• Від учора домовлялися, що діти сьогодні садитимуть помідори від Зоя Яковенко та Оксана Скляренко?

    Дівки, щиро вам вдячна за розсаду!!!


    Коли я нарешті витрухалася у двір, синочок посадкову акцію майже завершив!:)

    Донечку будити пожалів!:)


    Ну то я, добра матуся, й без помідорів їй нарізала трошки роботи!:)


    Мене сьогодні щось перемкнуло на молочці?:)

    То окрім булгуру з мʼясом та овочами я ще наварганила по каструльці какао та молочних макаронів!:)

    Як не років десять я таких макаронів не готувала?:)


    Яйця зібрані.

    Білизна порозвішана.

    Хата метена.


    Ще щось напрацювати?:)

    Чи вже можна видихнути?:)

    Від учора домовлялися, що діти сьогодні садитимуть помідори від Зоя Яковенко та Оксана Скляренко?Дівки, щиро вам вдячна за розсаду!!!Коли я нарешті витрухалася у двір, синочок посадкову акцію майже завершив!:)Донечку будити пожалів!:)Ну то я, добра матуся, й без помідорів їй нарізала трошки роботи!:)Мене сьогодні щось перемкнуло на молочці?:)То окрім булгуру з мʼясом та овочами я ще наварганила по каструльці какао та молочних макаронів!:)Як не років десять я таких макаронів не готувала?:)Яйця зібрані.Білизна порозвішана.Хата метена.Ще щось напрацювати?:)Чи вже можна видихнути?:)
    180views
  • 🤯 Умови утримання в Ужгородському ТЦК показав омбудсман Лубінець.

    У людей забирали телефони. На 40–60 осіб лише 3 кружки та 8 металевих тарілок, люди змушені їсти по черзі з одного посуду без обробки. Один туалет і один душ на 60 людей. Відсутня постільна білизна. Один із утримуваних в ТЦК — ветеран війни, який пройшов Бахмут і мав при собі посвідчення УБД, але його все одно не відпустили.
    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    🤯 Умови утримання в Ужгородському ТЦК показав омбудсман Лубінець. У людей забирали телефони. На 40–60 осіб лише 3 кружки та 8 металевих тарілок, люди змушені їсти по черзі з одного посуду без обробки. Один туалет і один душ на 60 людей. Відсутня постільна білизна. Один із утримуваних в ТЦК — ветеран війни, який пройшов Бахмут і мав при собі посвідчення УБД, але його все одно не відпустили. #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    1
    495views
  • 🤯Умови утримання в Ужгородському ТЦК показав омбудсман Лубінець.
    ▪️У людей забирали телефони.
    ▪️На 40–60 осіб — лише 3 кружки та 8 металевих тарілок, люди змушені їсти по черзі з одного посуду без обробки.
    ▪️Один туалет і один душ на 60 людей. Відсутня постільна білизна.
    ▪️У людей були серйозні проблеми із здоров'ям, але швидку їм не викликали.
    Деяких людей в таких умовах тримають по 50 днів.
    Один із утримуваних в ТЦК — ветеран війни, який пройшов Бахмут і мав при собі посвідчення УБД, але його все одно не відпустили.
    Окрім того, представників омбудсмана з прав людини не хотіли пускати у приміщення 🤬

    https://t.me/Ukraineaboveallelse
    🤯Умови утримання в Ужгородському ТЦК показав омбудсман Лубінець. ▪️У людей забирали телефони. ▪️На 40–60 осіб — лише 3 кружки та 8 металевих тарілок, люди змушені їсти по черзі з одного посуду без обробки. ▪️Один туалет і один душ на 60 людей. Відсутня постільна білизна. ▪️У людей були серйозні проблеми із здоров'ям, але швидку їм не викликали. Деяких людей в таких умовах тримають по 50 днів. Один із утримуваних в ТЦК — ветеран війни, який пройшов Бахмут і мав при собі посвідчення УБД, але його все одно не відпустили. Окрім того, представників омбудсмана з прав людини не хотіли пускати у приміщення 🤬 https://t.me/Ukraineaboveallelse
    464views
  • В Одесі жінку зґвалтували та закопали у снігу

    📍На території будівництва за огорожею було виявлено тіло невідомої жінки приблизно 50 років.
    📍За попередніми даними, загибла могла стати жертвою насильства: тіло було напівроздягнене, нижня білизна лежала поруч, а саме тіло закопане у снігу.
    📍Справу розслідує поліція.
    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    #кримінал
    В Одесі жінку зґвалтували та закопали у снігу 📍На території будівництва за огорожею було виявлено тіло невідомої жінки приблизно 50 років. 📍За попередніми даними, загибла могла стати жертвою насильства: тіло було напівроздягнене, нижня білизна лежала поруч, а саме тіло закопане у снігу. 📍Справу розслідує поліція. #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини #кримінал
    211views
  • Настрою щось звершувати геть нема…
    Ні-я-ко-го…

