• ВИСОКА ЦІНА

    Не дайте Україну розтоптати,
    Не дайте рідну неньку погуби́ть,
    Прийшлось за неї го́лови складати,
    Прийшлось за неї кров на землю лить.

    Не всі додому ми живі вертаєм,
    Нас багатьох додому вже везу́ть,
    Між смертю і життям не вибираєм…
    На землю тут тіла наші падуть.

    Орли-соко́ли…в землю ми лягаєм,
    Бо з ворогом ідем в нерівний бій,
    Ми неньку-Україну захищаєм,
    Землиці клаптик бережемо свій.

    Нас вдома зустрічає вся родина,
    Та сло́ва ми не можемо сказать,
    На першім місці бу́ла Україна…
    І в бій ми рва́лись неньку захищать.

    Не загубіть того́, що ми зробили –
    За це була високая ціна:
    За рідну землю го́лови зложили,
    Бо Україна в нас була́ одна.

    Боріться до останньої хвилини,
    І знайте – ми за неї полягли…
    Хай пісня ПЕРЕМОГИ вже полине…
    Простіть, що ми себе не вберегли.

    19.03.2021 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2021

    ВИСОКА ЦІНА Не дайте Україну розтоптати, Не дайте рідну неньку погуби́ть, Прийшлось за неї го́лови складати, Прийшлось за неї кров на землю лить. Не всі додому ми живі вертаєм, Нас багатьох додому вже везу́ть, Між смертю і життям не вибираєм… На землю тут тіла наші падуть. Орли-соко́ли…в землю ми лягаєм, Бо з ворогом ідем в нерівний бій, Ми неньку-Україну захищаєм, Землиці клаптик бережемо свій. Нас вдома зустрічає вся родина, Та сло́ва ми не можемо сказать, На першім місці бу́ла Україна… І в бій ми рва́лись неньку захищать. Не загубіть того́, що ми зробили – За це була високая ціна: За рідну землю го́лови зложили, Бо Україна в нас була́ одна. Боріться до останньої хвилини, І знайте – ми за неї полягли… Хай пісня ПЕРЕМОГИ вже полине… Простіть, що ми себе не вберегли. 19.03.2021 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2021
    201переглядів
  • #ukrainian_music #українська_музика
    #що_послухати
    Гайдамаки - Дерев'яні щити (2015)
    #ukrainian_music #українська_музика #що_послухати Гайдамаки - Дерев'яні щити (2015)
    Гайдамаки - Дерев'яні щити (2015)
    268переглядів
  • #new_ukrainian_music #українська_музика
    #що_послухати #для_настрою
    Крихітка і Роман Набожняк - Вішліст (2025)
    https://www.youtube.com/watch?v=eL3QazwsEZI
    #new_ukrainian_music #українська_музика #що_послухати #для_настрою Крихітка і Роман Набожняк - Вішліст (2025) https://www.youtube.com/watch?v=eL3QazwsEZI
    240переглядів
  • Друзі посилання на Discord сервер в описі групи! шукайде підрозділи та грайте разом адже разом ми сила!
    Друзі посилання на Discord сервер в описі групи! шукайде підрозділи та грайте разом адже разом ми сила!
    609переглядів
  • Усім привіт! Усі знають Артема Пахомова (setnemo / bayes_law), хто не знає повідомляю це той чоловік, який створив донатер і цілу спільноту волонтерів і донатерів які перезнайомились між собою завдяки його платформі.
    Я зайшов на платформу у вересні 2023 року і пам'ятаю, як Артем її розвивав і заохочував донатити через платформу, особисто він виставив багато крутезних лотів, допомагав новачкам і постійно донатив, допрограмував
    крутезну функцію - підписку на волонтера за графіком, коли вам у телеграм приходить нагадування про час донатити, добавив функцію проводити розіграши призів на платформі і дуже є ще багато крутих планів по розвитку системи.
