• Like
    Love
    2
    385переглядів
  • Like
    Love
    4
    389переглядів
  • #архітеутура #історія
    Білокриниця - село на півночі Тернопільської області в кількох кілометрах від Кременця.
    Перша згадка про Білокриницю датується 1438 роком. У XV столітті село входило до володінь Кременецького замку.
    У XVI столітті власниками Білокриниці стають князі Збаразькі, які зводять тут замок.
    Після згасання роду Збаразьких село і замок переходять у власність Вишневецьких.
    У 1705 році в замку зупинявся гетьман Іван Мазепа. Під час гостювань він хрестив Урсулу Вишневецьку.
    У 1725 році після шлюбу Урсули Вишневецької з Міхалом Радзивілом Білокриниця переходить у власність Радзивілів.
    Радзивіли не надто сильно опікувались замком, тож з часом твердиня почала занепадати.
    У 1806 році пожежа знищує замок.
    Протягом наступних тридцяти років маєток стояв пусткою.
    У 1840-х роках Олександр Колонна-Чосновський, наступний власник Білокриниці, на руїнах замку починає будівництво палацу.
    Споруду було зведено в неоготичному стилі, який нагадував англійські замки.
    У 1863 році Олександр Чосновський був репресований за участь у польському повстанні та невдовзі помер.
    У 1866 році маєток на аукціоні купує граф Олександр Воронін, який добудовує палац, значно збільшивши його розміри.
    У 1890 році Воронін помирає, заповівши велику суму грошей на влаштування рільничої школи у приміщенні палацу.
    Школа діяла з 1895 року до початку Першої світової війни. В міжвоєнний час в палаці був відділ Кременецького ліцею.
    Після Другої світової війни на території маєтку відкривають Кременецький лісотехнічний технікум.
    Навчальний заклад діє тут і сьогодні. Зараз це Кременецький лісотехнічний коледж.

    https://youtu.be/Rd4Rm03c9Bg
    #архітеутура #історія Білокриниця - село на півночі Тернопільської області в кількох кілометрах від Кременця. Перша згадка про Білокриницю датується 1438 роком. У XV столітті село входило до володінь Кременецького замку. У XVI столітті власниками Білокриниці стають князі Збаразькі, які зводять тут замок. Після згасання роду Збаразьких село і замок переходять у власність Вишневецьких. У 1705 році в замку зупинявся гетьман Іван Мазепа. Під час гостювань він хрестив Урсулу Вишневецьку. У 1725 році після шлюбу Урсули Вишневецької з Міхалом Радзивілом Білокриниця переходить у власність Радзивілів. Радзивіли не надто сильно опікувались замком, тож з часом твердиня почала занепадати. У 1806 році пожежа знищує замок. Протягом наступних тридцяти років маєток стояв пусткою. У 1840-х роках Олександр Колонна-Чосновський, наступний власник Білокриниці, на руїнах замку починає будівництво палацу. Споруду було зведено в неоготичному стилі, який нагадував англійські замки. У 1863 році Олександр Чосновський був репресований за участь у польському повстанні та невдовзі помер. У 1866 році маєток на аукціоні купує граф Олександр Воронін, який добудовує палац, значно збільшивши його розміри. У 1890 році Воронін помирає, заповівши велику суму грошей на влаштування рільничої школи у приміщенні палацу. Школа діяла з 1895 року до початку Першої світової війни. В міжвоєнний час в палаці був відділ Кременецького ліцею. Після Другої світової війни на території маєтку відкривають Кременецький лісотехнічний технікум. Навчальний заклад діє тут і сьогодні. Зараз це Кременецький лісотехнічний коледж. https://youtu.be/Rd4Rm03c9Bg
    211переглядів
  • Haha
    1
    125переглядів 12Відтворень
  • https://youtu.be/PBdyW-IYclU
    Коломийки.
    Виконують музиканти та гурт "Надвечір'я"
    https://youtu.be/PBdyW-IYclU Коломийки. Виконують музиканти та гурт "Надвечір'я"
    Love
    1
    640переглядів
  • #гумор
    #гумор
    Haha
    Like
    3
    1коментарів 221переглядів 35Відтворень
  • 157переглядів 17Відтворень
  • Дикі штучки

    Метт Діллон
    Дикі штучки Метт Діллон
    234переглядів
  • Дякую всім, хто відгукнувся і виявив інтерес до теми дихання! Перше, з чого варто почати – це перевірити, чи правильно ви дихаєте. "Правильне" дихання – це діафрагмальне, де задіюється живіт, а не лише грудна клітка. Воно глибше, активує основні дихальні м’язи та забезпечує насичення органів і тканин киснем так, як це задумано природою.

