Щиро вітаємо, Вас, з днем народження! Нехай щастя супроводжує на кожному кроці, здоров'я оберігає за будь-яких обставин, удача та везіння стануть вашими надійними супутниками у житті. Бажаємо натхнення у всьому, позитивного настрою та виконання всіх планів
Пошук
Знаходьте цікавих людей, створюйте нові зв’язки та залучайте нових друзів
-
Сьогодні, 27 червня, свій день народження святкує тренер відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки БМР Усатюк Ірина Олександрівна!!!
Щиро вітаємо, Вас, з днем народження! Нехай щастя супроводжує на кожному кроці, здоров'я оберігає за будь-яких обставин, удача та везіння стануть вашими надійними супутниками у житті. Бажаємо натхнення у всьому, позитивного настрою та виконання всіх планівСьогодні, 27 червня, свій день народження святкує тренер відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки БМР Усатюк Ірина Олександрівна!!!Щиро вітаємо, Вас, з днем народження! Нехай щастя супроводжує на кожному кроці, здоров'я оберігає за будь-яких обставин, удача та везіння стануть вашими надійними супутниками у житті. Бажаємо натхнення у всьому, позитивного настрою та виконання всіх планів29переглядів -
🟢 Відновлення хребта за допомогою сушених фруктів
Відновлення хребта може бути природним та приємним процесом завдяки корисним властивостям сушених фруктів. Протягом 1,5 місяців щовечора перед сном з'їдайте:
⏺ 1 плід інжиру (смоківниці)
⏺ 5 сушених абрикосів (кураги)
⏺ 1 плід чорносливу
Ці плоди містять унікальні речовини, які сприяють відновленню тканин міжхребцевих дисків. Вони роблять диски більш стійкими та пружними, що допомагає хребцям самостійно ставати на свої природні місця без потреби у зовнішній мануальній корекції.
Інжир, курага та чорнослив багаті на вітаміни, мінерали та антиоксиданти, що забезпечують необхідні поживні речовини для здоров’я хребта. Регулярне вживання цих фруктів допоможе покращити стан вашої спини та загальне самопочуття.
✔️ Спробуйте цей простий та натуральний метод і відчуйте позитивні зміни у вашому хребті!
💚 https://t.me/ HicXjlcR1isyNmQ6" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Будьмо здорові🟢 Відновлення хребта за допомогою сушених фруктівВідновлення хребта може бути природним та приємним процесом завдяки корисним властивостям сушених фруктів. Протягом 1,5 місяців щовечора перед сном з'їдайте:⏺ 1 плід інжиру (смоківниці)⏺ 5 сушених абрикосів (кураги)⏺ 1 плід чорносливуЦі плоди містять унікальні речовини, які сприяють відновленню тканин міжхребцевих дисків. Вони роблять диски більш стійкими та пружними, що допомагає хребцям самостійно ставати на свої природні місця без потреби у зовнішній мануальній корекції.Інжир, курага та чорнослив багаті на вітаміни, мінерали та антиоксиданти, що забезпечують необхідні поживні речовини для здоров’я хребта. Регулярне вживання цих фруктів допоможе покращити стан вашої спини та загальне самопочуття.✔️ Спробуйте цей простий та натуральний метод і відчуйте позитивні зміни у вашому хребті!💚 Будьмо здорові1
56переглядів -
Вітаю! Спекотно. Ні на що не натякаю, пам'ятаймо: надмірне вживання алкоголю шкідливе для здоров'я.Пропусти келих квасу — задонать на старлінки.На старлінк для нацгвардійців
🎯 Ціль: 30 000₴
🔗Посилання на Банку
https://send.monobank.ua/jar/9ijx76dVWY
💳Номер картки Банки 5375411208622246Вітаю! Спекотно. Ні на що не натякаю, пам'ятаймо: надмірне вживання алкоголю шкідливе для здоров'я.Пропусти келих квасу — задонать на старлінки.На старлінк для нацгвардійців 🎯 Ціль: 30 000₴ 🔗Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/9ijx76dVWY 💳Номер картки Банки 53754112086222461
1коментарів 111переглядів -
Ночером дочекалася й балалайок, й рррракет, що перли Полтавщиною в напрямку Кременчука, й отих конусів Маха?
Й вляглася спати.
Напланувала собі ранній підйом. Щоб встигнути щось пересапати у городі до спеки?
Зранку сплю.
Як людина з чистою совістю, сплю кріпко!
О восьмій починає нелюдським голосом з кухні волати котик Пилипко!!!
