• 159views
  • https://www.youtube.com/live/XhqD--ViHwc?si=UrVPhdcE4GFYTe-J
    https://www.youtube.com/live/XhqD--ViHwc?si=UrVPhdcE4GFYTe-J
    153views
  • Найкращих студентів університету Грінченка нагородили локшиною, енергетиком та Нескафе 3в1

    В Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка факультет економіки та управління відзначав день свого заснування, що супроводжувалося відповідними урочистостями. Студентам, які відзначилися, вручали подарунки. І наче б нічого такого — все як зажди.

    Але подарунковий набір для студентів складався з однієї баночки енергетика «Воля», двох стіків розчинної кави «Nescafe» та однієї пачки локшини швидкого приготування «Reeva».

    Ще був блокнот та наліпки.
    #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news
    Найкращих студентів університету Грінченка нагородили локшиною, енергетиком та Нескафе 3в1 В Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка факультет економіки та управління відзначав день свого заснування, що супроводжувалося відповідними урочистостями. Студентам, які відзначилися, вручали подарунки. І наче б нічого такого — все як зажди. Але подарунковий набір для студентів складався з однієї баночки енергетика «Воля», двох стіків розчинної кави «Nescafe» та однієї пачки локшини швидкого приготування «Reeva». Ще був блокнот та наліпки. #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news
    743views
  • https://www.youtube.com/live/D_ndmTYdAC0?si=5JMVgzlk3XgGKxZn
    https://www.youtube.com/live/D_ndmTYdAC0?si=5JMVgzlk3XgGKxZn
    110views
  • https://www.youtube.com/live/bpgTJkkk6cc?si=R5SVeNGIiyaOGsgK
    https://www.youtube.com/live/bpgTJkkk6cc?si=R5SVeNGIiyaOGsgK
    132views
  • За 100 метрів. Так, я жива. Скоріше, на жаль, аніж на щастя. Реальний лонгрід. Ви читайте, а я побігла за ліками.
    Блекаут із самого початку місяця. Перший тиждень я спала по 1-3 г на добу. Працюю (з 22 до 6-7), потім - до лікарів, потім - по місту, щоб зарядити свої пристрої перед роботою. Одні пункти зачиняється о 16-18, інші не дозволяють заряджати банку, треті (обрані мною) - знаходяться за км від мене, під землею, там холодно і не ловить інтернет, але є світло і я проводила там по 5-6г на день перед роботою, коли вдома давали світло лише раз на добу.

    Моя мрія про переїзд звідси зруйнована💔 Після 2 міс стажування та 1 міс роботи, місяців економії на їжі і побуті, зібрала $1000 для оренди житла у Львові (не вистачало лише на львівського ріелтора, так, потрібен, я ж у Сумській області), і поки я відкладала на переїзд, дізнавалася, що мені вже потрібна не 1, а 3 операції. Як тут у Шостці підірвали потяг потрібного мені напрямку виїзду з міста😖

    Тим часом у Львові підняли оренду на 12-20%, а я продовжила оренду шосткинської кв за 8К, заплатила податків за свою роботу 9К, консультації лікарів, ліки (мені страшно порахувати витрати). А ще я отримала меню лікувального харчування на місяць, яке ну дуже елітне згідно необхідних продуктів. Більше не те, що уцінку не буду купляти, а ще й, мабуть, інтернетом буду замовляти деякі продукти, які звучать для мене, як дістань "перо із дупи полярної сови"... Ще й готувати все це буде викликом, бо ж в мене зі стабільного, лише газ. І в мене залишилось $200 на життя.

    Я тут застрягла. В блекауті, де світло дають 1 раз на день на 1-2 години, і ще 1-2 рази тоді, коли я сплю. Графіку немає, все коли-не-коли А опалення... Його дадуть не раніше 1 листопада. Я замерзаю в кутовій квартирі, з майже завжди відчиненим під'їздом, в якому вже давно не має скла (після багатьох вибухів). Вентиляція тут, що треба, але мені не треба🥶Не дякую.

