• #МійПереклад #CoalChamber

    Кохання витає в повітрі
    Засліплює мене димом
    Ти — повітря, яким я дихаю
    Коли я задихаюся
    Метелики у слоїку
    Метелики у слоїку
    Метелики у слоїку
    Такі неживі

    Вийди з мого човна

    Полонила моє серце
    Смаколиками в кошику
    Заїкаючись, кажу
    Я кохаю тебе, мила
    Комахи у твоєму поцілунку
    Комахи у твоєму поцілунку
    Комахи у твоєму поцілунку
    Ти — моє сонечко

    Вийди з мого човна
    #МійПереклад #CoalChamber Кохання витає в повітрі Засліплює мене димом Ти — повітря, яким я дихаю Коли я задихаюся Метелики у слоїку Метелики у слоїку Метелики у слоїку Такі неживі Вийди з мого човна Полонила моє серце Смаколиками в кошику Заїкаючись, кажу Я кохаю тебе, мила Комахи у твоєму поцілунку Комахи у твоєму поцілунку Комахи у твоєму поцілунку Ти — моє сонечко Вийди з мого човна
    Coal Chamber - Rowboat
    1
    446переглядів Відтворень
  • Доброго ранку🌸
    Нехай твій день світить, як сонце, і буде ніжним, як крило метелика. 🦋
    Доброго ранку🌸 Нехай твій день світить, як сонце, і буде ніжним, як крило метелика. 🦋
    1
    174переглядів 6Відтворень
  • А життя, як метелик 🦋 сьогодні є, а завтра не має...
    Тому цінуймо кожну мить...
    А життя, як метелик 🦋 сьогодні є, а завтра не має... Тому цінуймо кожну мить...
    1
    76переглядів
  • Найкрасивіші метелики роблять мене ангелом на небесах, які чекає на мене там.🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠
    Найкрасивіші метелики роблять мене ангелом на небесах, які чекає на мене там.🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠
    1коментарів 191переглядів 15Відтворень
  • Ранок почався з чого?
    Ні, я не про нескінченні тривоги навіть…
    Я про інше!:)

    Ранок почався з сссссєкассса!:)

    Вчора ж я вам хвалилася світлинами оооооттакезного метелика, який стоїть на обліку в Червоній книзі України? Сатурнія велика називається! Хоча я її спочатку чомусь ідентифікувала як бражника?

    Так от сьогодні та Сатурнія вже пішла взаміж!:)
    Й де тільки так хуткенько знайшла собі нареченого?:)

    Як день сссссєкасом почався, так аж досі й продовжувався!:)
    З пристрастю та розлюченністю!:)
    Чи ми гірші за тих сатурнієв?:)

    Уууууувесь день ми з Ірина Олександрова протовклися дупами у кухні!:)))

    Іринка рррррроздіклєшувала пʼятеро курей! Яких ми дуже вдало придбали в сусідки, біженки з Авдіївки.
    Не курки, а свято душі!!!

    Мене понесло з космічною швидкістю готувати велике їдло!:)
    В рукав напхала картоплі, цибулі, моркви й одну з тих пʼятьох курок! В вершках, гірчиці, меду, олії та соєвому соусі!!!

    Якось не підрахувала кількість?:)
    Підозрюю, на половину села вистачить!:)

    А ще я зробила заготівлю на…
    Як це можна назвати?:)
    Не придумала ще!:)

    Відварила пів курки та декілька картоплин, обсмажила багатенько цибулі з морквою, все це добро охолодиться, перекалатаю блендером, змішаю з кропом й розкладу до формам для льоду та випікання кексів!
    Й замороджу!!!

    А потім під настрій, коли буде взагалі ліниво щось готувати, а таке трапляється регулярно, заливатиму ці льодяники окропом й вживатиму з задоволенням!!!

