💥 Це сталося внаслідок обстрілу Новопетрівки Високопільської громади.
⚠️ Попередньо, ще троє працівників гуманітарної організації поранені.
Знаходьте цікавих людей, створюйте нові зв’язки та залучайте нових друзів
💥 Це сталося внаслідок обстрілу Новопетрівки Високопільської громади.
⚠️ Попередньо, ще троє працівників гуманітарної організації поранені.
💥 Це сталося внаслідок обстрілу Новопетрівки Високопільської громади.
⚠️ Попередньо, ще троє працівників гуманітарної організації поранені.
Полностью читайте здесь:
https://news.nikk.co.il/do-rossijskoj-glubinki/
Если это важно — поделитесь.#НАновости #NAnews #Israel #Ukraine #Russia #Израиль #Украинаהמלחמה הגיעה לעומק הרוסי: 56 ״אזורים״ נכנסו לגירעון תקציבי — והמחוז האוטונומי היהודי оказался במצב הקשה ביותר מבחינת הגירעון היחסי
Справжні нащадки Русі берегли б свою культурно-історичну спадщину. А для цих вона звісно чужа.
Століттями на зовнішній арені народ орків прикидається "вихідцями з Русі".
Путін ще недавно (коли фріка ще пускали на поріг в країни Європи) розповідав тому ж Макрону дивні історії про "рускую княжну Анну Ярославну". Донька київського князя буцімто об'єднує народи Франції і Московії. Цей полоумний писав статті, що нинішня росія походить із "купєлі Херсонеса", бо в Корсуні окупованій московитами колись хрестився київський же князь Володимир.
Чи не маячня божевільних?
Але цю маячню на повному серйозі прямо зараз через шкільні підручники прошивають в голови дітям різних племен на території російської федерації. Після цього пермяки, башкіри, татари і навіть явно монголоїдні буряти виростають з переконанням, що вони православниє рускіє. А далі когнітивний дисонанс в головах веде їх до думки: а чому тоді їхнім Києвом володіють якісь фашисти-укрАінци?
Жерцям культу з Кремля просто залишається підсунути обкраденим і знедоленим тубільцям рішення — іти на релігійну війну, продаючи сатані свої душонки за 3 копійки.
Але сьогодні болотні дикуни здійснють цілеспрямований удар по Лаврі. Просто від безсилля від того, що не можуть захопити Україну, виміщують злобу на її найціннішій культурній пам'ятці, яку вони типу вважають своєю. Їхня слабка культурна ідентичність не здатна витримати конкуренції - всі храми на території РФ молодші, не йдуть за своєю історичною цінністю ні в яке порівняння з тисячолітніми храмами Києва чи навіть Чернігова, а тому ніколи не здатні були ефективно об'єднувати московитів.
І саме тому предки з НКВД ще в 1941 замінували і взірвали культурну пам'ятку, коли тікали від німців і розуміли, що не зможуть більше володіти Руською спадщиною. Бо там були усипальниці всіх українських князів з часів Русі. З існуванням такого доказу давньої державності народу, який вони безуспішно намагалися інкорпорувати в своє безрідне плем'я на правах молодшої гілки, цей ІДІЛ не міг змиритися.
Власне цей кармічний цикл почав ще "перший вєлікорос" Андрій Боголюбський, який почав кар'єру з розграбування київської святині, а тому був затаврований як чужинець на Русі ще авторами тогочасних руських літописів.
Але московити не тільки є чужинцями на планеті, вони є антихристиянами.
І це важливо.
Бо багато християн у світі розчаровані повісткою в своїх державах і симпатизують рашці, бо помилково вірують, що РФ це "християнська держава і вона захищає цінності, які втратив Захід". Багато навіть в США збуджується, коли в Україні намагаються заборонити РПЦ.
Але Російська путінославна церква сьогдні так і не засудила російську армію за удар по християнській святині.
Отже навіть релігійний підрозділ ФСБ це антихристиянська агресивна організація.
Вони прикидаються християнами, але мають бути викинуті звідусіль.
За цей удар має бути покарання — повна заборона РПЦ. Ми маємо посилити процес викорінення цієї агресивної секти в світі і у нас. Кожен удар буде відплачено втратою Кремлем свого впливу. А потім цей процес перекинеться всередину нинішньої РФ.
А закінчиться в Москві.
СЛЬОЗИ НА ОЧАХ
Херсон звільнили вже від окупантів,
І радості від цьо́го меж нема,
Сліди лиши́лись від колаборантів,
З ордою бились наші недарма.
Гнила́ руsня втікала із Херсону,
"Дарунки" залишали скрізь вони,
Паршивим оркам там не бу́ло скону,
Нащадкам-вбивцям ката-сатани.
Герої наші йшли туди рішуче,
Бо – наш Херсон і наша це земля,
Прогнали бидло звідти все смердюче,
Не буде там злочинця-москаля.
В херсонців сльози полили́сь рікою,
І кожна з них – це радості сльоза,
Було́ раschиsтів, наче в купі гно́ю,
Точилась там війни́ страшна гроза.
Та вже сьогодні прапор України
В Херсоні, як колись, замайорів,
Лиши́лись по ординцях і руїни,
У місті залунав вкраїнський спів.
Херсон є наш, Херсон - це Україна!
Й не ворогу ходи́ть по цій землі́,
Звучатиме там мова солов'їна,
Й дозріє хліб на зораній ріллі.
11.11.2022 р.© Королева
Гір Клавдія Дмитрів, 2022
Цей терористичний акт став найбільшою техногенною катастрофою в історії незалежної України. Потужний вибух, який пошкодив греблю, шлюзи та машинний зал, пролунав близько 2:50 ночі.
🌊 Вода затопила понад 80 населених пунктів у Херсонській та Миколаївській областях. В зоні екологічного лиха опинилося близько 16 тисяч людей.
Повінь пошкодила понад 37 тисяч житлових будинків, близько 15% з них відновити неможливо. Тисячі родин втратили житло, майно, транспорт, господарство та врожай.
Цей терористичний акт став найбільшою техногенною катастрофою в історії незалежної України. Потужний вибух, який пошкодив греблю, шлюзи та машинний зал, пролунав близько 2:50 ночі.
🌊 Вода затопила понад 80 населених пунктів у Херсонській та Миколаївській областях. В зоні екологічного лиха опинилося близько 16 тисяч людей.
Повінь пошкодила понад 37 тисяч житлових будинків, близько 15% з них відновити неможливо. Тисячі родин втратили житло, майно, транспорт, господарство та врожай.
🌿 На місці водосховища почав відроджуватися Великий Луг. Це — нова екосистема, яка значно різноманітніша і складніша за саме водосховище
Територія вкривається вербово-тополевими лісами. Дерева ростуть аномально швидко — станом на жовтень 2025 року вони сягнули 5 метрів, а найбільш висока верба мала понад 7 метрів.
За даними Офісу Генпрокурора, 49-річний водій автомобіля Mercedes-Benz, мешканець Херсонщини, на швидкості не впорався з керуванням автомобілем та в’їхав у підземний перехід, де були люди. Водій нині у лікарні.
🤬Попередньо встановили, що його неодноразово притягали до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості. Також він є учасником чотирьох ДТП, дві з яких сталися цього року.
За даними Офісу Генпрокурора, 49-річний водій автомобіля Mercedes-Benz, мешканець Херсонщини, на швидкості не впорався з керуванням автомобілем та в’їхав у підземний перехід, де були люди. Водій нині у лікарні.
🤬Попередньо встановили, що його неодноразово притягали до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості. Також він є учасником чотирьох ДТП, дві з яких сталися цього року.