    Тільки б укублювалася в своєму лігві та й усе…
    А якщо ще й світло відсутнє, то взагалі…
    В наявності тільки суцільна дисфункція мотиваційної системи!:) Те саме, що й лінь, але як гарно звучить?:)

    Збиралася відпііііі-піііі-пііі-мити Туалетним каченям горшики, вмивальню, ванну?
    Не пішла!:)

    Ірина Олександрова відпііііі-піііі-пііі-мивала підлогу в санвузлі! З Доместосом!
    Бо придворна зграя десь там відмітилася!:) Пппппппотвори хутряні!:)

    Нашкребла в собі сил тільки на те, щоб котячі горщики довести до ладу та пресовану тирсу в них поміняти.

    Поки було світло, поглядала на пралку?
    Та ні.
    Яке прання сьогодні, коли ще вчорашня білизна не посохла до пуття?:)

    Ялинку б вже час нагогошити?
    Й цим ліниво мені було займатися…

    Ото тільки сала й насолила.
    По якомусь дивному рецепту?

    Кожен шматочок занурювала в суміш солі, цукру, оцту, гірчиці, часнику, перцю!:)
    Запах запаморочливий!:)
    Чого не можна сказати про вигляд?:)
    Вигляд воно має, якесь зовсім не тойво, як формулюють на Полтавщині?:)
    Який вийде смак, завтра оцінюватимемо!:)

    А ще начекрижила ооооттакезними ковалками миску печінки та сала.
    В морозилку запхала поки що.
    Коли прийде фінансова криза, з якої я фактично ніколи не виходжу, в великій жарівниці тушкуватиму в рівних пропорціях сало, печінку, цибулю та моркву.
    Перемʼясорубаю все це тушковане добро, та нароблю паштетів!

    Куркам своїм влаштовувала пропиз…она!:)
    То одне яйце за день?
    То два?
    Дійшло вже до того, що я яйця в крамниці купую???
    Ви таке бачили???

    Курки є?
    Два мішки їдла за місяць їм купуй? З дооооодатками вітамінно-мінеральними?
    Так ще й яйця купуй???

    Два дні - жодного яйця!!!
    Офіційно оголосила їм!:)
    Або ̶п̶о̶з̶а̶п̶л̶а̶н̶о̶в̶и̶й̶ ̶х̶о̶л̶о̶д̶е̶ц̶ь̶
    скорочення штатів?:)
    Або яйця?:)
    Вчора два знесли!:)
    Сьогодні одненьке!:)

    Ви там як?
    Настрою щось звершувати геть нема… Ні-я-ко-го… Тільки б укублювалася в своєму лігві та й усе… А якщо ще й світло відсутнє, то взагалі… В наявності тільки суцільна дисфункція мотиваційної системи!:) Те саме, що й лінь, але як гарно звучить?:) Збиралася відпііііі-піііі-пііі-мити Туалетним каченям горшики, вмивальню, ванну? Не пішла!:) Ірина Олександрова відпііііі-піііі-пііі-мивала підлогу в санвузлі! З Доместосом! Бо придворна зграя десь там відмітилася!:) Пппппппотвори хутряні!:) Нашкребла в собі сил тільки на те, щоб котячі горщики довести до ладу та пресовану тирсу в них поміняти. Поки було світло, поглядала на пралку? Та ні. Яке прання сьогодні, коли ще вчорашня білизна не посохла до пуття?:) Ялинку б вже час нагогошити? Й цим ліниво мені було займатися… Ото тільки сала й насолила. По якомусь дивному рецепту? Кожен шматочок занурювала в суміш солі, цукру, оцту, гірчиці, часнику, перцю!:) Запах запаморочливий!:) Чого не можна сказати про вигляд?:) Вигляд воно має, якесь зовсім не тойво, як формулюють на Полтавщині?:) Який вийде смак, завтра оцінюватимемо!:) А ще начекрижила ооооттакезними ковалками миску печінки та сала. В морозилку запхала поки що. Коли прийде фінансова криза, з якої я фактично ніколи не виходжу, в великій жарівниці тушкуватиму в рівних пропорціях сало, печінку, цибулю та моркву. Перемʼясорубаю все це тушковане добро, та нароблю паштетів! Куркам своїм влаштовувала пропиз…она!:) То одне яйце за день? То два? Дійшло вже до того, що я яйця в крамниці купую??? Ви таке бачили??? Курки є? Два мішки їдла за місяць їм купуй? З дооооодатками вітамінно-мінеральними? Так ще й яйця купуй??? Два дні - жодного яйця!!! Офіційно оголосила їм!:) Або ̶п̶о̶з̶а̶п̶л̶а̶н̶о̶в̶и̶й̶ ̶х̶о̶л̶о̶д̶е̶ц̶ь̶ скорочення штатів?:) Або яйця?:) Вчора два знесли!:) Сьогодні одненьке!:) Ви там як?
    618views
  • Чоловік прокидається після жорсткої п’янки, дивиться, білизна випрана, попрасована, на стільчик повішена, на столі сніданок і пляшка пива. Дружина пішла на роботу не сказавши ні слова, без істерики.
    Він до сина:
    - Сину, що вчора було?
    - Тату, ти прийшов в 2:00, до дідька п’яний, впав на ліжко. А коли мама спробувала тебе роздягнути ти сказав: не чіпай, дурепо, я одружений!
    Чоловік прокидається після жорсткої п’янки, дивиться, білизна випрана, попрасована, на стільчик повішена, на столі сніданок і пляшка пива. Дружина пішла на роботу не сказавши ні слова, без істерики. Він до сина: - Сину, що вчора було? - Тату, ти прийшов в 2:00, до дідька п’яний, впав на ліжко. А коли мама спробувала тебе роздягнути ти сказав: не чіпай, дурепо, я одружений!
    332views
  • #поезія
    Звичайний ранок - масло, грінка, чай.
    Товче білизну невгамонна "пралька".
    Спішить життя. Не треба, постривай.
    Не треба так, моя рідна печалька.

