмінно, Розвіє попіл чорний час. І мир розквітне в нас невпинно, Вернувши радість знов до нас. Згадають люди кожне слово І кожен подвиг, кожен біль. Бо воля, вистраждана кров'ю, Й на рану сипали нам сіль. 26.06.2026 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026 ID: 1064718
    91views
  • Видихуй, бобер, видихуй!!!

    Все.

    Не взагалі все, на жаль!:)

    На сьогодні все.


    Повисмикала на радість куркам бурʼяни в квітнику за колодязем.

    Й під вербою Хаккуро.

    Й на доріжках між ними.


    Задоволена собою.

    Сподобалося.

    Завтра ще піду!:)


    За результатами невтішний висновок…

    Троянди. На двох ділянках мінус 10 кущів.

    Донечка засмучується.

    Я її втішаю.

    Башка ціла?

    Дах над башкою цілий?

    Та нехай втрата тих троянд буде самою великою нашою проблемою!


    Ви там як?

    Видихуй, бобер, видихуй!!!Все.Не взагалі все, на жаль!:)На сьогодні все.Повисмикала на радість куркам бурʼяни в квітнику за колодязем.Й під вербою Хаккуро. Й на доріжках між ними.Задоволена собою.Сподобалося.Завтра ще піду!:)За результатами невтішний висновок…Троянди. На двох ділянках мінус 10 кущів.Донечка засмучується.Я її втішаю.Башка ціла?Дах над башкою цілий?Та нехай втрата тих троянд буде самою великою нашою проблемою!Ви там як?
    87views
  • Всім привіт!)Я тут вперше, давайте знайомитись🥰
    Мені 26 років, я мама доньки і дружина військового, вже 4 роки працюю в сфері онлайн і це моє основне джерело доходу.

    Зараз навчаю бажаючих заробляти з телефону, поєднуючи з декретом, навчанням чи основною роботою🙌
    Допомагати іншим — це навіть більше покликання, ніж заробіток, тому що колись допомогли мені і я щиро відчуваю радість, коли в новачків виходить❣️

    Люблю викладати картини алмазною мозаїкою, природу, котиків, проводити час в колі сім'ї та друзів і свою роботу😌Якщо ви побачили і прочитали мій пост, розповідайте про себе, буду рада новим знайомствам🥰
    Всім привіт!)Я тут вперше, давайте знайомитись🥰 Мені 26 років, я мама доньки і дружина військового, вже 4 роки працюю в сфері онлайн і це моє основне джерело доходу. Зараз навчаю бажаючих заробляти з телефону, поєднуючи з декретом, навчанням чи основною роботою🙌 Допомагати іншим — це навіть більше покликання, ніж заробіток, тому що колись допомогли мені і я щиро відчуваю радість, коли в новачків виходить❣️ Люблю викладати картини алмазною мозаїкою, природу, котиків, проводити час в колі сім'ї та друзів і свою роботу😌Якщо ви побачили і прочитали мій пост, розповідайте про себе, буду рада новим знайомствам🥰
    270views
  • Солодка радість
    Солодка радість
    53views
  • ПЕРЕЛОМ


    Я шукаю свій шлях у суцільнім тумані,

    Де блукають приречено зморені люди,

    Що лишають відбитки не зовсім гуманні.


    І стискає від болю знесилені груди,

    Коли кроки приносять лише ностальгію,

    А у келих з вином вже налита отрута.


    Я дивлюся на цю нескінченну подію

    І не хочу іти через силу надалі,

    Бо у серці плекаю священну надію.


    Розірву ці кайдани залізної сталі,

    Що тримали так довго в полоні тривоги

    І залишу позаду минулі печалі.


    Хай судитимуть в небі за вибори боги,

    Я звертаю убік із чужого маршруту,

    Щоби лиш обійти ці гріховні облоги.


    Не відчую за зроблені дії покуту,

    Бо людина спроможна змінити діяльність,

    Щоб розбити оцю безнадію розкуту.


