• 63views
  • 139views
  • https://youtu.be/3qMvPNEQb1c?si=eqPsMnNvQOKMgS_s
    https://youtu.be/3qMvPNEQb1c?si=eqPsMnNvQOKMgS_s
    Love
    Like
    10
    1Kviews 1 Shares
  • #думки
    Якщо сонце - в душі, ніякі хмари не зіпсують Ваш день...
    Думайте про хороше, не пускайте в своє життя негатив...
    #думки Якщо сонце - в душі, ніякі хмари не зіпсують Ваш день... Думайте про хороше, не пускайте в своє життя негатив...
    Love
    Like
    3
    71views
  • Haha
    4
    117views 1 Shares
  • Називається, пороблено. Мінкульт вляпався в одразу два скандали: судиться з парафією Костелу Святого Миколая та міністр Точицький звільнив очільника Лаври, який займався очищенням заповідника від імперських наративів.

    🔹Про суд із Костелом святого Миколая.

    Костел Святого Миколая – одна з найвідоміших архітектурних та духовних пам’яток Києва, відібрана у католиків радянською владою. Ще у 2005 році Президент Ющенко видав доручення про її передачу релігійній громаді.

    У 2021-му у Костелі сталася пожежа, після якої Мінкульт пообіцяв релігійній громаді доробити ремонт, але не зробив. Був підписаний Меморандум, за яким Мінкульт сприятиме передачі у постійне користування Релігійної громади приміщення після завершення протиаварійних робіт, але не пізніше 1 червня 2022 року. Але не передав.

    25 тисяч громадян ще у 2021 році підписали петицію на підтримку передачі костелу громаді. Уряд плюнув і на них.

    У грудні 2024 року внаслідок московського обстрілу Костел св. Миколая постраждав ще більше. Навколо храму у вежах повилітали шибки, посипалися деякі вітражі…

    У березні цього року зʼявилась надія на справедливість: Дніпропетровський окружний адміністративний суд зобов’язав Мінкульт повернути костел релігійній громаді Києва.

    Однак Мінкульт замість того, шоб нарешті вчинити по праву і закону... подали апеляцію на рішення суду! Засідання відбулось сьогодні, сторони висловили свої позиції і суд оголосив перерву до 5 червня.

    Відсутність повноцінного права у релігійної громади створює навіть елементарно господарські труднощі, як от оплата електроенергії, яка для релігійної організації мала б коштувати, до прикладу, на 105 тисяч гривень менше за рік. Це створює непереборні перешкоди у ремонті: Мінкульт навіть не перекрив вікна після московської атаки, а релігійна громада не має права на проведення реставраційних робіт. Настоятель каже, що навіть виділяються кошти на утримання Костелу державою, але вони невідомо де осідають.

    ▪️Вимога відставки міністра Точицького

    Близько 90 представників культурної спільноти публічно звернулися до прем’єр-міністра з вимогою звільнити міністра Миколу Точицького.

    Через:
    - управлінську некомпетентність;
    - ігнорування проблем культурної спадщини;
    - призначення непрофесіоналів;
    - тиск на керівників закладів культури;
    - неефективне використання бюджету та грантів.

    Точкою кипіння стало звільнення Максима Остапенка — очільника заповідника “Києво-Печерська лавра”. Остапенко вважає, що його звільнення вигідне промосковським силам, оскільки Лавра є символічно важливою для української ідентичності та ключовою точкою в боротьбі з імперськими наративами. На його думку, відсторонення стало наслідком тиску з боку тих, кому заважала його принципова позиція щодо очищення Лаври від впливу московського патріархату. Він розцінює дії Мінкульту як свідому атаку на українську культурну спадщину.

    Я одразу казала, що призначення дипломата на посаду Міністра культури ні до чого хорошого не приведе... Якби хтось слухав.
    Називається, пороблено. Мінкульт вляпався в одразу два скандали: судиться з парафією Костелу Святого Миколая та міністр Точицький звільнив очільника Лаври, який займався очищенням заповідника від імперських наративів. 🔹Про суд із Костелом святого Миколая. Костел Святого Миколая – одна з найвідоміших архітектурних та духовних пам’яток Києва, відібрана у католиків радянською владою. Ще у 2005 році Президент Ющенко видав доручення про її передачу релігійній громаді. У 2021-му у Костелі сталася пожежа, після якої Мінкульт пообіцяв релігійній громаді доробити ремонт, але не зробив. Був підписаний Меморандум, за яким Мінкульт сприятиме передачі у постійне користування Релігійної громади приміщення після завершення протиаварійних робіт, але не пізніше 1 червня 2022 року. Але не передав. 25 тисяч громадян ще у 2021 році підписали петицію на підтримку передачі костелу громаді. Уряд плюнув і на них. У грудні 2024 року внаслідок московського обстрілу Костел св. Миколая постраждав ще більше. Навколо храму у вежах повилітали шибки, посипалися деякі вітражі… У березні цього року зʼявилась надія на справедливість: Дніпропетровський окружний адміністративний суд зобов’язав Мінкульт повернути костел релігійній громаді Києва. Однак Мінкульт замість того, шоб нарешті вчинити по праву і закону... подали апеляцію на рішення суду! Засідання відбулось сьогодні, сторони висловили свої позиції і суд оголосив перерву до 5 червня. Відсутність повноцінного права у релігійної громади створює навіть елементарно господарські труднощі, як от оплата електроенергії, яка для релігійної організації мала б коштувати, до прикладу, на 105 тисяч гривень менше за рік. Це створює непереборні перешкоди у ремонті: Мінкульт навіть не перекрив вікна після московської атаки, а релігійна громада не має права на проведення реставраційних робіт. Настоятель каже, що навіть виділяються кошти на утримання Костелу державою, але вони невідомо де осідають. ▪️Вимога відставки міністра Точицького Близько 90 представників культурної спільноти публічно звернулися до прем’єр-міністра з вимогою звільнити міністра Миколу Точицького. Через: - управлінську некомпетентність; - ігнорування проблем культурної спадщини; - призначення непрофесіоналів; - тиск на керівників закладів культури; - неефективне використання бюджету та грантів. Точкою кипіння стало звільнення Максима Остапенка — очільника заповідника “Києво-Печерська лавра”. Остапенко вважає, що його звільнення вигідне промосковським силам, оскільки Лавра є символічно важливою для української ідентичності та ключовою точкою в боротьбі з імперськими наративами. На його думку, відсторонення стало наслідком тиску з боку тих, кому заважала його принципова позиція щодо очищення Лаври від впливу московського патріархату. Він розцінює дії Мінкульту як свідому атаку на українську культурну спадщину. Я одразу казала, що призначення дипломата на посаду Міністра культури ні до чого хорошого не приведе... Якби хтось слухав.
    461views
  • В індійському стартапі лабрадора призначили «директором із щастя»🦮
    Пес на ім’я Бранні отримав цю почесну посаду цілком заслужено: для нього виділили робоче місце, корпоративну пошту, графік зустрічей і навіть візитку.