    Ти не спіши. Я тут не набулась.
    Ще маю плани на весну й горОди.
    Ще карта ляже, ляже прямо в масть
    І викине всіх джокерів з колоди.

    Ще буде літо. Я його люблю.
    Ще дочекаюся заквітчаних каштанів.
    Ти не спіши, життя, тебе молю,
    Бо в мене так багато різних планів.

    Сказала це й пішла своє робить.
    Переберу, помию, поскладаю.
    Моя печаль на припічку сидить,
    Запрошує попити з нею чаю.

    Я п'ю сама. Смакує? Так собі.
    Життя мінливе, як осіння мжичка,
    Як вітерець, що плаче на горбі
    І здмухує пилюку з черевичка.

    І я це бачу - клени мовчазні,
    Береза-пава в золоті німому.
    Під ноги листя стелиться мені
    І жовтень-франт веде мене додому.

    І знову день, і вечір. Ще живу
    У цьому вирі високосних звуків.
    Усе старе на клаптики порву.
    Нехай нове веде мене за руку.

    А ось і ніч. Минулось, що було.
    Білизна сохне, вітерець гойдає.
    Я бачу, як осіннє джерело,
    Тече, тече й повільно витікає...

    Галина Потопляк
    #поезія Звичайний ранок - масло, грінка, чай. Товче білизну невгамонна "пралька". Спішить життя. Не треба, постривай. Не треба так, моя рідна печалька. Ти не спіши. Я тут не набулась. Ще маю плани на весну й горОди. Ще карта ляже, ляже прямо в масть І викине всіх джокерів з колоди. Ще буде літо. Я його люблю. Ще дочекаюся заквітчаних каштанів. Ти не спіши, життя, тебе молю, Бо в мене так багато різних планів. Сказала це й пішла своє робить. Переберу, помию, поскладаю. Моя печаль на припічку сидить, Запрошує попити з нею чаю. Я п'ю сама. Смакує? Так собі. Життя мінливе, як осіння мжичка, Як вітерець, що плаче на горбі І здмухує пилюку з черевичка. І я це бачу - клени мовчазні, Береза-пава в золоті німому. Під ноги листя стелиться мені І жовтень-франт веде мене додому. І знову день, і вечір. Ще живу У цьому вирі високосних звуків. Усе старе на клаптики порву. Нехай нове веде мене за руку. А ось і ніч. Минулось, що було. Білизна сохне, вітерець гойдає. Я бачу, як осіннє джерело, Тече, тече й повільно витікає... Галина Потопляк
    1
    616views
  • Білизна у дворі на мотузках вже вибовталася та посохла.

    Встигла до тієї грози, якою погрожують синоптики.

    Я також встигла?
    Не посохнути!:)

    Посуд після консервативної діяльності перемити.
    Яблук в садочку наскубти.
    До крамниці зганяти!
    Традиційно у супроводі!:)

    Повертаюся додому, Ірина Олександрова суху білизну з мотузок дере!
    Бо небо над моїм городом чорне?
    Ще й десь щось гуркотить!