    У душі моїй знову прокинулась жвавість.

    Де колоситься м'яко надія на полі

    Я знаходжу нарешті омріяну радість.


    І зникає у серці прихована кволість.


    Мирослав Манюк

    10.06.2026

    ПЕРЕЛОМЯ шукаю свій шлях у суцільнім тумані,Де блукають приречено зморені люди,Що лишають відбитки не зовсім гуманні.І стискає від болю знесилені груди,Коли кроки приносять лише ностальгію,А у келих з вином вже налита отрута.Я дивлюся на цю нескінченну подіюІ не хочу іти через силу надалі,Бо у серці плекаю священну надію.Розірву ці кайдани залізної сталі,Що тримали так довго в полоні тривогиІ залишу позаду минулі печалі.Хай судитимуть в небі за вибори боги,Я звертаю убік із чужого маршруту,Щоби лиш обійти ці гріховні облоги.Не відчую за зроблені дії покуту,Бо людина спроможна змінити діяльність,Щоб розбити оцю безнадію розкуту.У душі моїй знову прокинулась жвавість.Де колоситься м'яко надія на поліЯ знаходжу нарешті омріяну радість.І зникає у серці прихована кволість.Мирослав Манюк10.06.2026
    1
    321views
  • В ТВОЇХ ДОЛОНЯХ НАША ДОЛЯ


    Ми жити хочемо, Всевишній,

    То ж відверни від нас потвор,

    Благаєм спо́кою і тиші,

    Хай не повт́ориться терор.


    Дай сили нам пройти крізь терни,

    Щоб сонце стерло попіл зла,

    Хай віра в серце знов пове́рне

    Ті дні, де радість розцвіла.


    Омий сльозою наші рани,

    Вгамуй всю лють чужих стихій,

    Розбий невидимі кайдани,

    Додай в життя нових надій.


    Хай слово правди не згасає,

    Бо в нім – і захист, і закон,

    Твій щит нас в горі захищає

    Від тих, хто сіє муку й скон.


    Вдихни у душу міць залізну,

    Щоб дух ніко́ли не змілів,

    Оберігай мою́ Вітчизну

    Від хижих поглядів й вогнів.


    Пролий свій світ на кожну хату,

    Де мати молиться в пітьмі́,

    Не дай ніко́му занепасти

    В холодній лютій метушні.


    З’єднай серця́ в єдину волю,

    Щоб дух свободи не погас,

    Даруй нам кращу світлу долю

    У цей важкий буремний час.


    Тримай наш край в свої́й долоні,

    Коли здригається земля,

    Будь поруч в кожній обороні,

    Де смерть чатує у полях.


    Відчуй наш біль, почуй благання,

    Спини нещадний плин ночей,

    Хай при́йде ранок сподівання

    Для втомлених від сліз очей.


    Наповни миром наші груди,

    Щоб страх не висушив життя,

    Хай стійкість скелею прибуде

    І змі́цнить наше майбуття.


    Не дай зламатись під вітрами,

    Тримай наш дух у чистоті,

    Будь вічним світлом перед нами

    На терням встеленій путі.


    В Твої́х долонях наша доля

    І сві́чі наших всіх життів,

    На все Твоя́, Всевишній, воля…

    Цілком вже ірод озвірів.


    Дай сили витримать терпіння,

    Де з терня виросте трава,

    І Сво́їм праведним сумлінням

    Почуй наш біль й усі слова́.


