• НЕБЕЗПЕЧНИЙ МАРШРУТ
    НЕБЕЗПЕЧНИЙ МАРШРУТ
    1
    954переглядів 19Відтворень
  • До уваги читачів!!!
    Діють мошеники під егідою ООН й організацією "Право на захист".
    Спочатку задають адекватні запитання,А потім запрашують код доступу до банківського особистого кабінету начебто для авторизації й підтвердження особистості (не особи).Тільки що вони спробували це все провести зі мною.Після моєї категоричної відмови вони видалили чат спілкування зі мною й заблокували мене.Тому точний лого вказати не можу.Але один з цих двох.
    Аферисти по ходу рашисти бо під лого ООН написано слово "допомога",а не девіз.
    Тому не ведіться на це й не повідомляйте особистих даних цим шахраям,тим паче про коди доступу в банки.
    Бережіть себе й допомагайте ЗСУ!
    СЛАВА УКРАЇНІ!!! 💛💙
    До уваги читачів!!! Діють мошеники під егідою ООН й організацією "Право на захист". Спочатку задають адекватні запитання,А потім запрашують код доступу до банківського особистого кабінету начебто для авторизації й підтвердження особистості (не особи).Тільки що вони спробували це все провести зі мною.Після моєї категоричної відмови вони видалили чат спілкування зі мною й заблокували мене.Тому точний лого вказати не можу.Але один з цих двох. Аферисти по ходу рашисти бо під лого ООН написано слово "допомога",а не девіз. Тому не ведіться на це й не повідомляйте особистих даних цим шахраям,тим паче про коди доступу в банки. Бережіть себе й допомагайте ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!!! 💛💙
    388переглядів
  • #поезія
    Скоро повернуться лелеки
    У чиєсь місто, чи село!
    Додому поспішать здалека!
    Де їхнє серце приросло!

    Летітимуть крізь дим, пожари,
    Крізь вой серен страшних таких!
    Та повертаються їх пари-
    Всі до гніздечок дорогих!

    А скільки їх в дорозі згине,
    Не долетівши до гнізда...
    Та рідний край ніхто не кине.
    Дорога в них сюди - важка!

    Всю зиму їм домівка снилась!
    Там, на стовпі рідне гніздо!
    І мріють, щоб у них родилось
    Лелеченятко хоч одно!

    Лелеченьки, спішіть додому!
    Ми ж так чекали вЕсну й вас!
    Переборіть і біль, і втому!
    Й на крилах мир несіть для нас!

    Л. Вернигора
    #поезія Скоро повернуться лелеки У чиєсь місто, чи село! Додому поспішать здалека! Де їхнє серце приросло! Летітимуть крізь дим, пожари, Крізь вой серен страшних таких! Та повертаються їх пари- Всі до гніздечок дорогих! А скільки їх в дорозі згине, Не долетівши до гнізда... Та рідний край ніхто не кине. Дорога в них сюди - важка! Всю зиму їм домівка снилась! Там, на стовпі рідне гніздо! І мріють, щоб у них родилось Лелеченятко хоч одно! Лелеченьки, спішіть додому! Ми ж так чекали вЕсну й вас! Переборіть і біль, і втому! Й на крилах мир несіть для нас! Л. Вернигора
    2
    368переглядів
  • https://youtube.com/shorts/RBMnsOqooac?si=2MnGu_PLNlhxGefw
    https://youtube.com/shorts/RBMnsOqooac?si=2MnGu_PLNlhxGefw
    1
    286переглядів
  • Обережно, шахраї!!!
    Допис @Oksana Moroz:

    Нова-стара історія, яка закінчується зламом чи іншою шкодою.
    Зараз масово несеться в Інстаграмі.

    1 – Ви бачите під своїм дописом (переважно в Інстаграмі) обурливий коментар щодо вас. Як правило, російською (але не факт)

    2 – Йдете дивитися, хто ж це пише

    3 – Там закритий акаунт і є тільки один лінк (наприклад, на Телеграм)

    4 – Натиска і там щось, що має вас ще раз емоційно включити і мотивувати натиснути на другий лінк.

    5 – Далі – злам акаунту, шахрайство і тд.

    Не клікайте, будь ласка, на такі коментарі / акаунти / лінки.

    Тут правило одне – ввімкнули ваші емоції – тут щось не те. Потрібно бути обережними.