Потім це чорнодупе пппппадло волало з прохідної кімнати!!!
Коли він продовжив сольний виступ вже біля моєї канапи, мої тірпець з витриманістю закінчилися!:)
Й волати почала вже я!:)
- Пилипко, ззззашибу мерзотника!!! Якого біса тебе ррррозриває???
- По-перше, мамЮль, ти збиралася піднятися пораніше? То я доповідаю, що вже восьма! Час бігти у город!
- По-друге, діти розʼїхалися по роботах, Ірина Олександрова ще зі своєї келії не виходила, а я в мисках бачу дддднннооо!!!
Щщщщщоб ти мені був живий та здоровий!:)
Кому б спалося після такої політінформації?:)
Піднялася й як дала метушитися!!!:)
Ото десь о вісімнадцятій тільки вгамувалася!:)
Зненацька пересапалися ВСІ грядки! На диво, поки я приводила до ладу всі свої численні квітники, бурʼянів у городі повилізло набагато менше, ніж я собі нафантазувала?:)
Тіліпаю пласкорізом, сирени гудуть, десь щось гггггепає, я прислухаюся й розмірковую, що гепає далеко? Й кидати роботу я не збираюся? От якщо ближче гепатиме, тоді й ховатимуся?:)
Знайшлися перші огірочки!
Вже подають ознаки врожаю кабачки!
В моркві знов знайшла ковалок мокшанської балалайки…
Очікуються сливи!
Яблук небагато, але ж трошки є!
Вишні вчора й сьогодні смикали донечка та моя біженська Олександрова!
Закінчила з сапанням, а ще ж не ввввбилася остаточно?:)
Як так можна жити?:) Хіба це про мене?:)
Тре терміново знайти собі ще якоїсь роботи!:)
Кріп в мене такий красивезний вдався! Поки що без парасольок!
Й забагато ж його?:)
Вирішила кропу настригти та нашаткувати! Щоб наморозити!
Хотіла чотири рядочка зрізати? Чомусь зупинилася на двох?:)
Таааааак я той кріп чекрижила більше трьох годин! Аааааа якщо б я сама себе не загальмувала на двох рядках?:)
Й це ж ще мені донечка допомагала його обсмикувати з гілочок!
Синочок нарешті дістався до своєї майстерні й там шарудів!:) Поррррядки наводив!:)
Ірина Леонідівна сьогодні займалася куди більш важливою справою, ніж ми всі разом!:)
Пташечка моя, курочка-пасочка, чаклувала над виготовленням вишневої наливки! Ааааа вона в неї ну дуже смачна вдається! Хто свідок?:) Я свідок!:)
А ось тепер пацієнт не стільки живий, скільки мертвий?:) Але ж ще трошки живий!:)
Ви як там?Ночером дочекалася й балалайок, й рррракет, що перли Полтавщиною в напрямку Кременчука, й отих конусів Маха?Й вляглася спати.Напланувала собі ранній підйом. Щоб встигнути щось пересапати у городі до спеки?Зранку сплю.Як людина з чистою совістю, сплю кріпко!О восьмій починає нелюдським голосом з кухні волати котик Пилипко!!!Потім це чорнодупе пппппадло волало з прохідної кімнати!!!Коли він продовжив сольний виступ вже біля моєї канапи, мої тірпець з витриманістю закінчилися!:)Й волати почала вже я!:)- Пилипко, ззззашибу мерзотника!!! Якого біса тебе ррррозриває???- По-перше, мамЮль, ти збиралася піднятися пораніше? То я доповідаю, що вже восьма! Час бігти у город! - По-друге, діти розʼїхалися по роботах, Ірина Олександрова ще зі своєї келії не виходила, а я в мисках бачу дддднннооо!!! Щщщщщоб ти мені був живий та здоровий!:)Кому б спалося після такої політінформації?:) Піднялася й як дала метушитися!!!:)Ото десь о вісімнадцятій тільки вгамувалася!:)Зненацька пересапалися ВСІ грядки! На диво, поки я приводила до ладу всі свої численні квітники, бурʼянів у городі повилізло набагато менше, ніж я собі нафантазувала?:)Тіліпаю пласкорізом, сирени гудуть, десь щось гггггепає, я прислухаюся й розмірковую, що гепає далеко? Й кидати роботу я не збираюся? От якщо ближче гепатиме, тоді й ховатимуся?:)Знайшлися перші огірочки!Вже подають ознаки врожаю кабачки!В моркві знов знайшла ковалок мокшанської балалайки…Очікуються сливи!Яблук небагато, але ж трошки є!Вишні вчора й сьогодні смикали донечка та моя біженська Олександрова!Закінчила з сапанням, а ще ж не ввввбилася остаточно?:)Як так можна жити?:) Хіба це про мене?:)Тре терміново знайти собі ще якоїсь роботи!:)Кріп в мене такий красивезний вдався! Поки що без парасольок!