• Love
    1
    372переглядів
  • https://youtu.be/JggUA2lv638?si=7x2Sh6Vwly5K0FtZ
    https://youtu.be/JggUA2lv638?si=7x2Sh6Vwly5K0FtZ
    128переглядів
  • У США знайшли м'ясо Стіча. Бренд Obvious Plants випустив синій яловичий фарш в упаковці із мультяшним героєм.
    Комусь так не зайшла прем'єра, що Стіча вирішили відправити на фарш 🤣
    Haha
    1
    47переглядів 24Відтворень
  • Україна. Українці. Я також мати сторінку в диктаторській мережі Х, чому диктаторській? Бо там ваш профіль переміщують в тінь, якщо Ви пишите в стилі "Європа має прокинутись та показати силу москалям" (ну це їхня історична назва це не образа навіть, так само, як історична назва українців це козаки, русичі).
    Сподіваюсь в цій мережі мене в тінь не помістять за історичні назви в адресу наших ворогів 🙏 прошу не помічайте мене в тінь 🌑
    https://x.com/Outpost_K/status/1845592063439712732
    Україна. Українці. Я також мати сторінку в диктаторській мережі Х, чому диктаторській? Бо там ваш профіль переміщують в тінь, якщо Ви пишите в стилі "Європа має прокинутись та показати силу москалям" (ну це їхня історична назва це не образа навіть, так само, як історична назва українців це козаки, русичі). Сподіваюсь в цій мережі мене в тінь не помістять за історичні назви в адресу наших ворогів 🙏 прошу не помічайте мене в тінь 🌑 https://x.com/Outpost_K/status/1845592063439712732
    X.COM
    x.com
    Love
    1
    635переглядів
  • З НОВИМ РОКОМ!!!
    Love
    Like
    3
    193переглядів
  • 206переглядів
  • З днем Конституції України
    З днем Конституції України
    Love
    2
    41переглядів
  • Спортивний Комітет України

    Біатлоніст, лижник, чемпіон, воїн, Герой.
    Денис народився 5 грудня 1984 року в Житомирі, а згодом разом із родиною переїхав до села Черепинка Тетіївської громади на Київщині. Лижі стали його першою пристрастю, спортивна доріжка — першим фронтом, де юнак вчився боротися і перемагати.
    Ще у п’ятому класі він вступив до Київського обласного ліцею фізичної культури та спорту в Білій Церкві – там і гартувався справжній спортсмен. Усе своє юнацтво Денис присвятив біатлону. Його точність, швидкість, вміння працювати в екстремальних умовах — усе це стало не просто рисами характеру, а сенсом життя.
    Ставши членом чернігівської біатлонної команди, Денис (тоді ще під прізвищем Семенчук) неодноразово підіймався на п’єдестал. Переможець всеукраїнських змагань, багаторазовий чемпіон з лижних перегонів, майстер спорту з біатлону — він ніс славу українського спорту гідно й яскраво. Двічі виборював Кубок України, ще раз ставав срібним призером серед юніорів.
    Паралельно навчався в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті, здобуваючи фах на факультеті фізичної культури і спорту.
    Згодом долучився до мирної праці — працював дизайнером будівельних об’єктів у Києві. Та навіть у цивільному житті Денис залишався спортсменом: цілеспрямованим, уважним до деталей — завжди готовим до чергового старту. Але прийшла війна…
    З перших днів повномасштабного вторгнення Денис приєднався до територіальної оборони рідного села, а вже 9 березня 2022 року вступив до лав Збройних Сил України. Оператор 1-го відділення групи спеціального призначення 112-ї бригади — він прийняв на себе іншу, важчу естафету. Його першим бойовим рубежем стала Чорнобильська атомна станція. Згодом — визволення міст Харківщини та Донеччини.
    16 квітня 2022 року, у селі Нове Краматорського району, під час виконання бойового завдання, Денис Устінов загинув. Йому було лише 37. Сильний, мужній, витривалий — він до останнього подиху залишався бійцем. Понад рік вважався зниклим безвісти. Та серце матері не помиляється. Його знайшли. Його поховали. 28 червня 2023 року Денис повернувся додому на щиті — у рідну Черепинку, вже як Герой.