    Дякую, Катерина Гольцберг за "наводку", а Майя Тульчинська за пильність та опис свого досвіду.
    Обережно, шахраї!!! Допис @Oksana Moroz: Нова-стара історія, яка закінчується зламом чи іншою шкодою. Зараз масово несеться в Інстаграмі. 1 – Ви бачите під своїм дописом (переважно в Інстаграмі) обурливий коментар щодо вас. Як правило, російською (але не факт) 2 – Йдете дивитися, хто ж це пише 3 – Там закритий акаунт і є тільки один лінк (наприклад, на Телеграм) 4 – Натиска і там щось, що має вас ще раз емоційно включити і мотивувати натиснути на другий лінк. 5 – Далі – злам акаунту, шахрайство і тд. Не клікайте, будь ласка, на такі коментарі / акаунти / лінки. Тут правило одне – ввімкнули ваші емоції – тут щось не те. Потрібно бути обережними. Дякую, Катерина Гольцберг за "наводку", а Майя Тульчинська за пильність та опис свого досвіду.
    591переглядів
  • 1
    411переглядів
  • Фільм «Ти - космос» від українського режисера Павла Острікова (який знімали 7 років), здобув чергову нагороду на фестивалі науково-фантастичного кіно в Італії 🥳🎉

    Більш детально про це можна прочитати в матеріалі, що закріплений внизу.

    В Україні очікуємо фільм навесні цього року

    А ми вже згадували про цю стрічку отут:
    https://www.fankolo.com/posts/3887
    І тут: https://www.fankolo.com/posts/25589
    #sci_fi_не_нудно
    SUSPILNE.MEDIA
    Фільм "Ти — космос" здобув чергову нагороду на науково-фантастичному фестивалі
    З 13 по 29 березня в Вероні тривав науково-фантастичний фестиваль EXTRA sci-fi festival Verona, на якому приз від журі отримав фільм Павла Острікова "Ти — космос" — Cуспільне Культура
    1
    406переглядів
  • Фільм «Ти - космос» від українського режисера Павла Острікова (який знімали 7 років), здобув чергову нагороду на фестивалі науково-фантастичного кіно в Італії 🥳🎉

    Більш детально про це можна прочитати в матеріалі, що закріплений внизу.

    В Україні очікуємо фільм навесні цього року

    А ми вже згадували про цю стрічку отут:
    https://www.fankolo.com/posts/3887
    І тут: https://www.fankolo.com/posts/25589
    #sci_fi_не_нудно
    Фільм «Ти - космос» від українського режисера Павла Острікова (який знімали 7 років), здобув чергову нагороду на фестивалі науково-фантастичного кіно в Італії 🥳🎉 Більш детально про це можна прочитати в матеріалі, що закріплений внизу. В Україні очікуємо фільм навесні цього року А ми вже згадували про цю стрічку отут: https://www.fankolo.com/posts/3887 І тут: https://www.fankolo.com/posts/25589 #sci_fi_не_нудно
    SUSPILNE.MEDIA
    Фільм "Ти — космос" здобув чергову нагороду на науково-фантастичному фестивалі
    З 13 по 29 березня в Вероні тривав науково-фантастичний фестиваль EXTRA sci-fi festival Verona, на якому приз від журі отримав фільм Павла Острікова "Ти — космос" — Cуспільне Культура
    6
    1Kпереглядів 1 Поширень
  • https://youtu.be/H9UgXqIz4TE?si=M6ZUoSPmNsqyq50k
    https://youtu.be/H9UgXqIz4TE?si=M6ZUoSPmNsqyq50k
    261переглядів 1 Поширень
  • А вам не дивно чути таке?
    Що сталося з країною, яка вже понад 10 років перебуває у війні (тільки теперішній) не рахуючи століть поневолення до того?
    Чому МИ УКРАЇНЦІ НОСІЇ СВОЄЇ МОВИ ТА КУЛЬТУРИ МАЄМО ТЕРПІТИ (дістала вже ця толерантність ) тих, які є нащадками загарбників і різного роду плебсу оZZiйського?
    Тих хто немає ні коріння ні душі Української від народження?
    Чи не варто вже почати писати НОВІТНІ ЗАКОНИ— НОВОЇ УКРАЇНИ ЯКА ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ЗДОБУВАЄ СВОЮ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.
    ВІЙНА ЗАКІНЧИТЬСЯ(❓)НІ !
    ТОМУ ЩО НАВІТЬ САМ ФАКТ ПРИПИНЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ .ЕТНОЦИДА ТА ГЕНОЦИДА...Не взмозі буде зробити з "какаяразница" не громадян, по Духу та Крові... УКРАЇНЦІВ❗(спроектуйте теперішній стан розуміння, та ставлення до цього питання)
    ЩОБ ви мені ту не кричали та не хейтили.За часи "незалежності"(30 років) скільки виросло тих які були народжені "незалежними"? Скільки за (30!) років було чутно звідусіль :" нє спєшітє" "всєму свойо врем'я" ...
    І що?
    Ні тільки ЗАКОННА ПРИМУСОВА УКРАЇНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВИ(в себе в своїй хаті,якщо вона в тебе залишилась після "братской помощи руZZких"....Розмовляй ,тішся, анонізіруй....До блювотиння , бо тобі ж подобається)
    АЛЕ НЕ В ДЕРЖАВНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ.
    ОСЬ ЦЕ ПОВИННО БУТИ НАЦІОНАЛЬНОЮ ІДЕЄЮ ВІДРОДЖЕННЯ ТА СТАНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ.ДОСИТЬ ПІДСТАВЛЯТИ СВОЇ УСТА ТА ГІДНІСТЬ під удари "какаяразница"
    Війна роZZeи проти УКРАЇНИ.І МИ ЯК НАРОД ЦІЄЇ ДЕРЖАВИ МАЄМО ПРАВО ДАВАТИ👊 НЕ ТІЛЬКИ, ПО ЗУБАХ... ВОРОГОВІ(свої ГНИДИ не менш небезпечні за каZZaпських та іншого роду вошей)
    МИ БОРЕМОСЯ ЩОБ ВИЖИТИ.БОРЕМОСЯ ЗА ТЕ ЩОБ НАШІ НАЩАДКИ В МАЙБУТНЬОМУ МАЛИ СВОЮ ДЕРЖАВУ І З ГОРДІСТЮ ЗВАЛИСЬ УКРАЇНЦЯМИ.МОВА ЦЕ — КОРДОН✊ 🇺🇦