    14.04.2026 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026

    ID:  1060832

    В ТВОЇХ ДОЛОНЯХ НАША ДОЛЯМи жити хочемо, Всевишній,То ж відверни від нас потвор,Благаєм спо́кою і тиші,Хай не повт́ориться терор.Дай сили нам пройти крізь терни,Щоб сонце стерло попіл зла,Хай віра в серце знов пове́рнеТі дні, де радість розцвіла.Омий сльозою наші рани,Вгамуй всю лють чужих стихій,Розбий невидимі кайдани,Додай в життя нових надій.Хай слово правди не згасає,Бо в нім – і захист, і закон,Твій щит нас в горі захищаєВід тих, хто сіє муку й скон.Вдихни у душу міць залізну,Щоб дух ніко́ли не змілів,Оберігай мою́ ВітчизнуВід хижих поглядів й вогнів.Пролий свій світ на кожну хату,Де мати молиться в пітьмі́,Не дай ніко́му занепастиВ холодній лютій метушні.З’єднай серця́ в єдину волю,Щоб дух свободи не погас,Даруй нам кращу світлу долюУ цей важкий буремний час.Тримай наш край в свої́й долоні,Коли здригається земля,Будь поруч в кожній обороні,Де смерть чатує у полях.Відчуй наш біль, почуй благання,Спини нещадний плин ночей,Хай при́йде ранок сподіванняДля втомлених від сліз очей.Наповни миром наші груди,Щоб страх не висушив життя,Хай стійкість скелею прибудеІ змі́цнить наше майбуття.Не дай зламатись під вітрами,Тримай наш дух у чистоті,Будь вічним світлом перед намиНа терням встеленій путі.В Твої́х долонях наша доляІ сві́чі наших всіх життів,На все Твоя́, Всевишній, воля…Цілком вже ірод озвірів.Дай сили витримать терпіння,Де з терня виросте трава,І Сво́їм праведним сумліннямПочуй наш біль й усі слова́.14.04.2026 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026ID:  1060832
    544views
  • ВКРАЇНУ НАМАЛЮЮ БЕЗ ВІЙНИ


    Вкраїну намалюю без війни́,

    Квітучу і родючу Україну.

    Спокійними щоб бу́ли наші сни,

    Й щоб чули ми лиш мову солов'їну.


    Вкраїну намалюю без війни́,

    Її Карпати і Дніпровські кручі.

    Там, де не бу́де духу сатани,

    Й забе́реться навік кирзак смердючий.


    Вкраїну намалюю без війни́,

    Ріллю засіяну не мінами, а житом,

    Квітучії широкії лани,

    Всю землю, наче вкриту оксамитом.


    Вкраїну намалюю без війни́

    Тополю край дороги і калину.

    Де не додасться болю й сивини,

    Батькі́вську хату, де думками лину.


    Вкраїну намалюю без війни́

    Де сад посадять… не щодня могили,

    Огненної не буде де стіни́,

    Де рідну землю всі би полюбили.


    Вкраїну намалюю без війни́

    Там, де батьків додому всі чекають,

    Чекають лиш з роботи, не з війни!

    Й «Де татко наш?», - у мами не

    спитають.


    Вкраїну намалюю без війни́,

    Де ро́си лиш спадають, а не кулі.

    Вкраїну, Боже, й нарід бережи,

    Щоб всі щасливі в Україні бу́ли!


    Вкраїну намалюю без війни́,

    Де мама обіймає доню й сина,

    Там, де не пустка-хата й бур'яни,

    А й де щаслива кожная родина.


    Вкраїну намалюю без війни́,

    Без пострілів, без залпів, градопаду,

    Де кожен скаже: «Думкою пірни

    На рідну стежку ба́тьківського саду».


    Вкраїну намалюю без війни́,

    Без стогону, без болю, без страждання,

    Де не з війни пове́рнуться сини,

    Де радість буде й музика кохання.


    Вкраїну намалюю без війни́

    З вишневими садами й солов'ями,

    Де діти поспішають з чужини,

    Щоб знову буть в обіймах тата й мами.


    Вкраїну намалюю без війни́,

    Де квітники цвістимуть біля хати.

    Щоб не могили квітли щовесни

    Й додому не з війни будуть чекати.


    Вкраїну намалюю без війни́,

    Де стяг Вкраїни майорить усюди.

    За неньку не лягатимуть кістьми,

    Де тільки МИР і СПОКІЙ ВІЧНО БУДЕ!


