Айкідо та бойові мистецтва самураїв.
Айкідо та бойові мистецтва самураїв.
Айкідо та бойові мистецтва самураїв.

Айкідо та бойові мистецтва самураїв.

@aikido

  • Центр Публічної Дипломатії Університету митної справи та фінансів 03.04.2025
    Студенти відвідали першу лекцію з циклу зустрічей про японську культуру
    3 квітня відбулася перша лекція-знайомство з циклу зустрічей, присвячених японській культурі. Спікером виступив Дмитро Масько – керівник Товариства японської культури «Фудошінкан» (Дніпро), володар 4 дана Айкідо Айкікай та 1 дана джиу-джитсу АДДУ.
    Під час лекції Дмитро поділився своїм шляхом у бойових мистецтвах, враженнями від поїздок до Японії та розповів про деякі культурні особливості цієї країни. Окремо він зупинився на темі синтоїстських храмів, ритуалів поклоніння камі та значення традиційної зброї в єдиноборствах. Студенти дізналися про катану, боккен, нагінату, танто та їхнє місце в сучасних школах бойових мистецтв. Дмитро також окреслив тему традиційної освіти в Японії: принципи навчання, повагу до вчителя, суворий дисциплінарний підхід та особливу роль саморозвитку. Він наголосив, що японська система виховання формує відповідальних та наполегливих особистостей, що особливо помітно у сфері бойових мистецтв. Цікавою темою обговорення стало питання мілітаристських настроїв у сучасній Японії – спікер пояснив, що їх фактично немає через особливості післявоєнного устрою країни та пацифістську конституцію.
    Попри те, що формат лекції був оглядовим, захід викликав жвавий інтерес. Це лише початок серії зустрічей, і попереду ще багато цікавих тем для обговорення!
    Love
    1
    61views
  • Стрім на телеграм каналі Пошуки Духовного. З пригодами та техничним проблемами :) Але ми це зробили :) https://t.me/poshuk_duhovnoho/4365
    T.ME
    Пошуки Духовного
    https://drive.google.com/drive/folders/1d1RyNta2-uAO9khsPDP3h8CQ8n05io8g?usp=sharing А ось нарешті і запис стріму про Японію. Відредагував те що вдалось, а тому слухайте. Таймкодів я проставляти не буду, бо стрім трошки сам по собі пішов не за планом. За посиланням можете подивитись фотографії пана Дмитра. Насолоджуйтесь.
    118views
  • На семінарі по Айкідо.
    239views 39Plays
  • Десять причин через які варто прийти до занять бойовим мистецтвами до Товариства японської культури «Фудошинкан»

    1. В Україні з усіх організацій, що практикують Айкідо, тільки Наставник нашого Товариства Сугавара Тецутака (7 дан Айкідо, Кьоші Теншін Сьоден Каторі СШнто рю, Кьоші Годзю рю карате) був особистим учень Засновника Айкідо Моріхея Уесіба. Лінія передачі : Моріхей. Уешіба-Сугавара Тецутака-Масько Дмитро.

    2. Єдина людина в Україні, яка атестувалась на 4 дані Айкідо Айкікай в Японії у учня Моріхея Уешіба, це керівник Товариства японської культури «Фудошінкан» Масько Дмитро . Він вже більше 27 років практикує Айкідо і щодня проводить заняття для дорослих .

    3. Наша організація єдина в Україні, яка практикує три легендарні школи бойових мистецтв самураїв: Теншін Сьоден Каторі Шінто рю, Ягю Шінган рю тайдзюцу та Ягю Шінкаге рю.

    4. У місті Дніпро тільки у нас можна вивчати Аракідо: Ягю Шінган рю тайдзюцу є комплексним бойовим мистецтвом, яке складається дзю-дзюцу (беззбройний бій), кендзюцу (фехтування мечем), бо-дзюцу (фехтування шостою), ) та ін. Ягю Шінкаге рю кендзюцу.

    5. Одна з найдавніших комплексних шкіл бойових мистецтв Японії, яку вивчали як і самураї так і ніндзя, це Теншін Сьоден Каторі шінто рю. по цій школі.

    6. Тільки наша організація організує стажування в Японії по Айкідо та школам бойових мистецтв самураїв, що дає можливість бути не туристом, а поринути у справжню атмосферу японських бойових мистецтв.

    7. Всі інструктори Айкідо в нашій організації проходили стажування в Інституті бойових мистецтв Сугавара в Токіо, Японія.

    8. Наша організація є представництвом Інституту бойових мистецтв Сугавара в Україні. Ми відкриті для співпраці з організаціями, які вивчають японські бойові мистецтва та культуру Японії.

    9. Ми вивчаємо культуру Японії: проводимо заходи, присвячені японській культурі (лекції. показ фільмів) спільно з Обласною науковою бібліотекою, проводимо показові виступи з дружніми федераціями бойових мистецтв, організовуємо курси японської мови.