    До обов’язків чотирилапого «директора» входить:
    • вітати співробітників зранку;
    • брати участь у перервах;
    • створювати затишну й доброзичливу атмосферу в офісі.

    Цікаво, що з моменту появи Бранні працівники дійсно стали почуватися комфортніше і щасливіше.
    63views
  • Like
    1
    126views
  • В ТД «Ліза» змагалися юні тенісисти
    В неділю, 1 червня, першого дня літа, в залі настільного тенісу на базі ТД «Ліза» відбулась Першість ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради з настільного тенісу. За перемоги змагалися майже 30 учасників. Залік вівся у вікових групах 2009/10рн, 2011/12рн, 2013рн і молодше серед хлопців та серед дівчат. Головний суддя змагань – тренер ДЮСШ Микола Казаченко. Змагання були організовані відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради та ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради.
    Привітати учасників завітала директор ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Олена Ємцева.
    #Броварська_міська_рада 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #Відділ_фізичної_культури_та_спорту_БМР #Броварська_громaда #Броварський_спорт #Brovary #Brovarysport
    #ДЮСШ_відділу_фізичної_культури_та__спорту_БМР🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    В ТД «Ліза» змагалися юні тенісисти В неділю, 1 червня, першого дня літа, в залі настільного тенісу на базі ТД «Ліза» відбулась Першість ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради з настільного тенісу. За перемоги змагалися майже 30 учасників. Залік вівся у вікових групах 2009/10рн, 2011/12рн, 2013рн і молодше серед хлопців та серед дівчат. Головний суддя змагань – тренер ДЮСШ Микола Казаченко. Змагання були організовані відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради та ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради. Привітати учасників завітала директор ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Олена Ємцева. #Броварська_міська_рада 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #Відділ_фізичної_культури_та_спорту_БМР #Броварська_громaда #Броварський_спорт #Brovary #Brovarysport #ДЮСШ_відділу_фізичної_культури_та__спорту_БМР🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    63views
  • Maserati Mistral Spyder 1964–70

    Maserati Mistral вперше був представлений у листопаді 1963 року на Туринському атосалоні де викликав велике враження та захоплення у тих хто його вперше побачив. Особливо відзначали елегантний і стрімкий дизайн що підкреслював легкість та динамічність нового Містраль, названого так на честь південного вітру який приходидить з середземного моря до берегів Франції. Над цим бездоганним силуетом що став іконою серед класичних авто 60-х років працював відомий автомобільний дизайнер П'єтро Фруа.

    Рядний 4-літровий, 6-циліндровий двигун з двома верхніми розподільними та робочім видавав 255 к.с. що дозволяло Містраль досягати максимальних 225 км/год.

    Загалом було побудовано 125 авто, вартість яких на сьогодні починаєтся від 200-тисяч доларів.
    Maserati Mistral Spyder 1964–70 Maserati Mistral вперше був представлений у листопаді 1963 року на Туринському атосалоні де викликав велике враження та захоплення у тих хто його вперше побачив. Особливо відзначали елегантний і стрімкий дизайн що підкреслював легкість та динамічність нового Містраль, названого так на честь південного вітру який приходидить з середземного моря до берегів Франції. Над цим бездоганним силуетом що став іконою серед класичних авто 60-х років працював відомий автомобільний дизайнер П'єтро Фруа. Рядний 4-літровий, 6-циліндровий двигун з двома верхніми розподільними та робочім видавав 255 к.с. що дозволяло Містраль досягати максимальних 225 км/год. Загалом було побудовано 125 авто, вартість яких на сьогодні починаєтся від 200-тисяч доларів.
    Like
    Love
    3
    1comments 1Kviews 1 Shares