Дмитро Масько
Дмитро Масько
Дмитро Масько

Дмитро Масько

@Riani

  • Привіт, місто-герой Миколаїв!
    Привіт, місто-герой Миколаїв!
    3views
  • Love
    2
    47views
  • Традиційна фотосесія під сакурами. 26.04.2025
    Традиційна фотосесія під сакурами. 26.04.2025
    Love
    Like
    3
    46views
  • Like
    1
    48views
  • Виставка Легенди каменю і сталі в Історичному музеї Дніпра. 15.04.2025
    Виставка Легенди каменю і сталі в Історичному музеї Дніпра. 15.04.2025
    88views
  • На відкриті виставки "Легенди каменю і сталі" у Історичному музеї 15.04.2025
    На відкриті виставки "Легенди каменю і сталі" у Історичному музеї 15.04.2025
    Like
    2
    120views
  • В вівторок о 15:00 в Історичному музеї відкриття виставки.
    В вівторок о 15:00 в Історичному музеї відкриття виставки.
    Like
    1
    106views
  • https://www.youtube.com/watch?v=3-8VDn5GibY
    https://www.youtube.com/watch?v=3-8VDn5GibY
    Like
    1
    78views
  • Центр Публічної Дипломатії Університету митної справи та фінансів 03.04.2025
    Студенти відвідали першу лекцію з циклу зустрічей про японську культуру
    3 квітня відбулася перша лекція-знайомство з циклу зустрічей, присвячених японській культурі. Спікером виступив Дмитро Масько – керівник Товариства японської культури «Фудошінкан» (Дніпро), володар 4 дана Айкідо Айкікай та 1 дана джиу-джитсу АДДУ.
    Під час лекції Дмитро поділився своїм шляхом у бойових мистецтвах, враженнями від поїздок до Японії та розповів про деякі культурні особливості цієї країни. Окремо він зупинився на темі синтоїстських храмів, ритуалів поклоніння камі та значення традиційної зброї в єдиноборствах. Студенти дізналися про катану, боккен, нагінату, танто та їхнє місце в сучасних школах бойових мистецтв. Дмитро також окреслив тему традиційної освіти в Японії: принципи навчання, повагу до вчителя, суворий дисциплінарний підхід та особливу роль саморозвитку. Він наголосив, що японська система виховання формує відповідальних та наполегливих особистостей, що особливо помітно у сфері бойових мистецтв. Цікавою темою обговорення стало питання мілітаристських настроїв у сучасній Японії – спікер пояснив, що їх фактично немає через особливості післявоєнного устрою країни та пацифістську конституцію.
    Попри те, що формат лекції був оглядовим, захід викликав жвавий інтерес. Це лише початок серії зустрічей, і попереду ще багато цікавих тем для обговорення!
    Центр Публічної Дипломатії Університету митної справи та фінансів 03.04.2025 Студенти відвідали першу лекцію з циклу зустрічей про японську культуру 3 квітня відбулася перша лекція-знайомство з циклу зустрічей, присвячених японській культурі. Спікером виступив Дмитро Масько – керівник Товариства японської культури «Фудошінкан» (Дніпро), володар 4 дана Айкідо Айкікай та 1 дана джиу-джитсу АДДУ. Під час лекції Дмитро поділився своїм шляхом у бойових мистецтвах, враженнями від поїздок до Японії та розповів про деякі культурні особливості цієї країни. Окремо він зупинився на темі синтоїстських храмів, ритуалів поклоніння камі та значення традиційної зброї в єдиноборствах. Студенти дізналися про катану, боккен, нагінату, танто та їхнє місце в сучасних школах бойових мистецтв. Дмитро також окреслив тему традиційної освіти в Японії: принципи навчання, повагу до вчителя, суворий дисциплінарний підхід та особливу роль саморозвитку. Він наголосив, що японська система виховання формує відповідальних та наполегливих особистостей, що особливо помітно у сфері бойових мистецтв. Цікавою темою обговорення стало питання мілітаристських настроїв у сучасній Японії – спікер пояснив, що їх фактично немає через особливості післявоєнного устрою країни та пацифістську конституцію. Попри те, що формат лекції був оглядовим, захід викликав жвавий інтерес. Це лише початок серії зустрічей, і попереду ще багато цікавих тем для обговорення!
    Like
    Love
    2
    437views 1 Shares
  • На екскурсію в Університеті митної справи та фінансів 27.03.2025
    На екскурсію в Університеті митної справи та фінансів 27.03.2025
    Like
    2
    111views
More Posts