• У співробітників DeepSeek відібрали паспорти, щоб вони не могли залишити територію Китаю😶

    Так влада Піднебесної намагається уникнути повторення випадку з дочкою засновника Huawei Мен Ваньчжоу. Її затримали у 2018 році в Канаді на вимогу США через допомогу Ірану в обході санкцій. Ваньчжоу провела під домашнім арештом 3 роки, доки не пішла на угоду з Мін'юстом США.

    У Китаї DeepSeek дедалі більше інтегрується в життя країни. Сьогодні чат-ботом користуються лікарні, чиновники та журналісти.

    Нещодавно WSJ повідомив, що уряд Китаю рекомендував усім працівникам сфери ШІ уникати поїздок до США, щоб не розголосити комерційну таємницю.
    У співробітників DeepSeek відібрали паспорти, щоб вони не могли залишити територію Китаю😶 Так влада Піднебесної намагається уникнути повторення випадку з дочкою засновника Huawei Мен Ваньчжоу. Її затримали у 2018 році в Канаді на вимогу США через допомогу Ірану в обході санкцій. Ваньчжоу провела під домашнім арештом 3 роки, доки не пішла на угоду з Мін'юстом США. У Китаї DeepSeek дедалі більше інтегрується в життя країни. Сьогодні чат-ботом користуються лікарні, чиновники та журналісти. Нещодавно WSJ повідомив, що уряд Китаю рекомендував усім працівникам сфери ШІ уникати поїздок до США, щоб не розголосити комерційну таємницю.
    1
    666views 1 Shares
  • #поезія
    І місячну сонату уже створив Бетховен.
    І тінь місяцехода вже зорям не чужа.
    А місяць все такий же: і молодик,і повен,
    І серпик,і рогалик,і місяць,як діжа.
    А місяць все такий же,
    Він--місяць-місяченько,
    Як вчора, позавчора,і хто зна ще коли!
    І добре,що над нами він висить височенько,
    А то б уже й на ньому болото розвели.
    Ходили б там по ньому п'янички петельгузі,
    Питали б його зорі,чого він не блищить.
    Стоїть над нами Всесвіт у зоряній кольчузі,
    І повен місяць сходить над нами,ніби щит.

    Ліна Костенко
    #поезія І місячну сонату уже створив Бетховен. І тінь місяцехода вже зорям не чужа. А місяць все такий же: і молодик,і повен, І серпик,і рогалик,і місяць,як діжа. А місяць все такий же, Він--місяць-місяченько, Як вчора, позавчора,і хто зна ще коли! І добре,що над нами він висить височенько, А то б уже й на ньому болото розвели. Ходили б там по ньому п'янички петельгузі, Питали б його зорі,чого він не блищить. Стоїть над нами Всесвіт у зоряній кольчузі, І повен місяць сходить над нами,ніби щит. Ліна Костенко
    5
    385views
  • Сьогодні на Facebook-сторінці видавництва «Богдан» о 19:00 буде подія присвячена книзі «Іска» Ярослава Ліндера.

    Доєднатись можна за посиланням: https://www.facebook.com/share/19Dbj9sjL9/?mibextid=wwXIfr

    #sci_fi_не_нудно
    Сьогодні на Facebook-сторінці видавництва «Богдан» о 19:00 буде подія присвячена книзі «Іска» Ярослава Ліндера. Доєднатись можна за посиланням: https://www.facebook.com/share/19Dbj9sjL9/?mibextid=wwXIfr #sci_fi_не_нудно
    3
    467views
  • СИЛА ВІДВАГИ

    В тіні стояти – це не перевага,
    Страх зв'язує руки, та сковує крок.
    Хутко згасає остання відвага,
    І голос слабкий загубився, замовк.

    А десь там, за межами власних вагань,
    Чекає можливість змінити цю грань.
    Та сумнів, мов привид, міцно тримає,
    Тягне назад, а вперед не пускає.

    Як довго можна боятись падіння?
    Як довго ховатись у клітці з тривог?
    Не дійдеш до мрії ти без перемог,
    Без кроків сміливих, без розуміння.

    Думай, на що тобі сил вистачає,
    Щоби відчути, що серце палає.
    Коли ти зростаєш без зайвих питань,
    То далі в житті буде менше страждань.

    Ти чуєш, за спиною сумнів замовк?
    Без застереження, тільки відвага!
    Іди уперед, не звертай ні на крок,
    Тільки у дії твоя перевага!