    Зараз Артем служить у 704-тій бригаді радіаційного, хімічного, біологічного захисту (704 Бр РХБЗ) і тепер він потребує нашої підтримки і допомоги. Артем сам з Горлівки - Донеччина і так доля склалась що його побратими зараз якраз на цій ділянці фронту де пройшло дитинство Артема
    Артема знаю особисто і дуже прошу підтримати збір на комплекти Чуйка 3.0 з антенами для авто, які встановимо на автівки які безпосередньо будуть перевозити особовий склад у місцях наближення до ЛБЗ.
    https://send.monobank.ua/jar/24kGxjtWbX
    працює донатна артилерія: 3 / 33 / 333
    навіть 3 грн це вже велика допомога
    https://send.monobank.ua/jar/24kGxjtWbX?t=fire:3.3.3
    Нова сторінка артема на платформі dntr.cc/welcome
    https://donater.com.ua/u/bayes_law
    Усім привіт! Усі знають Артема Пахомова (setnemo / bayes_law), хто не знає повідомляю це той чоловік, який створив донатер і цілу спільноту волонтерів і донатерів які перезнайомились між собою завдяки його платформі. Я зайшов на платформу у вересні 2023 року і пам'ятаю, як Артем її розвивав і заохочував донатити через платформу, особисто він виставив багато крутезних лотів, допомагав новачкам і постійно донатив, допрограмував крутезну функцію - підписку на волонтера за графіком, коли вам у телеграм приходить нагадування про час донатити, добавив функцію проводити розіграши призів на платформі і дуже є ще багато крутих планів по розвитку системи. Зараз Артем служить у 704-тій бригаді радіаційного, хімічного, біологічного захисту (704 Бр РХБЗ) і тепер він потребує нашої підтримки і допомоги. Артем сам з Горлівки - Донеччина і так доля склалась що його побратими зараз якраз на цій ділянці фронту де пройшло дитинство Артема Артема знаю особисто і дуже прошу підтримати збір на комплекти Чуйка 3.0 з антенами для авто, які встановимо на автівки які безпосередньо будуть перевозити особовий склад у місцях наближення до ЛБЗ. https://send.monobank.ua/jar/24kGxjtWbX працює донатна артилерія: 3 / 33 / 333 навіть 3 грн це вже велика допомога https://send.monobank.ua/jar/24kGxjtWbX?t=fire:3.3.3 Нова сторінка артема на платформі dntr.cc/welcome https://donater.com.ua/u/bayes_law
    4
    717переглядів
  • Іноді крик людини показує не те наскілька вона зла а на скільки вона зламана!
    Іноді крик людини показує не те наскілька вона зла а на скільки вона зламана!
    Falling In Reverse - Prequel
    392переглядів Відтворень
  • Військовий з інвалідністю, ВПО шукаю житло не за всі гроші світу в Київський обл. Після звільнення планую працювати в Києві, то ж бажано поближче до Києва.
    Військовий з інвалідністю, ВПО шукаю житло не за всі гроші світу в Київський обл. Після звільнення планую працювати в Києві, то ж бажано поближче до Києва.
    148переглядів
  • 2
    127переглядів
  • Дива існують⁉️ #україна #славаукраїні #славазсу #європа #німці
    Дива існують⁉️ #україна #славаукраїні #славазсу #європа #німці
    1
    1Kпереглядів 8Відтворень
  • Друзі всіх Буду радий бачити на своїх стрімах в Тік Ток та Твіч! посиланя в профілі! На моєму каналі наразі проходить розіграш Чудових призів буде два призових місця! переходьте за посиланням та приєднуйтесь до участі!
    Друзі всіх Буду радий бачити на своїх стрімах в Тік Ток та Твіч! посиланя в профілі! На моєму каналі наразі проходить розіграш Чудових призів буде два призових місця! переходьте за посиланням та приєднуйтесь до участі!
    468переглядів