• ⚡️Новий ютуб канал про горор і не тільки - ЗАГУБИВ ЛЯСЕ.

    🤚Пропонуємо до перегляду дебютне відео - про два романи авторки Т. Кінґфішер з циклу «Клятвений солдат», які щойно вийшли друком у видавництві Жорж:
    ✅ «Те, що тривожить мерців»
    ✅ «Те, що бенкетує вночі»

    🐰Слідкуватимемо за каналом - подача нам дуже імпонує. Автор обіцяє багато горор новинок

    https://youtu.be/1xHpdiO2xVM?si=WEmrMUPdSxHhS2cH
    ⚡️Новий ютуб канал про горор і не тільки - ЗАГУБИВ ЛЯСЕ. 🤚Пропонуємо до перегляду дебютне відео - про два романи авторки Т. Кінґфішер з циклу «Клятвений солдат», які щойно вийшли друком у видавництві Жорж: ✅ «Те, що тривожить мерців» ✅ «Те, що бенкетує вночі» 🐰Слідкуватимемо за каналом - подача нам дуже імпонує. Автор обіцяє багато горор новинок https://youtu.be/1xHpdiO2xVM?si=WEmrMUPdSxHhS2cH
    3
    752views
  • Як отримати статус члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці онлайн – дивіться у відео.
    Національне інформаційне бюро
    Як отримати статус члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці онлайн – дивіться у відео. Національне інформаційне бюро
    450views 11Plays
  • Коли дізнався, що працюєш у вихідні 🤣🤣
    Коли дізнався, що працюєш у вихідні 🤣🤣
    340views 12Plays
  • Люблю цю пісню за рядок "Такі всі розумні дурний тільки я"😅
    https://youtu.be/Wv6iL8U-Kp4?si=hbHlNUjf-H-3Fgyk
    Люблю цю пісню за рядок "Такі всі розумні дурний тільки я"😅 https://youtu.be/Wv6iL8U-Kp4?si=hbHlNUjf-H-3Fgyk
    6
    1comments 683views 1 Shares
  • Урок малювання в школі. Вчителька намалювала яблуко на дошці та й питає:
    - Оленка, що на дошці намальовано?
    Оленка встає каже:
    - Срака
    Вчителька:
    - Та як ти таке можеш казати??? Вийди з класу!!!
    Оленка вийшла.
    - Петрик шо намальовано на дошці???
    - Та срака.
    Вигнала і його. Перепитала весь клас, залишилась одна Марічка.
    - Марічко, та ти ж розумна дівчинка, скажи що на дошці намальовано???
    Марічка дивиться, та срака що казати? Тут заходить директор:
    - О, ви чого тут сидите??? Весь клас надворі футбол грає, а ви тут сраку на дошці малюєте...🤣🤣🤣
    Урок малювання в школі. Вчителька намалювала яблуко на дошці та й питає: - Оленка, що на дошці намальовано? Оленка встає каже: - Срака Вчителька: - Та як ти таке можеш казати??? Вийди з класу!!! Оленка вийшла. - Петрик шо намальовано на дошці??? - Та срака. Вигнала і його. Перепитала весь клас, залишилась одна Марічка. - Марічко, та ти ж розумна дівчинка, скажи що на дошці намальовано??? Марічка дивиться, та срака що казати? Тут заходить директор: - О, ви чого тут сидите??? Весь клас надворі футбол грає, а ви тут сраку на дошці малюєте...🤣🤣🤣
    3
    406views
  • 2
    309views
  • Бережіться шахраїв!
    Перед святами замовив дружині духи від Шанельі золоті сережки, а прислали 2 спінінга і стільчик для риболовлі.🤣
    Бережіться шахраїв! Перед святами замовив дружині духи від Шанельі золоті сережки, а прислали 2 спінінга і стільчик для риболовлі.🤣
    309views
  • Квітень.
    У Києві позбуватись ялинок не поспішають 🎄
    Квітень. У Києві позбуватись ялинок не поспішають 🎄
    325views 17Plays
  • СИЛА В НАС

    Не можна знати скільки у нас сил
    Допоки не зустрінемо свій шлях.
    Відчуємо тоді всю користь крил,
    Коли ця буде сила у думках.

    Не видно нам в житті який-то час,
    Що сила спить всередині у нас.
    Ще буде шлях, де ми не молоді,
    Ця сила нам потрібна і тоді.

    Коли йдемо, то можемо знести,
    Ніхто не скаже: "Стань, та відпочинь".
    Складні ці миті кличуть вдалечінь.
    Ми знайдемо відвагу все пройти.

    І тільки разом мають йти путі -
    Потужна сила буде на меті.
    Вона в нас є, але малий запас,
    Можемо все лиш тільки через раз.

    Життя дорога - це складний наш шлях,
    Здолати можна навіть і без крил.
    Коли зростає сила у думках,
    То досить також і на долю сил.

    Мирослав Манюк
    05.04.2025
    СИЛА В НАС Не можна знати скільки у нас сил Допоки не зустрінемо свій шлях. Відчуємо тоді всю користь крил, Коли ця буде сила у думках. Не видно нам в житті який-то час, Що сила спить всередині у нас. Ще буде шлях, де ми не молоді, Ця сила нам потрібна і тоді. Коли йдемо, то можемо знести, Ніхто не скаже: "Стань, та відпочинь". Складні ці миті кличуть вдалечінь. Ми знайдемо відвагу все пройти. І тільки разом мають йти путі - Потужна сила буде на меті. Вона в нас є, але малий запас, Можемо все лиш тільки через раз. Життя дорога - це складний наш шлях, Здолати можна навіть і без крил. Коли зростає сила у думках, То досить також і на долю сил. Мирослав Манюк 05.04.2025
    3
    585views 1 Shares
  • Половина мене іще квітне,
    Половину війна уже вбила.
    Коли гинуть невинні діти,
    Я, як янгол, складаю крила.

    В половини ще є надія,
    Що за смерті буде розплата.
    Що таки розпадеться @@сія
    І за смерті скарають ката.

    Половина мене чекає,
    Інша всохла: не бачить, не чує.
    Коли діти летять до раю -
    Я не знаю, чи він вже існує...

    Автор :© Nezlamna Vi
    Половина мене іще квітне, Половину війна уже вбила. Коли гинуть невинні діти, Я, як янгол, складаю крила. В половини ще є надія, Що за смерті буде розплата. Що таки розпадеться @@сія І за смерті скарають ката. Половина мене чекає, Інша всохла: не бачить, не чує. Коли діти летять до раю - Я не знаю, чи він вже існує... Автор :© Nezlamna Vi
    2
    307views