    Мирослав Манюк
    18.03.2025
    СИЛА ВІДВАГИ В тіні стояти – це не перевага, Страх зв'язує руки, та сковує крок. Хутко згасає остання відвага, І голос слабкий загубився, замовк. А десь там, за межами власних вагань, Чекає можливість змінити цю грань. Та сумнів, мов привид, міцно тримає, Тягне назад, а вперед не пускає. Як довго можна боятись падіння? Як довго ховатись у клітці з тривог? Не дійдеш до мрії ти без перемог, Без кроків сміливих, без розуміння. Думай, на що тобі сил вистачає, Щоби відчути, що серце палає. Коли ти зростаєш без зайвих питань, То далі в житті буде менше страждань. Ти чуєш, за спиною сумнів замовк? Без застереження, тільки відвага! Іди уперед, не звертай ні на крок, Тільки у дії твоя перевага! Мирослав Манюк 18.03.2025
    1
    302views
  • #мистецтво

    Енергія Сонця
    Художниця Віта Задорожня
    #мистецтво Енергія Сонця Художниця Віта Задорожня
    6
    359views
  • #мистецтво

    Українська художниця Ірина Глущенко.
    Місячна ніч.🌙
    #мистецтво Українська художниця Ірина Глущенко. Місячна ніч.🌙
    7
    1comments 326views
  • https://youtube.com/shorts/ZZC-rULXXsE?si=HiYXPul_U4vkWHM_
    https://youtube.com/shorts/ZZC-rULXXsE?si=HiYXPul_U4vkWHM_
    3
    367views
  • #поезія
    Збиралося Щастя у гості до Жінки, спитало у Долі:
    Що вкласти в рюкзак?..
    В рюкзак?… Та тих подарунків й бажань в неї стільки,
    Що що не візьмеш – то усе буде так!
    Візьми трохи вільного часу для неї,
    Мандрівки цікаві в кишеньку вклади,
    Добав моря синього, свіжі ідеї…
    І викинь надумані вічні страхи…
    Закохані погляди, щирі обличчя,
    Книжки, мелодрами про все і про всіх,
    Мрії, як зорі, яскраві і чисті,
    Літом – щоб райдуга,
    взимку – щоб сніг…
    І платтячко чорне…
    Ох, платтячко чорне!..
    Коротке, вечірнє, будь ласка, вклади!
    Кохання взаємне, і слово не горде,
    Й весільну каблучку – не забудь, загорни…
    Ще добру роботу,
    Колег нефальшивих,
    І подруг, з якими, щоб горе – як сміх!..
    Здоров’я вклади:
    Для всієї родини…

    Ще дітям – удачу… І миру – для всіх!
    Ой, була б забула, – цукерок!
    Хоч трішки!..
    А з ліків – коньяк й шоколадний велюр…)
    І, як ото в казці–
    Три чудо-горішки!…
    Та, певно, вже принц на коні – черезчур…)
    Збиралося Щастя…
    Рюкзак за плечима,
    А в тім рюкзакові –
    Дарунків без мір!..
    Та раптом… Нещастя його перестріло,
    Рюкзак відібрало, дарунки – в смітник…
    Ну що ж тут поробиш… Порожні кишені…
    Та Щастя до Жінки все ж в гості прийшло!..
    … Вона його стріла, усміхнена, мила,
    У ситцевій сукні:

    Заходь! Ти чого?..
    …Так довго те Щастя своє виглядала!
    З далеких доріг, з невідомих тривог…
    Без всяких дарунків
    Любила, приймала
    І чаєм з любистку вгощала його…

    Галина Левкович
    #поезія Збиралося Щастя у гості до Жінки, спитало у Долі: Що вкласти в рюкзак?.. В рюкзак?… Та тих подарунків й бажань в неї стільки, Що що не візьмеш – то усе буде так! Візьми трохи вільного часу для неї, Мандрівки цікаві в кишеньку вклади, Добав моря синього, свіжі ідеї… І викинь надумані вічні страхи… Закохані погляди, щирі обличчя, Книжки, мелодрами про все і про всіх, Мрії, як зорі, яскраві і чисті, Літом – щоб райдуга, взимку – щоб сніг… І платтячко чорне… Ох, платтячко чорне!.. Коротке, вечірнє, будь ласка, вклади! Кохання взаємне, і слово не горде, Й весільну каблучку – не забудь, загорни… Ще добру роботу, Колег нефальшивих, І подруг, з якими, щоб горе – як сміх!.. Здоров’я вклади: Для всієї родини… Ще дітям – удачу… І миру – для всіх! Ой, була б забула, – цукерок! Хоч трішки!.. А з ліків – коньяк й шоколадний велюр…) І, як ото в казці– Три чудо-горішки!… Та, певно, вже принц на коні – черезчур…) Збиралося Щастя… Рюкзак за плечима, А в тім рюкзакові – Дарунків без мір!.. Та раптом… Нещастя його перестріло, Рюкзак відібрало, дарунки – в смітник… Ну що ж тут поробиш… Порожні кишені… Та Щастя до Жінки все ж в гості прийшло!.. … Вона його стріла, усміхнена, мила, У ситцевій сукні: Заходь! Ти чого?.. …Так довго те Щастя своє виглядала! З далеких доріг, з невідомих тривог… Без всяких дарунків Любила, приймала І чаєм з любистку вгощала його… Галина Левкович
    5
    436views
  • Романтична комедія "Відпустка наосліп" від режисерки Валерії Фадєєвої очолила кінопрокат. За перший вікенд фільм зібрав понад 5,5 млн грн, і його подивилися 31500 глядачів.

