• https://www.youtube.com/live/m2_qztKg418?si=zjGSQQhimmoo6rdD
    https://www.youtube.com/live/m2_qztKg418?si=zjGSQQhimmoo6rdD
    202переглядів
  • https://youtu.be/J8Q6jFPXTng?si=WPB_2Tv0n3-mV9SD
    https://youtu.be/J8Q6jFPXTng?si=WPB_2Tv0n3-mV9SD
    225переглядів
  • https://youtu.be/M56nNv7moF0?si=ywxV6SzpBiPw5fwg
    https://youtu.be/M56nNv7moF0?si=ywxV6SzpBiPw5fwg
    1
    180переглядів
  • https://youtu.be/rWMequtE--U?si=GPtNky-i2QCI3r9z
    https://youtu.be/rWMequtE--U?si=GPtNky-i2QCI3r9z
    212переглядів
  • З ПОВЕРНЕННЯМ,БРАТИКУ! 🥳🎉
    ЕМОЦІЇ ЗАШКАЛЮЮТЬ Й ТАНЦЮЮТЬ!!! 🎉🥳
    А 🐷🐶 є 🐷🐶! Горіти їм в пеклі! 👹
    З ПОВЕРНЕННЯМ,БРАТИКУ! 🥳🎉 ЕМОЦІЇ ЗАШКАЛЮЮТЬ Й ТАНЦЮЮТЬ!!! 🎉🥳 А 🐷🐶 є 🐷🐶! Горіти їм в пеклі! 👹
    1коментарів 280переглядів
  • https://www.youtube.com/live/NLzIK-vB0I8?si=r148fZUzUIRfg3Nm
    https://www.youtube.com/live/NLzIK-vB0I8?si=r148fZUzUIRfg3Nm
    194переглядів
  • Тільки зараз дізналась про існування цієї пісні, яка з'явилась на початку повномасштабки!
    П.С. Дізналась про цього співака з вчорашнього потіку від проєкту "Телебачення Торонто"
    Тільки зараз дізналась про існування цієї пісні, яка з'явилась на початку повномасштабки! П.С. Дізналась про цього співака з вчорашнього потіку від проєкту "Телебачення Торонто"
    #ukrainian_music #українська_музика
    #ukrainian_rap #український_реп
    #що_послухати #для_настрою
    Jockii druce - Шо ви браття (2022)
    Текст пісні:
    Шо ви, браття мої рідні, сіли, затужили?
    Шо ви над екранчиками голови схилили, а?
    Чи то ви то чи не чули, що ворог на полі?
    Чи то ви позабували, яка наша доля, а?

    Шо ви, сестри мої любі, сльозами облились?
    Чого не їсте нічого, нашо зажурились, а?
    А ну, сіли щоб поїли, обличчя умили,
    То шо краса ваша то і є, блять, наша сила!

    Ой, не сидьте в інтернеті, хуйню не читайте,
    Якщо стало сумно – сядьте, пісню заспівайте.
    Давайте, давайте, дурака, блять, не валяйте,
    А москалякам не пишіть і не відповідайте, блять,

    От нашо ви їм пишете, що ви, блять, благаєте?
    Раби будуть рабами, ви їх хуй переконаєте.
    Канєшно, щас воно піде і скине, блять, режим! Угу.
    Який на хуй режим, єбать, коли очко жим-жим? Єбать..

    А ми не сцикуни, нас не лякає слово “ворог”.
    Який то нахуй ворог? То, блять, з-під залупи творог.
    Ворога щас тіки два у нас: це деза і тривога.
    А те, що відбувається, це статева хвороба

    Шляхом, блять, незахищених політичних стосунків,
    Ото і повилазили якісь там, блять, рисунки..
    Росія – це як жирна, уйобищна сестра,
    Путін не хуйло, це її хвора пизда. (Гм-гм).

    Ну, нічого, щас одужаємо. Ще хтось каже “армія..”
    Слухай, армія там може була за часів монархії,
    Тоді з усіх сторон таке, шо важко відїбатися
    І нашому Богданчику прийшлося домовлятися.

    А це, шо у них зараз, це совецький апарат, блять,
    Яким керує старий КГБ-шник єбанат, блять,
    Ну, хулі там бояться, чесно, я не розумію?
    А от Путіна я, єслі чесно, дуже розумію.