    #Шостка
    За 100 метрів. Так, я жива. Скоріше, на жаль, аніж на щастя. Реальний лонгрід. Ви читайте, а я побігла за ліками. Блекаут із самого початку місяця. Перший тиждень я спала по 1-3 г на добу. Працюю (з 22 до 6-7), потім - до лікарів, потім - по місту, щоб зарядити свої пристрої перед роботою. Одні пункти зачиняється о 16-18, інші не дозволяють заряджати банку, треті (обрані мною) - знаходяться за км від мене, під землею, там холодно і не ловить інтернет, але є світло і я проводила там по 5-6г на день перед роботою, коли вдома давали світло лише раз на добу. Моя мрія про переїзд звідси зруйнована💔 Після 2 міс стажування та 1 міс роботи, місяців економії на їжі і побуті, зібрала $1000 для оренди житла у Львові (не вистачало лише на львівського ріелтора, так, потрібен, я ж у Сумській області), і поки я відкладала на переїзд, дізнавалася, що мені вже потрібна не 1, а 3 операції. Як тут у Шостці підірвали потяг потрібного мені напрямку виїзду з міста😖 Тим часом у Львові підняли оренду на 12-20%, а я продовжила оренду шосткинської кв за 8К, заплатила податків за свою роботу 9К, консультації лікарів, ліки (мені страшно порахувати витрати). А ще я отримала меню лікувального харчування на місяць, яке ну дуже елітне згідно необхідних продуктів. Більше не те, що уцінку не буду купляти, а ще й, мабуть, інтернетом буду замовляти деякі продукти, які звучать для мене, як дістань "перо із дупи полярної сови"... Ще й готувати все це буде викликом, бо ж в мене зі стабільного, лише газ. І в мене залишилось $200 на життя. Я тут застрягла. В блекауті, де світло дають 1 раз на день на 1-2 години, і ще 1-2 рази тоді, коли я сплю. Графіку немає, все коли-не-коли А опалення... Його дадуть не раніше 1 листопада. Я замерзаю в кутовій квартирі, з майже завжди відчиненим під'їздом, в якому вже давно не має скла (після багатьох вибухів). Вентиляція тут, що треба, але мені не треба🥶Не дякую. #Шостка
    2
    815views 20Plays
  • Мати допомагала співмешканцю ґвалтувати власну доньку

    Чоловік систематично ґвалтував доньку, а мати знаючи про це, залякувала дівчинку й змушувала мовчати. Вона також робила інтимні фото дитини та передавала їх співмешканцю. Повідомили в Офісі Генпрокурора.

    Про злочин стало відомо, коли чоловік побив жінку і вона звернулася до поліції. Тоді дитина розповіла про насильство, яке тривалий час переживала.

    Обох обвинувачених взято під варту. Прокуратура наполягатиме на найсуворішому покаранні.
    Мати допомагала співмешканцю ґвалтувати власну доньку Чоловік систематично ґвалтував доньку, а мати знаючи про це, залякувала дівчинку й змушувала мовчати. Вона також робила інтимні фото дитини та передавала їх співмешканцю. Повідомили в Офісі Генпрокурора. Про злочин стало відомо, коли чоловік побив жінку і вона звернулася до поліції. Тоді дитина розповіла про насильство, яке тривалий час переживала. Обох обвинувачених взято під варту. Прокуратура наполягатиме на найсуворішому покаранні.
    239views 0Plays
  • #туточки це залишу
    Від Революції на ГРАНІТІ до «Людей з КАРТОНКАМИ»: як це було? | Анжеліка Рудницька | Зінаїда Аверіна
    https://youtu.be/eh_a1o1IRpQ
    #туточки це залишу Від Революції на ГРАНІТІ до «Людей з КАРТОНКАМИ»: як це було? | Анжеліка Рудницька | Зінаїда Аверіна https://youtu.be/eh_a1o1IRpQ
    1
    570views
  • 🚂 Жінка потрапила під потяг Київ-Чернівці та загинула

    Трагедія сталась на Фастівщині на 930 кілометрі в межах станції Триліси. Пасажирський потяг сполученням Київ-Чернівці збив 44-річну жінку, яка рухалася по коліях у невстановленому місці. Від отриманих травм потерпіла померла на місці події.
    #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news
    🚂 Жінка потрапила під потяг Київ-Чернівці та загинула Трагедія сталась на Фастівщині на 930 кілометрі в межах станції Триліси. Пасажирський потяг сполученням Київ-Чернівці збив 44-річну жінку, яка рухалася по коліях у невстановленому місці. Від отриманих травм потерпіла померла на місці події. #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news
    682views