13переглядів
-
-
#Постаті
КІЛЬКА ФАКТІВ ПРО М. СКОРИКА
Народився Мирослав у родині українських інтелігентів у Львові.
Мирослав Михайлович - внучатий небіж Соломії Крушельницької (тобто вона - сестра його бабусі).
Коли Мирославу було 9 років, його сім'ю репресували й заслали до Сибіру.
Під час навчання у Львівській державній консерваторії на початку 60-х хлопець організував ВІА «Веселі скрипки», для якого писав естрадні пісні.
У 1964 році Мирослав Скорик створює музику до кінострічки Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» і стає відомим на всю країну.
Скорик одним із перших почав популяризувати джазову музику в срср, хоча ніколи не зараховував себе до революціонерів чи бунтарів.
Найвідоміша його «Мелодія ля-мінор» написана до фільму «Високий перевал» на прохання кінорежисера Володимира Денисенка.
У 1989 році Мирослав Скорик став головою журі першого фестивалю «Червона Рута».
Вистава «Мойсей» на музику Мирослава Скорика (2001) — перший в Україні музичний твір, схвалений самим Папою Римським і фінансований Ватиканом.
З відривного календаря "Український народний календар" за 16 червня.
-----------
https://suspilne.media/culture/260128-miroslav-skorik-cikavi-fakti-z-...#Постаті КІЛЬКА ФАКТІВ ПРО М. СКОРИКА Народився Мирослав у родині українських інтелігентів у Львові. Мирослав Михайлович - внучатий небіж Соломії Крушельницької (тобто вона - сестра його бабусі). Коли Мирославу було 9 років, його сім'ю репресували й заслали до Сибіру. Під час навчання у Львівській державній консерваторії на початку 60-х хлопець організував ВІА «Веселі скрипки», для якого писав естрадні пісні. У 1964 році Мирослав Скорик створює музику до кінострічки Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» і стає відомим на всю країну. Скорик одним із перших почав популяризувати джазову музику в срср, хоча ніколи не зараховував себе до революціонерів чи бунтарів. Найвідоміша його «Мелодія ля-мінор» написана до фільму «Високий перевал» на прохання кінорежисера Володимира Денисенка. У 1989 році Мирослав Скорик став головою журі першого фестивалю «Червона Рута». Вистава «Мойсей» на музику Мирослава Скорика (2001) — перший в Україні музичний твір, схвалений самим Папою Римським і фінансований Ватиканом. З відривного календаря "Український народний календар" за 16 червня. ----------- https://suspilne.media/culture/260128-miroslav-skorik-cikavi-fakti-z-zitta-i-tvorcosti-kompozitora/14переглядів -
З 23 жовтня в прокат в українських кінотеатрах вийде екранізація роману Андрія Куркова «Сірі бджоли» 2018 року. Режисером є Дмитро Мойсеєв.
Фільм перенесе глядача в саме серце «сірої зони» на Донеччині — території між позиціями українських військових та проросійських бойовиків. У покинутому селі без світла залишилися лише двоє пенсіонерів — колишні вороги дитинства, які в умовах війни намагаються знайти мир і порозуміння. Їхнє тихе, напружене існування змінюється після появи в селі російського снайпера...
У Держкіно говорять, що стрічка обіцяє стати глибоким емоційним переживанням, де переплітаються буденність і війна, біль і надія, людяність і внутрішня тиша — як гул сірих бджіл у вуликах самотності.
#Коло_Кіно #Новини_кіно #Українське_кіно16переглядів 1 Поширень -
Та сама підставка, якою я користуюся для читання книг і планшетів, тільки без цих чорних металевих тримачів, (бо не дуже зручно було перегортати сторінки книг), другий дуже зручний рожевий тримач, що мені подарувала моя майже однокласниця Наталія Дремлюк, (вона вчилася в цій самій школі, що і я), за що я їй дуже вдячна!💙💛 Обкладинка, про яку я мріяла. Годинник, що я сама собі купила, щоби постійно знати, котра година, і книга "Потреба під Конотопом" Vasyl Serik-kras, яка з кожною сторінкою, стає ще цікавішою і цікавішою. Я чудово розумію, чому Петрика Перепечая треба було відправити туди, усе ж такі, життєві обставини, продовження навчання, і щоби була ще більш цікавішою вся ця історія, мені дуже сподобалася Ваша задумка, пане Василю, хоча трохи досадно, що брати опинилися по різні сторони барикад, це нагадує і теперішні часи, коли брати стають ворогами на полі бою. Хто читав, то зрозуміє, про що я. А також мені дуже сподобалося, якою Ви описали була столиця московського царства. Справжня дика країна, якою є і зараз!26переглядів 1 Поширень
-
Юрій Будяк і порятунок Черчилля – як український письменник вплинув на історію світу — Цікaвинки https://share.google/K6UwXM4Amu3Fu8snSЮрій Будяк і порятунок Черчилля – як український письменник вплинув на історію світу — Цікaвинки https://share.google/K6UwXM4Amu3Fu8snS46переглядів
-
#У_вашому_саду
ЩО НЕ МОЖНА САДИТИ ПОРЯД ІЗ ТРОЯНДАМИ
Не всі рослини можуть бути добрими сусідами для троянд. Деякі з них можуть конкурувати за харчування та вологу, затіняти або пригнічувати ріст троянд, а також залучати шкідників та хвороби. Отже, які рослини не підходять для сусідства з трояндами?
• Рослини, які мають глибоке та розвинене коріння, такі як дерева та чагарники.
Вони можуть перетинатися з корінням троянд і забирати у них поживні речовини та вологу з ґрунту. До таких рослин відносяться береза, клен, тополя, калина, глід та інші.
• Рослини, які мають агресивний характер і швидко розростаються, такі як плющ, тонконіг та інші.
Вони можуть обвивати і пригнічувати стебла та листя троянд, а також створювати надмірну вологість та тінь. Це може призвести до гниття і зараження грибковими хворобами.
• Рослини, які приваблюють тих самих шкідників або хвороби, що й троянди.
Наприклад, попелиця любить поселятися на малині, полуниці, квасолі та інших рослинах. Якщо ви посадите їх поруч із трояндами, ви збільшите ризик зараження.
З відривного календаря "Український народний календар" за 10 червня.
-----------#У_вашому_саду ЩО НЕ МОЖНА САДИТИ ПОРЯД ІЗ ТРОЯНДАМИ Не всі рослини можуть бути добрими сусідами для троянд. Деякі з них можуть конкурувати за харчування та вологу, затіняти або пригнічувати ріст троянд, а також залучати шкідників та хвороби. Отже, які рослини не підходять для сусідства з трояндами? • Рослини, які мають глибоке та розвинене коріння, такі як дерева та чагарники. Вони можуть перетинатися з корінням троянд і забирати у них поживні речовини та вологу з ґрунту. До таких рослин відносяться береза, клен, тополя, калина, глід та інші. • Рослини, які мають агресивний характер і швидко розростаються, такі як плющ, тонконіг та інші. Вони можуть обвивати і пригнічувати стебла та листя троянд, а також створювати надмірну вологість та тінь. Це може призвести до гниття і зараження грибковими хворобами. • Рослини, які приваблюють тих самих шкідників або хвороби, що й троянди. Наприклад, попелиця любить поселятися на малині, полуниці, квасолі та інших рослинах. Якщо ви посадите їх поруч із трояндами, ви збільшите ризик зараження. З відривного календаря "Український народний календар" за 10 червня. -----------46переглядів
Більше дописів