• ⚡️⚡️⚡️⚡️«Це моя перукарня, розбомбило усе. Залишилась без роботи», «Балкон виламаний, кухня, все потрощено», «Можна сказати обійшлися легким переляком»: мешканці Вишгорода про сьогоднішню нічну атаку РФ
    ⚡️⚡️⚡️⚡️«Це моя перукарня, розбомбило усе. Залишилась без роботи», «Балкон виламаний, кухня, все потрощено», «Можна сказати обійшлися легким переляком»: мешканці Вишгорода про сьогоднішню нічну атаку РФ
    325views 2Plays
  • ❗️Україна та Норвегія розпочинають спільне виробництво українських дронів — Шмигаль

    Україна підписала меморандум про співпрацю з міністром оборони Норвегії Торе Сандвіком. Це рішення відкриває можливості для розширення виробництва безпілотників та значно зміцнить оборонний потенціал нашої країни.
    #Новини_звідусіль #Новини_news #world_news #interesting_news @interesting_news @news @world_news #news #news_from_around_the_world
    ❗️Україна та Норвегія розпочинають спільне виробництво українських дронів — Шмигаль Україна підписала меморандум про співпрацю з міністром оборони Норвегії Торе Сандвіком. Це рішення відкриває можливості для розширення виробництва безпілотників та значно зміцнить оборонний потенціал нашої країни. #Новини_звідусіль #Новини_news #world_news #interesting_news @interesting_news @news @world_news #news #news_from_around_the_world
    190views
  • Ця курка думає, що вона качка… І ПЛАВАЄ 😳
    Ця курка думає, що вона качка… І ПЛАВАЄ 😳
    1
    314views 8Plays
  • Під Бердянськом підірвано дві автівки, якими пересувались "кадировці", - ГУР

    Українські партизани з’ясували, що "кадировці" організували схему із краденим пальним. Солярку продавали в одній і тій же точці на трасі під Бердянськом.

    "Внаслідок першого вибуху московити запанікували – хто вцілів, той утік. Невдовзі на порожнє місце махінацій з дизпаливом прибув ще один ворожий пікап – тоді здетонувало вдруге. У підсумку – успішно уражено два автомобілі, на яких пересувались "хапуги" з окупаційного підрозділу "Ахмат", - розповіли в ГУР.

    👀Еспресо
    Під Бердянськом підірвано дві автівки, якими пересувались "кадировці", - ГУР Українські партизани з’ясували, що "кадировці" організували схему із краденим пальним. Солярку продавали в одній і тій же точці на трасі під Бердянськом. "Внаслідок першого вибуху московити запанікували – хто вцілів, той утік. Невдовзі на порожнє місце махінацій з дизпаливом прибув ще один ворожий пікап – тоді здетонувало вдруге. У підсумку – успішно уражено два автомобілі, на яких пересувались "хапуги" з окупаційного підрозділу "Ахмат", - розповіли в ГУР. 👀Еспресо
    428views
  • Прощавай чудова пора Осінь. дякуємо тобі за твої щедроти і красу.
    Прощавай чудова пора Осінь. дякуємо тобі за твої щедроти і красу.
    183views 4Plays
  • https://youtu.be/UaAGXKMTYFM?si=YbbXiLH20DUET-tw
    https://youtu.be/UaAGXKMTYFM?si=YbbXiLH20DUET-tw
    120views
  • З неділею вітаю, з останнім днем яскравої осені.Нехай вона залишиться такою ж неповторною, чарівною з своєю красою, з добром, своїм теплом, з своїми барвами.На порозі вже зима, тому не здавайтесь!!! Щастя вам, та Благодаті у вашу хатину.
    З неділею вітаю, з останнім днем яскравої осені.Нехай вона залишиться такою ж неповторною, чарівною з своєю красою, з добром, своїм теплом, з своїми барвами.На порозі вже зима, тому не здавайтесь!!! Щастя вам, та Благодаті у вашу хатину.
    323views 3Plays