• Про цю соціальну мережу
    Сама ідея цікава, соціальна мережа. Але питання чому не на Українському домені ***.ua або ***.com.ua , ***.co.ua просто було б зрозуміло, що зроблено в Україні. Ну це видніше власника.  Проект швидко набирає темпу, і це добре. Але я не в одній Українській мережі не бачив ігровий портал, наприклад, як у фейзбуці. Чекатиму нових нововведень.
    2коментарів 670переглядів
  • 142переглядів
  • 16 ЛЮТОГО 1918 РОКУ ПРОГОЛОШЕНО КУБАНСЬКУ НАРОДНУ РЕСПУБЛІКУ.

    16 лютого 1918 року на другій сесії Кубанської Ради від імені козаків та гірських народів проголошено державну самостійність козацького краю - незалежну Кубанську Народну Республіку.

    4 грудня 1918 р. була прийнята Конституція незалежної Кубанської Народної Республіки.

    Першим керівником Кубанської держави став легендарний на Кубані і в Україні Микола Рябовіл.

    Після проголошення незалежности Кубані, кубанська офіційна державна делегація на чолі з Миколою Рябоволом побувала в Україні. В той час до влади в Україні прийшов гетьман Павло Скоропадський.

    Державній делегації Кубанської Народної Республіки було влаштоване
    святкове прийняття і 3 червня відбувся офіційний святковий обід, під час якої було досягнуто таємну угоду про воззєднання Кубані з Україною, а також була надана допомога Кубанській Народній Республіці грішми та зброєю.

    Для об'єднання України і Кубані було вирішено, об'єднаними силами українського десанту та силами кубанських козаків зупинити просування на Кубань бандитських загонів червоних терористів та білої армії. Для десанту була вибрана дивізія генерала Натієва, розташована в південно-східній частині Харківської губернії. По плану, її мали перекинути залізницею до Азовського моря, для чого був відданий наказ зібрати частини до місць завантаження.

    В зв'язку з зрадою одного з “високих чинів воєнного мінистерства України”, котрий працював інформатором на користь ген. Алексєєва і свідомо затримував виконання наказу, білі війська випередили
    армію України, оперативно окупувавши Кубань.

    Але й після цієї неуспішної спроби об'єднання України і Кубані зв'язок між державами не припинявся особливо після того, як Кубанська армія стабілізувала становище на фронтах.

    14 червня 1919 року в Ростові російським терористом був убитий Голова Кубанської Ради М.С.Рябовіл. На Кубані був оголошений триденний траур. Урочисті похорони відбулися 19 червня в Катеринодарі.

    Кубанська Народна Республіка проіснувала 1 рік і 9 місяців.

    Якби тоді Кубанська Народна Республіка вистояла та об'єдналася з Україною, то не було б ні Голодомору, ні 70 років червоного тероризму над сотнями народів імперії СССР.

    #Кубань #Украина #Україна
    16 ЛЮТОГО 1918 РОКУ ПРОГОЛОШЕНО КУБАНСЬКУ НАРОДНУ РЕСПУБЛІКУ. 16 лютого 1918 року на другій сесії Кубанської Ради від імені козаків та гірських народів проголошено державну самостійність козацького краю - незалежну Кубанську Народну Республіку. 4 грудня 1918 р. була прийнята Конституція незалежної Кубанської Народної Республіки. Першим керівником Кубанської держави став легендарний на Кубані і в Україні Микола Рябовіл. Після проголошення незалежности Кубані, кубанська офіційна державна делегація на чолі з Миколою Рябоволом побувала в Україні. В той час до влади в Україні прийшов гетьман Павло Скоропадський. Державній делегації Кубанської Народної Республіки було влаштоване святкове прийняття і 3 червня відбувся офіційний святковий обід, під час якої було досягнуто таємну угоду про воззєднання Кубані з Україною, а також була надана допомога Кубанській Народній Республіці грішми та зброєю. Для об'єднання України і Кубані було вирішено, об'єднаними силами українського десанту та силами кубанських козаків зупинити просування на Кубань бандитських загонів червоних терористів та білої армії. Для десанту була вибрана дивізія генерала Натієва, розташована в південно-східній частині Харківської губернії. По плану, її мали перекинути залізницею до Азовського моря, для чого був відданий наказ зібрати частини до місць завантаження. В зв'язку з зрадою одного з “високих чинів воєнного мінистерства України”, котрий працював інформатором на користь ген. Алексєєва і свідомо затримував виконання наказу, білі війська випередили армію України, оперативно окупувавши Кубань. Але й після цієї неуспішної спроби об'єднання України і Кубані зв'язок між державами не припинявся особливо після того, як Кубанська армія стабілізувала становище на фронтах. 14 червня 1919 року в Ростові російським терористом був убитий Голова Кубанської Ради М.С.Рябовіл. На Кубані був оголошений триденний траур. Урочисті похорони відбулися 19 червня в Катеринодарі. Кубанська Народна Республіка проіснувала 1 рік і 9 місяців. Якби тоді Кубанська Народна Республіка вистояла та об'єдналася з Україною, то не було б ні Голодомору, ні 70 років червоного тероризму над сотнями народів імперії СССР. #Кубань #Украина #Україна
    109переглядів 1 Поширень
  • Все ще шукаєте виправдання тим, хто «не може» допомагати ЗСУ?
    Було би бажання)
    Все ще шукаєте виправдання тим, хто «не може» допомагати ЗСУ? Було би бажання)
    Like
    Love
    2
    147переглядів 5Відтворень
  • 204переглядів
  • Haha
    3
    410переглядів 1 Поширень
  • 106переглядів
  • 177переглядів
  • Україна у гранд-фіналі Євробачення 2024.
    Дуже потужний виступ наших дівчат у півфіналі! Мурашки по шкірі.
    Україна у гранд-фіналі Євробачення 2024. Дуже потужний виступ наших дівчат у півфіналі! Мурашки по шкірі.
    Love
    Like
    8
    4Kпереглядів 1 Поширень
  • НАновини: Український «Шибболет»: 6 слів, які під силу вимовити лише українцям — не лише «Паляниця» - Важливо ⁉️ - 👉Поділіся з Друзьями❗
    https://nikk.agency/uk/ukrainskij-shibbolet-6/

