• Love
    1
    165переглядів
  • Унікальні роботи-мурахи для медицини 🐜

    У Південній Кореї розробили мініатюрних роботів-мурах заввишки лише 0,06 см🤖

    🤖Ці інноваційні пристрої керуються за допомогою магнітного поля: утворений ними «рій» здатний підіймати об'єкти, вага яких у сотні разів перевищує вагу самих роботів.

    👨‍⚕️Цей винахід обіцяє значні прориви у медичних технологіях.

    ❤️ – крутезні технології
    👍 – маленькі роботи, великі досягнення
    🔥 – цікаво, які медичні прориви будуть?
    Унікальні роботи-мурахи для медицини 🐜 У Південній Кореї розробили мініатюрних роботів-мурах заввишки лише 0,06 см🤖 🤖Ці інноваційні пристрої керуються за допомогою магнітного поля: утворений ними «рій» здатний підіймати об'єкти, вага яких у сотні разів перевищує вагу самих роботів. 👨‍⚕️Цей винахід обіцяє значні прориви у медичних технологіях. ❤️ – крутезні технології 👍 – маленькі роботи, великі досягнення 🔥 – цікаво, які медичні прориви будуть?
    Like
    Love
    6
    637переглядів
  • https://youtu.be/HS-kjkIivgs?si=YTy-GIfF0_zh-a1U
    https://youtu.be/HS-kjkIivgs?si=YTy-GIfF0_zh-a1U
    18переглядів 1 Поширень
  • Аккумуляторная батарея RID S-LFP 48V-150Ah LiFePO4 (RID S-LFP 48-150) - 56800.00 грн.

    Акумуляторная батарея RID S-LFP 48V-100Ah LiFePO4 (RID S-LFP 48-100) - 43800.00 грн.

    Основні переваги:

    1.Літієво-железофосфатна технологія LiFePO4, яка забезпечує високу ефективність і довгий термін служби.
    2.Високий рівень безпеки завдяки стабільній хімії батареї та низькому ризику перегріву або займистості.
    3.Компактний розмір і висока енергетична щільність дозволяють використовувати батарею в різних умовах.
    4.Стабільна робота при різних температурних умовах.
    Довгий термін служби (до 10 років) і мінімальний рівень саморозряду.

    Зворотній звя'зок:

    +38 067 197 16 75
    Пошта: [email protected]
    Прийом замовлень: Цілодобово
    Адреса магазину: вул. Лагунової, 1Б, Княжичі, Київська обл., 07455
    Час роботи: Щоденно з 09:00 до 17:00

    #акумулятори #LiFePO4
    Аккумуляторная батарея RID S-LFP 48V-150Ah LiFePO4 (RID S-LFP 48-150) - 56800.00 грн. Акумуляторная батарея RID S-LFP 48V-100Ah LiFePO4 (RID S-LFP 48-100) - 43800.00 грн. Основні переваги: 1.Літієво-железофосфатна технологія LiFePO4, яка забезпечує високу ефективність і довгий термін служби. 2.Високий рівень безпеки завдяки стабільній хімії батареї та низькому ризику перегріву або займистості. 3.Компактний розмір і висока енергетична щільність дозволяють використовувати батарею в різних умовах. 4.Стабільна робота при різних температурних умовах. Довгий термін служби (до 10 років) і мінімальний рівень саморозряду. Зворотній звя'зок: +38 067 197 16 75 Пошта: [email protected] Прийом замовлень: Цілодобово Адреса магазину: вул. Лагунової, 1Б, Княжичі, Київська обл., 07455 Час роботи: Щоденно з 09:00 до 17:00 #акумулятори #LiFePO4
    394переглядів
  • Like
    1
    265переглядів
  • #цікаве
    Як швидко поширюється вірус? Китайські вчені провели вражаючий експеримент!
    На цьому відео ви побачите, як інфекція може розповсюджуватися в закритому приміщенні всього за кілька хвилин. Дослідники нанесли спеціальну речовину (що світиться в ультрафіолеті) на руки одній людині. Через деякий час увімкнули УФ-лампи – і результат на відео вражає!
    #цікаве Як швидко поширюється вірус? Китайські вчені провели вражаючий експеримент! На цьому відео ви побачите, як інфекція може розповсюджуватися в закритому приміщенні всього за кілька хвилин. Дослідники нанесли спеціальну речовину (що світиться в ультрафіолеті) на руки одній людині. Через деякий час увімкнули УФ-лампи – і результат на відео вражає!
    Wow
    Love
    3
    299переглядів 48Відтворень
  • МРІЯ У ДІЇ

    Не для своєї мети ми з вогнем,
    А щоб віддати те, що в серці є.
    Не для дарунків і не для систем,
    А щоб любов хапала все своє.