    19.09.2019 р.


    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2019

    ID: 1063794

    ВКРАЇНУ НАМАЛЮЮ БЕЗ ВІЙНИВкраїну намалюю без війни́,Квітучу і родючу Україну.Спокійними щоб бу́ли наші сни,Й щоб чули ми лиш мову солов'їну.Вкраїну намалюю без війни́,Її Карпати і Дніпровські кручі.Там, де не бу́де духу сатани,Й забе́реться навік кирзак смердючий.Вкраїну намалюю без війни́,Ріллю засіяну не мінами, а житом,Квітучії широкії лани,Всю землю, наче вкриту оксамитом.Вкраїну намалюю без війни́Тополю край дороги і калину.Де не додасться болю й сивини,Батькі́вську хату, де думками лину.Вкраїну намалюю без війни́Де сад посадять… не щодня могили,Огненної не буде де стіни́,Де рідну землю всі би полюбили.Вкраїну намалюю без війни́Там, де батьків додому всі чекають,Чекають лиш з роботи, не з війни!Й «Де татко наш?», - у мами неспитають.Вкраїну намалюю без війни́,Де ро́си лиш спадають, а не кулі.Вкраїну, Боже, й нарід бережи,Щоб всі щасливі в Україні бу́ли!Вкраїну намалюю без війни́,Де мама обіймає доню й сина,Там, де не пустка-хата й бур'яни,А й де щаслива кожная родина.Вкраїну намалюю без війни́,Без пострілів, без залпів, градопаду,Де кожен скаже: «Думкою пірниНа рідну стежку ба́тьківського саду».Вкраїну намалюю без війни́,Без стогону, без болю, без страждання,Де не з війни пове́рнуться сини,Де радість буде й музика кохання.Вкраїну намалюю без війни́З вишневими садами й солов'ями,Де діти поспішають з чужини,Щоб знову буть в обіймах тата й мами.Вкраїну намалюю без війни́,Де квітники цвістимуть біля хати.Щоб не могили квітли щовесниЙ додому не з війни будуть чекати.Вкраїну намалюю без війни́,Де стяг Вкраїни майорить усюди.За неньку не лягатимуть кістьми,Де тільки МИР і СПОКІЙ ВІЧНО БУДЕ!19.09.2019 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2019ID: 1063794
    499views
  • Чи знаєте ви, що перші трактування Таро у Європі були... віршованими?

    У XVI–XVIII століттях у Франції та Італії існувала дивовижна світська гра — Tarocchi Appropriati (Привласнені Таро).


    Аристократи та поети збиралися в залах, витягували карти Старших Арканів і прямо на ходу складали віршовані алегорії. Через поезію вони описували характер людини, її таємниці, долю та давали магічні поради.


    Поетичне слово налаштовує наше Его набагато глибше, ніж сухі лекції. Воно розмовляє напряму з підсвідомістю.


    Я повертаю цю давню традицію.

    Кожен мій допис у цьому блозі буде не просто розбором карти, а віршем-кодом, який я дістаю з потоку Марсельської системи.


    Ці рядки не про майбутнє «колись-потім». Вони працюють як маніфест і захист «тут і зараз».


    Починаю з Аркана XIX — Сонце (Le Soleil).


    У Марсельській традиції це карта абсолютного миру, чистої радості та безпеки, де двоє дітей граються під захистом міцного муру.


    Ловіть цей ритм. Впустіть його в себе:


    Аркан XIX. Сонце (Le Soleil)


    Світло торкається м’яко очей і плечей,

    День розгортає свій золотий сувій.

    Час залишає у минулому тіні ночей,

    Ми повертаємось до ковчегу мрій.


    Дивись на карту двох малих дітей,

    Радість тримай у серці ідей,

    Сонце є початком втілення мрій,

    Мир пульсує у крові надій.