    Щоб перевірити свій патерн дихання, покладіть одну руку на верхню частину живота, а іншу – на ребра збоку. Поспостерігайте: що рухається першим під час вдиху – живіт чи грудна клітка? При правильному діафрагмальному диханні спочатку піднімається живіт. Якщо у вас це не так, варто навчитися свідомо дихати животом.

    Як це зробити? Щодня кілька разів кладіть руки на живіт і ребра, свідомо вдихаючи так, щоб першим задіювався живіт. Через деякий час тіло "зрозуміє", що це дихання для нього природніше, і поступово перейде до нього автоматично.

    Опанувавши діафрагмальне дихання, можна переходити до наступного рівня – повного дихання, яке задіює живіт, грудну клітку і навіть ключиці. Намагайтесь вдихати так, щоб спочатку наповнювався живіт, потім грудна клітка, а на останньому етапі – піднімались ключиці. Видихайте у зворотному порядку: спочатку опускаються ключиці, потім грудна клітка і, нарешті, живіт. Навіть 5-10 хвилин на день цього дихання можуть помітно змінити ваш стан.

    Це дихання одночасно заспокоює і наповнює енергією. У наступних постах я розповім, чому воно так працює і які ще дихальні техніки можуть бути корисними.

    #всенсі #усвідомленість #дихаю
    Дякую всім, хто відгукнувся і виявив інтерес до теми дихання! Перше, з чого варто почати – це перевірити, чи правильно ви дихаєте. "Правильне" дихання – це діафрагмальне, де задіюється живіт, а не лише грудна клітка. Воно глибше, активує основні дихальні м’язи та забезпечує насичення органів і тканин киснем так, як це задумано природою. Щоб перевірити свій патерн дихання, покладіть одну руку на верхню частину живота, а іншу – на ребра збоку. Поспостерігайте: що рухається першим під час вдиху – живіт чи грудна клітка? При правильному діафрагмальному диханні спочатку піднімається живіт. Якщо у вас це не так, варто навчитися свідомо дихати животом. Як це зробити? Щодня кілька разів кладіть руки на живіт і ребра, свідомо вдихаючи так, щоб першим задіювався живіт. Через деякий час тіло "зрозуміє", що це дихання для нього природніше, і поступово перейде до нього автоматично. Опанувавши діафрагмальне дихання, можна переходити до наступного рівня – повного дихання, яке задіює живіт, грудну клітку і навіть ключиці. Намагайтесь вдихати так, щоб спочатку наповнювався живіт, потім грудна клітка, а на останньому етапі – піднімались ключиці. Видихайте у зворотному порядку: спочатку опускаються ключиці, потім грудна клітка і, нарешті, живіт. Навіть 5-10 хвилин на день цього дихання можуть помітно змінити ваш стан. Це дихання одночасно заспокоює і наповнює енергією. У наступних постах я розповім, чому воно так працює і які ще дихальні техніки можуть бути корисними. #всенсі #усвідомленість #дихаю
    Like
    Love
    6
    3Kпереглядів
  • ДТП В КИЄВІ
    😣 Водій трамваю наїхав на чоловіка віком близько 30 років, який перебував на коліях. Від отриманих травм потерпілий загинув на місці, його особа наразі встановлюється, – поліція
    Всі обставини слідчі зʼясовують в межах кримінального провадження.
    #Новини_Україна #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news
    ДТП В КИЄВІ 😣 Водій трамваю наїхав на чоловіка віком близько 30 років, який перебував на коліях. Від отриманих травм потерпілий загинув на місці, його особа наразі встановлюється, – поліція Всі обставини слідчі зʼясовують в межах кримінального провадження. #Новини_Україна #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news
    130переглядів