• 742 тисячі дітей були примусово переміщені або депортовані до росії у період з лютого по грудень 2022 року, — Лубінець.


    Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що 1,6 мільйона українських дітей проживали на територіях, які були окуповані Росією з 2014 року, включаючи Крим.

    742 тисячі дітей були примусово переміщені або депортовані до росії у період з лютого по грудень 2022 року, — Лубінець.Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що 1,6 мільйона українських дітей проживали на територіях, які були окуповані Росією з 2014 року, включаючи Крим.
    105переглядів 2Відтворень
  • Прагматика утилізації, без переможних гасел та прикрас: пʼять місяців поспіль баланс СВО «прибуло/вибуло» утримується дронами ВІДʼЄМНИМ.

    Про відʼємний приріст окупаційного угруповання у цифрах:

    •148,4 тис осіб ПРИБУЛО- рф мобілізувала/законтрактувала у СВО протягом грудня 2025- квітня 2026 (відомості ГУР, проломи і офіційні джерела рф):
    33,0 тис - грудень
    20,2 тис - січень
    25,4 тис - лютий
    34,6 тис - березень
    35,2 тис - квітень
    (Дімон Медведев заявив «давіча» 30 квітня про 137 тис (127 тис контрактників та 10 тис добровольців у 2026-му). Доречі, дав пиздунця лише на двадцяточку з хвостиком, мабуть ПДВ додав, але нам годиться.

    •156 735 осіб ☠️🩸ВИБУЛО- санітарні та безповоротні втрати противника від уражень ЛИШЕ дронами, верифікованих у системі ситуативної обізнаності Delta, що стоїть на озброєнні в ЗСУ:
    33 006 - грудень
    29 572 - січень
    26 204 - лютий
    33 989 - березень
    33 964 - квітень

    *у Delta наразі понад 200 тис активних користувачів, тому ці цифри та сам зміст верифікації перевірити широкому загалу уповноважених та зацікавлених осіб не є складною задачею (уся метрика події фіксується разом з відеофіксацією).

    Ще +4651 одиницю живої сили противника знищено/уражено артилерією (з тих, що можливо підтвердити відео та верифікувати). На правду, реальний толеранс складає близько +20% від загальної кількості знищення піхоти противника, що не має підтверджень: знищення у контактних боях (стрілкотня), ураження рсзв та артилерії, що не супроводжуються відео дорозвідки дронами, та знищення противника дронами в укриттях (заскочило 4 хробака у потрепану хату, дронами ії розібрали в нуль, але тіла присипало або у підвал гіпотетично чкурнули- ці четверо не зараховуються: «нету тела- нету дела»).

    ‼️Пʼятий місяць поспіль вдається втримати той баланс ВІДʼЄМНИМ, і це одне з надважливих завдань прямого впливу СОУ на боєздатність та силу тиску противника на поле бою.
    Вже в межах задачі по знищенню живої сили противника є свої пріоритети: хробачі пілоти, командні пункти та інше, але то «позабалансова» тема.

    В Угрупованні СБС встановлена норма- мінімум 30% уражень мають стосуватися живої сили противника. Поточний сукупний результат за 11 місяців існування Угруповання СБС становить 29,59%, що легко перевірити у онлайн Підрахуйці СБС: з 305,7 тис верифікованих знищених та уражених Птахами СБС цілей, жива сила склала 90 470☠️🩸ос ров (48843-200☠️, 41627-300🩸), прошу пана: https://sbs-group.army/subdivision/usf_grouping?period=custom&o=3

    Результат квітня 2026 Птахи СБС закрили на відмітці 10581☠️🩸хробаків, що становить 31.15% від загального результату військ СОУ знищених/уражених одиниць живої сили противника за допомогою дронів, або КОЖНИЙ ТРЕТІЙ підтверджено знищений хробак армії-окупанта.
    Така прагматика утилізації.
    Києва за три дні на території України вже ніколи не станеться.

    Обмін тушки противника на пластик та залізо дрона вартістю 300-500 доларів- кращий з існуючих у світі курсів обміну.

