• 👏 Олімпійський чемпіон Жан Беленюк зустрівся із 13-річним Кирилом Ілляшенком

    Саме цей хлопчина став героєм після російського теракту в Сумах 13 квітня. Кирило встиг вистрибнути з палаючого автобуса та розблокувати двері, щоб врятувати людей.

    Сьогодні мав честь особисто познайомитися з Кирилом Ілляшенком. Хлопцем, який у 13 років зробив неймовірно сміливий вчинок, рятуючи людей під час страшної атаки на Суми. Такий вчинок – не випадковість. Вихованість, внутрішня сила й мужність – результат великої праці батьків і загартування на килимі,
    - зазначив Беленюк.

    👉 Нагадаємо, що Ілляшенко є вихованцем дитячої-юнацької школи "Факел" та активно займається вільною боротьбою
    #world_sport #спорт @sports #Український_спорт #Ukrainian_sport #спорт_sports #Brovarysport #Броварський_спорт
    ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    94переглядів
  • #природа
    Русилівські водоспади — мальовничий каскад із понад 15 водоспадів на притоці річки Стрипа, розташований у каньйоноподібній долині поблизу села Русилів на Тернопільщині. Це одна з найгарніших гідрологічних пам’яток України, що входить до складу Національного природного парку “Дністровський каньйон”.
    #природа Русилівські водоспади — мальовничий каскад із понад 15 водоспадів на притоці річки Стрипа, розташований у каньйоноподібній долині поблизу села Русилів на Тернопільщині. Це одна з найгарніших гідрологічних пам’яток України, що входить до складу Національного природного парку “Дністровський каньйон”.
    Love
    Like
    3
    205переглядів 20Відтворень 1 Поширень
  • Кому цікаві подорожі, звертайтесь до тур. компанії “Best-travel”: https://www.instagram.com/best.travel.ua
    Кому цікаві подорожі, звертайтесь до тур. компанії “Best-travel”: https://www.instagram.com/best.travel.ua
    WWW.INSTAGRAM.COM
    Instagram
    Love
    1
    439переглядів
  • Like
    Love
    3
    445переглядів
  • Love
    1
    97переглядів
  • я от навіть не знаю, як на це реагувати, наче й цікаво після того на чому завершився перший сезон, а наче й "їжачки плакали, кололись, але продовжували жерти кактус"...
    я от навіть не знаю, як на це реагувати, наче й цікаво після того на чому завершився перший сезон, а наче й "їжачки плакали, кололись, але продовжували жерти кактус"...
    Якщо вам сподобався серіал "Дюна: пророцтво" то у нас для вас є гарні новини, серіал продовжено на другий сезон 🤩

    HBO оголосили про другий сезон після того, як кількість переглядів зробила 1-й сезон серіалу одним з найбільших хітів року - 15 мільйонів переглядів дебютного епізоду. Нічогенькі цифри, еге ж?

    Діліться у коментарях як вам такі новини? Чи плануєте дивитись новий сезон? Чи може першоджерело у вигляді книг вас зацікавило більше?

    #sci_fi_не_нудно
    Like
    1
    547переглядів
  • https://youtu.be/NorMcnpFP48?si=qzMGbRXs-R6UwNBc
    https://youtu.be/NorMcnpFP48?si=qzMGbRXs-R6UwNBc
    37переглядів
  • Мотає термін за крадіжку їжі зі столу 😅😅😅
    #відео_video #interesting_news @interesting_news @news @world_news #news_humour #гумор #humour #hilarity #animals
    Мотає термін за крадіжку їжі зі столу 😅😅😅 #відео_video #interesting_news @interesting_news @news @world_news #news_humour #гумор #humour #hilarity #animals
    224переглядів 9Відтворень
  • Ну що, фанати Кінга, ви готові до нової екранізації?)
    Ну що, фанати Кінга, ви готові до нової екранізації?)
    Нещодавно Стівен Кінг поділився у своєму твіттер аккаунті, що вже 13 липня нас чекає премʼєра екранізації його книги 2019 року «Інститут».

    «Інститут» це серіал з 8 серій, який поєднує у собі наукову фантастику, трилер та соціальну драму.

