143views
Directory
Discover new people, create new connections and make new friends
-
-
Майже 200 працівників під землею: росіяни масовано атакували шахту ДПЕК на Дніпропетровщині
Триває евакуація працівників на поверхню.
UPD. ⚡️Момент прильоту "шахеда" шахтою в Дніпропетровській області
Рятувальники підняли вісім шахтарів, їхній стан стабільний, під землею залишаються близько 190 осіб, є загиблі.
UPD UPD. Усіх шахтарів ДТЕК вдалося підняти на поверхню після масштабної атаки ворога, — ДТЕК
Ніхто із колег не постраждав.
https://t.me/UkraineaboveallelseМайже 200 працівників під землею: росіяни масовано атакували шахту ДПЕК на Дніпропетровщині Триває евакуація працівників на поверхню. UPD. ⚡️Момент прильоту "шахеда" шахтою в Дніпропетровській області Рятувальники підняли вісім шахтарів, їхній стан стабільний, під землею залишаються близько 190 осіб, є загиблі. UPD UPD. Усіх шахтарів ДТЕК вдалося підняти на поверхню після масштабної атаки ворога, — ДТЕК Ніхто із колег не постраждав. https://t.me/Ukraineaboveallelse188views -
https://youtu.be/nZU28QcBsT4?si=5fLEQdRpvaSA6r0Y
129views -
Ці цифри демонструють пріоритети Кремля у війні проти України.
У 2026 році на оборону та безпеку ерефія планує витратити близько 38% бюджету, тоді як у 2025 році цей показник становив 41%. Тобто, попри інфляцію, санкції та повний піпець в рашистській економіці, ми маємо незначне скорочення витрат на зброю.
Водночас, витрати на пропаганду зростуть на 54%. На державні телеканали у 2026 році планується витратити 106,4 млрд рублів ($1,28 млрд) – значно більше, ніж заплановані 69,1 млрд рублів ($832 млн) у 2025 році. У бюджеті 2025 року також виділялися кошти на Telegram-канал Solovyov Live (4,5 млрд рублів / $47 млн) та онлайн-агрегатор новин Readovka (49 млн рублів / $511 тис.).
Мета росіян спочатку захопити мізки, а потім без проблем можна буде окупувати неокуповані землі України
https://t.me/VVgorkovenko/17168Ці цифри демонструють пріоритети Кремля у війні проти України. У 2026 році на оборону та безпеку ерефія планує витратити близько 38% бюджету, тоді як у 2025 році цей показник становив 41%. Тобто, попри інфляцію, санкції та повний піпець в рашистській економіці, ми маємо незначне скорочення витрат на зброю. Водночас, витрати на пропаганду зростуть на 54%. На державні телеканали у 2026 році планується витратити 106,4 млрд рублів ($1,28 млрд) – значно більше, ніж заплановані 69,1 млрд рублів ($832 млн) у 2025 році. У бюджеті 2025 року також виділялися кошти на Telegram-канал Solovyov Live (4,5 млрд рублів / $47 млн) та онлайн-агрегатор новин Readovka (49 млн рублів / $511 тис.). Мета росіян спочатку захопити мізки, а потім без проблем можна буде окупувати неокуповані землі України https://t.me/VVgorkovenko/17168835views -
Депутат Желєзняк побоявся публікувати "плівки Міндіча", злиті росіянами, — ЗМІ
Після появи так званих плівок Міндіча тема отримала новий виток — депутат Ярослав Железняк, якого частково використовують для поширення матеріалів проти влади, вирішив не публікувати матеріали під час зустрічі президента Зеленського з Трампом і запропонував відкласти публікацію на початок наступного тижня.
Джерела вкидання були змушені діяти швидко, але запускати матеріали через відверто проросійські канали чи відвертих колабораціоністів виявилося ризикованим. Натомість частину матеріалів почали надсилати через посередників — телеграм-канали, окремих журналістів та народних депутатів.
Однак, на тлі хаотичної роздачі кілька можливих точок входу з'явилися сумніви в автентичності запису: знайдено ознаки можливого монтажу та застосування штучного інтелекту. Через це проект поки що "на стопі" — кремлівські куратори вирішують, чи робити вкидання зараз чи приберегти його на період виборчої кампанії.
Джерела вважають, що є надія, що росіяни все ж таки використовують Залізняка як канал для вкидання (через нього матеріали можуть з'явитися вже найближчого вівторка-середа). Чим раніше росіяни його "засвітять" - тим краще для країни.
https://t.me/UkraineaboveallelseДепутат Желєзняк побоявся публікувати "плівки Міндіча", злиті росіянами, — ЗМІ Після появи так званих плівок Міндіча тема отримала новий виток — депутат Ярослав Железняк, якого частково використовують для поширення матеріалів проти влади, вирішив не публікувати матеріали під час зустрічі президента Зеленського з Трампом і запропонував відкласти публікацію на початок наступного тижня. Джерела вкидання були змушені діяти швидко, але запускати матеріали через відверто проросійські канали чи відвертих колабораціоністів виявилося ризикованим. Натомість частину матеріалів почали надсилати через посередників — телеграм-канали, окремих журналістів та народних депутатів. Однак, на тлі хаотичної роздачі кілька можливих точок входу з'явилися сумніви в автентичності запису: знайдено ознаки можливого монтажу та застосування штучного інтелекту. Через це проект поки що "на стопі" — кремлівські куратори вирішують, чи робити вкидання зараз чи приберегти його на період виборчої кампанії. Джерела вважають, що є надія, що росіяни все ж таки використовують Залізняка як канал для вкидання (через нього матеріали можуть з'явитися вже найближчого вівторка-середа). Чим раніше росіяни його "засвітять" - тим краще для країни. https://t.me/Ukraineaboveallelse504views -
Хакери РФ зламали 8 баз Британії, включаючи авіабазу Лейкенхіт із винищувачами F-35 та, ймовірно, ядерною зброєю, — Daily Mirror.
