• https://www.youtube.com/live/GgkfvbKcggc?si=TFOhswVZmSmvAaIA
    https://www.youtube.com/live/GgkfvbKcggc?si=TFOhswVZmSmvAaIA
    118переглядів 1 Поширень
  • #навКоло_книг
    #гумор
    #мем
    #навКоло_книг #гумор #мем
    Haha
    Like
    Love
    8
    543переглядів 1 Поширень
  • Like
    Love
    6
    663переглядів
  • #виставки #мистецтво
    Виставка Тетяни Забеліної “Clay Man Story”
    У галереї “Хлібня” Софія Київської відкрилась персональна виставка керамістки Тетяни Забеліної. “Clay Man Story” — це антиутопічна філософська розповідь про людське життя та саморефлексію. У центрі проєкту — легендарний Голем, створений із глини та позбавлений почуттів. "Глиняна людина", відображена в керамічних скульптурах, проходить стадії усвідомлення себе: від покірності до страху, від люті до бунту. Та чи вдасться йому звільнитися з-під влади господаря?

    Виставка триватиме до 23 лютого за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 24а
    #виставки #мистецтво Виставка Тетяни Забеліної “Clay Man Story” У галереї “Хлібня” Софія Київської відкрилась персональна виставка керамістки Тетяни Забеліної. “Clay Man Story” — це антиутопічна філософська розповідь про людське життя та саморефлексію. У центрі проєкту — легендарний Голем, створений із глини та позбавлений почуттів. "Глиняна людина", відображена в керамічних скульптурах, проходить стадії усвідомлення себе: від покірності до страху, від люті до бунту. Та чи вдасться йому звільнитися з-під влади господаря? Виставка триватиме до 23 лютого за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 24а
    Like
    Love
    2
    427переглядів
  • https://youtu.be/-UwdUm6XNt8?si=z9oNkJdZRQtaHpk2
    https://youtu.be/-UwdUm6XNt8?si=z9oNkJdZRQtaHpk2
    59переглядів 1 Поширень
  • Like
    1
    292переглядів
  • 8 березня – не про «‎свято жіночності, ніжності та краси». Це про силу. Це про характер. Це про внутрішній стрижень. І кожна жінка має все це у собі. У Міжнародний день боротьби за права жінок хочу побажати всім жінкам бути завжди щасливими, який би сенс ви не вкладали у це слово. Ви здатні на все! 💐
    Для кожної українки мир — це найкращий подарунок, із яким не порівняються жодні дорогоцінності й прикраси. Цього і бажаю від щирого серця.
    8 березня – не про «‎свято жіночності, ніжності та краси». Це про силу. Це про характер. Це про внутрішній стрижень. І кожна жінка має все це у собі. У Міжнародний день боротьби за права жінок хочу побажати всім жінкам бути завжди щасливими, який би сенс ви не вкладали у це слово. Ви здатні на все! 💐 Для кожної українки мир — це найкращий подарунок, із яким не порівняються жодні дорогоцінності й прикраси. Цього і бажаю від щирого серця.
    Like
    Love
    3
    223переглядів
  • КОЛИ ТИ В ЧУДОВІЙ ФІЗИЧНІЙ ФОРМІ
    КОЛИ ТИ В ЧУДОВІЙ ФІЗИЧНІЙ ФОРМІ
    158переглядів 13Відтворень
  • За цей рілз я можу отримати подарунок від ceкcшoпа. Теоретично. Знаєте, чому?

    У Барселоні є багато музеїв: музей історії, сучасного мистецтва, історії культур, забороненого мистецтва. А ще є музей еротики. І якщо в музей історії Каталонії я, в принципі, можу й не зайти, то музей eрoтики вирішила не пропускати)

    Тут півтора десятки різних залів, присвячених окремим персоналіям, тематикам чи періодам. Є як 2D-зображення, так і дуже навіть об'ємні експонати. Один з них зустрічає практично на вході)) Експонати круті, а атмосфера тут дуже навіть цікава 😈

    Вхід до музею коштує 15 євро, і на вході вам запропонують шампанське чи апельсиновий сік, щоб було цікавіше гуляти по залах. А поряд розташований ceкcшoп (квитки, власне, там і продаються), і якщо після відвідування музею вам захочеться тут щось придбати, ви отримаєте знижку 10%.

    А ще якщо зробити рілз, тегнути в Інстаграм акаунт музею еротики, і цей рілз набере 10К переглядів, то ceкcшoп зробить якийсь підарунок. Чи сюрприз. Цікаво, у мене вийде набрати? Бо я люблю подарунки)) І сюрпризи 😈😂
    https://www.instagram.com/reel/DHoeQKrNrPO/?igsh=cXVlcmp1aGJsdnBy
    За цей рілз я можу отримати подарунок від ceкcшoпа. Теоретично. Знаєте, чому? У Барселоні є багато музеїв: музей історії, сучасного мистецтва, історії культур, забороненого мистецтва. А ще є музей еротики. І якщо в музей історії Каталонії я, в принципі, можу й не зайти, то музей eрoтики вирішила не пропускати) Тут півтора десятки різних залів, присвячених окремим персоналіям, тематикам чи періодам. Є як 2D-зображення, так і дуже навіть об'ємні експонати. Один з них зустрічає практично на вході)) Експонати круті, а атмосфера тут дуже навіть цікава 😈 Вхід до музею коштує 15 євро, і на вході вам запропонують шампанське чи апельсиновий сік, щоб було цікавіше гуляти по залах. А поряд розташований ceкcшoп (квитки, власне, там і продаються), і якщо після відвідування музею вам захочеться тут щось придбати, ви отримаєте знижку 10%. А ще якщо зробити рілз, тегнути в Інстаграм акаунт музею еротики, і цей рілз набере 10К переглядів, то ceкcшoп зробить якийсь підарунок. Чи сюрприз. Цікаво, у мене вийде набрати? Бо я люблю подарунки)) І сюрпризи 😈😂 https://www.instagram.com/reel/DHoeQKrNrPO/?igsh=cXVlcmp1aGJsdnBy
    WWW.INSTAGRAM.COM
    Instagram
    Love
    1
    435переглядів
  • 12 квітня 1912 року розпочала діяльність українська скаутська організація “Пласт”. Цього дня 113 років тому перші пластуни прийняли присягу у Львові, що стало початком організованого скаутського руху в Україні. Його ключовими цінностями є патріотизм і всебічний розвиток дітей і молоді.