    Однойменна книга розповідає нам про підлітка Люка, який потрапив у секретну установу, в якій проводять експерименти над дітьми з надзвичайними здібностями.

    Цей рік багатий на екранізації різних історій «Короля жахів» тож можемо знайти багато цікавого собі до смаку.

    Трейлер серіалу на YouTube можна переглянути тут: https://youtu.be/1BcvAdfyL5Y?si=BN7b4RBXKzT-6Z5a

    #sci_fi_не_нудно
    Love
    3
    2коментарів 206переглядів
  • ⏪"Почалось розкуркулювання. Серед зими вигонили розкуркулену сім’ю з хати з дозволом взяти з собою тільки торбу хліба та з одежі те, що було одягнене. Потім садовили в сани й вивозили на кошляцькі ярі і там перекидали з саней.

    Іншим давали хати-пустки, а майно розкоркулених – одежу, взуття, хатні речі, дрібний реманент, – продавали на вигоні з торгів. Місцеві люди соромились купувати це майно, бо знали тих людей, а частина з них були близькі, рідня.

    Правда, бувала, що на прохання самих «розкоркулених» купляли ту чи іншу річ, щоб передати потім їхнім господарям. Більш коштовні речі за безцінок купляли всякі зайди та верхівка ділила між собою.

    Ось таким чином було розорено чимало працьовитих сімей, які розбрелися по широкому світі чи були вислані на північ.

    А «Класова боротьба» на селі все загострювалась, все поглиблювалась. Після куркулів пішли підкуркульники.
    Тут уже не бралось до уваги стан твого господарства чи наявність якогось іншого майна. Головне лихо, головна загроза – твій настрій. Обізветься хтось, чи запитає що воно до чого, і зараз помітка в записнику. Накидались на такого зухвальця, який допитується, який хоче якогось пояснення незрозумілого питання.

    Страшно щось промовити. Надійдуть, та все з пістолями, а очі злі, сверлами підозри на всіх поглядають, то все з погрозою, та з лайкою паскудною, що в селах ніколи її не чути було. Один одного бояться, один одного уникають..."

    📖Уривок з книги спогадів Лавра Нечипоренка "33-й рік".

    🎞На фото: Розпродаж майна розкуркуленого селянина Мартиненка на "червоному базарі", с. Удачне, Донецька обл. Знімок Марка Залізняка.
    ⏪"Почалось розкуркулювання. Серед зими вигонили розкуркулену сім’ю з хати з дозволом взяти з собою тільки торбу хліба та з одежі те, що було одягнене. Потім садовили в сани й вивозили на кошляцькі ярі і там перекидали з саней. Іншим давали хати-пустки, а майно розкоркулених – одежу, взуття, хатні речі, дрібний реманент, – продавали на вигоні з торгів. Місцеві люди соромились купувати це майно, бо знали тих людей, а частина з них були близькі, рідня. Правда, бувала, що на прохання самих «розкоркулених» купляли ту чи іншу річ, щоб передати потім їхнім господарям. Більш коштовні речі за безцінок купляли всякі зайди та верхівка ділила між собою. Ось таким чином було розорено чимало працьовитих сімей, які розбрелися по широкому світі чи були вислані на північ. А «Класова боротьба» на селі все загострювалась, все поглиблювалась. Після куркулів пішли підкуркульники. Тут уже не бралось до уваги стан твого господарства чи наявність якогось іншого майна. Головне лихо, головна загроза – твій настрій. Обізветься хтось, чи запитає що воно до чого, і зараз помітка в записнику. Накидались на такого зухвальця, який допитується, який хоче якогось пояснення незрозумілого питання. Страшно щось промовити. Надійдуть, та все з пістолями, а очі злі, сверлами підозри на всіх поглядають, то все з погрозою, та з лайкою паскудною, що в селах ніколи її не чути було. Один одного бояться, один одного уникають..." 📖Уривок з книги спогадів Лавра Нечипоренка "33-й рік". 🎞На фото: Розпродаж майна розкуркуленого селянина Мартиненка на "червоному базарі", с. Удачне, Донецька обл. Знімок Марка Залізняка.
    417переглядів 1 Поширень