• 24views
  • Чим глибша людина, тим менше вона намагається щось довести...
    Чим глибша людина, тим менше вона намагається щось довести...
    66views
  • 62views
  • 😡Дефіцитні запчастини до бронетехніки списали як «знищені» через авіаудари, а потім повторно продали державним оборонним підприємствам. Таку схему розкрадання військового майна на понад 350 мільйонів гривень викрили НАБУ та САП.


    Про підозру вже повідомили організатору оборудки та колишньому заступнику командира однієї з військових частин Харківської області. Саме на складах цієї частини таємно зберігали дефіцитну продукцію, яку на початку повномасштабного вторгнення просто вивезли, оформивши фіктивні документи про «втрату» від російських обстрілів.


    ‼️Ексзаступник командира за свою допомогу отримав від бізнесмена щонайменше 2,8 мільйона гривень хабаря.

    😡Дефіцитні запчастини до бронетехніки списали як «знищені» через авіаудари, а потім повторно продали державним оборонним підприємствам. Таку схему розкрадання військового майна на понад 350 мільйонів гривень викрили НАБУ та САП.Про підозру вже повідомили організатору оборудки та колишньому заступнику командира однієї з військових частин Харківської області. Саме на складах цієї частини таємно зберігали дефіцитну продукцію, яку на початку повномасштабного вторгнення просто вивезли, оформивши фіктивні документи про «втрату» від російських обстрілів.‼️Ексзаступник командира за свою допомогу отримав від бізнесмена щонайменше 2,8 мільйона гривень хабаря.
    144views
  • 😡Дефіцитні запчастини до бронетехніки списали як «знищені» через авіаудари, а потім повторно продали державним оборонним підприємствам. Таку схему розкрадання військового майна на понад 350 мільйонів гривень викрили НАБУ та САП.


    Про підозру вже повідомили організатору оборудки та колишньому заступнику командира однієї з військових частин Харківської області. Саме на складах цієї частини таємно зберігали дефіцитну продукцію, яку на початку повномасштабного вторгнення просто вивезли, оформивши фіктивні документи про «втрату» від російських обстрілів.


    ‼️Ексзаступник командира за свою допомогу отримав від бізнесмена щонайменше 2,8 мільйона гривень хабаря.

    😡Дефіцитні запчастини до бронетехніки списали як «знищені» через авіаудари, а потім повторно продали державним оборонним підприємствам. Таку схему розкрадання військового майна на понад 350 мільйонів гривень викрили НАБУ та САП.Про підозру вже повідомили організатору оборудки та колишньому заступнику командира однієї з військових частин Харківської області. Саме на складах цієї частини таємно зберігали дефіцитну продукцію, яку на початку повномасштабного вторгнення просто вивезли, оформивши фіктивні документи про «втрату» від російських обстрілів.‼️Ексзаступник командира за свою допомогу отримав від бізнесмена щонайменше 2,8 мільйона гривень хабаря.
    129views
  • 49views
  • 🔥 На росії повністю зупинив роботу Куйбишевський нафтопереробний завод «Роснефти» після атаки дрона 10 червня.


    За даними джерел Reuters, через удар безпілотника та подальшу пожежу НПЗ призупинив переробку нафти на обох установках первинної перегонки. Сумарна потужність цих установок становить близько 20 тисяч тонн (146 тисяч барелів) на день.


    Цей завод є ключовою частиною Самарського нафтопереробного центру. Лише за 2024 рік він переробив 4,7 млн тонн сирої нафти, виготовивши сотні тисяч тонн бензину, мазуту та дизельного палива.

    🔥 На росії повністю зупинив роботу Куйбишевський нафтопереробний завод «Роснефти» після атаки дрона 10 червня.За даними джерел Reuters, через удар безпілотника та подальшу пожежу НПЗ призупинив переробку нафти на обох установках первинної перегонки. Сумарна потужність цих установок становить близько 20 тисяч тонн (146 тисяч барелів) на день.Цей завод є ключовою частиною Самарського нафтопереробного центру. Лише за 2024 рік він переробив 4,7 млн тонн сирої нафти, виготовивши сотні тисяч тонн бензину, мазуту та дизельного палива.
    152views
  • 🔥 На росії повністю зупинив роботу Куйбишевський нафтопереробний завод «Роснефти» після атаки дрона 10 червня.


    За даними джерел Reuters, через удар безпілотника та подальшу пожежу НПЗ призупинив переробку нафти на обох установках первинної перегонки. Сумарна потужність цих установок становить близько 20 тисяч тонн (146 тисяч барелів) на день.


    Цей завод є ключовою частиною Самарського нафтопереробного центру. Лише за 2024 рік він переробив 4,7 млн тонн сирої нафти, виготовивши сотні тисяч тонн бензину, мазуту та дизельного палива.