    ✍️31.03.2025

    Перш ніж писати коментар, зайди в мій профіль...І подумай,що ти хочеш мені "відповісти" ✊🇺🇦

    УКРАЇНА БУЛА.Є І БУДЕ...А ОТ ДЕ БУДЕШ ТИ? З КИМ?

    "Перикотиполем" БЕЗХАТЬКОМ без мовним? Чи УКРАЇНЦЕМ ЯКОМУ НЕ БАЙДУЖЕ? ДУМАЙ!
    А вам не дивно чути таке? Що сталося з країною, яка вже понад 10 років перебуває у війні (тільки теперішній) не рахуючи століть поневолення до того? Чому МИ УКРАЇНЦІ НОСІЇ СВОЄЇ МОВИ ТА КУЛЬТУРИ МАЄМО ТЕРПІТИ (дістала вже ця толерантність ) тих, які є нащадками загарбників і різного роду плебсу оZZiйського? Тих хто немає ні коріння ні душі Української від народження? Чи не варто вже почати писати НОВІТНІ ЗАКОНИ— НОВОЇ УКРАЇНИ ЯКА ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ЗДОБУВАЄ СВОЮ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. ВІЙНА ЗАКІНЧИТЬСЯ(❓)НІ ! ТОМУ ЩО НАВІТЬ САМ ФАКТ ПРИПИНЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ .ЕТНОЦИДА ТА ГЕНОЦИДА...Не взмозі буде зробити з "какаяразница" не громадян, по Духу та Крові... УКРАЇНЦІВ❗(спроектуйте теперішній стан розуміння, та ставлення до цього питання) ЩОБ ви мені ту не кричали та не хейтили.За часи "незалежності"(30 років) скільки виросло тих які були народжені "незалежними"? Скільки за (30!) років було чутно звідусіль :" нє спєшітє" "всєму свойо врем'я" ... І що? Ні тільки ЗАКОННА ПРИМУСОВА УКРАЇНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВИ(в себе в своїй хаті,якщо вона в тебе залишилась після "братской помощи руZZких"....Розмовляй ,тішся, анонізіруй....До блювотиння , бо тобі ж подобається) АЛЕ НЕ В ДЕРЖАВНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ. ОСЬ ЦЕ ПОВИННО БУТИ НАЦІОНАЛЬНОЮ ІДЕЄЮ ВІДРОДЖЕННЯ ТА СТАНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ.ДОСИТЬ ПІДСТАВЛЯТИ СВОЇ УСТА ТА ГІДНІСТЬ під удари "какаяразница" Війна роZZeи проти УКРАЇНИ.І МИ ЯК НАРОД ЦІЄЇ ДЕРЖАВИ МАЄМО ПРАВО ДАВАТИ👊 НЕ ТІЛЬКИ, ПО ЗУБАХ... ВОРОГОВІ(свої ГНИДИ не менш небезпечні за каZZaпських та іншого роду вошей) МИ БОРЕМОСЯ ЩОБ ВИЖИТИ.БОРЕМОСЯ ЗА ТЕ ЩОБ НАШІ НАЩАДКИ В МАЙБУТНЬОМУ МАЛИ СВОЮ ДЕРЖАВУ І З ГОРДІСТЮ ЗВАЛИСЬ УКРАЇНЦЯМИ.МОВА ЦЕ — КОРДОН✊ 🇺🇦 ✍️31.03.2025 Перш ніж писати коментар, зайди в мій профіль...І подумай,що ти хочеш мені "відповісти" ✊🇺🇦 УКРАЇНА БУЛА.Є І БУДЕ...А ОТ ДЕ БУДЕШ ТИ? З КИМ? "Перикотиполем" БЕЗХАТЬКОМ без мовним? Чи УКРАЇНЦЕМ ЯКОМУ НЕ БАЙДУЖЕ? ДУМАЙ!
    639переглядів 11Відтворень