    За особисту мужність та героїзм Денис Устінов посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, відзнакою Президента України та пам’ятною медаллю 112-ї бригади сил ТрО ЗСУ.
    Мама Героя, Лариса Устінова, створила книгу пам’яті про сина. У ній — фотографії, медалі, грамоти… і любов. Там — історія не лише одного життя, а вогник пам’яті для дітей і онуків, щоб нове покоління знало, ким був Денис. Яким був. І чому забути його — неможливо.
    Вічна слава Герою.
    #Новини_Україна #Новини_news_війна #Russian_Ukrainian_war #News_Ukraine #спорт #Український_спорт #Ukrainian_sport #Brovarysport #янголи_спорту @Brovarysport🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    Спортивний Комітет України Біатлоніст, лижник, чемпіон, воїн, Герой. Денис народився 5 грудня 1984 року в Житомирі, а згодом разом із родиною переїхав до села Черепинка Тетіївської громади на Київщині. Лижі стали його першою пристрастю, спортивна доріжка — першим фронтом, де юнак вчився боротися і перемагати. Ще у п’ятому класі він вступив до Київського обласного ліцею фізичної культури та спорту в Білій Церкві – там і гартувався справжній спортсмен. Усе своє юнацтво Денис присвятив біатлону. Його точність, швидкість, вміння працювати в екстремальних умовах — усе це стало не просто рисами характеру, а сенсом життя. Ставши членом чернігівської біатлонної команди, Денис (тоді ще під прізвищем Семенчук) неодноразово підіймався на п’єдестал. Переможець всеукраїнських змагань, багаторазовий чемпіон з лижних перегонів, майстер спорту з біатлону — він ніс славу українського спорту гідно й яскраво. Двічі виборював Кубок України, ще раз ставав срібним призером серед юніорів. Паралельно навчався в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті, здобуваючи фах на факультеті фізичної культури і спорту. Згодом долучився до мирної праці — працював дизайнером будівельних об’єктів у Києві. Та навіть у цивільному житті Денис залишався спортсменом: цілеспрямованим, уважним до деталей — завжди готовим до чергового старту. Але прийшла війна… З перших днів повномасштабного вторгнення Денис приєднався до територіальної оборони рідного села, а вже 9 березня 2022 року вступив до лав Збройних Сил України. Оператор 1-го відділення групи спеціального призначення 112-ї бригади — він прийняв на себе іншу, важчу естафету. Його першим бойовим рубежем стала Чорнобильська атомна станція. Згодом — визволення міст Харківщини та Донеччини. 16 квітня 2022 року, у селі Нове Краматорського району, під час виконання бойового завдання, Денис Устінов загинув. Йому було лише 37. Сильний, мужній, витривалий — він до останнього подиху залишався бійцем. Понад рік вважався зниклим безвісти. Та серце матері не помиляється. Його знайшли. Його поховали. 28 червня 2023 року Денис повернувся додому на щиті — у рідну Черепинку, вже як Герой. За особисту мужність та героїзм Денис Устінов посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, відзнакою Президента України та пам’ятною медаллю 112-ї бригади сил ТрО ЗСУ. Мама Героя, Лариса Устінова, створила книгу пам’яті про сина. У ній — фотографії, медалі, грамоти… і любов. Там — історія не лише одного життя, а вогник пам’яті для дітей і онуків, щоб нове покоління знало, ким був Денис. Яким був. І чому забути його — неможливо. Вічна слава Герою. #Новини_Україна #Новини_news_війна #Russian_Ukrainian_war #News_Ukraine #спорт #Український_спорт #Ukrainian_sport #Brovarysport #янголи_спорту @Brovarysport🇺🇦🇺🇦🇺🇦 ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    750переглядів
  • КИЇВ ІСТОРИЧНИЙ. Поштова площа. 1985 рік.
    #history_of_Kyiv #News_Kyiv #Kyiv_regionnews #Київ_Київщина #Новини_news #Kyiv
    КИЇВ ІСТОРИЧНИЙ. Поштова площа. 1985 рік. #history_of_Kyiv #News_Kyiv #Kyiv_regionnews #Київ_Київщина #Новини_news #Kyiv
    Like
    1
    141переглядів
  • 139переглядів