    Будуємо мур — цеглинка до цеглинки,

    Простір Світла від падаючого зла,

    Марсельський малюнок спрямовує вись,

    Світло панує у наших краях.


    Нехай цей перший вірш-код стане вашим особистим щитом від будь-якого зла та увімкне внутрішнє світло.


    До зустрічі біля ковчегу мрій.

    Підписуйтесь, попереду ще 21 таємничий Аркан.


    Напишіть у коментарях, як вам такий формат? І яка карта Марсельського Таро ваша улюблена?

    Чи знаєте ви, що перші трактування Таро у Європі були... віршованими?У XVI–XVIII століттях у Франції та Італії існувала дивовижна світська гра — Tarocchi Appropriati (Привласнені Таро). Аристократи та поети збиралися в залах, витягували карти Старших Арканів і прямо на ходу складали віршовані алегорії. Через поезію вони описували характер людини, її таємниці, долю та давали магічні поради.Поетичне слово налаштовує наше Его набагато глибше, ніж сухі лекції. Воно розмовляє напряму з підсвідомістю.Я повертаю цю давню традицію. Кожен мій допис у цьому блозі буде не просто розбором карти, а віршем-кодом, який я дістаю з потоку Марсельської системи. Ці рядки не про майбутнє «колись-потім». Вони працюють як маніфест і захист «тут і зараз».Починаю з Аркана XIX — Сонце (Le Soleil). У Марсельській традиції це карта абсолютного миру, чистої радості та безпеки, де двоє дітей граються під захистом міцного муру.Ловіть цей ритм. Впустіть його в себе:Аркан XIX. Сонце (Le Soleil)Світло торкається м’яко очей і плечей,День розгортає свій золотий сувій.Час залишає у минулому тіні ночей,Ми повертаємось до ковчегу мрій.Дивись на карту двох малих дітей,Радість тримай у серці ідей,Сонце є початком втілення мрій,Мир пульсує у крові надій.Будуємо мур — цеглинка до цеглинки,Простір Світла від падаючого зла,Марсельський малюнок спрямовує вись,Світло панує у наших краях.Нехай цей перший вірш-код стане вашим особистим щитом від будь-якого зла та увімкне внутрішнє світло.До зустрічі біля ковчегу мрій. Підписуйтесь, попереду ще 21 таємничий Аркан.Напишіть у коментарях, як вам такий формат? І яка карта Марсельського Таро ваша улюблена?
    743views
  • 🎉 Дитячі вітаміни у формі желейних ведмедиків – тепер на складі! 🎉


    🧸 Смачні, корисні та улюблені малюками!

    ✅ Повна добова норма вітамінів для дітей від 4 років.

    💊 Кожен ведмедик містить:

    • A, D, C, B12, B6 – для зміцнення імунітету.

    • E та C – для захисту клітин від стресу.

    • С, B12, B6, ніацин, біотин – для енергії та активності.


    💡 Без сліз і капризів! Тепер прийом вітамінів – це радість!


    📦 Поспішайте замовити, кількість обмежена!

    🔹 Дбайте про здоров’я своїх малюків уже сьогодні!

    🎉 Дитячі вітаміни у формі желейних ведмедиків – тепер на складі! 🎉🧸 Смачні, корисні та улюблені малюками!✅ Повна добова норма вітамінів для дітей від 4 років.💊 Кожен ведмедик містить: • A, D, C, B12, B6 – для зміцнення імунітету. • E та C – для захисту клітин від стресу. • С, B12, B6, ніацин, біотин – для енергії та активності.💡 Без сліз і капризів! Тепер прийом вітамінів – це радість!📦 Поспішайте замовити, кількість обмежена!🔹 Дбайте про здоров’я своїх малюків уже сьогодні!
    1
    194views
  • Якщо в серці живе Радість, то вона бачить і знаходить у всьому Щастя 😊😊😊
    Якщо в серці живе Радість, то вона бачить і знаходить у всьому Щастя 😊😊😊
    246views 6Plays
More Results