Й забагато ж його?:)Вирішила кропу настригти та нашаткувати! Щоб наморозити!Хотіла чотири рядочка зрізати? Чомусь зупинилася на двох?:)Таааааак я той кріп чекрижила більше трьох годин! Аааааа якщо б я сама себе не загальмувала на двох рядках?:)Й це ж ще мені донечка допомагала його обсмикувати з гілочок!Синочок нарешті дістався до своєї майстерні й там шарудів!:) Поррррядки наводив!:)Ірина Леонідівна сьогодні займалася куди більш важливою справою, ніж ми всі разом!:)Пташечка моя, курочка-пасочка, чаклувала над виготовленням вишневої наливки! Ааааа вона в неї ну дуже смачна вдається! Хто свідок?:) Я свідок!:)А ось тепер пацієнт не стільки живий, скільки мертвий?:) Але ж ще трошки живий!:)Ви як там?138переглядів -
🟢 Якщо підскакує тискДля покращення самопочуття та зниження артеріального тиску чудово допомагають сечогінні рослини, наприклад, брусниця.
⠀
Брусниця допомагає виводити з організму зайву рідину та насичує кров вітамінами та мікроелементами.
⠀
➡️ Можна пити брусничний морс: на 1 літр води близько 200 г ягід. Зваріть морс, остудіть, процідить та пийте по півсклянки 2-3 рази на день.
💚 Будьмо здорові
🟢 Якщо підскакує тискДля покращення самопочуття та зниження артеріального тиску чудово допомагають сечогінні рослини, наприклад, брусниця.⠀Брусниця допомагає виводити з організму зайву рідину та насичує кров вітамінами та мікроелементами.⠀➡️ Можна пити брусничний морс: на 1 літр води близько 200 г ягід. Зваріть морс, остудіть, процідить та пийте по півсклянки 2-3 рази на день.💚 Будьмо здорові1
175переглядів -
🟢 Маска від розширених пор
Складові:
▶️Яєчний білок (можна два)
▶️Лимонний сік
▶️Мед -1 ч.л.
▶️Оливкова олія
Приготування:
Змішайте яєчний білок, 2-3 краплі лимонного соку, 1 чайну ложку меду та на кінчику ложки оливкової олії.
Застосування:
Нанесіть на попередньо очищену шкіру кілька шарів. Кожен наступний шар наносимо після того, як висох попередній. Тримаємо 20 хвилин. Змиваємо теплою водою.
💚 Будьмо здорові
🟢 Маска від розширених порСкладові:▶️Яєчний білок (можна два)▶️Лимонний сік▶️Мед -1 ч.л.▶️Оливкова оліяПриготування:Змішайте яєчний білок, 2-3 краплі лимонного соку, 1 чайну ложку меду та на кінчику ложки оливкової олії.Застосування:Нанесіть на попередньо очищену шкіру кілька шарів. Кожен наступний шар наносимо після того, як висох попередній. Тримаємо 20 хвилин. Змиваємо теплою водою.💚 Будьмо здорові1
143переглядів -
🟢 Квітки липи для зниження цукру в кровіДля приготування цього чаю необхідно взяти дві великі столові ложки цвіту липи і залити їх одною склянкою киплячої очищеної води.
Тепер дайте напою під кришкою близько десяти хвилин в теплому місці, після чого додайте в нього за бажанням подрібнену лимонну цедру. Πриймають цей напій протягом всього дня з інтервалом у дві - п'ять годин.
✔️ Для підвищення ефекту цього чаю народна медицина рекомендує діабетикам замінити їм всі вжиті напої.
💚 Будьмо здорові
🟢 Квітки липи для зниження цукру в кровіДля приготування цього чаю необхідно взяти дві великі столові ложки цвіту липи і залити їх одною склянкою киплячої очищеної води.Тепер дайте напою під кришкою близько десяти хвилин в теплому місці, після чого додайте в нього за бажанням подрібнену лимонну цедру. Πриймають цей напій протягом всього дня з інтервалом у дві - п'ять годин.✔️ Для підвищення ефекту цього чаю народна медицина рекомендує діабетикам замінити їм всі вжиті напої.💚 Будьмо здорові1
212переглядів -
🟢 ІНЖИР справжня знахідка для шлунково-кишкового трактуЦе один із найефективніших засобів очищення кишечника, відомих людству. Шкірка інжиру – харчування для корисних бактерій травної системи. Вона має прекрасні антисептичні властивості, знищуючи шкідливі мікроорганізми, паразитів, плісняву та важкі токсичні метали.