    Справжня гіперінфляція нікчемного життя хробака. Ціна того відспіваного життя противника обраховується у СБС кропітко у системі впровадженого управлінського обліку, з моменту утворення, 11 місяців поспіль і становить 882$ (витрата дронів відносно кількості підтвердженого знищення саме живої сили).

    Лінія Дронів має якнайшвидше зімкнутися вздовж всієї смуги фронту. Для цього нас має стати 5% загальної чисельності Війська Українського. Наразі 2,5%.

    Працюймо, Джентельмени!
    Дякую за героїчну боротьбу та сумлінне виконання бойових задач.
    Вічна памʼять полеглим Птахам-Побратимам та Воїнам СОУ🫡🇺🇦

    Слідкувати результати СБС наживо:
    Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»
    https://sbs-group.army/

    МАДЯР🇺🇦
    04.05.26
    Прагматика утилізації, без переможних гасел та прикрас: пʼять місяців поспіль баланс СВО «прибуло/вибуло» утримується дронами ВІДʼЄМНИМ. Про відʼємний приріст окупаційного угруповання у цифрах: •148,4 тис осіб ПРИБУЛО- рф мобілізувала/законтрактувала у СВО протягом грудня 2025- квітня 2026 (відомості ГУР, проломи і офіційні джерела рф): 33,0 тис - грудень 20,2 тис - січень 25,4 тис - лютий 34,6 тис - березень 35,2 тис - квітень (Дімон Медведев заявив «давіча» 30 квітня про 137 тис (127 тис контрактників та 10 тис добровольців у 2026-му). Доречі, дав пиздунця лише на двадцяточку з хвостиком, мабуть ПДВ додав, але нам годиться. •156 735 осіб ☠️🩸ВИБУЛО- санітарні та безповоротні втрати противника від уражень ЛИШЕ дронами, верифікованих у системі ситуативної обізнаності Delta, що стоїть на озброєнні в ЗСУ: 33 006 - грудень 29 572 - січень 26 204 - лютий 33 989 - березень 33 964 - квітень *у Delta наразі понад 200 тис активних користувачів, тому ці цифри та сам зміст верифікації перевірити широкому загалу уповноважених та зацікавлених осіб не є складною задачею (уся метрика події фіксується разом з відеофіксацією). Ще +4651 одиницю живої сили противника знищено/уражено артилерією (з тих, що можливо підтвердити відео та верифікувати). На правду, реальний толеранс складає близько +20% від загальної кількості знищення піхоти противника, що не має підтверджень: знищення у контактних боях (стрілкотня), ураження рсзв та артилерії, що не супроводжуються відео дорозвідки дронами, та знищення противника дронами в укриттях (заскочило 4 хробака у потрепану хату, дронами ії розібрали в нуль, але тіла присипало або у підвал гіпотетично чкурнули- ці четверо не зараховуються: «нету тела- нету дела»). ‼️Пʼятий місяць поспіль вдається втримати той баланс ВІДʼЄМНИМ, і це одне з надважливих завдань прямого впливу СОУ на боєздатність та силу тиску противника на поле бою. Вже в межах задачі по знищенню живої сили противника є свої пріоритети: хробачі пілоти, командні пункти та інше, але то «позабалансова» тема. В Угрупованні СБС встановлена норма- мінімум 30% уражень мають стосуватися живої сили противника. Поточний сукупний результат за 11 місяців існування Угруповання СБС становить 29,59%, що легко перевірити у онлайн Підрахуйці СБС: з 305,7 тис верифікованих знищених та уражених Птахами СБС цілей, жива сила склала 90 470☠️🩸ос ров (48843-200☠️, 41627-300🩸), прошу пана: https://sbs-group.army/subdivision/usf_grouping?period=custom&o=3 Результат квітня 2026 Птахи СБС закрили на відмітці 10581☠️🩸хробаків, що становить 31.15% від загального результату військ СОУ знищених/уражених одиниць живої сили противника за допомогою дронів, або КОЖНИЙ ТРЕТІЙ підтверджено знищений хробак армії-окупанта. Така прагматика утилізації. Києва за три дні на території України вже ніколи не станеться. Обмін тушки противника на пластик та залізо дрона вартістю 300-500 доларів- кращий з існуючих у світі курсів обміну. Справжня гіперінфляція нікчемного життя хробака. Ціна того відспіваного життя противника обраховується у СБС кропітко у системі впровадженого управлінського обліку, з моменту утворення, 11 місяців поспіль і становить 882$ (витрата дронів відносно кількості підтвердженого знищення саме живої сили). Лінія Дронів має якнайшвидше зімкнутися вздовж всієї смуги фронту. Для цього нас має стати 5% загальної чисельності Війська Українського. Наразі 2,5%. Працюймо, Джентельмени! Дякую за героїчну боротьбу та сумлінне виконання бойових задач. Вічна памʼять полеглим Птахам-Побратимам та Воїнам СОУ🫡🇺🇦 Слідкувати результати СБС наживо: Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА» https://sbs-group.army/ МАДЯР🇺🇦 04.05.26
    SBS-GROUP.ARMY
    Онлайн-табло "Підрахуйка" - звіт Угруповання СБС
    Звіт Угруповання СБС на Онлайн-табло «Підрахуйка». Уражені та знищені цілі ворога в режимі реального часу. Лише верифіковані ураження.
    1Kпереглядів
  • 81% українських айтівців використовують ШІ на особистому рівні, лише 4% не використовують взагалі — опитування DOU, грудень 2025. 89% фахівців, які впровадили ШІ на рівні проєкту або продукту, зазначили позитивний вплив на роботу. 49% мають корпоративні підписки на ШІ-сервіси, 31% платять самостійно. Найпопулярніша підписка — ChatGPT (46%), далі GitHub Copilot (28%), Gemini (27%), Cursor (26%), Claude (21%). https://channeltech.space/ukraine/dou-ai-usage-ukraine-it-survey-2025/
    81% українських айтівців використовують ШІ на особистому рівні, лише 4% не використовують взагалі — опитування DOU, грудень 2025. 89% фахівців, які впровадили ШІ на рівні проєкту або продукту, зазначили позитивний вплив на роботу. 49% мають корпоративні підписки на ШІ-сервіси, 31% платять самостійно. Найпопулярніша підписка — ChatGPT (46%), далі GitHub Copilot (28%), Gemini (27%), Cursor (26%), Claude (21%). https://channeltech.space/ukraine/dou-ai-usage-ukraine-it-survey-2025/
    CHANNELTECH.SPACE
    Опитування DOU: ChatGPT, Copilot, Cursor — чим користуються айтівці – Channel Tech
    81% українських айтівців використовують ШІ, але лише 49% мають корпоративні підписки. Лідер — ChatGPT, для розробників — GitHub Copilot.
    1
    852переглядів 1 Поширень
  • ТГ Volodimir Zolkin
    https://t.me/volodymyrzolkin