    10. У нас демократичні ціни, заняття відбуваються у зручних залах та у невеликих групах. Ми прагнемо якісно передати ту інформацію, що черпаємо з першоджерел.
    Love
    2
    239views
  • 260views
  • Наші дітячи тренування на передодні Нового року. (2018-2024)
    Наші дітячи тренування на передодні Нового року. (2018-2024)
    Like
    1
    237views 24Plays
  • Наші Сенсеї.
    Наші Сенсеї.
    Like
    Love
    3
    249views
  • Тенсін Сьоден Каторі Сінто-рю (скорочено Каторі Сінто рю) - одна з найдавніших шкіл японських бойових мистецтв, що існують на даний момент. Датою заснування 1447 рік.
    У програму навчання в школі входять іай-дзюцу (мистецтво вихоплювання меча), яке поділяється на суварі-іай (вихоплювання меча в положенні сидячи) та батто-іай-дзюцу (вихоплювання меча в русі), кен-дзюцу (мистецтво фехтування мечем), бо-дзюцу (мистецтво бою довгим жердиною), нагіната-дзюцу (мистецтво бою нагіната), дзю-дзюцу (мистецтво боротьби без зброї), со-дзюцу (мистецтво бою списом) та ін. Розділи.

    Засновник школи, Іідзаса Іенао був видатним воїном, який майстерно володів списом і мечем. Після падіння клану, якому він служив, Іідзаса Іенао став пустельником. За легендою, у віці шістдесяти років ухвалив рішення провести безперервну тисячоденну службу у храмі Каторі, присвячуючи себе тренуванням у військових мистецтвах. У ході цієї служби йому з'явився покровитель храму і вручив сувій «божественне писання про школу». Це стало відправною точкою створення школи, назва якої перекладається як Школа Шляху Богів храму Каторі, що ґрунтується на прямій передачі небесної істини. З самого заснування Школа була закрита, і всі учні давали клятву, розписуючись кров'ю, зберігати її секрети. Засновник школи прожив 102 роки та помер у 1488 році.

    Каторі Сінто-рю – першоджерело для багатьох шкіл бойових мистецтв Японії. Це перше бойове мистецтво, визнане урядом країни як Національне Надбання Японії 1960 року.
    Тенсін Сьоден Каторі Сінто-рю (скорочено Каторі Сінто рю) - одна з найдавніших шкіл японських бойових мистецтв, що існують на даний момент. Датою заснування 1447 рік. У програму навчання в школі входять іай-дзюцу (мистецтво вихоплювання меча), яке поділяється на суварі-іай (вихоплювання меча в положенні сидячи) та батто-іай-дзюцу (вихоплювання меча в русі), кен-дзюцу (мистецтво фехтування мечем), бо-дзюцу (мистецтво бою довгим жердиною), нагіната-дзюцу (мистецтво бою нагіната), дзю-дзюцу (мистецтво боротьби без зброї), со-дзюцу (мистецтво бою списом) та ін. Розділи. Засновник школи, Іідзаса Іенао був видатним воїном, який майстерно володів списом і мечем. Після падіння клану, якому він служив, Іідзаса Іенао став пустельником. За легендою, у віці шістдесяти років ухвалив рішення провести безперервну тисячоденну службу у храмі Каторі, присвячуючи себе тренуванням у військових мистецтвах. У ході цієї служби йому з'явився покровитель храму і вручив сувій «божественне писання про школу». Це стало відправною точкою створення школи, назва якої перекладається як Школа Шляху Богів храму Каторі, що ґрунтується на прямій передачі небесної істини. З самого заснування Школа була закрита, і всі учні давали клятву, розписуючись кров'ю, зберігати її секрети. Засновник школи прожив 102 роки та помер у 1488 році. Каторі Сінто-рю – першоджерело для багатьох шкіл бойових мистецтв Японії. Це перше бойове мистецтво, визнане урядом країни як Національне Надбання Японії 1960 року.
    342views
  • Айкідо це унікальне бойове мистецтво, засноване на давніх засадах і техніках, що століттями передавались у школах бойових мистецтв Японії.

    Прийоми Айкідо при правильному виконанні вимагають мінімальних фізичних зусиль, але великої внутрішньої концентрації та самодисципліни. У цьому бойовому мистецтві немає переможців та переможених, бо в Айкідо немає змагань. Айкідо вимагає виходу за межі усталених стереотипів, уявлень про перемогу та поразку. Це чудовий спосіб проявити гармонію з навколишнім світом, розвиток і вдосконалення свого Тіла, зміцнення Духа, а також спосіб познайомитися з новими та цікавими людьми!

    Товариство японської культури «Фудошинкан» є офіційним представництвом в Україні відомого майстра Айкідо Сенсея Тецутака Сугавара (7 дан Айкідо Айкікай), учня засновника Айкідо Моріхея Уесіба.
    Айкідо це унікальне бойове мистецтво, засноване на давніх засадах і техніках, що століттями передавались у школах бойових мистецтв Японії. Прийоми Айкідо при правильному виконанні вимагають мінімальних фізичних зусиль, але великої внутрішньої концентрації та самодисципліни. У цьому бойовому мистецтві немає переможців та переможених, бо в Айкідо немає змагань. Айкідо вимагає виходу за межі усталених стереотипів, уявлень про перемогу та поразку. Це чудовий спосіб проявити гармонію з навколишнім світом, розвиток і вдосконалення свого Тіла, зміцнення Духа, а також спосіб познайомитися з новими та цікавими людьми! Товариство японської культури «Фудошинкан» є офіційним представництвом в Україні відомого майстра Айкідо Сенсея Тецутака Сугавара (7 дан Айкідо Айкікай), учня засновника Айкідо Моріхея Уесіба.
    Love
    1
    321views
  • 237views
More Posts