    Ну, уяви: бабок дохуя, скоро подихать, ну?
    Канєшно хочеться якусь тусовочку в’єбать.
    Ну, а шоб не париться, решив отпразновать в гостях, пфф.
    Канєшно, хай заходить потанцює наостанок,

    Але музика тут грає наша, так шо без обід
    Якщо комусь переламає ноги наш єбаний біт,
    Якщо комусь підрозірвуть єбала, наші, блять, баси,
    Якщо комусь прийдеться викликати цинкове таксі,
    Якщо комусь там не сподобався підпалений коктейль,
    Якщо когось не пропустили в “Арсенал” або отель.

    Так, мій народ гостинний і він дуже цим пишається,
    “Гості” як заходять, часто тут і залишаються.
    Кароче, я не розумію, про шо іде мова,
    І так очевидно, що за нами перемога.

    Треба тіки мати віру і молицця Богу,
    А як хтось іще не вірить, ну давайте разом тоді загибаєм пальці:
    Кріпосництво
    Кризис
    Геноцид
    Майдан
    Голодомор
    Коронавірус, блядь,
    скіки хуйні вже було, а щас шо: будем плакать?
    Та нє. Русскій воєнний корабль, іді нахуй!
    Jockii druce - Шо ви браття (2022)
    3
    542переглядів
  • #ukrainian_music #українська_музика
    #ukrainian_rap #український_реп
    #що_послухати #для_настрою
    Jockii druce - Шо ви браття (2022)
    Текст пісні:
    Шо ви, браття мої рідні, сіли, затужили?
    Шо ви над екранчиками голови схилили, а?
    Чи то ви то чи не чули, що ворог на полі?
    Чи то ви позабували, яка наша доля, а?

    Шо ви, сестри мої любі, сльозами облились?
    Чого не їсте нічого, нашо зажурились, а?
    А ну, сіли щоб поїли, обличчя умили,
    То шо краса ваша то і є, блять, наша сила!

    Ой, не сидьте в інтернеті, хуйню не читайте,
    Якщо стало сумно – сядьте, пісню заспівайте.
    Давайте, давайте, дурака, блять, не валяйте,
    А москалякам не пишіть і не відповідайте, блять,

    От нашо ви їм пишете, що ви, блять, благаєте?
    Раби будуть рабами, ви їх хуй переконаєте.
    Канєшно, щас воно піде і скине, блять, режим! Угу.
    Який на хуй режим, єбать, коли очко жим-жим? Єбать..

    А ми не сцикуни, нас не лякає слово “ворог”.
    Який то нахуй ворог? То, блять, з-під залупи творог.
    Ворога щас тіки два у нас: це деза і тривога.
    А те, що відбувається, це статева хвороба

    Шляхом, блять, незахищених політичних стосунків,
    Ото і повилазили якісь там, блять, рисунки..
    Росія – це як жирна, уйобищна сестра,
    Путін не хуйло, це її хвора пизда. (Гм-гм).

    Ну, нічого, щас одужаємо. Ще хтось каже “армія..”
    Слухай, армія там може була за часів монархії,
    Тоді з усіх сторон таке, шо важко відїбатися
    І нашому Богданчику прийшлося домовлятися.

    А це, шо у них зараз, це совецький апарат, блять,
    Яким керує старий КГБ-шник єбанат, блять,
    Ну, хулі там бояться, чесно, я не розумію?
    А от Путіна я, єслі чесно, дуже розумію.

    Ну, уяви: бабок дохуя, скоро подихать, ну?
    Канєшно хочеться якусь тусовочку в’єбать.
    Ну, а шоб не париться, решив отпразновать в гостях, пфф.
    Канєшно, хай заходить потанцює наостанок,

    Але музика тут грає наша, так шо без обід
    Якщо комусь переламає ноги наш єбаний біт,
    Якщо комусь підрозірвуть єбала, наші, блять, баси,
    Якщо комусь прийдеться викликати цинкове таксі,
    Якщо комусь там не сподобався підпалений коктейль,
    Якщо когось не пропустили в “Арсенал” або отель.

    Так, мій народ гостинний і він дуже цим пишається,
    “Гості” як заходять, часто тут і залишаються.
    Кароче, я не розумію, про шо іде мова,
    І так очевидно, що за нами перемога.