    Так смішно спостерігати, як команда Порошенка стала безкоштовними адвокатами проросійської жаби Орбана. Як тільки президент осадив цю зросійщену гниду, одразу ж занили про "високу дипломатію" та висловлюють свої співчуття бідному й ображеному Вітьку. 
    Ось, наприклад, політтехнолог Віктор Уколов слізно вибачається перед угорським народом за дії Президента України. І навіть фотографію турботливо прикріпив, де Сивочолий у 2017 році радісно тисне руку Орбану.
    А Ірина Геращенко дуже обурена тим, що Орбана назвали "пузаном". Для неї це "неприпустимі речі", які нібито мобілізують його електорат.
    Я правильно розумію, панове: коли Угорщина роками блокує нашу допомогу, шантажує весь ЄС і відкрито підіграє інтересам кремля — це нормально? А от назвати речі своїми іменами — це вже травма для вразливої душі вєлікого політика?
    А знаєте в чому секрет такої палкої любові до Орбана? Я вас зараз, мабуть, здивую (ні): поки країна воює, Петро Олексійович успішно робить бізнес із першими друзями москви. Як і завжди, взагалі-то.
    Лише у жовтні 2025 року (див. скрін 4) він задекларував майже 52 млн грн доходу, які прийшли прямо від Мінфіну Угорщини. Тобто його головний фінансовий донор зараз  — уряд Орбана.
    А тепер згадайте грудень 2023 року і скандальну спробу Порошенка виїхати на зустріч до того ж Орбана. Напередодні тієї поїздки він так само отримав від угорців понад 37 млн грн. Тоді в СБУ відкрито заявляли, що Росія готувала через цю зустріч масштабну ІПСО, а сам Порошенко хотів передати росіянам сигнал про готовність очолити кампанію із "примушення України до миру".
    Петро Олексійович знайшов собі нового путіна в особі Орбана і знову успішно на цьому заробляє. Уколов може скільки завгодно розказувати казки про "дипломатію", але всі пам'ятають їхні відмазки ще з часів схем із Медведчуком, Ліпецької фабрики та ласкавого "Жму руку, обнимаю".
    Тепер вам зрозуміло, чому пул Порошенка так вилизує дупу Орбану?
    Дай їм сьогодні владу — вони б і Закарпаття йому злили під соусом "складних дипломатичних компромісів". Аби тільки далі смоктати свої мільйони з уряду, який відкрито працює проти України.

