206переглядів
Каталог
Знаходьте цікавих людей, створюйте нові зв’язки та залучайте нових друзів
-
-
-
❌Президент Азербайджану Алієв не прилетить на парад 9 травня до москви
Також на параді не буде президента Лаосу Тхонглуна Сісуліта: він підхопив коронавірус.
Тим часом до росії вже прибули глава КНР Сі Цзіньпін та президент Бразилії Лула да Сільва.
#Новини_звідусіль #Новини_news #world_news #interesting_news @interesting_news @news @world_news #news #news_from_around_the_world❌Президент Азербайджану Алієв не прилетить на парад 9 травня до москви Також на параді не буде президента Лаосу Тхонглуна Сісуліта: він підхопив коронавірус. Тим часом до росії вже прибули глава КНР Сі Цзіньпін та президент Бразилії Лула да Сільва. #Новини_звідусіль #Новини_news #world_news #interesting_news @interesting_news @news @world_news #news #news_from_around_the_world100переглядів -
Зйомки фільму "Дюна: Месія" розпочнуться у вересні 2025 року (за іншими даними у червні 2025) в Будапешті, Угорщина. Такі рані дати дають нам надію, на те що премʼєра фільму відбудеться у грудні 2026 року.
Режисером буде Дені Вільньов, для якого ця Дюна, скоріше за все стане останньою.
Однак не виключено, що залишаться шляхи для того, щоб інші режисери знімали наступні частини.
Події у "Дюна: Месія" розгорнуться через 12 років після «Дюна 2»
#sci_fi_не_нудноЗйомки фільму "Дюна: Месія" розпочнуться у вересні 2025 року (за іншими даними у червні 2025) в Будапешті, Угорщина. Такі рані дати дають нам надію, на те що премʼєра фільму відбудеться у грудні 2026 року. Режисером буде Дені Вільньов, для якого ця Дюна, скоріше за все стане останньою. Однак не виключено, що залишаться шляхи для того, щоб інші режисери знімали наступні частини. Події у "Дюна: Месія" розгорнуться через 12 років після «Дюна 2» #sci_fi_не_нудно465переглядів -
❗️Нацполіція повідомила про підозру 5 фігурантам через вибухи під Житомиром 2 липня
Правоохоронці встановили, що влітку 2024 року 60-річний житель Сумщини разом з чотирма спільниками налагодив незаконне виготовлення сумішевої вибухової речовини та вибухових пристроїв, маючи на меті отримання прибутку.
Готова продукція зберігалась у непристосованих для цього приміщеннях і без жодних дозволів, у безпосередній близькості до житлових будинків населеного пункту.
Фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі.
💡Внаслідок двох вибухів у селі Березиній загинули двоє людей, ще 83 – були травмовані.
#Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини❗️Нацполіція повідомила про підозру 5 фігурантам через вибухи під Житомиром 2 липня Правоохоронці встановили, що влітку 2024 року 60-річний житель Сумщини разом з чотирма спільниками налагодив незаконне виготовлення сумішевої вибухової речовини та вибухових пристроїв, маючи на меті отримання прибутку. Готова продукція зберігалась у непристосованих для цього приміщеннях і без жодних дозволів, у безпосередній близькості до житлових будинків населеного пункту. Фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі. 💡Внаслідок двох вибухів у селі Березиній загинули двоє людей, ще 83 – були травмовані. #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини91переглядів -
Першим постом) Чому цифрові активи це важливо)!
Е-гривня — перспективна цифрова валюта центрального банку на основі технології блокчейн, пілотний проєкт якої було протестовано НБУ у 2018—2019 роках. Серед переваг: можливість здешевлення вартості безготівкових операцій шляхом відмови від еквайрингової комісії, а також зміцнення довіри населення до ринку фінансових послуг.
❗ Проведення відкритого тестування електронної е-гривні, згідно з повідомленням НБУ, сплановане на 2025 рік. Це означає, що кожен охочий зможе скористатися електронною формою української валюти.
👉 «Тобто це така сама гривня, тільки в цифровому вигляді. Як і фізичні (готівкові) гроші, вона є зобов’язанням центрального банку»
#крипто #UAHC #гривня #банкПершим постом) Чому цифрові активи це важливо)! Е-гривня — перспективна цифрова валюта центрального банку на основі технології блокчейн, пілотний проєкт якої було протестовано НБУ у 2018—2019 роках. Серед переваг: можливість здешевлення вартості безготівкових операцій шляхом відмови від еквайрингової комісії, а також зміцнення довіри населення до ринку фінансових послуг. ❗ Проведення відкритого тестування електронної е-гривні, згідно з повідомленням НБУ, сплановане на 2025 рік. Це означає, що кожен охочий зможе скористатися електронною формою української валюти. 👉 «Тобто це така сама гривня, тільки в цифровому вигляді. Як і фізичні (готівкові) гроші, вона є зобов’язанням центрального банку» #крипто #UAHC #гривня #банк530переглядів -