    Українська мова багата на звуки та поєднання, які створюють унікальну музичність і складність для тих, хто не виріс з нею. Деякі слова настільки характерні, що стають своєрідними «шиболетом» ідентифікатор носіїв мови. Цей термін родом з біблійної історії, коли звук «ш» допомагав галаадитянам відрізняти єфремлян.
    В українській мові також є слова, які важко відтворити без помилок. Ці слова не просто лінгвістичний тест, а й символ української ідентичності.
    Чому українські слова складно вимовити іноземцям?
    Топ-6 українських слів, що стали «шиболетом»

    Паляниця Це слово стало справжнім символом української ідентичності під час війни. Росіяни часто вимовляють його з помилками: паляниця перетворюється на паленца або палянцащо відразу видає їх. Також “полуниця, рушниця, водиця”.
    ................................................
    Читати більше........
    https://nikk.agency/uk/ukrainskij-shibbolet-6/
    Важливо ⁉️ - 👉Поділіся з Друзьями❗
    ♨️Більше новин на тему "🇮🇱 🇺🇦 Ізраїль/Україна" шукайте:
    👉у пошукових системах за запитом "НАновини"
    👉у Facebook за запитом "НАновини" або за хештегами #НАновості #NAnews #НАновини
    НАновини: Український «Шибболет»: 6 слів, які під силу вимовити лише українцям — не лише «Паляниця» - Важливо ⁉️ - 👉Поділіся з Друзьями❗ https://nikk.agency/uk/ukrainskij-shibbolet-6/ Українська мова багата на звуки та поєднання, які створюють унікальну музичність і складність для тих, хто не виріс з нею. Деякі слова настільки характерні, що стають своєрідними «шиболетом» ідентифікатор носіїв мови. Цей термін родом з біблійної історії, коли звук «ш» допомагав галаадитянам відрізняти єфремлян. В українській мові також є слова, які важко відтворити без помилок. Ці слова не просто лінгвістичний тест, а й символ української ідентичності. Чому українські слова складно вимовити іноземцям? Топ-6 українських слів, що стали «шиболетом» Паляниця Це слово стало справжнім символом української ідентичності під час війни. Росіяни часто вимовляють його з помилками: паляниця перетворюється на паленца або палянцащо відразу видає їх. Також “полуниця, рушниця, водиця”. ................................................ Читати більше........ https://nikk.agency/uk/ukrainskij-shibbolet-6/ Важливо ⁉️ - 👉Поділіся з Друзьями❗ ♨️Більше новин на тему "🇮🇱 🇺🇦 Ізраїль/Україна" шукайте: 👉у пошукових системах за запитом "НАновини" 👉у Facebook за запитом "НАновини" або за хештегами #НАновості #NAnews #НАновини
    NIKK.AGENCY
    Український «Шибболет»: 6 слів, які під силу вимовити лише українцям — не лише «Паляниця» - חדשות ישראל NAnews
    Українська мова багата на звуки та поєднання, які створюють унікальну музичність і складність для тих, хто не виріс з нею. Деякі слова настільки - חדשות ישראל NAnews
    Like
    Love
    3
    621переглядів