    https://t.me/Ukraineaboveallelse
    ТГ Volodimir Zolkin https://t.me/volodymyrzolkin Так смішно спостерігати, як команда Порошенка стала безкоштовними адвокатами проросійської жаби Орбана. Як тільки президент осадив цю зросійщену гниду, одразу ж занили про "високу дипломатію" та висловлюють свої співчуття бідному й ображеному Вітьку.  Ось, наприклад, політтехнолог Віктор Уколов слізно вибачається перед угорським народом за дії Президента України. І навіть фотографію турботливо прикріпив, де Сивочолий у 2017 році радісно тисне руку Орбану. А Ірина Геращенко дуже обурена тим, що Орбана назвали "пузаном". Для неї це "неприпустимі речі", які нібито мобілізують його електорат. Я правильно розумію, панове: коли Угорщина роками блокує нашу допомогу, шантажує весь ЄС і відкрито підіграє інтересам кремля — це нормально? А от назвати речі своїми іменами — це вже травма для вразливої душі вєлікого політика? А знаєте в чому секрет такої палкої любові до Орбана? Я вас зараз, мабуть, здивую (ні): поки країна воює, Петро Олексійович успішно робить бізнес із першими друзями москви. Як і завжди, взагалі-то. Лише у жовтні 2025 року (див. скрін 4) він задекларував майже 52 млн грн доходу, які прийшли прямо від Мінфіну Угорщини. Тобто його головний фінансовий донор зараз  — уряд Орбана. А тепер згадайте грудень 2023 року і скандальну спробу Порошенка виїхати на зустріч до того ж Орбана. Напередодні тієї поїздки він так само отримав від угорців понад 37 млн грн. Тоді в СБУ відкрито заявляли, що Росія готувала через цю зустріч масштабну ІПСО, а сам Порошенко хотів передати росіянам сигнал про готовність очолити кампанію із "примушення України до миру". Петро Олексійович знайшов собі нового путіна в особі Орбана і знову успішно на цьому заробляє. Уколов може скільки завгодно розказувати казки про "дипломатію", але всі пам'ятають їхні відмазки ще з часів схем із Медведчуком, Ліпецької фабрики та ласкавого "Жму руку, обнимаю". Тепер вам зрозуміло, чому пул Порошенка так вилизує дупу Орбану? Дай їм сьогодні владу — вони б і Закарпаття йому злили під соусом "складних дипломатичних компромісів". Аби тільки далі смоктати свої мільйони з уряду, який відкрито працює проти України. https://t.me/Ukraineaboveallelse
    1Kпереглядів
  • Україна за кілька днів повернула 201 квадратний кілометр території, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

    Для порівняння: за весь грудень російські війська захопили 244 кв. км.

