• НЕХАЙ ГОСПОДЬ ПОЧУЄ НАС


    З Небес спустився Гавриїл,

    Приніс Марії дивну вість.

    Дав Бог йому для то́го сил,

    Щоб зникли відчай наш і злість.


    Схилилась Діва у цей час,

    Прийнявши волю від Отця.

    Надія народилась в нас,

    Зігріла вірою серця́.


    Благая вість летить увись,

    В молитві небо ожило́.

    Ти перед Богом поклонись,

    Щоб в світі щезло кожне зло.


    Нехай Марія нас веде

    Крізь темряву до світлих днів.

    Хай віра в серці проросте,

    Звучить молитви щирий спів.


    Над нами небо голубе,

    Господня ласка обійма.

    Господь утішить і тебе,

    Коли на серці знов зима.


    Хай Благовіщення вогонь

    Дарує спокій та тепло.

    Із Божих лагідних долонь

    Проллється правдонька на зло.


    Нехай Госпо́дь почує нас

    Зішле нам вісточку про МИР,

    Хай ПЕРЕМОГИ при́йде час,

    Й не обруба ніхто нам крил.


    25.03.2026 р.


    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026

    НЕХАЙ ГОСПОДЬ ПОЧУЄ НАСЗ Небес спустився Гавриїл,Приніс Марії дивну вість.Дав Бог йому для то́го сил,Щоб зникли відчай наш і злість.Схилилась Діва у цей час,Прийнявши волю від Отця.Надія народилась в нас,Зігріла вірою серця́.Благая вість летить увись,В молитві небо ожило́.Ти перед Богом поклонись,Щоб в світі щезло кожне зло.Нехай Марія нас ведеКрізь темряву до світлих днів.Хай віра в серці проросте,Звучить молитви щирий спів.Над нами небо голубе,Господня ласка обійма.Господь утішить і тебе,Коли на серці знов зима.Хай Благовіщення вогоньДарує спокій та тепло.Із Божих лагідних долоньПроллється правдонька на зло.Нехай Госпо́дь почує насЗішле нам вісточку про МИР,Хай ПЕРЕМОГИ при́йде час,Й не обруба ніхто нам крил.25.03.2026 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2026
    265переглядів
  • #new_ukrainian_music #українська_музика

    #що_послухати #для_настрою

    анастимоза, Третя Штурмова - Зима (2026)

    https://www.youtube.com/watch?v=Y8QMk62WuK0

    #new_ukrainian_music #українська_музика#що_послухати #для_настроюанастимоза, Третя Штурмова - Зима (2026)https://www.youtube.com/watch?v=Y8QMk62WuK0
    205переглядів
  • ГОРИТЬ СВІЧА

    Горить свіча, але не на Святвечір,

    Горить свіча й сьогодні раді їй,

    Цей вогник гріє, гріє він, до речі,

    Бо йде війна на цій землі́ святій.


    Іде війна, нас ворог спопеляє,

    Й горить свіча, бо світла в нас нема,

    Та й нам Господь щоразу помагає,

    Ми не здамось, хоч йде до нас зима.


    Горить свіча, пала маленький вогник,

    Й думки́, як рій, у кожного із нас,

    Він тішить так, немов Різдвяний дзвоник,

    Засві́тить скоро й ПЕРЕМОГИ час.


    Горить свіча, й це, звісно, не багаття,

    Яке б зігріло нас серед зими́,

    Систему нищить ворог всю на шмаття,

    Бо тактика така у них війни.


    Горить свіча, та ми не здаємо́ся,

    Непросто нам без світла, без води́,

    До способів, щоб вижить, вдаємо́ся,

    Лиш не зітре́м ворожії сліди.


    Горить свіча, потріскує легенько,

    І молим Бога, щоб перемогти,

    Віщує ПЕРЕМОГУ нам серде́нько,

    Бо з нами Бог й поможе все пройти.


    25.11.2022 р.


    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2022


    ID: 966622

    ГОРИТЬ СВІЧАГорить свіча, але не на Святвечір,Горить свіча й сьогодні раді їй,Цей вогник гріє, гріє він, до речі,Бо йде війна на цій землі́ святій.Іде війна, нас ворог спопеляє,Й горить свіча, бо світла в нас нема,Та й нам Господь щоразу помагає,Ми не здамось, хоч йде до нас зима.Горить свіча, пала маленький вогник,Й думки́, як рій, у кожного із нас,Він тішить так, немов Різдвяний дзвоник,Засві́тить скоро й ПЕРЕМОГИ час.Горить свіча, й це, звісно, не багаття,Яке б зігріло нас серед зими́,Систему нищить ворог всю на шмаття,Бо тактика така у них війни.Горить свіча, та ми не здаємо́ся,Непросто нам без світла, без води́,До способів, щоб вижить, вдаємо́ся,Лиш не зітре́м ворожії сліди.Горить свіча, потріскує легенько,І молим Бога, щоб перемогти,Віщує ПЕРЕМОГУ нам серде́нько,Бо з нами Бог й поможе все пройти.25.11.2022 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2022ID: 966622
    222переглядів
  • ⚠️ Дарницьку ТЕЦ до зими повністю не відновлять — і це лише одна з проблем, про які попереджають енергетики. Київ наразі має лише 17–18% від необхідного фінансування для підготовки до нового опалювального сезону.

