• https://youtu.be/Xkk68IUMc-o?si=OGMQfZoWPIC93l5w
    https://youtu.be/Xkk68IUMc-o?si=OGMQfZoWPIC93l5w
    111переглядів 1 Поширень
  • Love
    1
    82переглядів
  • Постривай, заціни мій новий трек
    📀 OSAD - De ya 📀
    На любій зручній для себе музичній платформі 📻
    Підтримай Українське 🇺🇦

    https://share.amuse.io/uGGnX07HESgn

    #музика #osad #romaosad #deya #українськамузика #applemusic #spotify #youtubemusic #youtube
    Постривай, заціни мій новий трек 📀 OSAD - De ya 📀 На любій зручній для себе музичній платформі 📻 Підтримай Українське 🇺🇦 https://share.amuse.io/uGGnX07HESgn #музика #osad #romaosad #deya #українськамузика #applemusic #spotify #youtubemusic #youtube
    SHARE.AMUSE.IO
    Amuse
    Create smart music links that anyone can listen to!
    Like
    1
    1Kпереглядів
  • Це Батя - Шпак, а це історія про його доньку та про те, як він став батьою шпаком.
    Був жаркий вечір червня 2023, із літньої кухні доносився смачний аромат бабусиних блинів, а у фонтані вода вже стала теплою. Тоді на верхівці яблуні у нас зробили гніздо чорні дрозди.
    В той вечір я побачила біля фонтану як мені здалося жабу. Я підійшла, але жаба стрибнула у воду, і чомусь виявилсь із дзьобом та пір'ям! То виявилось пташеня дроздів, але подумавши що то шпак, моя мама поставила його на гілочку груші, він стрибнув у буряк, де батьки не могли його знайти, ми почали їм допомагати, у цьому хаосі знайшли його сухого братика...
    Якщо коротко, то вирішили залишити його на ніч у ванні, щоб висох. Знайшли черв'яків, нагодували, поставили у коробку із сіном.
    На ранок сфотографували, нагодували й відпустили на город. Малий трохи політав, потім кудись пішов... потім почався дощ, я побачила чи то його, чи то братика за будинком під самим дощем взяла назад у коробку, коли закінчився дощ, він нікуди летіти не хотів.
    Так і з'явилась у нас Шпака, виявилось, що це дівчинка. Пізніше ми все таки зрозуміли що то дрізд а не шпак, але ім'я Шпака вже прижилось. Її відпускали літати надвір, давали черв'яків, філе, шовковицю та варене яєчко. На прогулянки прилітав її батько, Батя - Шпак.
    Одного разу ми поїхали на річку, а Шпаку залишили на мого бідолашного друга, який не переносить черв'яків. Але Шпака була розумна, їла сама. Потім вона прожила у нас десь 2 тижні, а під кінець липня образилась на нас після того, як нас не було вдома 4 години( справжній проблемний підліток ) , і відмовилась повертатись додому після прогулянки. Іноді я її бачила, але вона близько нас не підпускала.
    Але навесні 2024 року я побачила як вона разом зі своїм батьою ночують у нашій туї. Після цього я кілька разів намагалась вибачитись перед нею смаколиками, але вона мене ігнорувала.
    З тих часів вони живуть у туї, вже мають нових шпачків. А Батя - Шпак постійно літає по городу.
    Це Батя - Шпак, а це історія про його доньку та про те, як він став батьою шпаком. Був жаркий вечір червня 2023, із літньої кухні доносився смачний аромат бабусиних блинів, а у фонтані вода вже стала теплою. Тоді на верхівці яблуні у нас зробили гніздо чорні дрозди. В той вечір я побачила біля фонтану як мені здалося жабу. Я підійшла, але жаба стрибнула у воду, і чомусь виявилсь із дзьобом та пір'ям! То виявилось пташеня дроздів, але подумавши що то шпак, моя мама поставила його на гілочку груші, він стрибнув у буряк, де батьки не могли його знайти, ми почали їм допомагати, у цьому хаосі знайшли його сухого братика... Якщо коротко, то вирішили залишити його на ніч у ванні, щоб висох. Знайшли черв'яків, нагодували, поставили у коробку із сіном. На ранок сфотографували, нагодували й відпустили на город. Малий трохи політав, потім кудись пішов... потім почався дощ, я побачила чи то його, чи то братика за будинком під самим дощем взяла назад у коробку, коли закінчився дощ, він нікуди летіти не хотів. Так і з'явилась у нас Шпака, виявилось, що це дівчинка. Пізніше ми все таки зрозуміли що то дрізд а не шпак, але ім'я Шпака вже прижилось. Її відпускали літати надвір, давали черв'яків, філе, шовковицю та варене яєчко. На прогулянки прилітав її батько, Батя - Шпак. Одного разу ми поїхали на річку, а Шпаку залишили на мого бідолашного друга, який не переносить черв'яків. Але Шпака була розумна, їла сама. Потім вона прожила у нас десь 2 тижні, а під кінець липня образилась на нас після того, як нас не було вдома 4 години( справжній проблемний підліток ) , і відмовилась повертатись додому після прогулянки. Іноді я її бачила, але вона близько нас не підпускала. Але навесні 2024 року я побачила як вона разом зі своїм батьою ночують у нашій туї. Після цього я кілька разів намагалась вибачитись перед нею смаколиками, але вона мене ігнорувала. З тих часів вони живуть у туї, вже мають нових шпачків. А Батя - Шпак постійно літає по городу.
    Love
    2
    178переглядів
  • 19 загиблих і 300 постраждалих внаслідок ракетного обстрілу Дніпра вчора

    На відео — собака сховалася в шафу під час вчорашнього обстрілу.
    19 загиблих і 300 постраждалих внаслідок ракетного обстрілу Дніпра вчора На відео — собака сховалася в шафу під час вчорашнього обстрілу.
    105переглядів 3Відтворень
  • Донорська 🩸кров є критично важливим ресурсом для порятунку життів, особливо в умовах повномасштабної війни, коли кількість поранених захисників, цивільних громадян та осіб, що потребують термінових переливань та 💉препаратів крові значно зросла.