    На цій позитивній ноті й хотілося б завершити сьогоднішні звершення?:)

    Та ну саме так!:)
    Аааааа гору посуду ж ще тре було перемити?
    Ааааааааа якщо вже пішла така пиятинка, що ріж останній огірок, я продовжила ссссссєкасуальні екзерсіси!:)
    В особливо збочених формах!:) У всі дихально, перепрошую, пихальні організменні отвори!:)

    Ще й донечку напружила!:)
    Вмовила її відтягти до курей пʼять (!!!) трилитрових слоїків з якимось там недоїдками!:))) Які вже давно подавали нам сигнали лиха з тамбуру!:)

    Вже винятково на силі характеру я ще й ті слоїки перемила!!!

    Коли у ванну лізла, таке бажання виникало, когось покликати, щоб мене в туда завантажили, а потім назад!:)
    Застидалася волати про допомогу!:)
    Сама впоралася!:)

    Тепер тільки лежати!!!
    Й не зузжати!:)

    Ви як там?
    Ранок почався з чого? Ні, я не про нескінченні тривоги навіть… Я про інше!:) Ранок почався з сссссєкассса!:) Вчора ж я вам хвалилася світлинами оооооттакезного метелика, який стоїть на обліку в Червоній книзі України? Сатурнія велика називається! Хоча я її спочатку чомусь ідентифікувала як бражника? Так от сьогодні та Сатурнія вже пішла взаміж!:) Й де тільки так хуткенько знайшла собі нареченого?:) Як день сссссєкасом почався, так аж досі й продовжувався!:) З пристрастю та розлюченністю!:) Чи ми гірші за тих сатурнієв?:) Уууууувесь день ми з Ірина Олександрова протовклися дупами у кухні!:))) Іринка рррррроздіклєшувала пʼятеро курей! Яких ми дуже вдало придбали в сусідки, біженки з Авдіївки. Не курки, а свято душі!!! Мене понесло з космічною швидкістю готувати велике їдло!:) В рукав напхала картоплі, цибулі, моркви й одну з тих пʼятьох курок! В вершках, гірчиці, меду, олії та соєвому соусі!!! Якось не підрахувала кількість?:) Підозрюю, на половину села вистачить!:) А ще я зробила заготівлю на… Як це можна назвати?:) Не придумала ще!:) Відварила пів курки та декілька картоплин, обсмажила багатенько цибулі з морквою, все це добро охолодиться, перекалатаю блендером, змішаю з кропом й розкладу до формам для льоду та випікання кексів! Й замороджу!!! А потім під настрій, коли буде взагалі ліниво щось готувати, а таке трапляється регулярно, заливатиму ці льодяники окропом й вживатиму з задоволенням!!! На цій позитивній ноті й хотілося б завершити сьогоднішні звершення?:) Та ну саме так!:) Аааааа гору посуду ж ще тре було перемити? Ааааааааа якщо вже пішла така пиятинка, що ріж останній огірок, я продовжила ссссссєкасуальні екзерсіси!:) В особливо збочених формах!:) У всі дихально, перепрошую, пихальні організменні отвори!:) Ще й донечку напружила!:) Вмовила її відтягти до курей пʼять (!!!) трилитрових слоїків з якимось там недоїдками!:))) Які вже давно подавали нам сигнали лиха з тамбуру!:) Вже винятково на силі характеру я ще й ті слоїки перемила!!! Коли у ванну лізла, таке бажання виникало, когось покликати, щоб мене в туда завантажили, а потім назад!:) Застидалася волати про допомогу!:) Сама впоралася!:) Тепер тільки лежати!!! Й не зузжати!:) Ви як там?
    474переглядів
  • Спекла чудовий пиріг з ожиною.
    Світлин не буде!:)
    Бо від того пирога вже майже нічого не залишилося?:)
    Зненацька зʼївся!:)

    Ну так!:)
    Колежанки забігали!:)
    А мене ж ще баба Надя як виховувала особистим прикладом?:) Кожна людина, що потрапила в твою хату, обовʼязково повинна бути нагодована!:)
    Та й моя родина на відсутність апетиту ніколи не скаржилася?:)

    Не менш зненацька заснула!:)
    Жодного разу не збиралася?:)
    Й коли це сталося, не встигла зафіксувати?