    💧 Найвразливішим знову може стати Лівобережжя — Троєщина, Дарниця та Деснянський район. Причина не лише у пошкоджених ТЕЦ, а й у відсутності автономного живлення для критичної інфраструктури, зокрема Київводоканалу. Саме це минулої зими спричинило масштабні проблеми з водою та теплом.

    🛡 Експерт Геннадій Рябцев називає три ключові умови, без яких наступна зима для столиці може стати ще складнішою. Одна із них — інженерний захист енергетичних об'єктів.
    #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news #Київ_війна
    ⚠️ Дарницьку ТЕЦ до зими повністю не відновлять — і це лише одна з проблем, про які попереджають енергетики. Київ наразі має лише 17–18% від необхідного фінансування для підготовки до нового опалювального сезону. 💧 Найвразливішим знову може стати Лівобережжя — Троєщина, Дарниця та Деснянський район. Причина не лише у пошкоджених ТЕЦ, а й у відсутності автономного живлення для критичної інфраструктури, зокрема Київводоканалу. Саме це минулої зими спричинило масштабні проблеми з водою та теплом. 🛡 Експерт Геннадій Рябцев називає три ключові умови, без яких наступна зима для столиці може стати ще складнішою. Одна із них — інженерний захист енергетичних об'єктів. #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news #Київ_війна
    306переглядів
  • БІЛА ОБЛОГА

    Пам'ять верталася знову додому,
    Вулиця визнала білу облогу,
    Снігом укрилося давнє, знайоме...

    Вітер плекав тополя криворогі,
    Гілка писала на склі свої знаки,
    День залишав за собою дорогу.

    Все загубилось в зимовій атаці,
    Небо схиляло холодні знамена,
    Люди мовчали у власній кімнаті.

    Хтось повертався з далеких фрагментів,
    Довго тримав у долонях безмовність,
    Наче боявся чужого замету.

    Спогад збирав у собі суть промови,
    Шарф в коридорі чекав свого часу,
    Погляд шукав у вікні лиш умовність.

    Сутінь у селах бувала вже часто,
    Сходи вели до старої будівлі,
    Де залишалась зима на терасі.

    Серце приймало удари повільні,
    Тиша чекала уже за дверима,
    Ніч простягнула подобу покрівлі.

    І залишила у пам'яті зиму.

    Мирослав Манюк
    13.05.2026
    БІЛА ОБЛОГА Пам'ять верталася знову додому, Вулиця визнала білу облогу, Снігом укрилося давнє, знайоме... Вітер плекав тополя криворогі, Гілка писала на склі свої знаки, День залишав за собою дорогу. Все загубилось в зимовій атаці, Небо схиляло холодні знамена, Люди мовчали у власній кімнаті. Хтось повертався з далеких фрагментів, Довго тримав у долонях безмовність, Наче боявся чужого замету. Спогад збирав у собі суть промови, Шарф в коридорі чекав свого часу, Погляд шукав у вікні лиш умовність. Сутінь у селах бувала вже часто, Сходи вели до старої будівлі, Де залишалась зима на терасі. Серце приймало удари повільні, Тиша чекала уже за дверима, Ніч простягнула подобу покрівлі. І залишила у пам'яті зиму. Мирослав Манюк 13.05.2026
    1
    673переглядів
  • У Бердянську зима триває досі і не скінчиться доки Бердянськ у полоні ворога.
    У Бердянську зима триває досі і не скінчиться доки Бердянськ у полоні ворога.
    2
    221переглядів
  • Білизну таки вирішила у дворі розвішати?

    Побігла до крамниці Татьяна Лоза?
    Бо Наталья Коваль в сільській групі такі світлини мʼяса виклала, хіба втримаєшся?:)

    Бігла туда, хххххолодна та таки ж весна спостерігалася?:)
    Назад поверталася, вже зима?:) Бо снігом насипало!:)

    У дворі Ірина Олександрова схильовано миготить!:)
    Переймається, дерти з мотузок білизну, яку я вже встигла поначіпляти?:)
    Чи сніг - то не дощ? Нехай далі на мотузках тіліпається?:)

    Донечка Анна приїжджала!
    По дорозі за моєю посилкою від Галина Микитинець на Нову пошту заскочила!!!
    Галинко, щиро тобі вдячна!!!