    Треба тіки мати віру і молицця Богу,
    А як хтось іще не вірить, ну давайте разом тоді загибаєм пальці:
    Кріпосництво
    Кризис
    Геноцид
    Майдан
    Голодомор
    Коронавірус, блядь,
    скіки хуйні вже було, а щас шо: будем плакать?
    Та нє. Русскій воєнний корабль, іді нахуй!
    #ukrainian_music #українська_музика #ukrainian_rap #український_реп #що_послухати #для_настрою Jockii druce - Шо ви браття (2022) Текст пісні: Шо ви, браття мої рідні, сіли, затужили? Шо ви над екранчиками голови схилили, а? Чи то ви то чи не чули, що ворог на полі? Чи то ви позабували, яка наша доля, а? Шо ви, сестри мої любі, сльозами облились? Чого не їсте нічого, нашо зажурились, а? А ну, сіли щоб поїли, обличчя умили, То шо краса ваша то і є, блять, наша сила! Ой, не сидьте в інтернеті, хуйню не читайте, Якщо стало сумно – сядьте, пісню заспівайте. Давайте, давайте, дурака, блять, не валяйте, А москалякам не пишіть і не відповідайте, блять, От нашо ви їм пишете, що ви, блять, благаєте? Раби будуть рабами, ви їх хуй переконаєте. Канєшно, щас воно піде і скине, блять, режим! Угу. Який на хуй режим, єбать, коли очко жим-жим? Єбать.. А ми не сцикуни, нас не лякає слово “ворог”. Який то нахуй ворог? То, блять, з-під залупи творог. Ворога щас тіки два у нас: це деза і тривога. А те, що відбувається, це статева хвороба Шляхом, блять, незахищених політичних стосунків, Ото і повилазили якісь там, блять, рисунки.. Росія – це як жирна, уйобищна сестра, Путін не хуйло, це її хвора пизда. (Гм-гм). Ну, нічого, щас одужаємо. Ще хтось каже “армія..” Слухай, армія там може була за часів монархії, Тоді з усіх сторон таке, шо важко відїбатися І нашому Богданчику прийшлося домовлятися. А це, шо у них зараз, це совецький апарат, блять, Яким керує старий КГБ-шник єбанат, блять, Ну, хулі там бояться, чесно, я не розумію? А от Путіна я, єслі чесно, дуже розумію. Ну, уяви: бабок дохуя, скоро подихать, ну? Канєшно хочеться якусь тусовочку в’єбать. Ну, а шоб не париться, решив отпразновать в гостях, пфф. Канєшно, хай заходить потанцює наостанок, Але музика тут грає наша, так шо без обід Якщо комусь переламає ноги наш єбаний біт, Якщо комусь підрозірвуть єбала, наші, блять, баси, Якщо комусь прийдеться викликати цинкове таксі, Якщо комусь там не сподобався підпалений коктейль, Якщо когось не пропустили в “Арсенал” або отель. Так, мій народ гостинний і він дуже цим пишається, “Гості” як заходять, часто тут і залишаються. Кароче, я не розумію, про шо іде мова, І так очевидно, що за нами перемога. Треба тіки мати віру і молицця Богу, А як хтось іще не вірить, ну давайте разом тоді загибаєм пальці: Кріпосництво Кризис Геноцид Майдан Голодомор Коронавірус, блядь, скіки хуйні вже було, а щас шо: будем плакать? Та нє. Русскій воєнний корабль, іді нахуй!
    Jockii druce - Шо ви браття (2022)
    3
    2Kпереглядів 1 Поширень
  • 😳💰В Україні ціни зросли на 16% порівняно з минулим роком, – UA WAR Infographics.

    Найбільше подорожчали продукти харчування та безалкогольні напої – на 22,1%.

    Також зросли ціни на житлово-комунальні послуги, зв’язок, алкоголь і медицину.

    📉Єдина категорія, яка подешевшала, – одяг і взуття: мінус 4,8% за рік.
    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    😳💰В Україні ціни зросли на 16% порівняно з минулим роком, – UA WAR Infographics. Найбільше подорожчали продукти харчування та безалкогольні напої – на 22,1%. Також зросли ціни на житлово-комунальні послуги, зв’язок, алкоголь і медицину. 📉Єдина категорія, яка подешевшала, – одяг і взуття: мінус 4,8% за рік. #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    460переглядів
  • 🙏 Частину звільнених з полону захисників доставили на "швидких"

    Як повідомлялося, у сьогоднішньому обміні зокрема були важкопоранені та хворі.
    🙏 Частину звільнених з полону захисників доставили на "швидких" Як повідомлялося, у сьогоднішньому обміні зокрема були важкопоранені та хворі.
    263переглядів 4Відтворень