    "Ми прагнули створити контент, який не лише розважає, а й спонукає до роздумів. Кожен кадр, кожна сцена були наповнені щирістю та глибоким змістом, - говорить генеральний продюсер Олексій Лимаренко. - У час, коли суспільство потребує відвертої розмови про болючі питання, наша команда зуміла знайти золоту середину — поєднати легкість сприйняття з серйозністю послання".

    #Коло_Кіно #Новини_кіно #Українське_кіно
    Романтична комедія "Відпустка наосліп" від режисерки Валерії Фадєєвої очолила кінопрокат. За перший вікенд фільм зібрав понад 5,5 млн грн, і його подивилися 31500 глядачів. "Ми прагнули створити контент, який не лише розважає, а й спонукає до роздумів. Кожен кадр, кожна сцена були наповнені щирістю та глибоким змістом, - говорить генеральний продюсер Олексій Лимаренко. - У час, коли суспільство потребує відвертої розмови про болючі питання, наша команда зуміла знайти золоту середину — поєднати легкість сприйняття з серйозністю послання". #Коло_Кіно #Новини_кіно #Українське_кіно
    4
    944views
  • Пісня Dicke Titten від Rammstein — це той випадок, коли ти не знаєш, чи сміятися 🤣, чи уважно дослухатися до кожного слова 🎧. Важкий, маршовий ритм, помпезні духові і текст, що звучить як особисте оголошення від німецького тракториста 🚜. Гімн мрії чи іронічний стьоб?

    Герой пісні простий, як шматок брецеля 🥨: йому не потрібна розумна, турботлива чи ніжна жінка. Йому потрібні „великі груди“ – і все 🤷‍♂️. Але тут же Rammstein граються з кліше, підкручуючи градус до абсурду 🔥. Це стьоб над примітивним чоловічим мисленням чи просто черговий провокаційний хіт? 🎶

    Інструментал додає ще більше іронії: оркестровий мотив звучить як щось між військовим маршем і пивною піснею. А відео? Це окремий витвір мистецтва – тріумф стереотипів, карикатурний і водночас епічний 🎭.

    Якщо Rammstein — це група, що любить шокувати ⚡, то тут вони ще раз доводять: вони можуть зробити це навіть тоді, коли співають про… ну, самі знаєте що 🍒🍒.

    Як тобі ця пісня: смішно 🤪, соромно 😳 чи качає? 🤘

    #Коло_Музики
    Пісня Dicke Titten від Rammstein — це той випадок, коли ти не знаєш, чи сміятися 🤣, чи уважно дослухатися до кожного слова 🎧. Важкий, маршовий ритм, помпезні духові і текст, що звучить як особисте оголошення від німецького тракториста 🚜. Гімн мрії чи іронічний стьоб? Герой пісні простий, як шматок брецеля 🥨: йому не потрібна розумна, турботлива чи ніжна жінка. Йому потрібні „великі груди“ – і все 🤷‍♂️. Але тут же Rammstein граються з кліше, підкручуючи градус до абсурду 🔥. Це стьоб над примітивним чоловічим мисленням чи просто черговий провокаційний хіт? 🎶 Інструментал додає ще більше іронії: оркестровий мотив звучить як щось між військовим маршем і пивною піснею. А відео? Це окремий витвір мистецтва – тріумф стереотипів, карикатурний і водночас епічний 🎭. Якщо Rammstein — це група, що любить шокувати ⚡, то тут вони ще раз доводять: вони можуть зробити це навіть тоді, коли співають про… ну, самі знаєте що 🍒🍒. Як тобі ця пісня: смішно 🤪, соромно 😳 чи качає? 🤘 #Коло_Музики
    5
    1comments 2Kviews