    Далеко не в тім, що маємо ми,
    Є літо наше, а вода - зими.
    Справжнє багатство – це душа й зв'язок,
    Коли до мети буде лиш стрибок.

    Залишимо слід, де мрії живуть,
    Нехай на нас палає світлий блиск.
    Відчує кожен світанковий тиск,
    Поставте мету та йдіть сміло в путь.

    Життя не в тому, щоб лиш бути в строк,
    Створити мету та без помилок.
    У тому весь сенс, щоб бути людьми
    Давати тепло і не для пітьми.

    Ми врешті любим тільки житіє
    Нас не покине що не для систем.
    Ми – не для себе, а що в серці є,
    Не для своєї мети ми з вогнем.

    Мирослав Манюк
    04.04.2025
    МРІЯ У ДІЇ Не для своєї мети ми з вогнем, А щоб віддати те, що в серці є. Не для дарунків і не для систем, А щоб любов хапала все своє. Далеко не в тім, що маємо ми, Є літо наше, а вода - зими. Справжнє багатство – це душа й зв'язок, Коли до мети буде лиш стрибок. Залишимо слід, де мрії живуть, Нехай на нас палає світлий блиск. Відчує кожен світанковий тиск, Поставте мету та йдіть сміло в путь. Життя не в тому, щоб лиш бути в строк, Створити мету та без помилок. У тому весь сенс, щоб бути людьми Давати тепло і не для пітьми. Ми врешті любим тільки житіє Нас не покине що не для систем. Ми – не для себе, а що в серці є, Не для своєї мети ми з вогнем. Мирослав Манюк 04.04.2025
    Like
    1
    170переглядів
  • СЬОГОДНІ В СВІТІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПІЦИ

    Так уже сталося, що ця італійська страва тепер неабияк популярна і в Україні.

    Тож трохи про історію піци.

    Класичну «Маргариту» створив італієць Рафаелле Еспозіто близько 200 років тому, а прототипи піци існували ще в давньому світі. Наприклад, в Давній Греції, а згодом і в Римі готували плаский хліб з оливками, травами й олією. А перські воїни випікали на власних щитах коржі зі спеціями, фініками та сиром.

    Найбільшу популярність піца отримала після закінчення Другої світової війни. Жителі кожної країни додають у цю страву щось своє, але саме італійська піца налічує понад 1000 рецептів улюбленої страви в усьому світі.

    Якщо ж ви хочете спробувати саме італійську піцу, то вам до Неаполя. Тут її готують на будь-який смак: вегетаріанську, з беконом, із салямі, з артишоками, з оливками, «Чотири сири», «Чотири сезони», закрита піца, смажена піца вибрати є з чого. А найвідоміша піцерія Неаполя Da Michele. Вона завоювала популярність завдяки своїй історії, а ще фільму «Їж, молись, люби» із Джулією Робертс у головній ролі. Її портрет тепер красується на стіні закладу. До речі, тут готують лише два види піци: «Маргариту» і «Маринару».

    З відривного календаря «Український народний календар» за 9 лютого.
    ----------------
    СЬОГОДНІ В СВІТІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПІЦИ Так уже сталося, що ця італійська страва тепер неабияк популярна і в Україні. Тож трохи про історію піци. Класичну «Маргариту» створив італієць Рафаелле Еспозіто близько 200 років тому, а прототипи піци існували ще в давньому світі. Наприклад, в Давній Греції, а згодом і в Римі готували плаский хліб з оливками, травами й олією. А перські воїни випікали на власних щитах коржі зі спеціями, фініками та сиром. Найбільшу популярність піца отримала після закінчення Другої світової війни. Жителі кожної країни додають у цю страву щось своє, але саме італійська піца налічує понад 1000 рецептів улюбленої страви в усьому світі. Якщо ж ви хочете спробувати саме італійську піцу, то вам до Неаполя. Тут її готують на будь-який смак: вегетаріанську, з беконом, із салямі, з артишоками, з оливками, «Чотири сири», «Чотири сезони», закрита піца, смажена піца вибрати є з чого. А найвідоміша піцерія Неаполя Da Michele. Вона завоювала популярність завдяки своїй історії, а ще фільму «Їж, молись, люби» із Джулією Робертс у головній ролі. Її портрет тепер красується на стіні закладу. До речі, тут готують лише два види піци: «Маргариту» і «Маринару». З відривного календаря «Український народний календар» за 9 лютого. ----------------
    Love
    1
    461переглядів 1 Поширень
  • Like
    Love
    Haha
    3
    559переглядів
  • 28переглядів