• Ремонт приміщень.🔧🔩🪛🔨🪚
    Ремонт приміщень.🔧🔩🪛🔨🪚
    Love
    1
    55переглядів
  • Love
    Like
    8
    463переглядів
  • https://www.youtube.com/live/N41kdKtsk0g?si=yB1krJ4UfmSx6Q6E
    https://www.youtube.com/live/N41kdKtsk0g?si=yB1krJ4UfmSx6Q6E
    21переглядів
  • 59переглядів
  • ОСЬ ТАКИЙ НЕОЧІКУВАНИЙ ГІСТЬ
    ОСЬ ТАКИЙ НЕОЧІКУВАНИЙ ГІСТЬ
    116переглядів 11Відтворень
  • Новий тренд серед геймерів – сміттєвий пакет. Розробники Disco Elysium пустили у продаж культовий пластиковий мішок Eternal Carrier з гри.

    Ціна переносного смітника - $169.

    @wallstreetukr
    Новий тренд серед геймерів – сміттєвий пакет. Розробники Disco Elysium пустили у продаж культовий пластиковий мішок Eternal Carrier з гри. Ціна переносного смітника - $169. @wallstreetukr
    92переглядів
  • #цікаве
    10 лютого 1980 року на Міжнародному іграшковому ярмарку в Нью-Йорку представлена механічна тривимірна головоломка «Кубик Рубіка», яка протягом 1980-х років стала найпопулярнішою головоломкою у світі

    У 1974 році угорський скульптор та професор архітектури Ерне Рубік створив механічний головоломний куб, щоб пояснити студентам принципи тривимірного руху. Спочатку він називався «Магічний куб» і складався з 26 менших блоків, що оберталися навколо центрального ядра. Після першого перемішування Рубік витратив майже місяць, щоб зібрати його назад, що засвідчило складність головоломки.

    У 1975 році він запатентував винахід, а вже у 1980-му компанія Ideal Toy випустила його на міжнародний ринок під назвою «Кубик Рубіка». Головоломка швидко стала світовим феноменом, спричинивши хвилю досліджень алгоритмів збирання. Вчені, програмісти й математики аналізували його комбінації, визначивши, що будь-яку конфігурацію можна розв’язати не більше ніж за 20 ходів.

    На фото оригінальне пакування головоломки
    #цікаве 10 лютого 1980 року на Міжнародному іграшковому ярмарку в Нью-Йорку представлена механічна тривимірна головоломка «Кубик Рубіка», яка протягом 1980-х років стала найпопулярнішою головоломкою у світі У 1974 році угорський скульптор та професор архітектури Ерне Рубік створив механічний головоломний куб, щоб пояснити студентам принципи тривимірного руху. Спочатку він називався «Магічний куб» і складався з 26 менших блоків, що оберталися навколо центрального ядра. Після першого перемішування Рубік витратив майже місяць, щоб зібрати його назад, що засвідчило складність головоломки. У 1975 році він запатентував винахід, а вже у 1980-му компанія Ideal Toy випустила його на міжнародний ринок під назвою «Кубик Рубіка». Головоломка швидко стала світовим феноменом, спричинивши хвилю досліджень алгоритмів збирання. Вчені, програмісти й математики аналізували його комбінації, визначивши, що будь-яку конфігурацію можна розв’язати не більше ніж за 20 ходів. На фото оригінальне пакування головоломки
    Like
    6
    415переглядів
  • ⚡️ Новини з MAGA-всесвіту
    👥 Дональд Трамп оголосив, що перейменовує 8 травня на День Перемоги у Другій світовій війні, а 11 листопада на День перемоги у Першій світовій.
    Ми виграли обидві війни, ніхто не був близьким до нас ні силою, ні хоробрістю, ні військовим блиском, але ми ніколи нічого не святкуємо. Це тому, що в нас більше немає лідерів, які вміють це робити! Ми збираємося почати святкувати наші
    перемоги!
    👀 Дивний випадок трактування світової історії, враховуючи те, що Друга Світова Війна закінчилася 2 вересня 1945 року, а Трамп знецінив 4 місяці важкої боротьби американців на Тихоокеанському театрі ДСВ. Так само несправедливо робити такі заяви по відношенню до Європейських країн, які віддали не один мільйон своїх бійців і ще більше цивільного населення, в той час як Сполучені Штати за океаном мали можливість заробляти як під час так і після війни.
    🇷🇺 У московії тепер з'явився конкурент, який тягне на себе "священну" ковдру "вєлікой пабєди", що є позитивним моментом і цікавим кіном, за яким варто спостерігати. З іншого боку, бентежно від того, як легко можна одним реченням переписувати історію в режимі реального часу, особливо, коли так робить не звична всім московія, а вже Америка, в той час як більшість країн світу сприймає ці події як трагедію і віддає шану спільній боротьбі і докладеним зусиллям, чого так не вистачає сьогодні.
    🔜 Ну і готуємось, бо невдовзі можна чекати:
    🛑День Перемоги над динозаврами, бо один з найвідоміших фільмів "Ніч в музеї" знятий в США.
    🛑День Перемоги над інопланетянами, бо саме в Штати вони найчастіше прилітають.
    🛑І, особливо, День Перемоги над здоровим глуздом, бо таке навіть Сімпсони не передбачили.
    ⚡️ Новини з MAGA-всесвіту 👥 Дональд Трамп оголосив, що перейменовує 8 травня на День Перемоги у Другій світовій війні, а 11 листопада на День перемоги у Першій світовій. Ми виграли обидві війни, ніхто не був близьким до нас ні силою, ні хоробрістю, ні військовим блиском, але ми ніколи нічого не святкуємо. Це тому, що в нас більше немає лідерів, які вміють це робити! Ми збираємося почати святкувати наші перемоги! 👀 Дивний випадок трактування світової історії, враховуючи те, що Друга Світова Війна закінчилася 2 вересня 1945 року, а Трамп знецінив 4 місяці важкої боротьби американців на Тихоокеанському театрі ДСВ. Так само несправедливо робити такі заяви по відношенню до Європейських країн, які віддали не один мільйон своїх бійців і ще більше цивільного населення, в той час як Сполучені Штати за океаном мали можливість заробляти як під час так і після війни. 🇷🇺 У московії тепер з'явився конкурент, який тягне на себе "священну" ковдру "вєлікой пабєди", що є позитивним моментом і цікавим кіном, за яким варто спостерігати. З іншого боку, бентежно від того, як легко можна одним реченням переписувати історію в режимі реального часу, особливо, коли так робить не звична всім московія, а вже Америка, в той час як більшість країн світу сприймає ці події як трагедію і віддає шану спільній боротьбі і докладеним зусиллям, чого так не вистачає сьогодні. 🔜 Ну і готуємось, бо невдовзі можна чекати: 🛑День Перемоги над динозаврами, бо один з найвідоміших фільмів "Ніч в музеї" знятий в США. 🛑День Перемоги над інопланетянами, бо саме в Штати вони найчастіше прилітають. 🛑І, особливо, День Перемоги над здоровим глуздом, бо таке навіть Сімпсони не передбачили.
    277переглядів
  • https://youtu.be/3ON4Jlzgu7k?si=r72LGZLcR3O4LSYI
    https://youtu.be/3ON4Jlzgu7k?si=r72LGZLcR3O4LSYI
    56переглядів 1 Поширень
  • #UGCC #ZHYVE #LVIV
    #UGCC #ZHYVE #LVIV
    Like
    1
    9переглядів