    Український скаутинг виник як аналог англійського. Організацію “Пласт”, що була і є уособленням вітчизняного скаутського руху, заснували педагоги Олександр Тисовський, Іван Чмола та Петро Франко. Вони почали формувати скаутські осередки з гуртків при Академічній гімназії у Львові. Галичина на той час перебувала під владою Австро-Угорщини. Імперська влада досить сприятливо ставилася до розвитку “Пласту” і скаутингу загалом, адже це був приклад здорового виховання молодого покоління.

    Скаутська організація “Пласт” відіграла значну роль в розвитку українського національного визвольного руху. Чимало перших “пластунів” в роки Першої світової війни зголосилися стати до лав Січових Стрільців. Загалом, в УСС більшість воїнів до військової служби були членами молодіжних організацій (“Пласт”, “Січ”, “Сокіл”).

    У міжвоєнний період організація була осередком виховання патріотичної молоді, яка пізніше стала ядром армії УНР, а також складала ряди ОУН та УПА. Національно-християнська спрямованість українського скаутського руху унеможливила його існування в радянському союзі, до того ж комуністи створили свій аналог дитячо-юнацьких організацій, які слугували пропагандистським цілям. Саме тому “Пласт” пішов у підпілля та офіційно діяв лише у середовищі української еміграції.

    З 1950-х років починається формування закордонних осередків “Пласту” в Європі, Канаді, США та Латинській Америці серед емігрантів, частина яких покинула Україні після Другої світової війни. У 1954 році засновано Конференцію Українських Пластових Організацій, метою якої була координація та об’єднання в єдиний провід всіх пластових осередків.

    В роки Перебудови і ослаблення совєцької тоталітарної системи на західноукраїнських землях починають відроджуватися чи перезасновуються скаутські осередки. У 1990 році пластові групи молоді вже існували у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Києві та навіть Донецьку. Швидкому відновленню організації сприяли українці, що проживали за кордоном і допомагали розвивати скаутський рух.

    Скаути від самого початку існування руху були носіями здорових цінностей, громадою, що формувала відповідальних і розвинених людей з християнськими цінностями. “Пласт” – це чудова організація, що сприяє фізичному і духовному вихованню молодих людей, де вони можуть отримати необхідні для життя знання і навички, а також знайти багато друзів.
    12 квітня 1912 року розпочала діяльність українська скаутська організація “Пласт”. Цього дня 113 років тому перші пластуни прийняли присягу у Львові, що стало початком організованого скаутського руху в Україні. Його ключовими цінностями є патріотизм і всебічний розвиток дітей і молоді. Український скаутинг виник як аналог англійського. Організацію “Пласт”, що була і є уособленням вітчизняного скаутського руху, заснували педагоги Олександр Тисовський, Іван Чмола та Петро Франко. Вони почали формувати скаутські осередки з гуртків при Академічній гімназії у Львові. Галичина на той час перебувала під владою Австро-Угорщини. Імперська влада досить сприятливо ставилася до розвитку “Пласту” і скаутингу загалом, адже це був приклад здорового виховання молодого покоління. Скаутська організація “Пласт” відіграла значну роль в розвитку українського національного визвольного руху. Чимало перших “пластунів” в роки Першої світової війни зголосилися стати до лав Січових Стрільців. Загалом, в УСС більшість воїнів до військової служби були членами молодіжних організацій (“Пласт”, “Січ”, “Сокіл”). У міжвоєнний період організація була осередком виховання патріотичної молоді, яка пізніше стала ядром армії УНР, а також складала ряди ОУН та УПА. Національно-християнська спрямованість українського скаутського руху унеможливила його існування в радянському союзі, до того ж комуністи створили свій аналог дитячо-юнацьких організацій, які слугували пропагандистським цілям. Саме тому “Пласт” пішов у підпілля та офіційно діяв лише у середовищі української еміграції. З 1950-х років починається формування закордонних осередків “Пласту” в Європі, Канаді, США та Латинській Америці серед емігрантів, частина яких покинула Україні після Другої світової війни. У 1954 році засновано Конференцію Українських Пластових Організацій, метою якої була координація та об’єднання в єдиний провід всіх пластових осередків. В роки Перебудови і ослаблення совєцької тоталітарної системи на західноукраїнських землях починають відроджуватися чи перезасновуються скаутські осередки. У 1990 році пластові групи молоді вже існували у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Києві та навіть Донецьку. Швидкому відновленню організації сприяли українці, що проживали за кордоном і допомагали розвивати скаутський рух. Скаути від самого початку існування руху були носіями здорових цінностей, громадою, що формувала відповідальних і розвинених людей з християнськими цінностями. “Пласт” – це чудова організація, що сприяє фізичному і духовному вихованню молодих людей, де вони можуть отримати необхідні для життя знання і навички, а також знайти багато друзів.
    Like
    1
    290переглядів