    Аналітики припускають, що українські війська скористалися перебоями з доступом росіян до Starlink.

    За даними ISW, без використання Starlink минулого тижня російські війська змогли досягти територіальних успіхів на фронті лише 9 лютого. В решту днів Київ просувався вперед.

    Українські контратаки зосереджені насамперед у зоні приблизно за 80 кілометрів на схід від міста Запоріжжя, де російські війська значно просунулися з літа 2025 року.

    📌 До середини лютого Росія контролювала повністю або частково 19,5% території України, порівняно з 18,6% роком раніше. Близько 7% — Крим та частина Донбасу перебували під окупацією РФ ще до початку повномасштабного вторгнення.
    #Новини_Україна #Новини_news_війна #Russian_Ukrainian #News_Ukraine #Новини #Новини_news #Ukrainian_news
    Україна за кілька днів повернула 201 квадратний кілометр території, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW). Для порівняння: за весь грудень російські війська захопили 244 кв. км. Аналітики припускають, що українські війська скористалися перебоями з доступом росіян до Starlink. За даними ISW, без використання Starlink минулого тижня російські війська змогли досягти територіальних успіхів на фронті лише 9 лютого. В решту днів Київ просувався вперед. Українські контратаки зосереджені насамперед у зоні приблизно за 80 кілометрів на схід від міста Запоріжжя, де російські війська значно просунулися з літа 2025 року. 📌 До середини лютого Росія контролювала повністю або частково 19,5% території України, порівняно з 18,6% роком раніше. Близько 7% — Крим та частина Донбасу перебували під окупацією РФ ще до початку повномасштабного вторгнення. #Новини_Україна #Новини_news_війна #Russian_Ukrainian #News_Ukraine #Новини #Новини_news #Ukrainian_news
    299переглядів
  • ⚡️ЗСУ за тиждень звільнили 201 км² території, скориставшись втратою росіянами доступу до терміналів Starlink на фронті, - Інститут дослідження війни (ISW).

    📊Це найбільше просування з червня 2023 року, - зазначають аналітики. Площа майже дорівнює тій, яку рф захопила за весь грудень.

    ⚔️ На Гуляйпільському та Запорізькому напрямках українські сили відкинули противника подекуди до 9 кілометрів.
    ⚡️ЗСУ за тиждень звільнили 201 км² території, скориставшись втратою росіянами доступу до терміналів Starlink на фронті, - Інститут дослідження війни (ISW). 📊Це найбільше просування з червня 2023 року, - зазначають аналітики. Площа майже дорівнює тій, яку рф захопила за весь грудень. ⚔️ На Гуляйпільському та Запорізькому напрямках українські сили відкинули противника подекуди до 9 кілометрів.
    2
    306переглядів
  • ⚡️ ЗСУ за п’ять днів звільнили понад 200 км² – це найбільше просування за короткий період із червня 2023 року, – France24.
    Деталі:
    ➡️ Площа звільненого майже дорівнює всім здобуткам рф за грудень 2025-го.
    ➡️ Найбільший прорив – близько 80 км на схід від Запоріжжя.
    ➡️ Деокуповано позиції на Харківському, Костянтинівському, Покровському та Новопавлівському напрямках.