    Ви там як?
    Білизна у дворі на мотузках вже вибовталася та посохла. Встигла до тієї грози, якою погрожують синоптики. Я також встигла? Не посохнути!:) Посуд після консервативної діяльності перемити. Яблук в садочку наскубти. До крамниці зганяти! Традиційно у супроводі!:) Повертаюся додому, Ірина Олександрова суху білизну з мотузок дере! Бо небо над моїм городом чорне? Ще й десь щось гуркотить! Ви там як?
    401views
  • В Японії випустили білизну із зображеннями першої «манґи»

    Chōjū-jinbutsu-giga («карикатури тварин і людей») — зібрання комедійних ілюстрацій тварин XI-XII століття. Часто їх називають першим японським прикладом історії в картинках та передтечею манґи. Насправді манґа виникла завдяки імпорту американських та європейських коміксів у XIX столітті, але це зовсім інша історія.

    Японський бренд Peach John вирішив використати зображення Choju-giga у своїй лінійці «мистецької білизни». Крім того, у них є білизна за мотивами картин богів вітру та грому від Оґати Коріна. Ну і без доробку Вінсента ван Гога теж не обійшлося.

    А як ви ставитесь до такої «реінтерпретації» класики?)

    Взято у AnimeStreetUA: https://t.me/animestreetua/4608?single
    Там ви можете переглянути інші зображення)
    В Японії випустили білизну із зображеннями першої «манґи» Chōjū-jinbutsu-giga («карикатури тварин і людей») — зібрання комедійних ілюстрацій тварин XI-XII століття. Часто їх називають першим японським прикладом історії в картинках та передтечею манґи. Насправді манґа виникла завдяки імпорту американських та європейських коміксів у XIX столітті, але це зовсім інша історія. Японський бренд Peach John вирішив використати зображення Choju-giga у своїй лінійці «мистецької білизни». Крім того, у них є білизна за мотивами картин богів вітру та грому від Оґати Коріна. Ну і без доробку Вінсента ван Гога теж не обійшлося. А як ви ставитесь до такої «реінтерпретації» класики?) Взято у AnimeStreetUA: https://t.me/animestreetua/4608?single Там ви можете переглянути інші зображення)
    1
    2Kviews
  • Життя навчає, що складання планів - зайва справа?:)
    А вони ж все одне складаються!!!

    Пішла з ревізією у город?:)
    Цибуляне пірʼячко вже полягло, так.
    Але ж лежить собі зелене!?:)
    Й як повз нього пройти?:)

    Наскубла того пірʼя!:)
    Начекрижила!:)
    В морозилку запхала!!!

    То ж сподіваюся жити?:)
    Ряст топтати?:)
    Дорогами життя черевичити?:)

    Й що світло в мене буде, сподіваюся?
    Й морозилка працюватиме?
    Й хата моя нікуди не дінеться?

    Ото й топчуся!
    Та якби ж я сама топталася?:)
    Поруч зі мною нікому спокою нема!:)

    Синочок тягав з підвалу старезні слоїки!
    Звільняв їх від такого ж старого вмісту!!!

    Ірина Олександрова збирала смородину та малину!

    Ще в нас білизна пралася!
    Окрошка на мінералці готувалася!

    Ще ж!
    Пташечки наші, курочки-пасочки, також топталися!:) Таааааких цікавих яєць нанесли!!!
    Якщо бірюзово-блакитнувасті я вже якось бачила, то оте брудно-зелене для мене - новина!:)

    Ви там як?
    Цілі?
    Життя навчає, що складання планів - зайва справа?:) А вони ж все одне складаються!!! Пішла з ревізією у город?:) Цибуляне пірʼячко вже полягло, так. Але ж лежить собі зелене!?:) Й як повз нього пройти?:) Наскубла того пірʼя!:) Начекрижила!:) В морозилку запхала!!! То ж сподіваюся жити?:) Ряст топтати?:) Дорогами життя черевичити?:) Й що світло в мене буде, сподіваюся? Й морозилка працюватиме? Й хата моя нікуди не дінеться? Ото й топчуся! Та якби ж я сама топталася?:) Поруч зі мною нікому спокою нема!:) Синочок тягав з підвалу старезні слоїки! Звільняв їх від такого ж старого вмісту!!! Ірина Олександрова збирала смородину та малину! Ще в нас білизна пралася! Окрошка на мінералці готувалася! Ще ж! Пташечки наші, курочки-пасочки, також топталися!:) Таааааких цікавих яєць нанесли!!! Якщо бірюзово-блакитнувасті я вже якось бачила, то оте брудно-зелене для мене - новина!:) Ви там як? Цілі?
    1
    576views
More Results