    Тепер в мене знов ростиме печіночниця, яка гепатика!
    З тих, що я більше цьогоріч взагалі не купуватиму!:)))

    Дме й досі…
    Розмірковую?
    Чи йти ту гепатику зараз садити?
    Чи мене з гірки, де запланована посадка, в вирій не знесе?:)
    Чи відкласти на завтра?:)

    Та ще ж ту гепатику поділити на три села колежанок тре?:)
    Доні та свасі Вика Виктория вже частину передала!:)
    Інших чекаю на роздачу!:)
    Білизну таки вирішила у дворі розвішати? Побігла до крамниці Татьяна Лоза? Бо Наталья Коваль в сільській групі такі світлини мʼяса виклала, хіба втримаєшся?:) Бігла туда, хххххолодна та таки ж весна спостерігалася?:) Назад поверталася, вже зима?:) Бо снігом насипало!:) У дворі Ірина Олександрова схильовано миготить!:) Переймається, дерти з мотузок білизну, яку я вже встигла поначіпляти?:) Чи сніг - то не дощ? Нехай далі на мотузках тіліпається?:) Донечка Анна приїжджала! По дорозі за моєю посилкою від Галина Микитинець на Нову пошту заскочила!!! Галинко, щиро тобі вдячна!!! Тепер в мене знов ростиме печіночниця, яка гепатика! З тих, що я більше цьогоріч взагалі не купуватиму!:))) Дме й досі… Розмірковую? Чи йти ту гепатику зараз садити? Чи мене з гірки, де запланована посадка, в вирій не знесе?:) Чи відкласти на завтра?:) Та ще ж ту гепатику поділити на три села колежанок тре?:) Доні та свасі Вика Виктория вже частину передала!:) Інших чекаю на роздачу!:)
    383переглядів
  • ❄️ Зима трохи заблукала і майже під кінець квітня знову завітала до України

    У багатьох регіонах, зокрема на півночі та сході, цієї ночі й ранку випав сніг. Про раптові снігопади повідомляли жителі Сумщини, Харківщини, Полтавщини, Дніпропетровщини.

    Оце так весна 😂
    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    ❄️ Зима трохи заблукала і майже під кінець квітня знову завітала до України У багатьох регіонах, зокрема на півночі та сході, цієї ночі й ранку випав сніг. Про раптові снігопади повідомляли жителі Сумщини, Харківщини, Полтавщини, Дніпропетровщини. Оце так весна 😂 #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    255переглядів 3Відтворень
  • Зима повертається ❄️🌧️❄️
    Зима повертається ❄️🌧️❄️
    190переглядів 4Відтворень
  • УЖЕ ВЕСНА БУЯЄ НАВКРУГИ

    Уже весна буяє навкруги,
    А лютий ворог далі атакує,
    У нього вдосталь до цього́ жаги,
    Й від цьо́го вбивця тільки торжествує.

    Уже весна буяє навкруги,
    І паросток з землі угору пнеться,
    В домівці нашій кляті вороги,
    На землю далі наша крівця ллється.

    Уже весна буяє навкруги
    І повняться сади пташиним співом,
    Вже й кригу відпустили береги,
    Й поля рясніють вражим міносівом.

    Уже весна буяє навкруги
    І зеленню земля уся візьметься,
    Ми спраглі від бажання і снаги,
    Зате орда ніяк не схаменеться.

    Уже весна буяє навкруги
    Й струмки гірські почали жебоніти,
    Зійшли вже всюди білії сніги,
    Продовжує Вкраїна нас боліти.

    Уже весна буяє навкруги,
    Зима цього́річ відійшла в минуле,
    Наш край не має ворогам руги́*,
    Ми зе́млі ще свої́ не повернули.

    Уже весна буяє навкруги,
    І хочеться дихну́ть на повні груди.
    Коли не буде вражої ноги́?
    Коли у нас вже МИР і спокій буде?

    08.03.2025 р.

    РУГА* - передана комусь земля на утримання

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2025
    ID: 1034963
    УЖЕ ВЕСНА БУЯЄ НАВКРУГИ Уже весна буяє навкруги, А лютий ворог далі атакує, У нього вдосталь до цього́ жаги, Й від цьо́го вбивця тільки торжествує. Уже весна буяє навкруги, І паросток з землі угору пнеться, В домівці нашій кляті вороги, На землю далі наша крівця ллється. Уже весна буяє навкруги І повняться сади пташиним співом, Вже й кригу відпустили береги, Й поля рясніють вражим міносівом. Уже весна буяє навкруги І зеленню земля уся візьметься, Ми спраглі від бажання і снаги, Зате орда ніяк не схаменеться. Уже весна буяє навкруги Й струмки гірські почали жебоніти, Зійшли вже всюди білії сніги, Продовжує Вкраїна нас боліти. Уже весна буяє навкруги, Зима цього́річ відійшла в минуле, Наш край не має ворогам руги́*, Ми зе́млі ще свої́ не повернули. Уже весна буяє навкруги, І хочеться дихну́ть на повні груди. Коли не буде вражої ноги́? Коли у нас вже МИР і спокій буде? 08.03.2025 р. РУГА* - передана комусь земля на утримання ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2025 ID: 1034963
    509переглядів
Більше результатів