▶️Насіння цього фрукта потрапляє у вигини кишечника і руйнує хвороботворні бактерії, віруси та грибки. М'якуш інжиру масажує оболонку кишечника і сприяє відновленню імунної системи шлунково-кишкового тракту.
✔️ Регулярно споживаючи цей фрукт, ви забудете про біль у животі і здуття, закрепи і запалення.
💚 Будьмо здорові
🟢 ІНЖИР справжня знахідка для шлунково-кишкового трактуЦе один із найефективніших засобів очищення кишечника, відомих людству. Шкірка інжиру – харчування для корисних бактерій травної системи. Вона має прекрасні антисептичні властивості, знищуючи шкідливі мікроорганізми, паразитів, плісняву та важкі токсичні метали.▶️Насіння цього фрукта потрапляє у вигини кишечника і руйнує хвороботворні бактерії, віруси та грибки. М'якуш інжиру масажує оболонку кишечника і сприяє відновленню імунної системи шлунково-кишкового тракту. ✔️ Регулярно споживаючи цей фрукт, ви забудете про біль у животі і здуття, закрепи і запалення.💚 Будьмо здорові1
167переглядів -
Гортаючи ленту в одній із соц мережі, натрапив на такий допис:
" Ходить Гарбуз по Городу, питається свого Роду,
Ой чи живі, чи здорові всі родичі Гарбузові". А далі люди просто почали коментувати. Якось так...( і це не всі коментарі)
Обізвався рідний Крим
Хочу повернутись в дім
Мелітополь в чаті пише" Поверніть мене скоріше"
Вінниця всіх обіймає
Всіх чекає про всіх знає
Обізвалася Полтава,
Також усю ніч не спала
Обізвався Миколаєв
Ми стоїм, ми все здолаєм
Нікополь тримає стрій
Попри вибухи і біль
Суми кожен день дрижать
Суми це міцнющий брат
Обізвався Кривий Ріг
Наді мною гуркіт ліг
А Бахмут стоїть мовчить
Бо в руїнах він лежить
Обізвався І Донбас
Я молюся за всі нас
Скадовськ рідненький в журбі
Мріє жить в рідній сімї
Обізвалось Допропілля сіро- чорне, як вугілля.
Майже знищене пусте,
Але досі все ж моє
Тут і Харків обізвався
Я стою, я не зламався
Брат його Покровськ стоїть
Під обстрілами не спить
Обізвався і Жидачів
Ми далеко та всі плачем
Обізвалась і Одеса
В небі знов тривожна меса...
Купянськ з вами на звязку
Знали б ви мою тугу
Попри вибухи і біль
Я незламний, я живий
🖍️ Віктор Мемрук
Гортаючи ленту в одній із соц мережі, натрапив на такий допис:" Ходить Гарбуз по Городу, питається свого Роду,Ой чи живі, чи здорові всі родичі Гарбузові". А далі люди просто почали коментувати. Якось так...( і це не всі коментарі)Обізвався рідний КримХочу повернутись в дімМелітополь в чаті пише" Поверніть мене скоріше"Вінниця всіх обіймаєВсіх чекає про всіх знаєОбізвалася Полтава,Також усю ніч не спалаОбізвався МиколаєвМи стоїм, ми все здолаємНікополь тримає стрійПопри вибухи і більСуми кожен день дрижатьСуми це міцнющий братОбізвався Кривий РігНаді мною гуркіт лігА Бахмут стоїть мовчитьБо в руїнах він лежитьОбізвався І ДонбасЯ молюся за всі насСкадовськ рідненький в журбіМріє жить в рідній сімїОбізвалось Допропілля сіро- чорне, як вугілля.Майже знищене пусте,Але досі все ж моєТут і Харків обізвавсяЯ стою, я не зламавсяБрат його Покровськ стоїтьПід обстрілами не спитьОбізвався і ЖидачівМи далеко та всі плачемОбізвалась і ОдесаВ небі знов тривожна меса...Купянськ з вами на звязкуЗнали б ви мою тугуПопри вибухи і більЯ незламний, я живий🖍️ Віктор Мемрук1
1коментарів 227переглядів 1 Поширень