    Якщо ж я беруся за будь яку справу, роблю це якісно, з розлюченністю!:) Аж поки метелики перед очами не запурхають?:)

    То й спала так же ж!:)
    Як людина з чистою совістю (чи сумлінням), кріпко!:)
    Навіть, як синочок з роботи прийшов, геть не чула?…

    Тільки розумію уві сні, що поруч щось гггггепає???
    Піллллллятттть???
    Знов якісь бляшанки «добросусідські» летять???

    Підриваюся хуткенько…
    В телефон вирячуюся…
    Навіть тривога відсутня…
    А то - грім гуркоче…
    Й такий собі дощічок починається…
    Гкхм…
    А я вже вссссралася…
    Хезешо собі уві сні нафантазувала…
    Спекла чудовий пиріг з ожиною. Світлин не буде!:) Бо від того пирога вже майже нічого не залишилося?:) Зненацька зʼївся!:) Ну так!:) Колежанки забігали!:) А мене ж ще баба Надя як виховувала особистим прикладом?:) Кожна людина, що потрапила в твою хату, обовʼязково повинна бути нагодована!:) Та й моя родина на відсутність апетиту ніколи не скаржилася?:) Не менш зненацька заснула!:) Жодного разу не збиралася?:) Й коли це сталося, не встигла зафіксувати? Якщо ж я беруся за будь яку справу, роблю це якісно, з розлюченністю!:) Аж поки метелики перед очами не запурхають?:) То й спала так же ж!:) Як людина з чистою совістю (чи сумлінням), кріпко!:) Навіть, як синочок з роботи прийшов, геть не чула?… Тільки розумію уві сні, що поруч щось гггггепає??? Піллллллятттть??? Знов якісь бляшанки «добросусідські» летять??? Підриваюся хуткенько… В телефон вирячуюся… Навіть тривога відсутня… А то - грім гуркоче… Й такий собі дощічок починається… Гкхм… А я вже вссссралася… Хезешо собі уві сні нафантазувала…
    498переглядів
  • 🌈 Перед вами гусениці метеликів родини Парусникові (Papilionidae)

    Ці гусениці відомі своєю здатністю імітувати вигляд змій або інших тварин, щоб відлякувати хижаків. 

    Протягом свого розвитку гусениця Papilio troilus проходить через три колірні стадії.

    У своєму першому віці вона коричнева з білими плямами, нагадує пташиний послід.

    Потім гусениця набуває діамантово-зеленого забарвлення. І, нарешті, у своїй останній стадії гусениці оранжево-червоні.

    Однак у всіх вікових стадіях у гусениць простежується мімікрія: роздута грудна клітка з великими плямами, схожими на очі, що нагадує голову змії.

    Гусениці у пізнішому віці починають створювати собі денні укриття, щоб сховатися від птахів. Вони "закочуються" у листя свого рослини-господаря, скріплюючи частини листка шовковою ниткою.
    🌈 Перед вами гусениці метеликів родини Парусникові (Papilionidae) Ці гусениці відомі своєю здатністю імітувати вигляд змій або інших тварин, щоб відлякувати хижаків.  Протягом свого розвитку гусениця Papilio troilus проходить через три колірні стадії. У своєму першому віці вона коричнева з білими плямами, нагадує пташиний послід. Потім гусениця набуває діамантово-зеленого забарвлення. І, нарешті, у своїй останній стадії гусениці оранжево-червоні. Однак у всіх вікових стадіях у гусениць простежується мімікрія: роздута грудна клітка з великими плямами, схожими на очі, що нагадує голову змії. Гусениці у пізнішому віці починають створювати собі денні укриття, щоб сховатися від птахів. Вони "закочуються" у листя свого рослини-господаря, скріплюючи частини листка шовковою ниткою.
    1
    448переглядів 9Відтворень
  • Щастя подібне до метелика. Чим більше ловиш його, тим більше воно вислизає. Але якщо ви перенесете свою увагу на інші речі, воно прийде і тихенько сяде вам на плече.
    Щастя подібне до метелика. Чим більше ловиш його, тим більше воно вислизає. Але якщо ви перенесете свою увагу на інші речі, воно прийде і тихенько сяде вам на плече.
    144переглядів
  • Хто з відомих жінок з шоу-бізнесу пішов на службу в ЗСУ?
    ✔️ Ярина Квасній. Співачка, яка стала відомою через виконання хіта "Парова машина". Вона служить санітаркою в Першому окремому медичному батальйоні.
    ✔️ Маргарита Бурковська. Акторка, відома за стрічками "Бачення метелика" та "Парфенон". Наразі служить у лавах 3-го армійського корпусу (очолює медійну складову Медичної служби 3-го АК).
    ✔️ Наті Гресько. Співведуча шоу "Ебаут" мобілізувалась у січні 2024 року. Служить у 28-ій окремій механізованій бригаді ім. Лицарів Зимового Походу й займається медійною справою.
    ✔️ Марія Агапітова. Акторка Національного драмтеатру ім. Лесі Українки доєдналася до лав Сил Оборони в червні 2024 року. Марія хотіла ще на початку 2022-го стати частиною війська, однак тоді їй відмовили.
    ✔️ Олена Апчел. Режисерка, яка 4 роки перебувала в еміграції, однак у 2024 році повернулась в Україну і мобілізувалась до війська.