    https://t.me/Ukraineaboveallelse
    ⚡️ ЗСУ за п’ять днів звільнили понад 200 км² – це найбільше просування за короткий період із червня 2023 року, – France24. Деталі: ➡️ Площа звільненого майже дорівнює всім здобуткам рф за грудень 2025-го. ➡️ Найбільший прорив – близько 80 км на схід від Запоріжжя. ➡️ Деокуповано позиції на Харківському, Костянтинівському, Покровському та Новопавлівському напрямках. https://t.me/Ukraineaboveallelse
    230переглядів
  • Порошенко задекларував понад 450 мільйонів гривень доходів від цінних паперів за півтора місяця – ЗМІ.
    Як пише УНІАН, після скандалів, пов’язаних із купівлею облігацій через власний фонд за донати українців, Петро Порошенко продовжує отримувати доходи з-за кордону.
    Згідно з його оновленою декларацією за грудень і січень, Порошенко отримав доходи саме з іноземних акцій та облігацій. Тобто лише за новорічні свята він збагатився на більш ніж 450 млн грн.
    Раніше повідомлялося, що під час війни Порошенко став заробляти у 30 разів більше, ніж до повномасштабного вторгнення. Лідер «Європейської солідарності», який офіційно підозрюється в держзраді за торгівлю з ОРДЛО, увійшов у трійку найбагатших олігархів України. А за кілька тижнів до запровадження персональних санкцій проти Порошенка він вивів з України понад 1 млрд грн, а ще майже 1 млрд грн подарував.

    https://t.me/Ukraineaboveallelse
    Порошенко задекларував понад 450 мільйонів гривень доходів від цінних паперів за півтора місяця – ЗМІ. Як пише УНІАН, після скандалів, пов’язаних із купівлею облігацій через власний фонд за донати українців, Петро Порошенко продовжує отримувати доходи з-за кордону. Згідно з його оновленою декларацією за грудень і січень, Порошенко отримав доходи саме з іноземних акцій та облігацій. Тобто лише за новорічні свята він збагатився на більш ніж 450 млн грн. Раніше повідомлялося, що під час війни Порошенко став заробляти у 30 разів більше, ніж до повномасштабного вторгнення. Лідер «Європейської солідарності», який офіційно підозрюється в держзраді за торгівлю з ОРДЛО, увійшов у трійку найбагатших олігархів України. А за кілька тижнів до запровадження персональних санкцій проти Порошенка він вивів з України понад 1 млрд грн, а ще майже 1 млрд грн подарував. https://t.me/Ukraineaboveallelse
    466переглядів
  • ❗️ З сьомої ранку проходять обшуки на КПП «Тиса», — журналіст Глагола

    Трьох військовослужбовців 94-го прикордонного загону підозрюють в організації системної схеми хабарництва за «зелений коридор» для транспорту протягом 2022–2024 років.

    Провадження відкрите за статтями про незаконне збагачення, контрабанду та отримання неправомірної вигоди.

    ➡️ Тим часом на Волинській митниці НАБУ знайшло «чорну касу» на $1 млн готівкою — це лише за грудень. Гроші виявили під час обшуків на посту «Луцьк».
    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    #кримінал #корупція
    ❗️ З сьомої ранку проходять обшуки на КПП «Тиса», — журналіст Глагола Трьох військовослужбовців 94-го прикордонного загону підозрюють в організації системної схеми хабарництва за «зелений коридор» для транспорту протягом 2022–2024 років. Провадження відкрите за статтями про незаконне збагачення, контрабанду та отримання неправомірної вигоди. ➡️ Тим часом на Волинській митниці НАБУ знайшло «чорну касу» на $1 млн готівкою — це лише за грудень. Гроші виявили під час обшуків на посту «Луцьк». #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини #кримінал #корупція
    449переглядів
  • ⚡️Мільйон доларів: ось як виглядала місячна каса Волинської митниці за грудень, яку «накрило» НАБУ, — ЗМІ

    НАБУ викрило схему розмитнення близько 2000 авто на Волинській митниці за підробленими сертифікатами EUR.1, через що бюджет у 2023–2024 роках втратив понад 105 млн грн.
    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    #кримінал #корупція
    ⚡️Мільйон доларів: ось як виглядала місячна каса Волинської митниці за грудень, яку «накрило» НАБУ, — ЗМІ НАБУ викрило схему розмитнення близько 2000 авто на Волинській митниці за підробленими сертифікатами EUR.1, через що бюджет у 2023–2024 роках втратив понад 105 млн грн. #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини #кримінал #корупція
    319переглядів
Більше результатів