• Інструкція як сідати в спорткар.

    Все ще хочете собі таку ластівку?
    Інструкція як сідати в спорткар. Все ще хочете собі таку ластівку?
    167переглядів 10Відтворень
  • Інший світ

    Софія Майлс
    Інший світ Софія Майлс
    414переглядів
  • 134переглядів 9Відтворень
  • #навКоло_книг

    Що це?🤔 Що це за книга?🔥 Я давно так не напружувала свій мозок, щоб добратися до суті.(І не впевнена, що доберуся)🙄

    Поки так я реагувала лише на одну книгу – "Я бачу, вас цікавить пітьма".

    Книжка ще недочитана, "дивиться" на мене і просить дочитати. Давненько такого не було🤔

    Не знаю, яким виявиться фінал. Маю деякі здогадки, але чомусь думаю, що вони виявляться неправильними. Подивимось😉

    Оце "Терапія", оце Себастіан Фітцек...
    #навКоло_книг Що це?🤔 Що це за книга?🔥 Я давно так не напружувала свій мозок, щоб добратися до суті.(І не впевнена, що доберуся)🙄 Поки так я реагувала лише на одну книгу – "Я бачу, вас цікавить пітьма". Книжка ще недочитана, "дивиться" на мене і просить дочитати. Давненько такого не було🤔 Не знаю, яким виявиться фінал. Маю деякі здогадки, але чомусь думаю, що вони виявляться неправильними. Подивимось😉 Оце "Терапія", оце Себастіан Фітцек...
    Love
    Like
    3
    537переглядів 1 Поширень
  • #подорожі
    Буцький каньйон. Черкаська область.
    Посеред зелених просторів Черкащини заховано місце, де камені пам'ятають інше небо. Село Буки. Тихе, наче забуте кимось із великих творців світу. Але воно відоме своїм унікальним природним ландшафтом мальовниче місце на річці Гірський Тікич, яке називають Буцьким каньйоном.
    Скелі каньйону сягають 20-30 метрів у висоту, і їхній вигляд справді вражає: масивні брили граніту, звивиста річка, водоспади і вузькі ущелини створюють неймовірну картину.
    Цей каньйон — ніби шрам на землі, такий древній, що його доторк ще досі відлунює у воді. А вчені підтверджують: його камені пам’ятають світ, якого ми не уявляємо: їм понад 2 мільярди років. Коли ще не було ні квітів, ні птахів, ні зірок у тому вигляді, як ми їх знаємо, ці скелі вже стояли. Це український кристалічний щит — одна з найдавніших частин земної кори Європи, яка вийшла на поверхню ще в докембрійську еру.
    Ось кілька легенд і цікавих фактів про Буки та Букський каньйон
    🔹 "Кам’яний млин": Історики стверджують, що наприкінці XIX століття тут була одна з перших малих гідроелектростанцій на території України. Руїни старовинного млина і частини греблі досі стоять серед скель, надаючи місцю загадковості.
    🔹 Каньйон і козаки: За іншою легендою, в Букському каньйоні переховувалися козаки, які будували тут схованки й використовували скелі для оборони. Нібито деякі вузькі проходи й печерки в скелях залишилися ще з тих часів.
    🔹 "Спів скель": У вітряну погоду кам’яні стіни каньйону видають особливі звуки, які місцеві називають "співом скель". Кажуть, що це духи древніх велетнів нагадують про себе.
    🔹 Дивна вода Тікича: У водах річки Гірський Тікич іноді можна побачити цікаві міні-водоверті й течії навіть у спокійну погоду. Місцеві вірять, що це "сховані підводні ворота", через які вода тече не тільки поверхнею, а й під землею.
    🔹 Феномен трьох річок: Місце злиття Гірського Тікича, Гнилого Тікича й Вільшанки відоме як "Місце поєднання трьох вод" — один із небагатьох таких природних феноменів в Україні.
    #подорожі Буцький каньйон. Черкаська область. Посеред зелених просторів Черкащини заховано місце, де камені пам'ятають інше небо. Село Буки. Тихе, наче забуте кимось із великих творців світу. Але воно відоме своїм унікальним природним ландшафтом мальовниче місце на річці Гірський Тікич, яке називають Буцьким каньйоном. Скелі каньйону сягають 20-30 метрів у висоту, і їхній вигляд справді вражає: масивні брили граніту, звивиста річка, водоспади і вузькі ущелини створюють неймовірну картину. Цей каньйон — ніби шрам на землі, такий древній, що його доторк ще досі відлунює у воді. А вчені підтверджують: його камені пам’ятають світ, якого ми не уявляємо: їм понад 2 мільярди років. Коли ще не було ні квітів, ні птахів, ні зірок у тому вигляді, як ми їх знаємо, ці скелі вже стояли. Це український кристалічний щит — одна з найдавніших частин земної кори Європи, яка вийшла на поверхню ще в докембрійську еру. Ось кілька легенд і цікавих фактів про Буки та Букський каньйон 🔹 "Кам’яний млин": Історики стверджують, що наприкінці XIX століття тут була одна з перших малих гідроелектростанцій на території України. Руїни старовинного млина і частини греблі досі стоять серед скель, надаючи місцю загадковості. 🔹 Каньйон і козаки: За іншою легендою, в Букському каньйоні переховувалися козаки, які будували тут схованки й використовували скелі для оборони. Нібито деякі вузькі проходи й печерки в скелях залишилися ще з тих часів. 🔹 "Спів скель": У вітряну погоду кам’яні стіни каньйону видають особливі звуки, які місцеві називають "співом скель". Кажуть, що це духи древніх велетнів нагадують про себе. 🔹 Дивна вода Тікича: У водах річки Гірський Тікич іноді можна побачити цікаві міні-водоверті й течії навіть у спокійну погоду. Місцеві вірять, що це "сховані підводні ворота", через які вода тече не тільки поверхнею, а й під землею. 🔹 Феномен трьох річок: Місце злиття Гірського Тікича, Гнилого Тікича й Вільшанки відоме як "Місце поєднання трьох вод" — один із небагатьох таких природних феноменів в Україні.
    Like
    Love
    4
    464переглядів
  • BTS знову разом - всі учасники найпопулярнішої K-pop групи повернулися з армії🗣️
    Останнім став Шуга, який дембельнувся кілька днів тому. RM, V, Чимін та Чонгук закінчили службу на початку червня, а Джин та j-hope віддали «борг» батьківщині ще минулого року.

    Перший виступ BTS після дембелю має відбутися у березні 2026 року.

    52переглядів
  • https://www.youtube.com/live/UZcjY6cuoLA?si=GbZtZuQMy8L39Rxa
    https://www.youtube.com/live/UZcjY6cuoLA?si=GbZtZuQMy8L39Rxa
    44переглядів
  • https://youtu.be/Ti9wVtmCxb4?si=5QOUTWw8jlKHcBI1
    https://youtu.be/Ti9wVtmCxb4?si=5QOUTWw8jlKHcBI1
    64переглядів
  • Близько 63 тисяч українців вважаються зниклими безвісти та близько 10 тисяч перебувають у російському полоні, — уповноважений з питань зниклих безвісти за особливих обставин Добросердов.
    Близько 63 тисяч українців вважаються зниклими безвісти та близько 10 тисяч перебувають у російському полоні, — уповноважений з питань зниклих безвісти за особливих обставин Добросердов.
    95переглядів