• https://youtu.be/HWw2-5eeAtQ?si=GmBjCzVwmbyB4Uam
    https://youtu.be/HWw2-5eeAtQ?si=GmBjCzVwmbyB4Uam
    122views
  • #поезія
    Мережить Осінь сукню до вінчання —
    Хотілось золотом, та срібло нині в моді.
    Зима, казали, буде, мабуть, рання --
    Дістати б свитку, сховану в комоді.
    Піде за Грудня. Має вже обручку.
    Він так давно за нею упадає.
    Придбав в сорòк з камінчиком каблучку.
    Освідчився. І відповідь чекає.
    Приходив свататись. Шарівся, як хлопчисько...
    На білім конику з годину гарцював.
    Просив руки. Вклонявся низько-низько.
    І край сукенки, як царівні, цілував.
    А що вона? Піде... Дармà, що чýдний.
    Його полюбить. Звикне. То пусте...
    Її Листòпад -- вертихвіст облудний,
    Рудих дівок цілує. Та й таке...

    Мережить сукню Осінь до вінчання.
    Така краса -- весь бісер на парчу.
    Зламалась голка срібненька, остання...
    Так і піде. У зúму. Без плачу.


    Людмила Галінська
    #поезія Мережить Осінь сукню до вінчання — Хотілось золотом, та срібло нині в моді. Зима, казали, буде, мабуть, рання -- Дістати б свитку, сховану в комоді. Піде за Грудня. Має вже обручку. Він так давно за нею упадає. Придбав в сорòк з камінчиком каблучку. Освідчився. І відповідь чекає. Приходив свататись. Шарівся, як хлопчисько... На білім конику з годину гарцював. Просив руки. Вклонявся низько-низько. І край сукенки, як царівні, цілував. А що вона? Піде... Дармà, що чýдний. Його полюбить. Звикне. То пусте... Її Листòпад -- вертихвіст облудний, Рудих дівок цілує. Та й таке... Мережить сукню Осінь до вінчання. Така краса -- весь бісер на парчу. Зламалась голка срібненька, остання... Так і піде. У зúму. Без плачу. Людмила Галінська
    1
    622views
  • #поезія
    Я прийшла ще така осіння у твою білосніжну по́ру.
    Без лукавих спокус та усмі́шок. І без фальші. Така, як є.
    Розігнала твої спокути жовтим листям по краю притвору.
    І молитись тебе навчила. І пізнала нутро твоє.

    Я прийшла, як приходять зорі. Непомітно, на тло жало́бне.
    Засвітила по три лампади од пристріту та злих людей.
    Одігріла замерзлі руки і вдихнула тепло в холодне
    білосніжно-криштальне серце, одімкнувши аж сто дверей.

    Я прийшла, як писалось зверху. Поміж днів із дощу сирого.
    У твої недосяжні мрії. У твої потаємні сни.
    Я лишила сліди осінні десь на східцях старого порогу,
    Де зима проводжає осінь, де мене виглядаєш ти...

    Я прийшла

    Людмила Галінська
    #поезія Я прийшла ще така осіння у твою білосніжну по́ру. Без лукавих спокус та усмі́шок. І без фальші. Така, як є. Розігнала твої спокути жовтим листям по краю притвору. І молитись тебе навчила. І пізнала нутро твоє. Я прийшла, як приходять зорі. Непомітно, на тло жало́бне. Засвітила по три лампади од пристріту та злих людей. Одігріла замерзлі руки і вдихнула тепло в холодне білосніжно-криштальне серце, одімкнувши аж сто дверей. Я прийшла, як писалось зверху. Поміж днів із дощу сирого. У твої недосяжні мрії. У твої потаємні сни. Я лишила сліди осінні десь на східцях старого порогу, Де зима проводжає осінь, де мене виглядаєш ти... Я прийшла Людмила Галінська
    1
    283views
  • #поезія
    ОСТАННІ АКОРДИ ОСННІ

    Чаклунко Осене, красуне мила!
    Сумне, змарніле личко вже твоє.
    Немов втрачається магічна сила —
    Позиції земні Душа здає.
    Права космічні матінка-Природа
    Свої диктує. Золотиста врода,

    Освячена блакитним небокраєм
    Розвіялась вітрами... Листопад
    Сумний мотив на саксофоні грає,
    Осінній настальгічно мріє сад...
    Здається, світ увесь в зажурі нaче —
    Холодними дощами небо плаче.

    Сіріє смутком лик твій величавий —
    Вже темно-бурштинóвим став увесь.
    В багряно-помаранчеві заграви
    За горизонтним небосхилом десь
    Раніше спочивати йде рум'яне
    Світило. В світ пізніше ранок встане.

    Блукає світом сонна скрізь дрімота,
    Холодним паром дихає Земля...
    Космічні нáвстіж вчинені ворота —
    Пора прощальна, ОСЕНЕ, твоя!
    У Всесвіт помандруєш спочивати,
    Але вернешся земної хати.

    Летить мотив прощальний небокраєм —
    Акорд останній Листопад їй грає..