    https://t.me/Ukraineaboveallelse
    Хто з відомих жінок з шоу-бізнесу пішов на службу в ЗСУ? ✔️ Ярина Квасній. Співачка, яка стала відомою через виконання хіта "Парова машина". Вона служить санітаркою в Першому окремому медичному батальйоні. ✔️ Маргарита Бурковська. Акторка, відома за стрічками "Бачення метелика" та "Парфенон". Наразі служить у лавах 3-го армійського корпусу (очолює медійну складову Медичної служби 3-го АК). ✔️ Наті Гресько. Співведуча шоу "Ебаут" мобілізувалась у січні 2024 року. Служить у 28-ій окремій механізованій бригаді ім. Лицарів Зимового Походу й займається медійною справою. ✔️ Марія Агапітова. Акторка Національного драмтеатру ім. Лесі Українки доєдналася до лав Сил Оборони в червні 2024 року. Марія хотіла ще на початку 2022-го стати частиною війська, однак тоді їй відмовили. ✔️ Олена Апчел. Режисерка, яка 4 роки перебувала в еміграції, однак у 2024 році повернулась в Україну і мобілізувалась до війська. https://t.me/Ukraineaboveallelse
    339переглядів
  • #поезія
    Той клавесин і плакав, і плекав
    чужу печаль. Свічки горіли кволо.
    Старий співак співав, як пелікан,
    проціджуючи музику крізь воло.

    Він був старий і плакав не про нас.
    Той голос був як з іншої акустики.
    Але губив під люстрами романс
    прекрасних слів одквітлі вже пелюстки.

    На голови, де, наче солов'ї,
    своє гніздо щодня звивають будні,
    упав романс, як він любив її
    і говорив слова їй незабутні.

    Він цей вокал підносив, як бокал.
    У нього був метелик на маніжці.
    Якісь красуні, всупереч вікам,
    до нього йшли по місячній доріжці.

    А потім зникла музика. Антракт.
    Усі мужчини говорили прозою.
    Жінки мовчали. Все було не так.
    Їм не хотілось пива і морозива.

    Старий співав без гриму і гримас.
    Були слова палкими й несучасними.
    О, заспівайте дівчині романс!
    Жінки втомились бути не прекрасними.
    #поезія Той клавесин і плакав, і плекав чужу печаль. Свічки горіли кволо. Старий співак співав, як пелікан, проціджуючи музику крізь воло. Він був старий і плакав не про нас. Той голос був як з іншої акустики. Але губив під люстрами романс прекрасних слів одквітлі вже пелюстки. На голови, де, наче солов'ї, своє гніздо щодня звивають будні, упав романс, як він любив її і говорив слова їй незабутні. Він цей вокал підносив, як бокал. У нього був метелик на маніжці. Якісь красуні, всупереч вікам, до нього йшли по місячній доріжці. А потім зникла музика. Антракт. Усі мужчини говорили прозою. Жінки мовчали. Все було не так. Їм не хотілось пива і морозива. Старий співав без гриму і гримас. Були слова палкими й несучасними. О, заспівайте дівчині романс! Жінки втомились бути не прекрасними.
    3
    912переглядів
Більше результатів