    Однак, прикінцеві та перехідні положення 📄Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові», прийнятого 15.12.2021 перед повномасштабною війною, значно звужують права та соціальні гарантії донорів: повністю прибираються пільги для Почесних донорів та скасовують дні відпочинку після донацій. Зміни, які вступлять в силу на початку 2026 року призведуть до зменшення кількості активних донорів. Це поставить під ⚠️загрозу стабільне забезпечення країни донорською кров’ю та її компонентами.

    Що вимагається у петиції?

    1) Повернення соціальних гарантій для донорів, а саме:
    •відновлення дня відпочинку після донації зі збереженням середнього 💸заробітку, та розгляд можливості його використання без прив’язки до щорічної ⛱️відпустки
    •повернення підтримки для осіб, яким буде присвоєно статус 🏅Почесного донора, та розгляд можливості збільшення пільг, а саме безкоштовного проїзду у 🚍громадському транспорті, пріоритетного медичного обслуговування тощо
    2) Створення єдиного 📌Національного реєстру донорів крові

    Запропоновані зміни сприятимуть популяризації донорського руху, залученню нових донорів та стабільному забезпеченню потреб країни у крові та її компонентах.

    ✍️ ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7933
    Донорська 🩸кров є критично важливим ресурсом для порятунку життів, особливо в умовах повномасштабної війни, коли кількість поранених захисників, цивільних громадян та осіб, що потребують термінових переливань та 💉препаратів крові значно зросла. Однак, прикінцеві та перехідні положення 📄Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові», прийнятого 15.12.2021 перед повномасштабною війною, значно звужують права та соціальні гарантії донорів: повністю прибираються пільги для Почесних донорів та скасовують дні відпочинку після донацій. Зміни, які вступлять в силу на початку 2026 року призведуть до зменшення кількості активних донорів. Це поставить під ⚠️загрозу стабільне забезпечення країни донорською кров’ю та її компонентами. Що вимагається у петиції? 1) Повернення соціальних гарантій для донорів, а саме: •відновлення дня відпочинку після донації зі збереженням середнього 💸заробітку, та розгляд можливості його використання без прив’язки до щорічної ⛱️відпустки •повернення підтримки для осіб, яким буде присвоєно статус 🏅Почесного донора, та розгляд можливості збільшення пільг, а саме безкоштовного проїзду у 🚍громадському транспорті, пріоритетного медичного обслуговування тощо 2) Створення єдиного 📌Національного реєстру донорів крові Запропоновані зміни сприятимуть популяризації донорського руху, залученню нових донорів та стабільному забезпеченню потреб країни у крові та її компонентах. ✍️ ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7933
    PETITION.KMU.GOV.UA
    Електронні петиції до Кабінету Міністрів України
    176переглядів
  • ✈️ Вже шестеро з випуску Джуса та Максима Устименка загинули, захищаючи небо України

    Максим був одним з двох пілотів, який визначав, які літаки потрібні Україні.

    В день загибелі на його літаку не залишилось жодного снаряду, жодної ракети. Він ціною власного життя знищив останній шахед, який летів на місто.

    🕯Сьогодні в Києві відбулась церемонія прощання з Героєм України пілотом Максимом Устименко.
    #Новини_Україна #Новини_news_війна #Russian_Ukrainian #News_Ukraine #Новини #Новини_news #Ukrainian_news #герої_війни
    ✈️ Вже шестеро з випуску Джуса та Максима Устименка загинули, захищаючи небо України Максим був одним з двох пілотів, який визначав, які літаки потрібні Україні. В день загибелі на його літаку не залишилось жодного снаряду, жодної ракети. Він ціною власного життя знищив останній шахед, який летів на місто. 🕯Сьогодні в Києві відбулась церемонія прощання з Героєм України пілотом Максимом Устименко. #Новини_Україна #Новини_news_війна #Russian_Ukrainian #News_Ukraine #Новини #Новини_news #Ukrainian_news #герої_війни
    149переглядів 1Відтворень
  • "Земля Після"
    "Земля Після"
    Like
    Love
    2
    761переглядів
  • #світ
    Юнак із народу мандарі в Південному Судані чистить зуби… гілочкою дерева.
    Зазвичай кінець гілочки розжовують, поки не стане м’яким і ворсистим — і вже тоді використовують як натуральну щітку. Деякі породи дерев мають ще й антибактеріальні властивості — освіжають подих і борються з бактеріями.

    Подібний спосіб відомий ще з доісламських часів на Близькому Сході. Араби називають таку щітку мисвак. В ісламі його використання вважається бажаною справою (сунна).

    #світ Юнак із народу мандарі в Південному Судані чистить зуби… гілочкою дерева. Зазвичай кінець гілочки розжовують, поки не стане м’яким і ворсистим — і вже тоді використовують як натуральну щітку. Деякі породи дерев мають ще й антибактеріальні властивості — освіжають подих і борються з бактеріями. Подібний спосіб відомий ще з доісламських часів на Близькому Сході. Араби називають таку щітку мисвак. В ісламі його використання вважається бажаною справою (сунна).
    Like
    Wow
    2
    130переглядів 18Відтворень