Зловмисники отримали доступ до службових даних та опублікували їх у даркнеті. За словами представника відомства, "уряд вживає рішучих та проактивних заходів для нейтралізації кіберзагроз, які можуть становити ризик для національних інтересів".
https://t.me/UkraineaboveallelseХакери РФ зламали 8 баз Британії, включаючи авіабазу Лейкенхіт із винищувачами F-35 та, ймовірно, ядерною зброєю, — Daily Mirror. Зловмисники отримали доступ до службових даних та опублікували їх у даркнеті. За словами представника відомства, "уряд вживає рішучих та проактивних заходів для нейтралізації кіберзагроз, які можуть становити ризик для національних інтересів". https://t.me/Ukraineaboveallelse167views -
— Кохана, яку каву тобі зробити?
— Я б хотіла міцну, але м’яку, стрімку і ніжну, котра б відкрила мені світ спокус і невимовної чутливості, додала нових відчуттів.
— Чуєш, а може тобі просто горілки налити? 😂😂
https://t.me/Ukraineaboveallelse— Кохана, яку каву тобі зробити? — Я б хотіла міцну, але м’яку, стрімку і ніжну, котра б відкрила мені світ спокус і невимовної чутливості, додала нових відчуттів. — Чуєш, а може тобі просто горілки налити? 😂😂 https://t.me/Ukraineaboveallelse155views -
Поки Україна щодня бореться за своє існування, у столиці відбувається тиха, але небезпечна війна проти здорового глузду та закону.
Відомий київський забудовник, близький до міської влади, вже встиг звести дві секції паркінгу просто на місці майбутньої дороги.
Це не лише грубе порушення містобудівних норм, а й реальна загроза життю мешканців навколишніх будинків, адже пожежні машини не мають змоги під’їхати до будинків — про це офіційно повідомила ДСНС.
Згідно з рекламними матеріалами компанії bUd development, забудовник планує піти ще далі — добудувати до цих незаконних паркінгів житловий будинок на 33 поверхи, причому саме там, де мала пройти перспективна міська вулиця.
Тобто замість дороги, якою мали їздити швидка та пожежна, з’явиться бетонна стіна, що перекриє доступ до існуючих будинків.
У період воєнного стану, коли ДІАМ не проводить позапланових перевірок, такі дії — зухвале використання ситуації для власної вигоди.
Поки контролюючі органи зв’язані законом, життя людей залишається без захисту, а Київ ризикує втратити ще одну вулицю, заплановану для розвитку міської інфраструктури.
📜 Факти, що підтверджують порушення:
Закони України, які прямо забороняють забудову в межах червоних ліній.
Містобудівна документація із зазначенням проектної дороги та її меж.
Витяг із містобудівного кадастру, де чітко вказано червоні лінії.
Листи Департаменту містобудування та архітектури КМДА, які підтверджують заборону будівництва в цих межах.
Офіційні повідомлення ДСНС, які фіксують відсутність проїзду для пожежних машин.
Фотофіксація незаконного будівництва впритул до ЖК «Славутич 2.0».
💔 Це не просто порушення законів — це зневага до безпеки людей, до права кожного мешканця жити у безпечному середовищі.
https://t.me/UkraineaboveallelseПоки Україна щодня бореться за своє існування, у столиці відбувається тиха, але небезпечна війна проти здорового глузду та закону. Відомий київський забудовник, близький до міської влади, вже встиг звести дві секції паркінгу просто на місці майбутньої дороги. Це не лише грубе порушення містобудівних норм, а й реальна загроза життю мешканців навколишніх будинків, адже пожежні машини не мають змоги під’їхати до будинків — про це офіційно повідомила ДСНС. Згідно з рекламними матеріалами компанії bUd development, забудовник планує піти ще далі — добудувати до цих незаконних паркінгів житловий будинок на 33 поверхи, причому саме там, де мала пройти перспективна міська вулиця. Тобто замість дороги, якою мали їздити швидка та пожежна, з’явиться бетонна стіна, що перекриє доступ до існуючих будинків. У період воєнного стану, коли ДІАМ не проводить позапланових перевірок, такі дії — зухвале використання ситуації для власної вигоди. Поки контролюючі органи зв’язані законом, життя людей залишається без захисту, а Київ ризикує втратити ще одну вулицю, заплановану для розвитку міської інфраструктури. 📜 Факти, що підтверджують порушення: Закони України, які прямо забороняють забудову в межах червоних ліній. Містобудівна документація із зазначенням проектної дороги та її меж. Витяг із містобудівного кадастру, де чітко вказано червоні лінії. Листи Департаменту містобудування та архітектури КМДА, які підтверджують заборону будівництва в цих межах. Офіційні повідомлення ДСНС, які фіксують відсутність проїзду для пожежних машин. Фотофіксація незаконного будівництва впритул до ЖК «Славутич 2.0». 💔 Це не просто порушення законів — це зневага до безпеки людей, до права кожного мешканця жити у безпечному середовищі. https://t.me/Ukraineaboveallelse352views