    Люба Курганська
    #поезія ОСТАННІ АКОРДИ ОСННІ Чаклунко Осене, красуне мила! Сумне, змарніле личко вже твоє. Немов втрачається магічна сила — Позиції земні Душа здає. Права космічні матінка-Природа Свої диктує. Золотиста врода, Освячена блакитним небокраєм Розвіялась вітрами... Листопад Сумний мотив на саксофоні грає, Осінній настальгічно мріє сад... Здається, світ увесь в зажурі нaче — Холодними дощами небо плаче. Сіріє смутком лик твій величавий — Вже темно-бурштинóвим став увесь. В багряно-помаранчеві заграви За горизонтним небосхилом десь Раніше спочивати йде рум'яне Світило. В світ пізніше ранок встане. Блукає світом сонна скрізь дрімота, Холодним паром дихає Земля... Космічні нáвстіж вчинені ворота — Пора прощальна, ОСЕНЕ, твоя! У Всесвіт помандруєш спочивати, Але вернешся земної хати. Летить мотив прощальний небокраєм — Акорд останній Листопад їй грає.. Люба Курганська
    1
    282views
  • #поезія
    НЕВЖЕ ЗИМА

    А десь з-за гір прилинула зима,
    Сипнула снігу щедро на світанні.
    В пухкі перлини вкуталась земля
    І падолист сльозився на прощання.

    Мирослава Пукач
    (Птася)
    #поезія НЕВЖЕ ЗИМА А десь з-за гір прилинула зима, Сипнула снігу щедро на світанні. В пухкі перлини вкуталась земля І падолист сльозився на прощання. Мирослава Пукач (Птася)
    1
    184views
  • #музика
    #музика
    1
    217views 14Plays
  • #поезія
    Я дала обіцянку собі, як була ще закохана в літо, —
    Не зважати на осуд юрби та приймати іронію світу.
    Не тремтіти од те́рпких образ, не ховати до серця цикути.
    І минати калюжі й дощі, якщо можна це все оминути...

    Я була молодою тоді. І так вірила в щирість молитви.
    І ладнала червоним стібком білі крила з затятої битви.
    То ходила босо́ніж до хмар, то варила чаї із рум'янку.
    Не вдивлялась у люстро щодня, аби гратись в чиюсь забаганку.

    Час летів, як завжди. Я летіла за часом, як вміла.
    Закохавшись у осінь свою, оминати калюж вже не сміла.
    Обіцянок тепер не даю. Помінялись думки й ідеали.
    Іронічною стала до тих, хто об мене точив свої жала.

    І живу дотепер, поміж днів з хризантемовим цвітом у косах.
    Вірю в світло душі та у щирість молитви я вірю ще й досі.


    Людмила Галінська
    #поезія Я дала обіцянку собі, як була ще закохана в літо, — Не зважати на осуд юрби та приймати іронію світу. Не тремтіти од те́рпких образ, не ховати до серця цикути. І минати калюжі й дощі, якщо можна це все оминути... Я була молодою тоді. І так вірила в щирість молитви. І ладнала червоним стібком білі крила з затятої битви. То ходила босо́ніж до хмар, то варила чаї із рум'янку. Не вдивлялась у люстро щодня, аби гратись в чиюсь забаганку. Час летів, як завжди. Я летіла за часом, як вміла. Закохавшись у осінь свою, оминати калюж вже не сміла. Обіцянок тепер не даю. Помінялись думки й ідеали. Іронічною стала до тих, хто об мене точив свої жала. І живу дотепер, поміж днів з хризантемовим цвітом у косах. Вірю в світло душі та у щирість молитви я вірю ще й досі. Людмила Галінська
    2
    222views
  • #мистецтво
    Неймовірно гарно 👌👏
    #мистецтво Неймовірно гарно 👌👏
    1
    247views 11Plays
  • #поезія
    #поезія
    1
    258views 7Plays
  • #поезія

    ТАНЦІВНИЦЯ

    У імлистій красі – ноти флірту,
    Кожен теплу красу помічав.
    Чепурний листопад йшов у хвіртку.

    Сонях, ніби медове курча
    Виглядав з-за старого паркану,
    Вщент розсіював сизу печаль.

    Милувались на осінь незнану,
    На магічний і ніжний балет,
    Що принади підкреслював панни.,

    Падолист, і художник, й поет
    Елегантну примітили кралю
    І зав’язли у чарах тенет.

    Наче фея вона танцювала!
    Так граційно несла кожне па
    Тонко, вишукано, досконало…

    Зачарований став листопад,
    Мов закляк з того дива у хвіртці.
    Сторопів і щось ніс невпопад.

    Як закоханий в юному віці
    Позолоту в шаленстві зривав,
    Від привабливої танцівниці
    Глядачі розгубили слова…

    Чайка Білоозерянська
    #поезія ТАНЦІВНИЦЯ У імлистій красі – ноти флірту, Кожен теплу красу помічав. Чепурний листопад йшов у хвіртку. Сонях, ніби медове курча Виглядав з-за старого паркану, Вщент розсіював сизу печаль. Милувались на осінь незнану, На магічний і ніжний балет, Що принади підкреслював панни., Падолист, і художник, й поет Елегантну примітили кралю І зав’язли у чарах тенет. Наче фея вона танцювала! Так граційно несла кожне па Тонко, вишукано, досконало… Зачарований став листопад, Мов закляк з того дива у хвіртці. Сторопів і щось ніс невпопад. Як закоханий в юному віці Позолоту в шаленстві зривав, Від привабливої танцівниці Глядачі розгубили слова… Чайка Білоозерянська
    1
    477views