    🔥 На росії повністю зупинив роботу Куйбишевський нафтопереробний завод «Роснефти» після атаки дрона 10 червня.За даними джерел Reuters, через удар безпілотника та подальшу пожежу НПЗ призупинив переробку нафти на обох установках первинної перегонки. Сумарна потужність цих установок становить близько 20 тисяч тонн (146 тисяч барелів) на день.Цей завод є ключовою частиною Самарського нафтопереробного центру. Лише за 2024 рік він переробив 4,7 млн тонн сирої нафти, виготовивши сотні тисяч тонн бензину, мазуту та дизельного палива.
    132views
  • КВІТНИК, ЯКИЙ БОЛИТЬ


    (Відповідь на коментар Стафанії Терпеливець до вірша «РОСТУТЬ МОГИЛИ»)


    Ростуть могили, краю їм нема,

    Садити їх нам ворог помагає,

    А не росли б, якби не ця війна,

    Щодня наш цвіт в могили ті лягає.


    Ростуть могили, дуже прикро нам…

    Щоб Бог поміг війну цю зупинити,

    Щоб шлях в могили не лягав синам,

    Аби наш цвіт щодня не хоронити.


    Ростуть могили, квітнуть, як квітник,

    Їх скроплюють сльозами, як водою,

    Не догляда за ними садівник,

    І кожна пахне горем і бідою.


    Ростуть могили, ліку їм нема,

    Ростуть щодня, стає їх більше й більше,

    Могили свіжі, но́ві імена,

    А нам від цього защораз прикріше.


    Ростуть могили, всюди ж бо ростуть,

    Та ми хотіли квітники садити,

    Щодня із фронту ко́гось – та й везуть,

    Бо він поліг, а мав ще жити й жити.


    Ростуть могили, цвіт лягає в них,

    Домівкою стають вони героям,

    І жоден з них пожити ще не встиг,

    Їх кожен день наповнювався боєм.


    28.11.2023 р.


    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2023

    ID: 999761

    КВІТНИК, ЯКИЙ БОЛИТЬ(Відповідь на коментар Стафанії Терпеливець до вірша «РОСТУТЬ МОГИЛИ»)Ростуть могили, краю їм нема,Садити їх нам ворог помагає,А не росли б, якби не ця війна,Щодня наш цвіт в могили ті лягає.Ростуть могили, дуже прикро нам…Щоб Бог поміг війну цю зупинити,Щоб шлях в могили не лягав синам,Аби наш цвіт щодня не хоронити.Ростуть могили, квітнуть, як квітник,Їх скроплюють сльозами, як водою,Не догляда за ними садівник,І кожна пахне горем і бідою.Ростуть могили, ліку їм нема,Ростуть щодня, стає їх більше й більше,Могили свіжі, но́ві імена,А нам від цього защораз прикріше.Ростуть могили, всюди ж бо ростуть,Та ми хотіли квітники садити,Щодня із фронту ко́гось – та й везуть,Бо він поліг, а мав ще жити й жити.Ростуть могили, цвіт лягає в них,Домівкою стають вони героям,І жоден з них пожити ще не встиг,Їх кожен день наповнювався боєм.28.11.2023 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2023ID: 999761
    290views
  • ЛЮДОНЬКИ, МОЛІМОСЬ


    Молімось, людоньки, молімось,

    Аби не бу́ло в нас війни́,

    До Бога серцем пригорнімось,

    Розбиймо плани сатани.


    Молімось, людоньки, молімось,

    У Бога з вірою живім,

    В молитві ми усі збері́мось,

    Вінець із молитов сплеті́м.


    Молімось, людоньки, молімось,

    Щоб повернути знову МИР,

    Усі до Господа звернімось,

    Щоб відступив від нас упир.


    Молімось, людоньки, молімось,

    Хай нас зали́шить сатана,

    Всі молитва́ми огорнімось –

    Тоді закі́нчиться війна.


    Молімось, людоньки, молімось,

    Повірмо в Господа усі.

    Без молитов не обходімось,

    Й не будем жити у страсі́.


    Молімось, людоньки, молімось,

    Молім за все, що нас болить,

    За ласку Господу вклонімось,

    Бо нас орді не полони́ть.


    11.05.2022р.


    © Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2022

    ID: 947464

    ЛЮДОНЬКИ, МОЛІМОСЬМолімось, людоньки, молімось,Аби не бу́ло в нас війни́,До Бога серцем пригорнімось,Розбиймо плани сатани.Молімось, людоньки, молімось,У Бога з вірою живім,В молитві ми усі збері́мось,Вінець із молитов сплеті́м.Молімось, людоньки, молімось,Щоб повернути знову МИР,Усі до Господа звернімось,Щоб відступив від нас упир.Молімось, людоньки, молімось,Хай нас зали́шить сатана,Всі молитва́ми огорнімось –Тоді закі́нчиться війна.Молімось, людоньки, молімось,Повірмо в Господа усі.Без молитов не обходімось,Й не будем жити у страсі́.Молімось, людоньки, молімось,Молім за все, що нас болить,За ласку Господу вклонімось,Бо нас орді не полони́ть.11.05.2022р.© Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2022ID: 947464
    102views